Різне > Людська поведінка

Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"

<< < (4/15) > >>

masterwish:
Я ЗА Евтаназію... чому? та тому, що ті, хто проти, можуть і не використовувати це право, а от для інших це може бути необхідним... людина має мати право сама вирішити.

І ПРОТИ   в Україні, бо якщо дозволити,- то з життя "добровільно " піде багато одиноких пенсіонерів з будинками або квартирами.

Хорс:
Однозначно проти

yurko:

--- Цитата: Juli від 29 Вересня 2008, 14:19:55 ---Страждання не від Бога, бо страждання це стан душі. Можна бути хворим на рак і при цьому не страждати. Наприклад, людина дізналася про свою хворобу і щоб розрадити себе почала писати детективні історії, тепер вона відома і популярна письменниця.
--- Кінець цитати ---
Популізм!!!
Одна справа просто дізнатися, що ти хворий,
зовсім інша справа переносити муки,. коли єдиною розрадою є ін'єкція морфію.
Чи може шановна Juli знає що таке рак на останній стадії?
Може хтось з близьких хворів?
Звісно я не прихильник легалізації. Тим більше у нас у державі. Але я б не став розписуватися за інших, тим більше коли сам не був у тій шкурі!

ARMANI:
Я категорично проти.Ви знаєте,трохи більше року тому помер мій батько, раптово,нежданно,негадано.Була людина-і нема.День перед смертю я його привіз у лікарню,що в Підгірках,я бігав,кричав,просив лікарів зробити все можливе,аби жив.Лікар-реаніматолог мені тоді сказав-просіть у НЬОГО!Маючи на увазі БОГА.Втративши наступного дня тата-назавжди-я зрозумів-ніколи в житті я б не погодився дати згоду на евтаназію.Я би ніколи не простив  собі,смерть рідної мені людини.Бо недарма кажуть-що Бог дав,людина хай не забирає. І якщо ми заберемо у когось те,що їм дав Бог-будемо мати непрощенний гріх.Ми просто не маємо права. Така моя думка.

Кітка_Проня:
я ніколи не вбила б себе. біль тілесна, земна - НІЩО в порівнянні з пекельними муками. евтаназія - вбивство, прямий шлях в пекло.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії