Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Автор Тема: Запитання до міської влади.  (Прочитано 311156 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« : 19 Липня 2008, 20:43:29 »

Думаю, дана тема давно назріла. Навіть В.Путін відповідав на запитання поставлені на форумі.
Крім того не так часто трапляються у нас прямі ефіри, не завжди саме з тими представниками влади міста які мали б відповісти на наше питання. Інколи  ми не знаємо кому саме адресувати наші питання, а багато хто встидається задавати їх по телефону та ще й у короткий відведений час. Також фактом є те, що молодь більш охоче спілкується у Інтернеті аніж дивиться міське тебебачення. От тому то я і пропоную задавати у цій темі свої конкретні питання, на які ви б хотіли отримати конкретну відповідь. Далі наші питання мають якось бути донесені до можновладців, тут будемо розраховувати на допомогу того ж таки Ігора_О, а можливо і Ігорка чи WestUA, ну а от чи діждемося відповіді у письмовій формі, чи у вигляді усної відповіді на телебаченні...будемо надіятися. У будь-якому разі вважатиму свою місію виконаною, якщо проблеми порушені у наших питаннях будуть вирішені при допомозі влади навіть без відповіді у вищезгаданих формах, а результатом буде покращення рівня  нашого життя і покращання вигляду і затишності нашого ще далеко не Європейського міста.

Ще раз наголошую, що всі пости у даній темі мають бути саме ПИТАННЯМИ, а не спробами відповісти замість чиновників чи коментувати. Думаю, для зручності, для відповідей буде окрема тема.
Отож поїхали!..
зі. на форумі можна також звернутись у "Віртуальну депутатську приймальню"
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 08:02:10 від romashkin »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #140 : 19 Червня 2009, 19:15:30 »

Віктор, депутат міської ради Михайло Романів спробує допомогти Вам у даній конкретній проблемі. Його тел. 80503732109, передзвоніть і зустріньтеся, він чекає дзвінка.
Щодо будови - ще не можу нічого сказати...
Записаний

Виктор

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18
  • життя прекрасне
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2020, 07:47:20

    Звідки: бульвар Незалежностi
Запитання до міської влади.
« Прочитано #141 : 21 Червня 2009, 12:09:48 »

дякую щиро за те що в1дгукнулись!!!! вчора засмолили нак1нець наш дах (не в1домо яка як1сть)
л1фт ще не ув1мкнули але об1цяють.Головне що справа зрушилась з мертво1 точки.
Записаний

Виктор

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18
  • життя прекрасне
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2020, 07:47:20

    Звідки: бульвар Незалежностi
Запитання до міської влади.
« Прочитано #142 : 30 Червня 2009, 08:08:27 »

доброго дня !!! мої мрії на рахунок ввімкення ліфту так і залишились не здійсненними. дулю вам громадяни жильці ,а не ліфт:-"не ввімкнем ,бо не хочем (і пішли ви всі до ср.....ки)".а причина тепер знайшлась інша.тепер жильц1 другого і третього поверхів не поплатили квартплату і ЖЕКУ невистачає бабла щоб проплатити ліфтовому господарству  :unknow(ТАК РОЗПОВІДАЄ ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ"ЯЗКИ ШАРАГИ п1д кодовою назвою
ЖЕК№3)не червоніючи при цьому. :offense,от так ми і живем собі
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #143 : 30 Червня 2009, 15:21:50 »

Яка тупа відмазка... Хто саме з Вами розмовляв? Іван Кохан?
Записаний

Виктор

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18
  • життя прекрасне
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2020, 07:47:20

    Звідки: бульвар Незалежностi
Запитання до міської влади.
« Прочитано #144 : 30 Червня 2009, 20:35:58 »

УРАААААААААААААААА !!!!!!!!!!!! ЗАРАБОТАЛА
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #145 : 17 Липня 2009, 17:46:24 »

От мені цікаво, за який вибачте шиш з нас беруть гроші за водовідведення (каналізацію)???

Досить підійти до Сівки, як стає чевидним, що лайно тече не на очисні а прямо у ріку. Вода незрозумілого сіро-голубого кольору. про запах мовчу. Жах. Треба комісію, що має давати кредит на проекти по воді відвести до зруйнованого моста на вул. Шахтарській (свідомо не називатиму її Чорновола, бо наше місто зараз ціле шахтарське), хай би подвилися, понюхали.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #146 : 17 Липня 2009, 18:45:47 »

Досить підійти до Сівки
Юрко, річка Сівка через Калуш не протікає, хіба Ви не знали??? Вона йде обвідним каналом! А те, що йде через місто - жодного відношення до ріки не має, туди її води не потрапляють. Це просто стічна канава! Під час повені ріка піднялась і вода пішла через місто, змило міст. Тепер вода знову йде каналом, а фекалії - містом.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #147 : 17 Липня 2009, 21:51:10 »

Та мені в принципі все одно Сівка чи Фекалія, мені цікаво за що я гроші плачу??? Та ще й не малі, бо  :censore технічно складно поставити лічильники на воду (треба аж два на зимну).
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Запитання до міської влади.
« Прочитано #148 : 26 Серпня 2009, 19:35:38 »

Шановні краяни (перепрошую за пафос у зверненні), була благонадійним платником комунальних рахунків продовж років і що мені за те?
Тепер у нашої влади стало модно посилатися на неплатників? А я несплачую квартплатню із принципу - якщо цензурно, то я мовчу.
Відповідь від: 26 Серпня 2009, 19:28:51
За несплату, то нехай подадуть на мене до суду (хоча Матвійчук й обіцяв, що я із ним 5 років судитимуся), тому й кажу - нехай вони подають на мене до суду. Там усе й роз"ясниться - поли квапитимуся, то лише заборгованість скасують, коли знайдеться час й бажання, то й винними лишаться.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Запитання до міської влади.
« Прочитано #149 : 27 Серпня 2009, 12:53:36 »

А де, власне, запитання  в цьому зверненні?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #150 : 27 Серпня 2009, 15:51:51 »

Мабуть тут стоїть питання риторичне - навіщо платити за комунальні послуги, якщо їх і так нема? :pardon
До тотальної несплати за компослуги так як це робить ЯЯ закликати не буду, лиш скажу, що болт забив платити РЕМу авансом за ще не спожиту електроенергію. Мало того, що РЕМ то природній монополіст і встановлює захмарні ціни на різні роботи, так щей беруть зі стелі прогнозовані обєми споживання електроенегрії за місяць і хочуть аби люди платили на перед. :ganba У випадку з моєю бабусею Калуський РЕМ взагалі не врахував, що вона дитина війни і має пільгу у 25% на 75 кВт/год на місяць. :fool
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Запитання до міської влади.
« Прочитано #151 : 27 Серпня 2009, 18:01:37 »

Я також категорично не плачу наперед. Хоча б тому, скажімо, що мені ніхто нічого наперед також не платить. Але все інше я вважаю за потрібне платити. Хоча хотілося би знати розрахунки. Наприклад ЖЕК. Моя квартира на місяць 51,51 грн. За які послуги я тут сплачую? Де можна отримати такі розрахунки?
Відповідь від: 27 Серпня 2009, 17:53:49
Дивно, чому не подали до цих пір до суду на пані ЯЯ. Мою куму, яка не має змоги заплатити весь борг (який накопичився не з її вини), але платить регулярно поточні платежі + трошки покриває борг. Так от ніхто цього не врахував, на неї подали до суду. Ні про який суд вона не знала. До неї тільки прийшов виконавчий лист, де їй повідомили, що вона має сплатити борг (ніби вона про це не знала раніше) та ще і судові витрати. Все б нічого, тільки моя кума інвалід з дитинства. Вона має важку форму поліартриту, через яку їй важко навіть по квартирі пересуватися. Для полегшення болю їй щомісяця потрібні ліки на суму рівну її пенсії. Вона заробляє вязанням і вишиванням, щоб хоч якось виживати. Але ніхто цього не врахував!  згідна, борг треба заплатити, але ж від судових витрат її могли звільнити!
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #152 : 28 Серпня 2009, 00:59:27 »

була благонадійним платником комунальних рахунків продовж років і що мені за те?
Власне, послуги.

Тепер у нашої влади стало модно посилатися на неплатників? А я несплачую квартплатню із принципу - якщо цензурно, то я мовчу.
Шановна ЯЯ, Ви не сплачуєте кварплатню. Це, в принципі, зрозуміло. У мене питання - раз Ви не сплачуєте вартість наданих послуг, це означає що Ви відмовляєтесь від них? І не користуєтесь ними наразі?

За несплату, то нехай подадуть на мене до суду (хоча Матвійчук й обіцяв, що я із ним 5 років судитимуся), тому й кажу - нехай вони подають на мене до суду. Там усе й роз"ясниться - поли квапитимуся, то лише заборгованість скасують, коли знайдеться час й бажання, то й винними лишаться.
На жаль. У Матвійчука шансів більше, ніж у Вас.

