Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Пластикові вікна у нашому місті!!!! Які? Де? У кого? краще заказувати....  (Прочитано 68407 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Borja

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    18 Серпня 2009, 10:39:57

    Звідки: Сівецька

Знову ремонт :( Вирішив міняти старі вікна на нові, але... у калуші стільки бажаючих надати свої послуги, що важко вибрати...Короче/ якщо хтось може поділитись власним досвідом чи щось порекомендувати, буду дуже вдячний :help
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Я недавно заказав пластикові вікна собі в хату, десь на прикінці тижня мають бути.

При виборі вікон раджу орієнтуватись на німецькі профіля: Бругман, Рехау, Саламендер.
Записаний

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш


Я недавно заказав пластикові вікна собі в хату, десь на прикінці тижня мають бути.
Правда, ми ті вікна замовляли не в Калуші, а в Франківську.
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"

Я 3 роки назад ставив собі найдорожчі на той час, що були у Калуші - Tissen Polimer (не впевнений, що правильно написав ), вікна дуже добрі, АЛЕ - відсотків на 70 якість залежить від правильності встановлення. Якщо паталахи поставлять, то й найкращий профіль поведе і всі переваги коту під хвіст...
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City


Я 3 роки назад ставив собі найдорожчі на той час, що були у Калуші - Tissen Polimer (не впевнений, що правильно написав ), вікна дуже добрі, АЛЕ - відсотків на 70 якість залежить від правильності встановлення. Якщо паталахи поставлять, то й найкращий профіль поведе і всі переваги коту під хвіст...
Де замовляв?
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Мої батьки десь із 5 років тому поставили в себе пл.вікна з профілю REHAU і поки що проблем не було. Два хлопці за 2.5 год поміняли 5 вікон. Без проблем. Брали вікна на фірмі (не памятаю назву) яка знаходиться у приміщенні дит.садка, що на Пушкіна, ззаді кафе "Лагуна". На той час там були і найдешевші ціни порівняно по Калушу.
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"

Замовляв в приміщенні біля "Космосу", тепер вони в магазині "Євродім" по дорозі до "Юності" зліва.
Того року доставляв в кухні, заказав той самий профіль - троха вже не такий..., але ставили вже зовсім інші хлопаки,
поставили зовсім непогано, я задоволений.
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


відсотків на 70 якість залежить від правильності встановлення. Якщо паталахи поставлять, то й найкращий профіль поведе і всі переваги коту під хвіст...
Я якраз замовив вікна без встановлення, розраховую на власні сили та компетентну допомогу свого вуйка, який вже роками гне горба по заробітках і вміє встановлювати металопластикові вікна. :)

Замовив я вікна із німекцького профілю "Бругман", вікна виробництва Стрийського заводу. Кажуть шо там вони найкращої якості і халтуру не гонять. Одне вікно 1,5 м на 1,6 м, із пятикамерного профілю, із зовні в колірі, із мікровентиляцією мені обійшлось чуть більше півтори тисячі грн. Ще гроші трохи потягнуть підвіконники і відливи.

Лишається одна проблема - підготувати бабцю до майбутнього "армагедону" в хаті, бо знаю що при заміні старих вікон картина в хаті виглядає жиливою. :(
Відповідь від: 23 Липня 2008, 09:38:31
О, ще відрив цікаву статейку про метало-пластикові вікна - http://www.umoloda.kiev.ua/number/602/304/21817/
 ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А я свої замовляв у Франику, в Екстімі. Бельведерська 6, якщо не помиляюся. Демонтаж мій, модтаж їхній. На той час такої ціни у калуші ніяка фірма не пропонувала. Всім задоволений.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Демонтаж мій, модтаж їхній.
Якщо маєш дві руки, то однозначно що варто самому демонтовувати, нема чого переплачувати майстрам за те, що можеш зробити сам, а головне акуратніше ніж тіж таки майстри.
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Я якраз замовив вікна без встановлення, розраховую на власні сили та компетентну допомогу свого вуйка, який вже роками гне горба по заробітках і вміє встановлювати металопластикові вікна.
  Вийшло трохи по інакшому, бо вуйко не зміг. Тому тесть домовився з одною фірмою, яка і виділила майстра на два дні для встановлення вікон. Попутно я в тої фірми взяв і металеві двері.

Якщо маєш дві руки, то однозначно що варто самому демонтовувати, нема чого переплачувати майстрам за те, що можеш зробити сам, а головне акуратніше ніж тіж таки майстри.
  Демонтаж я сам так і не проводив, оскільки ціна за встановлення від того не мінялась, тай майстер досить акуратно під моїм наглядом демонтовував старі вікна.
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь

Недавно познайомився з чоловіком, який возить під замовлення металопластикові аргонні вікна з Польші. Каже, що в Калуші такі рідко в кого є. Всередині склопакету газ аргон. Переваг -купа, точно всіх не пригадаю. З його слів Рехау - ховається. Ваші розміри і на протязі тижня вікна тут. Встановлення - ваше. Ціна на 10-20 дол. вища. Кого цікавить можу взнати телефон.
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"

Хм, сумніваюсь в перевазі аргону, тим більше яка гарантія герметичності?  :unknow
Прошу розписати всі плюси і т.д. 
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Правильно кажеш. Теплопровідність що у аргону, що у повітря не суттєво різні. От якби вакуум. Знов таки дійсно де гарантія герметичності.
Не повірите, але коли я був на німцях то знайомі якраз дім зводили. Купили вікна і поклали і підвал, бо ще стіни тягнули. Випав добрий дощик. Заходжу у підвал, дивлюся а у склопакеті акваріум.  :-D
Так що халтура є не лиш у нас і китайців.
Якщо ж дійсно якісніше роблять, то хай буде і без аргону, аби гарно все приставало і не пропускало.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

проглянув в неті про склопакети, наповнені аргоном. Пишуть, по різному. З усього прочитаного зробив висновок, що не вартує, до того ж, як перевірити, що там реально є аргон.
в загальному пишуть -  покращення теплоізоляції на відсотків 5, але одночасно погіршення звукоізоляції.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

От-от. Колись були кращі ідеї. Ще у 69 році на якійсь виставці були представлені вікна у середині скла яких була золота плівка.
Плівка була настільки тонка, що її майже і не видно було. Зате досягалося одразу 3 результати: +теплоізоляція, +звукоізоляція і ще ефект сонячних окулярів.
Вартість такого скла була всього на 10-15% вищою, але мав бути попит. Як бачимо такі вікна зараз є, але лише у офісах, банках і т.п. Чомусь для привату то не прижилося.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Вітьок

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    29 Грудня 2010, 10:28:21

    Звідки: Бр Незалежності
Пластикові вікна у нашому місті!!!! Які? Де? У к
« Прочитано #16 : 15 Липня 2010, 11:59:00 »

Ми наприклад рік тому брали до хати пластикові вікна WDS ну це і є саламандер тільки трохи інакші профіля в них. ну взагалі вікна дуже хороші проблем з ними немає якщо вирішити брати ці вікна то їдьте в Стрий там вони трохи дешевші. :) :) :)
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Тато мені "подарував" вчора металопластикове вікно від вікноЛідер. Але мене воно не влаштовує, бо стандартне - з 2х половинок, але відкривається лише 1 створка, друга глуха. Розміри 1345 на 1320 (так написано на самому привезеному вікні, може то розміри лише скла - ще уточню. Мій пройом 1345 на 1400). Хочу продати. За 1000грн.
Думала дозаказати, щоб зробили другу створку відкривну. Але вікно робиться відразу, тому залишається 1 варіант - це продати і замовити нове.
Чи може хтось з калуських представників металопластикових вікон взятися дозамовити відкривну частину вікна замість глухої, щоб потім в домашніх умовах поміняти їх?
« Останнє редагування: 04 Червня 2011, 13:04:45 від сонечко я »
Записаний

AMED

  • Користувач
  • **
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2024, 17:35:39

    Звідки: Калуш

Заказував вікна на дім. Вікно лідер. Все сподобалось. Тільки головне дивитись як вони встановлюють)

Обїздив весь Калуш. Вікно лідер саме дешевший.
Записаний

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street

Лишається одна проблема - підготувати бабцю до майбутнього "армагедону" в хаті, бо знаю що при заміні старих вікон картина в хаті виглядає жиливою.
 :) Знайома тема.
Батьки на днях міняли в себе вікна. Мамині слова: "Чому ти не попередив, що буде так багато мусору й порохів. Я ледве все це прибрала". До речі брали на Підвальній,2
Записаний