Різне > Людська поведінка

10 самых жестоких экспериментов в истории психологии

<< < (2/3) > >>

Morrison:
жорстокі ці лікарі...але всі ми трішки ненормальні)) а дехто й більше, ніж трішки))))

Лалія:

--- Цитата: Juli від 02 Лютого 2009, 17:09:28 ---Счастливое детство, равно как и несчастливое, не определяет будущее.
--- Кінець цитати ---
Щось мені не віриться, думаю все іде з дитинства.  ;) Від того як відносились батьки до дитини, з ким вона проводила час і як розвивалась, як формувався її свтогляд  залежить все її майбутнє

Juli:
Я знаю приклади сотень людей, які виросли в неблагополучних сім`ях, але пізнавши Бога, зміли своє життя і своє майбутнє. Бог творить чудеса! Він змінює не лише обставини навколо нас, Він змінює внутрішню суть людини!!!!

Лалія:

--- Цитата: Juli від 03 Лютого 2009, 12:03:23 ---Я знаю приклади сотень людей, які виросли в неблагополучних сім`ях
--- Кінець цитати ---
Я не мала на увазі, що в неблагополучних сім"ях виростають неблагополучні діти.
 Вважаю, людські якості формуються ще в дитинстві, і легше в житті тій людині в якої було достатньо любові і уваги в дитинстві.
А те що вони шукають в житті опори і любові якої в свій час не вистачало, і привело мабуть до віри. Не думаю, що їх шлях був легкий.
І боротьба з "примарами дитинства" буде тривати ще довго в їх житті.  :unknow

yurko:
Угу. Так воно зазвичай є. Така і точка зору сучасної психології.
Пощастило тим, на кому дитинство не залишило шрамів у підсвідомості, або хто силою духу і характеру зумів їх загоїти і перерости. Але не всім так щастить. А визнавати те, що щось давить на підсвідомість ой як важко. Тому й кажуть такі люди - а нічо не було...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії