Різне > Людська поведінка

Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"

<< < (6/15) > >>

masterwish:

--- Цитата: ARMANI від 19 Листопада 2008, 23:23:09 ---Чому тоді Христа не вбили швидше його близькі та рідні, а дивлячись на його муки,страждали разом з ним,І чекали коли забере його Господь?
--- Кінець цитати ---

Христос не був смертельно хворий. Та й смертна кара до евтаназії відношення немає.

newroman:
Ну напевно якщо, не дай Бог, хтось би із нас опинився на місці невиліквно хворого, який переживає важкі фізичні муки і мав би вибір - припинити своє існування чи продовжувати боротися, то в такому випадку перед нами завжди стояв би вибір. І в часи сильного болю кожен із нас міг би невтриматися перед спокусою припинити страждання, навіть перед страхом попасти в пекло.
Тому, думаю, краще не ставити перед людиною в такому стані цей вибір. Коли людина не має вибору вона буде боротися. Бо СПОКУСА страшна в таких випадках і мало хто би витримав.
Певно, що тут грає роль моральність, релігійність людини. І якщо віра міцна то людина бореться. Просто саме усвідомлення результату дії по припиненню життя самої людини нею самою чи іншою людиною, що потягне за собою наслідки у житті вічному для неї самої чи людини-виконавця, а це - для неї самої - самогубство, як результат ПЕКЛО, для виконавця - гріх смертний, покарання. Це ще може притормозити від рокового вибору. Але не дай Бог комусь.

Крім того, нічого випадкового у нашому житті немає. Якщо людині даний такий хрест, значить Бог для чогось дав їй цей хрест. А відомо, що Бог важчий хрест ніж людина може понести не кладе на неї. Звідки ми знаємо, можливо ці земні фізичні страждання є спокутою за якись сметрний гріх зроблений людиною в земному житті, і через ці страждання людина очиститься і зможе бути у Раю. А коли вона відмовляється від боротьби, відмовляється від вічного життя з Христом. Дуже важка боротьба.  Але, що неможливо для людини для Бога можливо.

masterwish:

--- Цитата: newroman від 19 Листопада 2008, 23:29:57 ---виконавця - гріх смертний, покарання.
--- Кінець цитати ---

А хіба лікарі не давали клятву допомагати страждаючим - думаю евтаназію потрібно сприймати саме так, а не як вбивство...звісно не потрібно заставляти всіх лікарів це робити, знайдуться ті, які захочуть допомогти цим людям позбавитись від мук..

ARMANI:
Я поважаю ваші думки і роздуми.Ви маєте на те право.МИ можемо довго дискутувати,на те ми і є свідомі люди.ПРИЄМНО,що ви такі є !

yurko:
До Армані (бо поки я роблю інші справи і набираю, тут уже багато відповіли)
Ми зараз пробуємо абстрагуватися від релігії.
Про хрест який кожен з нас несе і про те, що Бог не посилає більше ніж ми здатні винести - то ти ніби мене цитувала. Навіть фільм гарний є з Ентоні Гопкінсом, один із моїх улюблених, не годен знайти назву  :-[
Я тоже так вважаю, але...
але то не значить, що я не залишив би останню кулю для себе.
То ж говоримо про нас простих людей, а хворий не помирає щоб когось рятувати, а просто доходить. Казати, що рідним у цей час важче ніж йому самому - не зовсім чесно і коректно. А тому продовжуючи його муки ми просто задовільняємо своє самолюбство.
Нумаю у кожного є якась Свєта, Надя, Оксана у якої мати чи батько померли недавно від важкої хвороби, а вона дивлячись на муки страждала разом і бігала на швидку по морфій...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії