Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Запитання до міської влади.  (Прочитано 308906 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:55:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« : 19 Липня 2008, 20:43:29 »

Думаю, дана тема давно назріла. Навіть В.Путін відповідав на запитання поставлені на форумі.
Крім того не так часто трапляються у нас прямі ефіри, не завжди саме з тими представниками влади міста які мали б відповісти на наше питання. Інколи  ми не знаємо кому саме адресувати наші питання, а багато хто встидається задавати їх по телефону та ще й у короткий відведений час. Також фактом є те, що молодь більш охоче спілкується у Інтернеті аніж дивиться міське тебебачення. От тому то я і пропоную задавати у цій темі свої конкретні питання, на які ви б хотіли отримати конкретну відповідь. Далі наші питання мають якось бути донесені до можновладців, тут будемо розраховувати на допомогу того ж таки Ігора_О, а можливо і Ігорка чи WestUA, ну а от чи діждемося відповіді у письмовій формі, чи у вигляді усної відповіді на телебаченні...будемо надіятися. У будь-якому разі вважатиму свою місію виконаною, якщо проблеми порушені у наших питаннях будуть вирішені при допомозі влади навіть без відповіді у вищезгаданих формах, а результатом буде покращення рівня  нашого життя і покращання вигляду і затишності нашого ще далеко не Європейського міста.

Ще раз наголошую, що всі пости у даній темі мають бути саме ПИТАННЯМИ, а не спробами відповісти замість чиновників чи коментувати. Думаю, для зручності, для відповідей буде окрема тема.
Отож поїхали!..
зі. на форумі можна також звернутись у "Віртуальну депутатську приймальню"
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 08:02:10 від romashkin »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:55:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #1 : 19 Липня 2008, 21:06:00 »

1. тут мало бути питання "Коли все ж відремонтують перила на мості по вул.Чорновола?", але сьогодні я мав нагоду по ньому пройтися і його стан змусив мене перефразувати питання "Чи планується на найближчий час ремонт вищезгаданого мосту, чи він має спочатку впасти, щоб хтось при цьому загинув і тоді вже гроші знайдуться із резерву для надзвичайних ситуацій?

2.Чому незважаючи на те, що у Калуші всі побутові стоки мали б направлятися на очисні споруди, і як мені відомо офіційно так і є, наша р.Сівка ніяк не перестає бути річкою-вонючкою. Відповідь типу "То смердить те, що назбиралося роками..." вважаю неприйнятною, бо наочно видно як пливе і пахне свіжак. Особливо це помітно поруч із мостами.

3. Коли у Калуші, особливо у центральній його частині, буде куди сходити у туалет, бодай у біотуалет? Як немісцева людина може відшукати чи не єдиний туалет, на ринку, за запахом?

4. Доки на тротуарі біля зупинки "Технікум" буде безіменне озеро?

5. Доки люди будуть шпортатися і ламати ноги на "тротуарах" по вул. Бандери і Підвальній (біля буд. 1;3;5)?

6. Як сталося, що не вистачило грошей на бордюри, щоб не розпадалися краї свіжовимощеної бруківкою пл.Героїв?

7. Підвал будинку за адресою Дзвонарська 5 затоплений каналізаційними стоками.Коли мер пройдеться по ньому у тапках, чи обіцянка не стосувалася даного будинку?

8. Чому так мало лавочок? Де молода мати може вільно посидіти? Маємо у місті цілу купу місць де їх можна покласти, натомість молодь мусить тулитися на окупованій роллерами, байкерами і алконавтами площі Героїв, а як альтернативу має лише стадіон Хімік і міський парк. Зате для пивних палаток місця вистачає і припрошувати не треба, ростуть як гриби. То не є ознака європейськості, бо для пива є пивний бар, а не місце де гуляють малі діти!   
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Запитання до міської влади.
« Прочитано #2 : 19 Липня 2008, 21:29:20 »

Коли до с. Гірниче ( в народі Шахта) відремонтують дорогу(якшо то можна назвати дорогою), бодай ями позасипають???
П.С. Ні, я не помиляюсь, Гірничим "опікується" міська влада.
« Останнє редагування: 19 Липня 2008, 21:35:47 від MasTeR_Wish »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Запитання до міської влади.
« Прочитано #3 : 19 Липня 2008, 23:32:11 »

1.У нас постійно десь прориває труби,і після того як аварійні роботи виконані місце де вони проводилися просто якнебудь закидують і все.ЧИ можна якось так організувати роботу щоби місто не було порите як після війни?тобто якщо  асфальт розрили то хай його знов заасфальтують.2.Чи можна зробити так щоби наприклад міська варта ловила осіб які смітять,гадять і т.д.і ці люди в примусовому порядку під наглядом цієї ж міської варти мили ліфти,підмітали площу парк і інші загаджені такими особами місця?З.Чому у нас  не виконується закон про заборону паління в громадських місцях?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #4 : 20 Липня 2008, 10:24:43 »

Дуже хороша ідея! +1
Я постараюсь надавати відповіді у найкоротший термін. Але і питання мають бути точні і конкретні, а не типу "Чому ми так погано живемо?"

1. тут мало бути питання "Коли все ж відремонтують перила на мості по вул.Чорновола?", але сьогодні я мав нагоду по ньому пройтися і його стан змусив мене перефразувати питання "Чи планується на найближчий час ремонт вищезгаданого мосту, чи він має спочатку впасти, щоб хтось при цьому загинув і тоді вже гроші знайдуться із резерву для надзвичайних ситуацій?

2.Чому незважаючи на те, що у Калуші всі побутові стоки мали б направлятися на очисні споруди, і як мені відомо офіційно так і є, наша р.Сівка ніяк не перестає бути річкою-вонючкою. Відповідь типу "То смердить те, що назбиралося роками..." вважаю неприйнятною, бо наочно видно як пливе і пахне свіжак. Особливо це помітно поруч із мостами.

3. Коли у Калуші, особливо у центральній його частині, буде куди сходити у туалет, бодай у біотуалет? Як немісцева людина може відшукати чи не єдиний туалет, на ринку, за запахом?

4. Доки на тротуарі біля зупинки "Технікум" буде безіменне озеро?

5. Доки люди будуть шпортатися і ламати ноги на "тротуарах" по вул. Бандери і Підвальній (біля буд. 1;3;5)?

6. Як сталося, що не вистачило грошей на бордюри, щоб не розпадалися краї свіжовимощеної бруківкою пл.Героїв?

7. Підвал будинку за адресою Дзвонарська 5 затоплений каналізаційними стоками.Коли мер пройдеться по ньому у тапках, чи обіцянка не стосувалася даного будинку?

8. Чому так мало лавочок? Де молода мати може вільно посидіти? Маємо у місті цілу купу місць де їх можна покласти, натомість молодь мусить тулитися на окупованій роллерами, байкерами і алконавтами площі Героїв, а як альтернативу має лише стадіон Хімік і міський парк. Зате для пивних палаток місця вистачає і припрошувати не треба, ростуть як гриби. То не є ознака європейськості, бо для пива є пивний бар, а не місце де гуляють малі діти!   

1. Уточню, чи включено у 4-й додаток на цей рік.
2. Для цього потрібно розробити і виконати цілу програму. За оцінками, десь на 2 млн. грн. Поки що її нема і в перспективі :(
3. Туалетів нема. Ще у 2006-му я пропонував схему платних WC, які мали б побудувати підприємці на конкурсних засадах. Їх мало бути 6, прив'язані на схемі до колекторів. Ідея не знайшла підтримки, хоча для міста це б не коштувало нічого. Шкода. Тому тепер можна користуватись лише біоWC біля пивних палаток (читайте п.8 ).
4. Думаю, ще довго. На жаль. Проблема - кошти.
5. Уточню.
6. Уточню.
7. Уточню.
8. Вирішується просто. Було б бажання. Зроблю запит.

Коли до с. Гірниче ( в народі Шахта) відремонтують дорогу(якшо то можна назвати дорогою), бодай ями позасипають???
П.С. Ні, я не помиляюсь, Гірничим "опікується" міська влада.

Не скоро, на жаль. Знову ж таки все впирається у кошти. На цей рік не планували точно. Може на наступний щось допоможем.

1.У нас постійно десь прориває труби,і після того як аварійні роботи виконані місце де вони проводилися просто якнебудь закидують і все.ЧИ можна якось так організувати роботу щоби місто не було порите як після війни?тобто якщо  асфальт розрили то хай його знов заасфальтують.2.Чи можна зробити так щоби наприклад міська варта ловила осіб які смітять,гадять і т.д.і ці люди в примусовому порядку під наглядом цієї ж міської варти мили ліфти,підмітали площу парк і інші загаджені такими особами місця?З.Чому у нас  не виконується закон про заборону паління в громадських місцях?

1. І мене це бісить. Тут є неузгодженість між КП "Водотеплосервіс" і УЖКГ - хто має це робити. І поки вони сваряться - місто в "руїнах Помпеї"  :(
2. Я розробив проект створення "муніципальної міліції". Його не сприйняли.  :( Довго описувати не буду, але основними завданнями Муніципальної Міліції і має бути відлов тих, хто гадить в дворах, викидають буд.сміття в кущі і т.д. На ідею мене наштовхнув пан Вєслав Фафара, мер польського міста Кєндзєжин-Кожлє. У них вони називаються "страж мяста", як наша "варта". Але у них стражі не ходять вечорами в патрулях, щоб ловити злодіїв/хуліганів - для цього є поліція! А завдання муніципалів - муніципальні! Доживемо й до цього.
3. Уточніть, де саме.
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Запитання до міської влади.
« Прочитано #5 : 21 Липня 2008, 09:54:18 »

Чи є ще в Калуші вулиця названа в честь Каракая?
Якщо є, то чи відомо міській владі та жителям міста, що це був большевицький сексот?
Давно пора цю вулицю перейменувати.

p.s. Взагалі-то мене мало цікавить дане питання, просто-напросто колєга хоче історичної справедливості...
« Останнє редагування: 21 Липня 2008, 10:57:29 від Zubik »
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:55:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #6 : 21 Липня 2008, 19:00:26 »

Шановні форумчани, найближчий прямий ефір на КМТ планується із представниками податкової.
Поспішіть задати свої питання, і ви зможете почути відповідь на них у прямому ефірі. Звісно якщо питання будуть доречними і в тему  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Vona

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 4
  • вона
  • Останні відвідини:
    20 Червня 2009, 10:26:12

    Звідки: центр
Запитання до міської влади.
« Прочитано #7 : 22 Липня 2008, 10:29:59 »

Давно думала про доцільність такої теми на форумі Калуша, і була дуже здивована, коли випадково сюди заглянула, що вона є! Цікаво тільки - чому у владі у нас тільки один чоловік?
Мій респект, пане Очкур!
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Запитання до міської влади.
« Прочитано #8 : 22 Липня 2008, 18:50:36 »

Чому немає дорожньої розмітки(пішоходних переходів - "зебри") навіть на головних вулицях міста, зокрема Винниченка?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Vona

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 4
  • вона
  • Останні відвідини:
    20 Червня 2009, 10:26:12

    Звідки: центр
Запитання до міської влади.
« Прочитано #9 : 22 Липня 2008, 19:50:53 »

Панові zubiku чи його колезі, якого цікавить тема назви вулиці Каракая.
Ще на початку 90х її вже хотіли перейменувати. Мій батько тоді відстояв імя Каракая, з яким був знайомий. Справа в тому , що Каракай хоч і був завербований НКВД, але ніколи не відмовляв у допомозі пораненим чи хворим партизанам УПА, ставлячи себе при цьому під смертельну загрозу викриття. На жаль, більш детальну інформацію надати не можу, бо батька вже немає, але точно памятаю, що такий факт був.
Записаний

Петро

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 45
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2019, 23:26:29

    Звідки: Рубчака
Запитання до міської влади.
« Прочитано #10 : 22 Липня 2008, 22:10:05 »

Яким чином міська влада сприяє розвитку малого та середнього бізнесу ?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #11 : 24 Липня 2008, 10:56:13 »


Чому немає дорожньої розмітки(пішоходних переходів - "зебри") навіть на головних вулицях міста, зокрема Винниченка?

Та малюють, перед святами як правило. Але технологія є недосконалою і розмітка швидко "стирається". Я знайшов на виставці в Києві польську технологію, з використанням полімерів. Дуже гарно і якісно. Але спочатку треба зробити нормальне покриття, бо буде з розміткою так, як і з "лежачими поліцейськими".

Яким чином міська влада сприяє розвитку малого та середнього бізнесу ?

На жаль, ніяк. Це правда. Ті заходи, які плануються щороку - лише "для галочки". Хоча, я "протиснув" на цей рік одну цікаву річ - але не хочу наперед рекламувати, фінансування може й не бути  :(
Записаний

Петро

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 45
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2019, 23:26:29

    Звідки: Рубчака
Запитання до міської влади.
« Прочитано #12 : 27 Липня 2008, 19:35:46 »

Чи є якісь плани, спроби , бажання, заходи в управлінні культури міської Ради , які безпосередньо і кардинально вплинуть на зменшення росту наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління серед молоді та підлітків у найближчому майбутньому?
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Запитання до міської влади.
« Прочитано #13 : 31 Липня 2008, 22:58:25 »

Моя думка - що кардинально та безпосередньо могли впливати на народ тільки такі чуваки, як Адольф Гітлер та йосиф віссаріонович.
На теперішню молодь впливу просто не може бути як предмету, любий вплив з боку влади або правоохоронців вони відсікають на корню. Влада може тільки спробувати пояснити тінейджерам про шкоду цих суспільних явищ, не більше того !  :!!
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:55:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #14 : 01 Серпня 2008, 08:22:55 »

Де тут запитання, Зубік?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #15 : 01 Серпня 2008, 09:13:16 »

Є програма, яку реалізовує "Ценр соціальних служб для молоді". Точно про неї не скажу, бо не цікавився. Вони проводили якісь акції на площі Героїв, типу - принеси пачку цигарок і отримай цукерки, чи щось таке. Наскільки це ефективно - не хочу судити. На мою думку, крім "пряника" має бути ще й "батіг".
Записаний

Петро

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 45
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2019, 23:26:29

    Звідки: Рубчака
Запитання до міської влади.
« Прочитано #16 : 01 Серпня 2008, 22:04:22 »

Чи розглядалося  колись питання на сесіях , нарадах , зборах про причини міграції з міста не тільки молоді, але й цілком дорослого та працездатного  покоління та можливості подолання такої тенденції?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #17 : 01 Серпня 2008, 22:21:49 »


Чи розглядалося  колись питання на сесіях , нарадах , зборах про причини міграції з міста не тільки молоді, але й цілком дорослого та працездатного  покоління та можливості подолання такої тенденції?
Не пам'ятаю такого. А питання справді важливе - вже відчувається брак кваліфікованих кадрів. Дякую за пораду, Петре, +1.
Записаний

Петро

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 45
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2019, 23:26:29

    Звідки: Рубчака
Запитання до міської влади.
« Прочитано #18 : 02 Серпня 2008, 19:03:14 »

Чи має місто так званий НЗ на випадок ( не дай бог) техногенної катастрофи, природніх катаклізмів чи іншої біди у Їжі , одягу , приміщеннях , медикаментах та ін.?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #19 : 05 Серпня 2008, 08:51:08 »

НЗ, у звичному розумінні, немає. Є план заходів і дій на випадки різних типів НЗ, цей документ має ступінь "Секретно". В ньому передбачено, хто чим займається, в тому числі і продовольством, водою, одягом, паливом тощо. Тому НЗ у вигляді "склад, де зберігаються консерви" немає, але НЗ у вигляді "необхідний забезпечений мінімум" існує. Сподіваюсь, Ви зрозуміли - бо детальніше розказувати я не маю права. Крім того, щороку у Бюджеті міста передбачається "резервний фонд". Як правило, у розмірі 100 тис.грн. Цього року, звичайно, цього не вистачить.
Записаний