Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Пластикові вікна у нашому місті!!!! Які? Де? У кого? краще заказувати....  (Прочитано 68364 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ttt

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 16
  • Останні відвідини:
    27 Вересня 2015, 21:57:29

    Звідки: П.Орлика

не всюди за малі гроші є нормальні вікна.
Нормальні вікна роблять на віконді. там якість відповідна і ціна помірна
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект

не всюди за малі гроші є нормальні вікна.
Нормальні вікна роблять на віконді. там якість відповідна і ціна помірна
Мої вікна теж з Віконди, правда я брав бельгійський профіль INAUTIK Arcada, але сестра брала 5-камерку Віконду а головне енергозберігаючі склопакети. Я задаволений. А давніше перше вікно я міняв із Саламfндеру, але він тепер далеко не такий, так само як і рехау. Віконда має купу рішень зі склопакетами, якби я раніше знав, я би не брав прості пакети і Salamander... не порекомендували... :unknow
Є сайт, там все чітко, сучасно: попробуйте вікрнний навігатор :http://vikonda.ua/ru/ 
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Раджу купляти окна тильки на ВАЛЕСТ.
Вот реально качество.Остальне не признаю.Може трошки и дорожче,але зато качество.Як буду миняти,то тильки там.Краще бильше заплачу,зато не то що гарантию буду мати за качественни викна,а и самому спокийнише за викна,що купив рич на фирми,а не шерпотрьоб на шарашкиний контори.
:)
Записаний

ttt

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 16
  • Останні відвідини:
    27 Вересня 2015, 21:57:29

    Звідки: П.Орлика

не всюди за малі гроші є нормальні вікна.
Нормальні вікна роблять на віконді. там якість відповідна і ціна помірна
Мої вікна теж з Віконди, правда я брав бельгійський профіль INAUTIK Arcada, але сестра брала 5-камерку Віконду а головне енергозберігаючі склопакети. Я задаволений. А давніше перше вікно я міняв із Саламfндеру, але він тепер далеко не такий, так само як і рехау. Віконда має купу рішень зі склопакетами, якби я раніше знав, я би не брав прості пакети і Salamander... не порекомендували... :unknow
Є сайт, там все чітко, сучасно: попробуйте вікрнний навігатор :http://vikonda.ua/ru/ 

я працював монтажником у них то різні вікна монтував...вони вартують тих хрошей і якість відповідна
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Останні 2 рази замовляв у "Домі паркету".
Задоволений всім.
Перед тим замовив подібний набір для балкону у "знайомих".
Сотого буду заказувати.
Ніколи так не робіть!!!
Пішов у Дім паркету, сказали ціну. Для перевірки запитав у тих "знайомих" сказали на 500 грн меншу.
Ну думаю 500 грн на дорозі не лежать.
Так не досить того, що самі вікна (профіль) лайняні, так ще не поставили нічого для жорсткості (там висота 4 метри) і в кінці сказали, що ми їм ще маємо додати 700 грн за монтаж  :o :o :o

Так як то татові знайомі - то він ті 700 і додавав, бо ми з Рибою вперлися і до нині ще злосні.

Отак замість на 500 грн дешевше, то нам вийшло на 200 грн дорожче і ніяка якість.

Наступний балкон то вже з Дому Паркету таки замовили.
Там вже ні копійки не треба було доплачувати і вікна такі як треба і впихнули залізяку на всю довжину, що вікна мертво стоять.


Так що до "чужих" і з угодою!!!

Ніколи "по знайомству" нічого не купляйте!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine

Можливо у Валесті і вікна нормально кладуть, але балкони невміють вони нормально класти.
Щоб були номальні вироби необхідно брати нормальний профіль (форіс, рехау), тобто німця, а не всяке барахло українського виробника.
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Можливо у Валесті і вікна нормально кладуть, але балкони невміють вони нормально класти.
Щоб були номальні вироби необхідно брати нормальний профіль (форіс, рехау), тобто німця, а не всяке барахло українського виробника.
Там е вс1 проф1ля,який хоче,такий 1 вибираэ покупець.
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Самі дешеві вікна в україні можна замовити на четвертому поверсі в інженерному корпусі 415 кабінет
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Самі дешеві вікна в україні можна замовити на четвертому поверсі в інженерному корпусі 415 кабінет
Я там купувала років 5 тому, нічого наче, стоять. По ціні тоді були, як і в усіх.  :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я якось десь там у такого дядька бородатого в окулярах замовляв балконні двері +вікно.
Сама якість ОК. Правда якоїсь мари вклеїли гумку не таку як мала бути і у мене років 4 дуло взимку, бо двері добре не прикривалися. А як робили балкон тоті "знайомі" то побачили і продали нам гумку таку як мала бути. Тепер не дує. Але і балкон тепер зашклений.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Я там купувала років 5 тому, нічого наче, стоять. По ціні тоді були, як і в усіх.
По секрету скажу що  і тепер там ціни як у всіх , просто роблю рекламу своїм партнерам по бізнесу
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

От вар'ят з тебе  :D :D :D

Якщо серйозно, то варта спочатку зібрати по знайомих, або тут на форумі позитивні відгуки, а тоді пройтися по таких фірмах (лише по тих позитивно охарактеризованих) і взяти рахунки на те ж саме вікно. І буде і дешевше і краще.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш

 :)Грушеського, 25. "Навікон" вікна найякісніші. Брала в них востаннє вікно в кухню. Три скла, звичайні й енергозберігаюче.........Трьохкамерне(економварінт).......... :) :good
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine

 :)Грушеського, 25. "Навікон" вікна найякісніші. Брала в них востаннє вікно в кухню. Три скла, звичайні й енергозберігаюче.........Трьохкамерне(економварінт).......... :) :good
Цікаве судження про найякісніші вікна.  :=)
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka

Три скла, звичайні й енергозберігаюче.........
що то означає ?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


думаю, що  при виборі пластикових вікон більшу увагу слід приділяти тому хто ці вікна виготовив. В Калуші купа підпільних цехів які штампують вікна з любого профілю, та якість їхня сумнівна. Погано те, що ззовні не оціниш якість виготовлення, всі дефекти вилізуть через пару сезонів зима-літо, коли вікно почне крутити і зявляться зазори, порушиться герметичність. Раджу брати вікна у вирбника який має сертифікат на товар. Як на мене, то Віконда є найкращим варіантом при виборі ціна-якість, великий асортимент. У Віконди найбільша в Україні сучасна фабрика вікон. Фірма робить акцент на якості, тому дешевих вікон і з дешевого профілю не виготовляють.
Ще важливий якість монтажа з дотриманням гостів і якість монтажних матеріалів, а особливо якісна заробка зазорів між вікном і будівлею. Монтаж вікон коштує в середньому до10% вартості вікна.
Відповідь від: 04 Липня 2013, 21:59:14
В Євросоюзі високі вимоги до енергозбереження тому використовують металопластикові вікна з мінімум як 5 ти камерного профілю. На це вже перейшла Білорусія і скоро Росія.
Записаний

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:04:55

    Звідки: Калуш

Заказував 3 вікна у "Віконда"(навпроти фуршету). Досить якісно виготивили і акуратно змонтували. Коли заказував все показували на стендах про саму конструкцію  і по склопакету .
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Чув про них гарні відгуки. Сусіди. Але вікон у них не робив, бо вже всі поміняні.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект

Просто переконати людей, що дешевше - не завжди якісніше дууже важко. "Нам так не віxоде", "Там танші", і тл. У віконди конкретна консультація по такиx віконниx деталяx, про які бiльшiсть продавців-консультантів в іншиx cалонаx і не знаcть  :unknow
« Останнє редагування: 05 Липня 2013, 11:23:14 від Lyolik »
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш

Знаєте, про вікна я вже трошки знаю....Тому можу також немало розповісти. Не кажу, що трьохкамерне-найкращий варіант, але на п,ятикамерне шкода було грошей....Я брала звичайні білі, хоча в хату хочу двосторонній золотий дуб(там відтінків багато, ще обиратиму в кінці літа). Важливо те, де і хто кладе. Профіль найкращий, на мій погляд, рехау. То навіть мови не може бути про інший. Саламандер в мене в хаті стоїть-задоволена, але не то трошки. Фурнітура не влаштовує. Ручки якісь не такі зручні....Я вибаглива. Років 5-7 стоїть вікно в хаті. Велике. Жодних зауважень, але треба було все ж класти три скла. Тепер про монтаж.....Люди мають бути профі. Працювати на вікнах хоча б роки три.  Мені міняли підвіконник на термо в кухні....Відразу вилізли недоліки в монтажі вікна. Довелось підрегульовувати. Хоча клали на совість. Мої близькі знайомі і вже багато років працюють.
Записаний