Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Запитання до міської влади.  (Прочитано 308815 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« : 19 Липня 2008, 20:43:29 »

Думаю, дана тема давно назріла. Навіть В.Путін відповідав на запитання поставлені на форумі.
Крім того не так часто трапляються у нас прямі ефіри, не завжди саме з тими представниками влади міста які мали б відповісти на наше питання. Інколи  ми не знаємо кому саме адресувати наші питання, а багато хто встидається задавати їх по телефону та ще й у короткий відведений час. Також фактом є те, що молодь більш охоче спілкується у Інтернеті аніж дивиться міське тебебачення. От тому то я і пропоную задавати у цій темі свої конкретні питання, на які ви б хотіли отримати конкретну відповідь. Далі наші питання мають якось бути донесені до можновладців, тут будемо розраховувати на допомогу того ж таки Ігора_О, а можливо і Ігорка чи WestUA, ну а от чи діждемося відповіді у письмовій формі, чи у вигляді усної відповіді на телебаченні...будемо надіятися. У будь-якому разі вважатиму свою місію виконаною, якщо проблеми порушені у наших питаннях будуть вирішені при допомозі влади навіть без відповіді у вищезгаданих формах, а результатом буде покращення рівня  нашого життя і покращання вигляду і затишності нашого ще далеко не Європейського міста.

Ще раз наголошую, що всі пости у даній темі мають бути саме ПИТАННЯМИ, а не спробами відповісти замість чиновників чи коментувати. Думаю, для зручності, для відповідей буде окрема тема.
Отож поїхали!..
зі. на форумі можна також звернутись у "Віртуальну депутатську приймальню"
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 08:02:10 від romashkin »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Запитання до міської влади.
« Прочитано #20 : 13 Серпня 2008, 16:37:32 »

Є таке питання: коли заберуть автостанцію з вулиці Пушкіна?
Вона вже надоїла жителям сусідніх будинків, та й не місце автостанції бути на куску вулиці, має бути принаймні виділене під автостанцію гідне місце.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #21 : 13 Серпня 2008, 18:59:28 »

Доки буде валитися то що залишилося від будинку колишньої торгівельної школи (на майдані Шептицького)? Чому знята табличка, що засвідчувала, що то є пам'ятник архітектури? Кому особисто ми маємо бути вдячні за те, що будівля вже скоро рік стоїть, як пам'ятник жертвам війни?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #22 : 14 Серпня 2008, 09:25:58 »


то чим він буде завтра - хімік, базарник, бандит, бюрократ , партократ, селянин чи інше?
Це залежить і від Вас.

яке процентне співідношення передбачено для основних галузей н/г.
Ким передбачено?

Є таке питання: коли заберуть автостанцію з вулиці Пушкіна?
Вона вже надоїла жителям сусідніх будинків, та й не місце автостанції бути на куску вулиці, має бути принаймні виділене під автостанцію гідне місце.
Ще у 2006-му році я запропонував виділити земельну ділянку в районі вул.Малицької, якщо точніше - за ринком біля "Сахари" в сторону Малицької. Ідея полягала в наступному: земля міська, оголошується конкурс проектів, переможець отримує право збудувати там крамниці, кафе і т.д., але за це будує місту автостанцію (платформи, каси, зали очікування, майданчик відстою). Рух планувалось пустити по кільцю - заїзд до станції одностороннім рухом від "Сахари", виїзд по Ринковій. На базі цієї станції зробити кінцеві зупинки для районних маршрутів всіх напрямів і відстій (вони зараз їдуть з Верхньої до вокзалу і з Підмихайля до ПТУ, стоять де хочуть прямо на дорозі), міжміські маршрути. Що місто отримувало: автостанцію за кошти інвестора, благоустрій території (пустир позаду ринку), ліквідацію автостанції на Пушкіна, наведення порядку з районними анархістами. І основна родзинка - автостанція мала би бути КОМУНАЛЬНИМ підприємством! Бо є таке поняття, як станційний збір. А це дуже немалі суми, які не сплачуються. Це підриєство було б мільйонером  :)
Чим все закінчилось? Я протиснув у Бюджеті-2007 500 тис.грн. для початку робіт (підготовка документів по землі, частковий ремонт вул.Драгоманова). Депутати прийняли. Голова не виділив ні копійки. Ну, а в травні - взагалі мене звільнив  :) Так, що повернемося до цієї теми в наступній каденції.

Доки буде валитися то що залишилося від будинку колишньої торгівельної школи (на майдані Шептицького)? Чому знята табличка, що засвідчувала, що то є пам'ятник архітектури? Кому особисто ми маємо бути вдячні за те, що будівля вже скоро рік стоїть, як пам'ятник жертвам війни?
Будівля продана. Зараз там міняється власник, щось я таке чув. Тому і зупинено - не знають хто буде продовжувати :) А от не менш цікаве питання - ХТО новий власник?  :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #23 : 14 Серпня 2008, 09:31:04 »


А от не менш цікаве питання - ХТО новий власник?

От про то я і питав коли казав, що хочу знати кому ми маємо завдячувати. А ще мені цікаво було знати, чи змінився статус того будинку. Чи власник може після купівлі перебудувати його як собі захоче? Бо якщо так, то сильно ми дбаємо про архітектуру.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #24 : 14 Серпня 2008, 11:06:59 »

Є різні категорії таких пам'яток. Від категорії залежить - чи можна приватизовувати взагалі, чи можна реконструйовувати тощо. Ця будівля належить до категорії найнижчої, тому і була приватизована. Проте, ця категорія, хоч і дозволяє внутрішнє перепланування, не дозволяє зміну зовнішнього вигляду об'єкту! Тобто є явне порушення.
Ми маємо і позитивний приклад дотримання правил. Кафе "Вечірній Дзвін" (бувше "Молочне") навпроти 3-ї школи. Фасади і зовнішній вигляд збережені, хоча всередині переплановувалось вже кілька раз. Добросовісний власник будівлі - депутат міської ради Черепій М.М. (реклама  :) )
Щодо питання будівлі торгової школи - впевнений, що наш друг Депутат підніме це питання на наступній сесії.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #25 : 14 Серпня 2008, 13:39:48 »

Чи діють якісь соціальні служби безкоштовної психологічної, юридичної хоча б мінімальної матеріальної (одяг, сніданок...) допомоги молодим матерям, підліткам які ідуть з дому через погане ставлення батьків. Може варто відкрити якийсь кабінет де б люди добровільно і безкоштовно могли надати допомогу відповідно до своїх знань і можливостей.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #26 : 14 Серпня 2008, 15:26:17 »


Чи діють якісь соціальні служби безкоштовної психологічної, юридичної хоча б мінімальної матеріальної (одяг, сніданок...) допомоги молодим матерям, підліткам які ідуть з дому через погане ставлення батьків. Може варто відкрити якийсь кабінет де б люди добровільно і безкоштовно могли надати допомогу відповідно до своїх знань і можливостей.
Структури міської ради:
Служба у справах сім'ї, вул.С.Бандери, 18, 3-й поверх тел. 22756
Центр соціальних служб для для молоді, вул.С.Бандери, 18, 3-й поверх тел. 22885
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Запитання до міської влади.
« Прочитано #27 : 14 Серпня 2008, 16:06:19 »

Дякую
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Запитання до міської влади.
« Прочитано #28 : 15 Серпня 2008, 17:21:23 »

Питання не зовсім до міської влади, проте...
У 9-ти поверхових будинках  пр. Л.Українки на перших поверхах передбачені колясочні. Але "шустрі" сусіди позахоплювали дані приміщенння  незаконно, понавішували замки і приходиться по декілька раз на день  з дитячими колясками  тягнутись нагору пішки або буквально запихати їх у ліфти, які не пристосовані для перевозки таких габаритів.
Яким чином можна повернути дані приміщення для усіх мешканців цивілізованим способом? Звичайні слова до цих "газдів" не допомагають.
Адже це самовільне захоплення!
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #29 : 06 Вересня 2008, 21:41:28 »


Щодо питання будівлі торгової школи - впевнений, що наш друг Депутат підніме це питання на наступній сесії.

Мабуть пан депутат довідався, що то власність колеги по партії і не став піднімати згадане питання?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #30 : 08 Вересня 2008, 18:18:28 »


Мабуть пан депутат довідався, що то власність колеги по партії і не став піднімати згадане питання?
Ви помилились. Депутат підняв це питання у "Різному" на першій же сесії. Думаю, для Вас не проблема передивитись це у відеоархіві? Зараз воно перейшло із "депутатського запитання" в статус "депутатського запиту" (згідно Закону України "про статус депутатів місцевих рад"). Служби розбираються, Депутат отримає відповідь.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #31 : 08 Вересня 2008, 18:22:41 »

Дякую. Подивлюся архів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Dimon

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • це Я
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2013, 06:08:56

    Звідки: Kalush city
Запитання до міської влади.
« Прочитано #32 : 05 Жовтня 2008, 12:19:34 »


Прошу дати відповідь. Чи має право чиновник (УЖКГ) говорити в мій бік:"Та нема з ким говорити!",коли я неодноразово зверталася за допомогою у вирішенні наболілого питання(дорога між СШ№6 та садочком "Ягідка"). А з ЖЕО відповідали:"А вам це мішає?"         
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #33 : 06 Жовтня 2008, 11:01:53 »

Не має чиновник такого права. Опишіть Вашу проблему і конфлікт з УЖКГ детальніше і з прізвищами - краще скиньте мені в "особисті". Я зобов'яжу когось з депутатів втрутитись і допомогти.
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Запитання до міської влади.
« Прочитано #34 : 06 Жовтня 2008, 13:27:50 »


Вирішується просто. Було б бажання. Зроблю запит.

Додайте до запиту: замініть, будь-ласка, старі бетонні дитячі ігрові майданчики на нові, по можливості в кожному дворі.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Dimon

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • це Я
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2013, 06:08:56

    Звідки: Kalush city
Запитання до міської влади.
« Прочитано #35 : 06 Жовтня 2008, 17:32:19 »

Зрозумійте мене,не так легко мені це зробити,адже це "люди" при посаді,а я проста,небайдужа мешканка без крутих зв"язків.    Якщо у Вас є бажання,то прошу відвідати дорогу,яка знаходиться між СШ№6 та садочком "Ягідка". Можливо, Ви справді нам допоможете. Нашим дітям до школи не реально прийти без болота.                                                                                        Я в цій справі новачок, тому в "особисте" скидати не вмію.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Запитання до міської влади.
« Прочитано #36 : 06 Жовтня 2008, 18:13:24 »

http://forum.kalush.info/index.php?action=pm;sa=send;u=507
перейдіть за цим посиланням, для відправки особистого повідомлення Ігору_О.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Dimon

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • це Я
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2013, 06:08:56

    Звідки: Kalush city
Запитання до міської влади.
« Прочитано #37 : 06 Жовтня 2008, 18:29:48 »

Дуже дякую.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #38 : 07 Жовтня 2008, 19:41:32 »


Якщо у Вас є бажання,то прошу відвідати дорогу,яка знаходиться між СШ№6 та садочком "Ягідка".
Я там виріс. І цією дорогою ходив до школи.
Записаний

Dimon

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • це Я
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2013, 06:08:56

    Звідки: Kalush city
Запитання до міської влади.
« Прочитано #39 : 08 Жовтня 2008, 09:06:57 »

На цій дорозі порядку не було навіть тоді, коли до школи ходили ви. Чи не так? У квітні цю дорогу розчистили,яму засипали гравієм, але наші "свідомі"громадяни почали їздити по ній машинами. Три місяці Найда віз бетонні клумби,щоб лерегородити. Тоді знову стався прорив,місяць ніхто навіть не йшов дивитися, це за постійним моїм нагадуванням. Проорив ненадовго,мабуть, ліквідували,болота наробили страшного, коли паде дощ необійти ні по стадіону,бо болото,а ні по дорозі. Так що нам потрібна допомога. Куди нам звертатися? А як, що до Вашого бажання?
Записаний