Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Глосолалія - що це таке?

<< < (11/15) > >>

Skelya:

--- Цитата: newroman від 04 Лютого 2013, 00:08:25 ---а коли саме то сталася така біда з Церквою, коли "відхід" відбувся?
--- Кінець цитати ---
В даному випадку пишеться без лапок, бо відхід від чистої Євангелії відбувся. Приивик дотримуватися теми, можемо про це поговорити у відповідній темі. Підкажіть чи є така, якщо ні то створимо.

yurko:

--- Цитата: Skelya від 03 Лютого 2013, 22:10:09 ---Звідки ви взяли що дар іншим мов потрібно було для проповідування.
--- Кінець цитати ---


--- Цитувати (вибране) ---Дiї.19:6 А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий, і різними мовами стали вони промовляти та пророкувати!
--- Кінець цитати ---

Skelya:

--- Цитата: yurko від 04 Лютого 2013, 09:11:14 ---
--- Цитата: Skelya від 03 Лютого 2013, 22:10:09 ---Звідки ви взяли що дар іншим мов потрібно було для проповідування.
--- Кінець цитати ---


--- Цитувати (вибране) ---Дiї.19:6 А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий, і різними мовами стали вони промовляти та пророкувати!
--- Кінець цитати ---

--- Кінець цитати ---
То ви якраз підкреслили що вони почали говорити на інших мовах, але як це стосується що вони почали проповідувати?

yurko:

--- Цитата: Skelya від 03 Лютого 2013, 22:10:09 ---З цієї причини він доходить висновку про те, що говоріння на мовах не є доказом прийняття хрещення Духом Святим .
Прошу цитати
--- Кінець цитати ---


--- Цитувати (вибране) ---38. А Петро до них каже: Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете!
39. Бо для вас ця обітниця, і для ваших дітей, і для всіх, що далеко знаходяться, кого б тільки покликав Господь, Бог наш.
40. І іншими багатьома словами він засвідчував та вмовляв їх, говорячи: Рятуйтесь від цього лукавого роду!
41. Отож ті, хто прийняв його слово, охристилися. І пристало до них того дня душ тисяч зо три!
42. І вони перебували в науці апостольській, та в спільноті братерській, і в ламанні хліба, та в молитвах.
43. І був острах у кожній душі, бо багато чинили апостоли чуд та знамен.
44. А всі віруючі були вкупі, і мали все спільним.
(Дії Апостолів 2:38-44)
--- Кінець цитати ---


--- Цитувати (вибране) ---12. Та коли йняли віри Пилипові, що благовістив про Боже Царство й Ім'я Ісуса Христа, чоловіки й жінки охристилися.
13. Увірував навіть сам Симон, і, охристившись, тримався Пилипа; а бачивши чуда й знамена великі, він дуже дивувався.
14. Як зачули ж апостоли, які в Єрусалимі були, що Боже Слово прийняла Самарія, то послали до них Петра та Івана.
15. А вони, як прийшли, помолились за них, щоб Духа Святого вони прийняли,
16. бо ще ні на одного з них Він не сходив, а були вони тільки охрищені в Ім'я Господа Ісуса.
17. Тоді на них руки поклали, і прийняли вони Духа Святого!
(Дії Апостолів 8:12-17)
--- Кінець цитати ---

Приховано: Показати17. І Ананій пішов, і до дому ввійшов, і руки поклавши на нього, промовив: Савле брате, Господь Ісус, що з'явився тобі на дорозі, якою ти йшов, послав ось мене, щоб став ти видющий, і наповнився Духа Святого!
18. І хвилі тієї відпала з очей йому ніби луска, і зараз видющий він став… І, вставши, охристився,
19. і, прийнявши поживу, на силах зміцнів.
20. І він зараз зачав у синагогах звіщати про Ісуса, що Він Божий Син…
(Дії Апостолів 9:17-20)

Відповідь від: 04 Лютого 2013, 10:14:22До Римлян 8, 9. Згадується Святий Дух, не згадується дар мов. Та й взагалі потім більше не згадується.
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 10:43:35
--- Цитувати (вибране) ---13. У Ньому й ви, як почули були слово істини, Євангелію спасіння свого, та в Нього й увірували, запечатані стали Святим Духом обітниці…
(До Ефесян 1:13)
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 04 Лютого 2013, 10:45:24
--- Цитувати (вибране) ---27. І ви тіло Христове, а зосібна ви члени!
28. А інших поставив Бог у Церкві поперше апостолами, подруге пророками, потретє учителями, потім дав сили, також дари вздоровлення, допомоги, управління, різні мови.
29. Чи ж усі апостоли? Чи ж усі пророки? Чи ж усі вчителі? Чи ж усі сили чудодійні?
30. Чи ж усі мають дари вздоровлення? Чи ж мовами всі розмовляють? Чи ж усі виясняють?
31. Тож дбайте ревно про ліпші дари, а я вам покажу путь іще кращу!
(1 до Коринтян 12:27-31)
--- Кінець цитати ---
А краща як видно далі - Любов!

Skelya:
Добре, я це пізніше прокоментую. Але ви говорили що хрещення С.Д. відбувається під час водного хрещення? Чи ви хочете сказати що цього взагалі немає? Уточніть вашу позицію. Не можу зрозуміти що ви доказуєте.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії