Різне > Людська поведінка

Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"

<< < (11/15) > >>

Кітка_Проня:
мається на увазі те, шчо ніхто не застрахований від спокуси, ібо всі люди слабкі

Лалія:
А чи могли б Ви терпіти біль від тої свічки хвилини, дні, місяці? І що б це Вам дало? Для чого така страшна мука, коли немає надії на виздоровлення? Особисто я не впевнена, що змогла б таке терпіти.  :unknow

newroman:
Я тому і писав, що мало хто би втримався. А якщо не дати шансу забрати руку від свічки?

Відповідь від: 19 Листопада 2008, 23:55:43Скажімо легенда:
В руці у людини смертельна інфекція. Треба обпалити усю шкіру на ладоні, щоб убити вірус щоб жити. Чи самі би змогли ви втримати руку на полумям. Не змогли. І загинули б. А якщо вам не дали би забрати руку і ви в страшних болях, але перейшли би через це і мали життя.
Тут мається на увазі пішли би у життя вічне, чистими, які пройшли через вогонь, що попалив ваші гріхи і зробив вас здатними до життя в Раю з Богом. Людина мусить понести цей хрестя, якщо він предначертаний їй Богом.

yurko:
Блаблабла-блаблабла
1. Евтаназія - буває двох видів. Зацитую Вікпедію:Виды эвтаназии
Приховано: ПоказатиВ теории выделяются два вида эвтаназии: пассивная эвтаназия (намеренное прекращение медиками поддерживающей терапии больного) и активная эвтаназия (введение умирающему лекарственных средств либо другие действия, которые влекут за собой быструю смерть). К активной эвтаназии часто относят и самоубийство с врачебной помощью (предоставление больному по его просьбе препаратов, сокращающих жизнь).

Помимо этого, необходимо различать добровольную и недобровольную эвтаназию. Добровольная эвтаназия осуществляется по просьбе больного или с предварительно высказанного его согласия (например, в США распространена практика заранее и в юридически достоверной форме выражать свою волю на случай необратимой комы). Недобровольная эвтаназия осуществляется без согласия больного.

Тому по перше ми говоримо тут не про відключення апаратів підтримки життєдіяльності і не про непродовження лікування, бо ЦЕ ВЖЕ І ТАК Є У НАС!!! Воно є і буде, чи з вашою підтримкою чи з страшним внутрішнім запереченням, але воно є. Можу навести приклад, коли поруч зі мною у палаті лежав дід з Рожнятівського району, що впав з фіри і зламав шию. Першого дня він чув руки і ноги і розмовляв, (йому нічого не кололи і не вливали), другого дня йому відняло руки, третього ноги і він уже не говорив.
Лікар, зав відділенням закликав рідних і у моїй присутності сказав наступне:
"забирайте діда дождому, бо він уже і так старий і нічим ми йому не поможемо, а як помре тут, то ми його будем мусіли ще і порозрізувати". Клянуся я чув це своїми вухами.  ЦЕ ВЖЕ І ТАК Є!

Тему ж піднято не про такий випадок!
А про випадок активної евтаназії, коли припустимо той дід як я вже казав, має рак в останній стадії.
Медицина ще років 20 а може і взагалі ніколи не зможе йому допомогти.
І у діда все ж залишається надія, бо вона дійсно завжди є.
Надія на швидке і безболісне припинення його страждань.
Яка свічка???
Звісно витримати можна багато, але мабуть ви чули про смерть від больового шоку???
Людина може померти і від того. Я не лікар і не знаю які хвороби причиняють який біль. Але якщо
АБСТРАГУВАТИСЯ ВІД РЕЛІГІЇ і уявити себе на місці люблячого родича, то ви б зайняли позицію Лалії і мою.
До Армані. На рахунок неправильного звертання - вибач, то якась шиза.
На рахунок, що могла не бігати - то то саме, що добити, але з ще більшими муками. Не логічно.

ARMANI:
Дискусія класна,водночас спірна і важка.До речі тішить те,і вкотре переконує,що всі форумчани розумні і виважені люди.Так тримати!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії