Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Проблеми отримання візи для виїзду на відпочинок  (Прочитано 15013 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Проблеми отримання візи для виїзду на відпочинок
« Прочитано #20 : 17 Липня 2008, 16:39:37 »

Кажуть, що мені шенгенську візу відкрити складатиме реальну проблему, оскільки паспорт чистий. Так це чи ні? Підкажіть будь-ласка. Мол я неодружена, ще й дитина маленька є. І сказали, що заробіток має складати не менше 3000 грн. А офіційна зарплата моя дещо не дотягує до 3000:((((((
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Проблеми отримання візи для виїзду на відпочинок
« Прочитано #21 : 17 Липня 2008, 17:16:17 »

В мене заробіток також далеко не дотягує до 3000 грн. :pardon

Вдячний Ігор_О за вже надану інформацію.
Але ще таке питання, що казати в консульстві, коли нас запитанють про наявне запрошення (ну воно має бути в нас на руках найближчим часом). Мені то родина дала, а їй шо казати? Чи так само казати, що то і їй далека родина, адже фіг вони зараз перевірять? :unknow

Наголошую, що внутрішній паспорт вона ще не міняла, тобто нове прізвище фігурує лишень в свідоцтві про шлюб. Відповідно по спливу місячного терміну сам внутрішній паспорт є недісним. Ми щось не догадались домовитись з працівниками РАГСу про те щоб не клали в паспорті штамп про обовязковість його заміни. :(
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Проблеми отримання візи для виїзду на відпочинок
« Прочитано #22 : 17 Липня 2008, 18:25:05 »

Кажуть, що мені шенгенську візу відкрити складатиме реальну проблему, оскільки паспорт чистий. Так це чи ні?
Чистий паспорт - не проблема для одержання шенгенської візи, якщо це не мультивіза, що дійсна протягом півроку  ;)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Проблеми отримання візи для виїзду на відпочинок
« Прочитано #23 : 17 Липня 2008, 19:11:07 »

Адвокат - треба подавати на той термін, що у запрошенні. Довідку про доходи треба максимальну, думайте як це зробити. Може фіктивну? Інших проблем не бачу.

Суддя - дружині запрошення треба робити на дівоче прізвище. В консуляті скажете, що ви їдете з нареченою. Щодо державного паспорта - міняйте вчасно, чим це Вам зашкодить? Ви ж його в консулят не понесете!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Проблеми отримання візи для виїзду на відпочинок
« Прочитано #24 : 18 Липня 2008, 11:18:31 »

Суддя - дружині запрошення треба робити на дівоче прізвище. В консуляті скажете, що ви їдете з нареченою. Щодо державного паспорта - міняйте вчасно, чим це Вам зашкодить? Ви ж його в консулят не понесете!
Так запрошення буде на дівоче прізвище.

З обміном держ паспорта ми вже і так прострочили. :pardon А не міняли до тепер, бо вважали, що з обміном держ паспорта стане недійсним закордонний. Боялись шо навіть якщо і буде віза у наявному закордонному, то шоб на кордоні не завернули, адже нині все компютеризовано і всьо легко пробивається.

Щодо того чи треба буде внутрішнього паспорта у консульстві, то як ще можна буде підтвердити місце прописки (реєстрації)? :unknow
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Проблеми отримання візи для виїзду на відпочинок
« Прочитано #25 : 18 Липня 2008, 13:22:49 »


Чистий паспорт - не проблема для одержання шенгенської візи, якщо це не мультивіза, що дійсна протягом півроку 

Адвокат - треба подавати на той термін, що у запрошенні. Довідку про доходи треба максимальну, думайте як це зробити. Може фіктивну? Інших проблем не бачу.
Дякую! А то як послухаєш "компетентних" знайомих, то враження ніби сидіти мені тут і нікуди не пхатися:))))))))))))
Записаний

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Проблеми отримання візи для виїзду на відпочинок
« Прочитано #26 : 04 Серпня 2008, 21:28:54 »

Розкажу Вам, шановні форумчани про страшний сон, який з нами (мною і Суддею) відбувся на яву. Поїхали ми в п"ятницю у Львів в польське консульство, щоб подати документи на візу. Так як, у нас є з Гданська запрошення від родини, то ми вирішили поїхати туди на кілька днів на відпочинок. Виїхали ми з Калуша десь о 5.30 і десь біля 8 були вже біля консульства у Львові на вул.Сліпих (там тепер оформляють всі типи віз, окрім робочої). ЖАХ почався відразу ж. Народу тьма, десь чоловік 400, всі стоять під двома брамами, одні на карту поляка, інші за всіма іншими візами. Відкритись посольство мало о 8.30, проте, з невідомої причини відкрилось на годину пізніше. То треба було бачити, що біля тих воріт творилось: тьма народу, пускають по 2-3 чоловіка на пів години (мовляв, персонал ще не досвідчений), хоча пропускна здатність по плану, становить 1000 чол. з 8.30 до 12.00. Мабуть, біля воріт стояли так звані товкачі, які за певну суму проштовхували людей, бо ми з Суддею як з 8 стали в ту чергу, так до 2.30 (коли всі люди почали гучно кричати "консула", то час прийому документів продовжили) просунулись навіть не на метр (не відходили нікуди весь цей час). Наші люди звичайно свого варті (а, були там ті самі робочі, які за певну суму купили запрошення якоїсь фірми на роботу і тепер настирно пхалися вперед) - толкучка була така, що словами передати важко, то треба пережити, хоча такого, як то кажуть, і ворогові не побажаєш. А, поляки-стражі порядку ходять дивляться на наших зверхньо, щоб не висловитись гірше, так, ніби їхня Польща не знати яке велике добро було :agressive. Може, пізніше Суддя виставить фото, хоча там здається фоткати не мож було :P Ну, ми так стояли-стояли, вже й зрозуміли, що нам нічого не світить, вже й додому збирались, аж тут хтось сказав, що біля інших воріт пускають тих, в кого є оригінальні запрошення, ну, то ми вже поплентались туди. Там теж зразу сформувалась черга, проте не така дика. Не знаю, яким чудом я просунула ті запрошення через ті грати, поляк подивився на них, щось прошваркотів польською і нас з чоловіком пустили в "святая-святих" :=). Вже і поляк став так люб"язно до нас шваркотіти, як вздрів ті запрошення. Документи в нас приймала українка, взяла лише закордонні паспорти, їх копії, копію запрошення і візову анкету. Я й не вірила, що ми туди попали, то в мене так руки тряслись від тих хвилювань, перемішаних з голодом, трохи соромом за свій народ і злостю на зверхніх поляків, що я ті документи ледве подала. "Виплили" ми звідти з чоловіком, то йому вже не хотілось і місто дивитись. Поїхали відразу ж додому. Лиш жаліли за те, що марно викинули 300 грн. на переклад документів, яких нам і близько не було потрібно, бо в нас були особливі запрошення. Але ж в нас як завжди ніде на сайті посольства не було нічого роз"яснено на який тип візи які потрібні документи. Отак і живемо :duvno В п"ятницю маємо їхати за візою, будемо сподіватись, що у візі нам "добрі" поляки не відмовлять. Може, більше вражень напише чоловік, свій погляд на той балаган, що називається консульством у Львові, по вулиці Сліпих, 5.
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Проблеми отримання візи для виїзду на відпочинок
« Прочитано #27 : 04 Серпня 2008, 21:39:31 »

а чивинні у тому поляки ?Владі вигіднозакриті західні кордони і відкриті східні.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Проблеми отримання візи для виїзду на відпочинок
« Прочитано #28 : 05 Серпня 2008, 09:08:00 »

Вітаю Вас, друзі! Ви пройшли найважчу процедуру. В принципі, саме за це деякі фірми і беруть $300, тобто за "відкриття віз". Коли я відправляв півтора роки назад дітей з 10-ї школи у Польщу, то теж спочатку приїхав на 8.00  :) Простояв до 15.00 і поїхав додому. На другий день я вже був о 6.00 і стояв в черзі (тій, що трохи нижче) під номером 12! В консулят попав біля 13-ї!!! Але це було ще ДО шенгену.
Мені дуже шкода і встидно, що ви витратили гроші на переклад - це я вам радив. Коли я відкривав шенген-візи в консульствах Австрії, Німеччини, Угорщини - у мене ЗАВЖДИ вимагали переклади документів! Дивно. Але все-одно - добре що подали. Надіюсь, що все буде добре! Удачі!
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Проблеми отримання візи для виїзду на відпочинок
« Прочитано #29 : 09 Серпня 2008, 13:33:17 »

Володя, так що там у Вас з візами??? Щиро надіюсь, що все в порядку!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Проблеми отримання візи для виїзду на відпочинок
« Прочитано #30 : 09 Серпня 2008, 19:27:37 »

були вже біля консульства у Львові на вул.Сліпих
Свою розповідь про перебування під стінами Польського консульства почну з того, що виправлю помилку у повідомленні жінки, оскільки те відділення консульства де виробляли візу ми знаходиться на вул. Сміливих, а не Сліпих. То якийсь глюк у beauty, вона постійно путає назву цієї вулиці. :pardon

Жінка гарно описала все словесно, а я виставлю фотки


на цьому фото бачимо, що стоянки для авто біля консульства нема, відповідно машини ставлять де попало. :(


а це толкучка біля брами. Фоткав я вже біля першої дня, а уявіть собі шо творилось зранку, коли під консульством було більше 300 людей. :(

Короче біля того консульства 01.08.08р. творився суцільний "безмеж" (по руськи безпредел)

А тепер про приємне. Вчора ми знову парились під Консульством Республіки Польща у Львові. Цього разу знову не обійшлось без муділ, які були недовольні чергою за паспортами з візою, але токучки сильної не було. Самі паспорти почали видавати о 13.30, хоча мали почати о 13.00. Візи ми отримали!!! 8) 8) 8)  Також варто відзначити, що сама черга на подання документів також стала цивілізованішою, адже комунальні служби Львова вже поставили обмежуючу загороду на тротуарі і сама жива черга стала більш впорядкованою. :) Останнє відбрало роботу у штовхал. :=)

Щодо самої поїздки в Польщу, то ми купили квитки на автобус Львів-Ольштин і в понеділок відправляємось в Євросоюз. :)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Проблеми отримання візи для виїзду на відпочинок
« Прочитано #31 : 10 Серпня 2008, 13:01:04 »

ВІТАЮ!!!  :drink
Записаний