Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Запитання до міської влади.  (Прочитано 308830 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« : 19 Липня 2008, 20:43:29 »

Думаю, дана тема давно назріла. Навіть В.Путін відповідав на запитання поставлені на форумі.
Крім того не так часто трапляються у нас прямі ефіри, не завжди саме з тими представниками влади міста які мали б відповісти на наше питання. Інколи  ми не знаємо кому саме адресувати наші питання, а багато хто встидається задавати їх по телефону та ще й у короткий відведений час. Також фактом є те, що молодь більш охоче спілкується у Інтернеті аніж дивиться міське тебебачення. От тому то я і пропоную задавати у цій темі свої конкретні питання, на які ви б хотіли отримати конкретну відповідь. Далі наші питання мають якось бути донесені до можновладців, тут будемо розраховувати на допомогу того ж таки Ігора_О, а можливо і Ігорка чи WestUA, ну а от чи діждемося відповіді у письмовій формі, чи у вигляді усної відповіді на телебаченні...будемо надіятися. У будь-якому разі вважатиму свою місію виконаною, якщо проблеми порушені у наших питаннях будуть вирішені при допомозі влади навіть без відповіді у вищезгаданих формах, а результатом буде покращення рівня  нашого життя і покращання вигляду і затишності нашого ще далеко не Європейського міста.

Ще раз наголошую, що всі пости у даній темі мають бути саме ПИТАННЯМИ, а не спробами відповісти замість чиновників чи коментувати. Думаю, для зручності, для відповідей буде окрема тема.
Отож поїхали!..
зі. на форумі можна також звернутись у "Віртуальну депутатську приймальню"
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 08:02:10 від romashkin »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #120 : 12 Березня 2009, 22:02:23 »

Хто дав дозвіл на пуск в експлуатацію дороги, побудованої на "пливунах"?
Маленька військова таємниця - ця дорога досі не здана в експлуатацію!!! Пропоную принципово по ній не їздити і навіть не ходити!
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Запитання до міської влади.
« Прочитано #121 : 25 Березня 2009, 19:41:05 »

Скажіть, хто знає, коли планується відкриття вулиці "Помаранчевої Революції", що тій справі заважає, хто винен і що робити?

Певно відповідальні особи часто відвідують цей форум, бо сьогодні вже проїзд був відкритий по тій вулиці, а я по-старому поїхав навколо "Фуршету".
Цікаво, щось змінилось з того часу, чи комусь надоїло чекати?
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Запитання до міської влади.
« Прочитано #122 : 25 Березня 2009, 22:31:52 »

подивимось чи ця вулиця буде відкрита завтра, бо сьогодні натій вулиці проводили ремонтні роботи!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

sithist

  • Початківець
  • *
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 31
  • Останні відвідини:
    08 Листопада 2023, 17:15:24

    Звідки: kalush
Запитання до міської влади.
« Прочитано #123 : 11 Квітня 2009, 20:12:07 »

а як на рахунок нашого кінотеатру "Відродження", яке в нього майбутнє
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #124 : 11 Квітня 2009, 22:14:08 »

Ось його теперішнє: http://kalush.info/modules.php?name=News&file=article&sid=22

Майбутнього до виборів у нього немає ніякого.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #125 : 13 Квітня 2009, 09:24:46 »

Кінотеатр віддано в оренду франківській фірмі. Проте, вона не рухається зовсім. Ходять думки розірвати угоду і провести повторний конкурс.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Запитання до міської влади.
« Прочитано #126 : 21 Квітня 2009, 12:04:01 »

Христос Воскрес!
У мене запитання щодо символіка герба нашого міста.
Ми всі знаємо, що історично так склалося, що небесним покровителем Калуша здавна вважався Архістратиг Божий Михаїл. В Його честь і було збудовано, от майже вже сто років тому, собор Архистратига Михаїла. Чому на гербі Калуша відсутній цей воїн Божий, який охороняє наше місто від усяких бід і катастроф. Тим більше ми знаємо, що Калуш сидить на "пороховій бочці" - з одного боку Лукор з його небезпечними хімічними установками, магнієвий завод (хоча зараз і зупинений), захоронені тони небезпечних відходів, провалля, хвостосховища і т.д.
До прикладу, покровителем Києва є також Архистратиг Михаїл. І на символіці київського герба він зображений.
Хотілося би і на нашому гербі було зображення цього воїна Божого.
Тим більше, що про це колись були розмови. І навіть я чув, що було заплановано поставити скульптуру арх. Михаїла на майдані Шептицького.
Я не геральдист, але наприклад ось так:

Чи можливо, щоб піднімати таке питання на сесії міської ради?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #127 : 21 Квітня 2009, 12:24:02 »

а я проти. Мені більше подобається так як є зараз. Тим більше що той герб, що є зараз у більшій мірі історичний.
арх. Михаїл покровитель Калуша хіба що від часу коли побудована церква, тобто з 1914 року, а до того був інший дерев'яний храм. Крім того хай вже Київ собі має, не мавпуймо у нього.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Запитання до міської влади.
« Прочитано #128 : 21 Квітня 2009, 12:36:27 »

Цитувати (вибране)
арх. Михаїл покровитель Калуша хіба що від часу коли побудована церква, тобто з 1914 року, а до того був інший дерев'яний храм
Той деревяний храм також був збудований на честь арх. Михаїла. А отже вже принаймі двісті років покровителем Калуша є цей Архангел Божий.
Історичну символіку герба можна зберегти і при зображенні на ньому арх.Михаїла. Це справа геральдистів. Я не думаю, що це мавпування.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #129 : 21 Квітня 2009, 12:57:33 »

Ну навіть якщо і так, то ми ж не створюємо новий герб через те, що не маємо існуючого. Чомусь за польщі, коли релігія мала значно більший вплив на суспільство, на герб не поставили ні Михаїла ні Валентина ні Моісея (хоч 2/3 населення міста складали самі знаєте хто). Просто розумна влада зуміла знайти компроміс. То ж чи варто зараз видумувати ровер?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Запитання до міської влади.
« Прочитано #130 : 21 Квітня 2009, 13:05:27 »

Чи жиди чи християни. Арх. Михаїл шанований і тими і іншими. А у, так званих свідків Є, арх. Михаїл взагалі шанується як Христос. Всі течії простестантизму, думаю, не будуть проти Нього.
Думаю, що якщо замість букви "К" буде постать святого заступника міста, від цього ніхто не буде обіжений.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #131 : 21 Квітня 2009, 13:11:24 »

Ну раз є різні думки значить потрібно визначатися із думкою більшості. Я створив голосування і вже віддав свій голос, до чого і вас запрошую  ;)
Нагадаю правда ще теперішній вигляд герба. Правильний саме такий, із срібною а не червоною короною


Відповідь від: 21 Квітня 2009, 13:08:17
Ще скажу, що якщо герб буде змінено приблизно так як намалював Ньюроман, плакати не буду, то принаймні краще ніж зробити із вул. Шахтарської - Чорновола. Тоді взагалі ніхто нікого не питав. Історичний звязок втратили, зате маємо цілу купу вулиць названих на честь людей, про яких жителі вулиць поняття не мають.
« Останнє редагування: 21 Квітня 2009, 13:24:28 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


sonjah

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    09 Серпня 2010, 20:24:20

    Звідки: темний провулок:)
Запитання до міської влади.
« Прочитано #132 : 18 Травня 2009, 21:22:50 »

Ну щодо назв вулиць то тут нічого плакатись... Відкрив гугл, ввів пошук і вже маєш пончття... А В*ячеслав Чорновіл, в честь кого названа однойменнв вулиця, - є одним з активних борців за сучасну незалежність України і його ім*я всім відоме...

Моє питання до влади "На якій підставі було дозволено будівництво невідомого житлового об*єкту по пр. Л. Українки 12 впритул до мого будинку, незаконно вирізано дерева, які знаходились в єдиному скверику біля нашого дому і захищали від порохів з дороги, і що найгірше - чому те будівництво не продовжується або не згортається... Воно повністю розвалене... Звідти покрали вже все що можна було винести... Маленькі дітки лазять по арматурі... а не дай Бог впадуть в яму для фундаменту залиту цементом...?""
Шановна влада, якщо ви не обгородите об*єкт, бо просити про розбирання забудови вас сенсу немає, ви дочекаєтесь трагічних наслідків... І поремонтуйте дорогу біля мого дому, яку зруйнував ваш незаконний дозвіл на будівництво!!!!!!!
Записаний
...І не знало міщанське кодло,
Коли я захлиналась лихом,
Що душа між люди виходила
Забинтована білим сміхом.

І в житті, як на полі мінному,
Я просила в цьому сторіччі
Хоч би той магазинний мінімум:
— Люди, будьте взаємно ввічливі!...

Ліна Костенко

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #133 : 19 Травня 2009, 07:51:33 »

"На якій підставі було дозволено будівництво невідомого житлового об*єкту по пр. Л. Українки 12 впритул до мого будинку, незаконно вирізано дерева, які знаходились в єдиному скверику біля нашого дому і захищали від порохів з дороги, і що найгірше - чому те будівництво не продовжується або не згортається... Воно повністю розвалене... Звідти покрали вже все що можна було винести... Маленькі дітки лазять по арматурі... а не дай Бог впадуть в яму для фундаменту залиту цементом...?""
Ви маєте на увазі будівництво будинку між проспектом і "Лондою"? На місці скверика? Не зрозумів вираз "розвалене"...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Запитання до міської влади.
« Прочитано #134 : 20 Травня 2009, 09:33:10 »

то мабуть територія між еліте і лесі 12 там дйсно почали будувати. понарозривали а тепер мабуть через кризу будівництво не ведеться.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Запитання до міської влади.
« Прочитано #135 : 23 Травня 2009, 14:29:54 »

Ігор_О дав посилання на статтю у Вікнах.
http://vikna.if.ua/news.php?start=1&id=4530
мене зацікавили деякі факти.
Пані Бабій каже "було відмінено благодійні внески," (у медицині)
не знаю як зараз, але півроку тому благодійні внески брали.

І ще відносно ремонтів. Для чого зробили євроремонти у районній поліклініці і перенесли її на Пятачок? Тепер у районні поліклініці немає жодного дільничого терапевта. Для чого планується використовувати відремонтоване бюджетними коштами приміщення?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #136 : 23 Травня 2009, 15:19:19 »

Пані Бабій каже "було відмінено благодійні внески," (у медицині)
не знаю як зараз, але півроку тому благодійні внески брали.
Благодійні внески було "відмінено" в результаті піар-акції мера - свою зарплату він перераховував саме туди. Тривало це недовго, в звіті за 2008 рік я побачив таку статтю доходів, зібрано було близько 87 тис.грн. Акція пройшла...  :)

Для чого планується використовувати відремонтоване бюджетними коштами приміщення?
Поропоную вгадати  :)
Записаний

sonjah

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    09 Серпня 2010, 20:24:20

    Звідки: темний провулок:)
Запитання до міської влади.
« Прочитано #137 : 10 Червня 2009, 16:35:40 »

Ігоре_О відповідь на вашу цитату...
Ви маєте на увазі будівництво будинку між проспектом і "Лондою"? На місці скверика? Не зрозумів вираз "розвалене"...

Це будівництво комерційного/житлового об*єкту який має бути приєднаний до будинку №12 на проспекті Л.Українки.. Коли оте будівництво затіювалось, тобто в травні минулого року, ми, мешканці під*їзду, до якого приєднують той дім навіть підписи збирали щоб його не проводили... адже 9 поверхова споруда заступить нам сонце з єдиного кутового вікна в сонячну сторону:(((( про це і всі інші недоліки я особисто казала не тільки начальнику жеку, але й пану, тодішньому, а мо і теперішньому заступнику мера по житлово-комунальній власності(непригадаю точну назву посади)... причому він казав, що будівля не перевищуватиме 5 поверхів, а на таблиці поруч з будовою вказано цілих 9 поверхів...
Що таке розвалене будівництво? А як Ви гадаєте - дошки покрали; я сама бачила як серед білого дня туди приїздили машини і забирали якісь листи бляхи... Одним словом все що можна було вкрасти - вкрали... Але гірш за все було те, що по тій будові - з екскаваторами, бетонними і металевими конструкціями товклись діти... Маленькі діти... Незнаю з якого чарівного дива, але минулого тижня оту будову нарешті обгородили та щей ліхтар повісили:))))... Проте всерівно не будують:( А отже рано чи пізно прийдуть ті що схочу вкрасти іще не вкрадене....     
Записаний
...І не знало міщанське кодло,
Коли я захлиналась лихом,
Що душа між люди виходила
Забинтована білим сміхом.

І в житті, як на полі мінному,
Я просила в цьому сторіччі
Хоч би той магазинний мінімум:
— Люди, будьте взаємно ввічливі!...

Ліна Костенко

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #138 : 10 Червня 2009, 23:31:45 »

Я зрозумів.
Записаний

Виктор

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18
  • життя прекрасне
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2020, 07:47:20

    Звідки: бульвар Незалежностi
Запитання до міської влади.
« Прочитано #139 : 19 Червня 2009, 15:43:00 »

Можливо мен1 щось доброго порадите. Розпов1м вам про свою проблему. Живу я на
б.-р1 Незалежност1 будинок №6 п1д"1зд №5 на дев"ятому поверс1.Десь дн1в десять тому назад виключився л1фт 1 благополучно не працюе по нин1шн1й день. Причина з яко1 в1н вимкнувся  банальна тече дах , а тече в1н вже рок1в в1с1м ( то треба бачити що там робиться на площадц1 )
Ми вже 1 грош1 збирали п1д"1здом на ремонт 1 ходили кланялися все до дупи (вибачте за прямол1н1йн1сть).А дах як т1к так 1 тече.Ст1ни гниють.Л1фт не працюе.Жильц1 повзають по сходах п1шака.Cоплять у дв1 д1рки.З дев"ятого поверху таскають дитяч1 коляски (дв1 с1м"1).А на восьмому у полон попав пенс1онер з астмою. Порадьте що нам робити.Як пробити твердолобих ...... 
Записаний