Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Глосолалія - що це таке?

<< < (2/15) > >>

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---А тебе не дивує чому я "цар і священник"?
--- Кінець цитати ---
Це залежить від того, що ти сам мав на увазі, кажучи так. Я не сприйняв це всерьоз.  :=)

Господь дав цей дар для проповідування євангелських істин безбожним і темним народам, щоб вони могли розуміти апостолів і сприйняти їх вчення.
А що сектанти проповідують через реготання, бурмотіння, танці якісь і т.д. І кому проповідують. Тоді їм треба іти в народ і там "гласолалити" щоб залучати людей до "царства свого". Чому не ідуть із цим на проповідь, але тільки між собою гласолають. Що це їм дає один перед одним битись в конвульсіях, одержимими духами злоби. Бо це не схоже дію Духа Святого. 

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 13 Вересня 2008, 23:14:15 ---Це залежить від того, що ти сам мав на увазі, кажучи так. Я не сприйняв це всерьоз. 
--- Кінець цитати ---
А в сектантів зовсім не так - чим зухваліша поведінка і абсурдніші заяви, тим більше схвалення і захвату це викликає. Це називається "помазанням" і "пророцтвами"  =)) Я інколи просто насміхався над ними (прости, Господи!  :( ), вони цього не розуміли. Я рахую, що це моя духовна поразка - у спосіб насмішки не зробиш людину кращою. Так само як у спосіб докору. А з любов'ю не получалось  :unknow

syddia:
Прочитав я ці слова "молитва в Дусі (дух людини заступається за неї і промовляє ангельською небесною мовою)" і здивувася до чого тут англійська мова. :unknow А справа у тому, що польською мовою "англійська" буде звучати як "анґельська", правда наголос на другий склад. :pardon

Говорять на інших мовах поліглоти. :=)

doktor-maks:

--- Цитата: syddia від 14 Вересня 2008, 00:44:02 ---Говорять на інших мовах поліглоти.
--- Кінець цитати ---
Справа в тім, що харизмати і п'ятидесятники "говорять" неіснуючими "мовами", набором фонем, наприклад -
а хАла Ума тУра сЕба нОро бАра ми шЕна, о шИма тОхи мУно ... і т.д.
За їхнім "розумінням" - це відбувається під дією Святого Духа. Приїду, тобі продемонструю  :=)

Juli:


--- Цитата: newroman від 13 Вересня 2008, 23:14:15 ---Бо це не схоже дію Духа Святого.
--- Кінець цитати ---

Опишіть дію Святого Духа, опираючись на місця з Біблії, щоб люди могли розрізнити одержимість і дар Духа Святого.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії