Різне > Людська поведінка

Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"

<< < (5/15) > >>

yurko:
То знов не про то. (я про Армані, So4kavi4 в тему  ;))
Не згоду на непродовження підтримування життя хворого.
Є варіант, коли сам хворий просить, ба навіть вимагає, щоб йому зробили смертельну інєкцію, щоб припинити його нестерпні муки.
Це формально майже самогубство.
А тому прошу глибоко переконаних віруючих не висловлюватися у форматі "проти, бо то гріх..." то і так понятно, але попробувати поставити себе таки на місце хворого, який просить про таку послугу і він не у комі і повністю правоздатний.

Лалія:

--- Цитата: yurko від 19 Листопада 2008, 22:36:46 ---А тому прошу глибоко переконаних віруючих не висловлюватися у форматі "проти, бо то гріх..." то і так понятно, але попробувати поставити себе таки на місце хворого, який просить про таку послугу і він не у комі і повністю правоздатний.
--- Кінець цитати ---
 :good
Людина має право вибирати - жити чи вмерти. Можливо хтось не може терпіти фізичний біль. В такому контексті, зі збереженням всіх правил - я за.

ARMANI:
Юра,постав себе на місце сина,батька,чоловіка,брата,і скажи-дав би згоду на смерть людини,навіть тоді,коли вона приймає нестерпні муки.ТАК ДАНО БОГОМ,НЕ МАЄМО ПРАВА.

yurko:
А у тому випадку про який я говорив, їх в принципі не мус питати.
А постав себе на місце тієї людини.
Можеш із Свєтою поговорити.
Хоча краще вже ми тут самі це питання "теоретично" продискутуємо.
Просто коли людина помирає відносно швидко, то одно, а коли муки тягнуться роками...

ARMANI:
Безперечно,коли би мучився я,я б просив пришвидчити процес відходу.Тепер друге-людина не зможе нести важчий хрест,ніж дав її Бог.Чому тоді Христа не вбили швидше його близькі та рідні, а дивлячись на його муки,страждали разом з ним,І чекали коли забере його Господь?
Відповідь від: 19 Листопада 2008, 22:21:23До речі,з якою СВЄТОЮ?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії