Різне > Людська поведінка

Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"

<< < (2/15) > >>

WikTor:
Шановні форумчани, я вважаю що не тільки мені було б почути Вашу думку оскільки просто відповідь, так чи ні не є змістовною, які Ваші переконання, погляди та думки з цього приводу! Ось згідно голосування та відповіді є категоричні відповіді, а чому??? Якщо немає бажання відповідати, повідомте, але ж всеж таки мені дуже цікаво! І надіюсь що не тільки мені!

romashkin:
ти у першому повідомленні розжував усі за і проти, що нема вже і додати що.  :unknow
просто видається, що людина не повинна позбавляти життя ні себе ні інших, навіть заради гуманізму.
по-перше, можуть бути помилки і зловживання при прийнятті подібних рішень відповідальними особами.
по-друге, ми часто самі шкодуємо після того, як приймемо не вірне рішення, а подібне рішення виправити уже не вийде.

як не крути, евтаназія - це вбивство.

Juli:
Якщо це стосується невиліковно хворих тварин, то я можу це допустити, думаю, що це не буде гріхом. Хоча вважаю, що за будь-яке життя потрібно боротися до кінця. Бог дав людині владу над тваринами. "И благословил их Бог, и сказал им Бог: плодитесь и размножайтесь, и наполняйте землю, и обладайте ею, и владычествуйте над рыбами морскими и над птицами небесными, и над всяким животным, пресмыкающимся по земле."(Быт.1:28) Звичайно, ця влада була дана нам для піклування, а не для зловживання, що ми можемо спостерігати всюди, де є люди.

Щож стосується людей, я проти. По-перше, ми не маємо на це права, що  підтверджує вище наведене місце з Біблії. Життя самої людини не у її владі. Адже вона не народжується за власним бажанням, тому і померти за власним бажанням не може. Ми, ті хто її оточують, маємо докласти зусиль, щоб її життя продовжувалося і прославляло Бога. Я на власні вуха чула і на власні очі бачила одну родину, дитинана якої від народження була хворою на рак. Вони лежали з дівчинкою в онколікарні. Бог проговорив до матері: "Я явлю свою славу через неї!". За час їх перебування в лікарні багато людей прийняли Ісуса Христа своїм Господом, деякі отримали зцілення. Дівчинка померла. Коли про це сказали матері, вона, в напів обморочному стані, промовила місце з Писання: "Она не умерла, а спит" і побігла в палату, щоб не дати лікарям забрати дитину в морг. Через декілька хвилин дитина прокинулася, вона зцілена і жива!!!! Цей надприродний факт був задокументований в Київській онколікарні. Все під силу Богу. І тільки Він може вирішувати забрати нас, чи лишити на землі. Апостол Павло казав: "... имею желание разрешиться и быть со Христом, потому что это несравненно лучше..."(Фил.1:23) Він хотів швидше підти на Небо, але знав, що буде на землі стільки, скільки захоче Бог, бо він має виконати Його волю. Тому, в своєму житті, щоб не прогадати, завжди варто обирати волю Божу. "... воля Божия благая, угодная и совершенная."(Рим.12:2)

WikTor:
А як же тоді неймовірні фізичні страждання? Це випробування, це розплата за гріхи, що тоді це???? Хтось дивився фільм "Малышка на миллион"? закінчення фільму пам"ятаєте?

Juli:
Є ж знеболювальні засоби. А чи це випробування, чи наслідки гріхів, залежить від конкретної ситуації.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії