Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Глосолалія - що це таке?

<< < (7/15) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: Juli від 09 Жовтня 2008, 10:57:34 ---Ти вже похулив Духа Святого
--- Кінець цитати ---
Тим що стверджую, що говоріння іншими мовами - шаманізм? Говоріння буває різне, оскільки різні його джерела. Як відрізнити істинний дар Святого Духа від фальшивих ознак і чудес, що від диявола? Чи можете Ви стверджувати, що я похулив Духа Святого? Ви володієте даром тлумачення мов? А даром розпізнавання духів? Дар говоріння - ознака не для віруючих, а для невіруючих. Вийдіть на автобусну зупинку і заговоріть мовами, тоді це буде об'єктивним підтвердженням, що Ваш дар від Святого Духа

yurko:
підтримую. Бодай однією мовою, але щоб зовсім без акценту. Перевірити буде повірте не важко. ;)

яничар:

--- Цитата: Juli від 20 Вересня 2008, 15:34:26 ---Якщо ми не знаємо, як і про що молитися, є можливість молитися іншими мовами, і Дух Святий Сам буде молитися через нас.
--- Кінець цитати ---
Як і про що молитися розказав Христос в Нагірній проповіді. І чим "Отче Наш" на українській мові відрізняється від "Отче Наш" на німецькій?

--- Цитата: Juli від 22 Вересня 2008, 12:12:44 ---Світський образ мислення, який ще діє в нашому розумі, оновлюється в результаті молитви іншими мовами.
--- Кінець цитати ---
Вивчити латину для молитов.

--- Цитата: Juli від 19 Вересня 2008, 23:08:43 ---Біблія говорить, що мова, якою ми спілкуємося з людьми, забруднена нашим минулим життям без Бога. Цією мовою ми проклинали, сварили, осуджували. Більшість з нас спаплюжили свою мову. Тепер використовуємо її, щоб молитися до Бога.
--- Кінець цитати ---
То що, людина очищається хрещенням вашим, а її мова- ні?

--- Цитата: Juli від 20 Вересня 2008, 19:52:50 ---Ні про що не задумуючись, забажайте всім серцем прославити Бога, відкрийте свої уста для молитви Духа Святого – і починайте молитися мовами.
--- Кінець цитати ---
Мовами чи звуками, які виходять з рота ?

--- Цитата: Juli від 20 Вересня 2008, 15:34:26 ---Не дивлячись на те, що мова кожного народу багата, душа хоче сказати Богу так багато, що словарного запасу явно не вистачає.
--- Кінець цитати ---
Так-так. Бог розуміє тільки слова. І тільки на одній мові- сектантській. :=) А що душа людська хоче сказати - йому невідомо. :duvno

--- Цитата: Juli від 22 Вересня 2008, 12:12:44 ---А потому, говорящий на [незнакомом] языке, молись о даре истолкования.
Ибо когда я молюсь на [незнакомом] языке, то хотя дух мой и молится, но ум мой остается без плода.
Что же делать? Стану молиться духом, стану молиться и умом; буду петь духом, буду петь и умом.
(1Кор.14:13-15)
--- Кінець цитати ---
Як же з тлумаченням? "ум мой остается без плода."
То під час молитви ви говорите з Богом? Він вам відповідає?... Тлумачить?... Якщо так, то апостоли вам могли б позаздрити.

Juli:

--- Цитата: yurko від 09 Жовтня 2008, 23:36:15 ---Якщо так, то апостоли вам могли б позаздрити.
--- Кінець цитати ---

Апостоли були хрещені Духом Святим, тому немає чому заздрити.


--- Цитата: яничар від 31 Жовтня 2008, 02:58:51 ---То що, людина очищається хрещенням вашим, а її мова- ні?
--- Кінець цитати ---
Ви читали Біблію? Знаєте чому люди розмовляють різними мовами? Як думаєте, згідно Біблії, мова (російська, українська, польська, німецька і інші) це благословіння чи прокляття?

Кітка_Проня:

--- Цитата: NetomaN від 24 Вересня 2008, 16:28:07 ---думаю їм би не помішало з'їздити у м.Коломию в Миколаєво-Успенський собор або в Почаївську Лавру на вичитку, там би не тільки говоріння різними мовами проявилось
--- Кінець цитати ---

 :=) :=) так-так))) шче в Колодіївку, Терн. обл.)))

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії