Різне > Людська поведінка

Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"

(1/15) > >>

WikTor:
Чомусь багато виникає питань останнім часом подібніх, я для себе зробив певні висновки, але ж хочиться почути думку форумчан!

Як ви вважаете чи потрібна Евтаназія у нас в країні та у світі взагалі? Яке відношення до цього Біблії? Чи вважаєте це самогубством чи вбивством? Та й просто що ви думаєте з цього приводу?

Моя думка двуяка:
1. Так потрібна, коли людина невиліковно хвора та переносить неймовірні фізичні муки та страждання!
2. Ні не потрібна, оскільки у любому випадку це вбивство яке переслідується законом.

Щоб прискорити смерті хворого медицинскім шляхом, та це не стосувалось п. 2, можливо внести відповідні зміни до законодавства, вести над такими випадками строжайший контроль?

Коли я вчився, на кримінальному праві ми цю тему якось обговорювали, і доволі сильно всіх зацікавила. Цікаві речі нам розповідала викладачка, ............ як наприклад ...............а ви можите собі уявити до чогоб це призвело у нашій країні! При ДТП вводили би інєкцію людині яка і вижила би але залишилась калікою, тому чому ж не використати дану людину для наживи? взяти наприклад органи для продажу, а чом би і ні? І це тільки початок з нашим вмінням вигадувати будь що, помирали бі люди під видом Евтаназії, хоча ця людина могла просто комусь заважати, наприклад старенька бабуся яка склала заповіт, чи ще щось в цьому роді, навіщо чекати поки вона передумає та анулює заповіт, тай взагалі жити немає де а старенькі вони заважають багатьом. (Мій знайомій збив насмерть бабусю стареньку, яка шла з церкві, переходила вона дорогу над підземним переходом, тобто вона на всі 100% винна у даній пригоді, коли знайьомого викликали у відділок він більш за все боявся дивитись родичам в очі, але коли внук відізвав його в сторону поговорити, сказав наступну річ, "Та непереживай ти так сильно, все рівно нам в хаті мало місця всім жити, вона нам тільки заважала, так що все буде нормально" - трошкі відклонився від теми але я думаю вам стало зрозуміло до чого я веду

Так, все вірно, з викладеного повертаємось зновуж таки до п. 2, АЛЕ якщо ви бачите як ваша близька людина, нехай рідна в страшенних муках помирає і це неминучо, хіба не зважились на такий крок? Я особисто, можливо, наголошую, можливо зважився би!
Відповідь від: 23 Вересня 2008, 16:22:49Эвтаназия и Клятва Гиппократа
Идея эвтаназии в конце ХХ века становится всё более и более популярной, одновременно с более широким использованием другого важного понятия, качества жизни. Клятва Гиппократа в традиционной форме противоречит реализации идеи эвтаназии.


Законодательное регулирование
Пионером в области легализации добровольной смерти стали Нидерланды. В 1984 году Верховный суд страны признал добровольную эвтаназию приемлемой.

Эвтаназия была легализована в Бельгии в 2002 году. В 2003 году эвтаназия помогла расстаться с жизнью 200 смертельно больным пациентам, а в 2004 году — 360 пациентам.

С апреля 2005 года в бельгийских аптеках появились специальные наборы для эвтаназии, позволяющие упростить процедуру добровольного ухода из жизни. В набор стоимостью примерно 60 евро входит одноразовый шприц с ядом и другие необходимые для инъекции средства.

Набор для эвтаназии может заказать только практикующий врач, который должен указать точную дозировку отравляющего вещества. Оформить заказ можно после обращения в одну из 250 бельгийских аптек, имеющих соответствующую лицензию.

По закону в Бельгии может подвергнуться эвтаназии человек старше 18 лет, страдающий неизлечимым заболеванием. После нескольких письменных запросов, подтверждающих твердую решимость больного, врач может провести эвтаназию. Согласно официальной статистике в 40 процентах случаев эвтаназию проводят на дому у пациента.

В США закон, разрешающий оказание медицинской помощи в осуществлении самоубийства больным в терминальной стадии, был принят (с рядом ограничений) в ноябре 1994 года в штате Орегон.

В России, на Украине и в Казахстане эвтаназия людей запрещена законодательно

romashkin:
трудно сказати, але я швидше проти.


Лалія:
В ідеальному суспільстві - я за, а  в нашому проти.

yurko:
навіть в нормальному суспільстві, де не домінує релігія але домінує закон - за.

newroman:
Проти - однозначно !  :!!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Перейти до повної версії