Мабуть тут стоїть питання риторичне - навіщо платити за комунальні послуги, якщо їх і так нема?
Питання вирішується просто: Ви не платите і не користуєтесь.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Запитання до міської влади.
« Прочитано #153 : 28 Серпня 2009, 03:39:32 »

Цитата: ЯЯ від 26 Серпня 2009, 20:35:38
була благонадійним платником комунальних рахунків продовж років і що мені за те?
Власне, послуги.
 =)) власне які?
Ігоре_О, Вам невідомі обставини - тому неможливо зрозуміти мою точку зору.
А щодо висловленя Матвійчука, то він оте сказав коли й сам не знав обставин - потім, як дізнався, то було соромно в очі подивитись.
А те що через мою заборгрваність працівники ЖЕО не отримують зарплатні - то нехай і не отримують - немає за що їм платити (один із прикладів - почався опалювальний сезон, а у моїй квартирі не працює чотири батареї із шести, тобто непрацюють три стояки з п"яти - повідомила про це у ЖЕО - глухо, вдруге повідомила про це у ЖЕО - на слідуючий день прогрівся один стояк з раніше не працюючих, два інші - холодні, далі звертаюся у ЖЕО - за пару день запрацював ще один, проте перестав працювати інший, повідомила в ЖЕО - оооЙ - я тут змальовую лише перші півмісяця опалювального сезону у 2007 році здається - так потім, із сусідами по стояку пишемо заяву до ЖЕО з проханням вже й не згадаю формулюваня тієї заяви аби вони повідомили Водотеплосервіс що в нас стояки не працювали та й ті перерахували оплату за теплопостачання тоді ще саме так це робилося - отримую рахунок з Водотеплосервісу із 100 відсотковим нарахуванням платні - звертаюся до Водотеплосервісу, там мені відповідають, що не одержували даних по наших стояках - звертаюся до ЖЕО, там мені відповіли - Ой, а ми забули внести ваші дані - мені продовжувати? - моє питання - Чому моя кишеня має відповідати за те, що працівники ЖЕО "ЗАБУЛИ"?)
Відповідь від: 28 Серпня 2009, 03:05:19
Дивно, чому не подали до цих пір до суду на пані ЯЯ.
Читайте вище, бо вони знають про те, що щей винні лишаться.
Відповідь від: 28 Серпня 2009, 03:07:52
У мене питання - раз Ви не сплачуєте вартість наданих послуг, це означає що Ви відмовляєтесь від них? І не користуєтесь ними наразі?
У мене зустрічне питаня - а коли сплачую, проте послуги не надаються - то як?

Відповідь від: 28 Серпня 2009, 03:12:51
А коли у вас немає жодної копій заборгованості, проте у вашому під"їзді вимикають світло й ліфт 2006. А ви з роботи у вечері втомлений приходите й крокуєте сходами напомацки - знищуєте дві пари взутя (в ті часи мешти носили із довжелезними носами) та рвете одяг, бо перечипилися за поручні - ото як?
Відповідь від: 28 Серпня 2009, 03:27:51
Коли працівники УЖКГ разом із працівником санстанції дають завідомо брехливі відомості у актах огляду помешканя (бо ні у Калуській, ні навіть Франківській санстанції подібних аналізів не роблять), а Ваш лікар виписує ліки проти алергії що куштують ... $ бо не знає збудника такої реакції - то як?
Коли працівникам УЖКГ ліньки сраки підняти поверхом вище, аби побачити реалії що відбуваються - то як?
Коли зверталися до усіх - Матвійчука, Насалика, депутатів міської ради - та вам же важливіше політичним ананізмом займатися.

Відповідь від: 28 Серпня 2009, 03:38:27
Буде, бо мене понесло - перепрошую. Всім надобраніч.
« Останнє редагування: 28 Серпня 2009, 08:36:32 від yurko »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Запитання до міської влади.
« Прочитано #154 : 28 Серпня 2009, 10:05:24 »

До неї тільки прийшов виконавчий лист, де їй повідомили, що вона має сплатити борг (ніби вона про це не знала раніше) та ще і судові витрати.
Може це трохи офтоп, але ваша кума Люсю, могла б подати до апеляції на тій підставі, що її не було належним чином повідомлено про судовий розгляд і дізналась вона про нього лише тоді коли отримала ( певне не виконавчий лист, а рашення, або Постанову про відкриття виконавчого провадження),і в апеляції попросити суд звільнити її від судових витрат мотивуючи це тим, що
платить регулярно поточні платежі + трошки покриває борг. Т
і що жодним чином не відмовлялась від несплати боргу, але однією сумою не може його покрити... В її випадку думаю суд задовольнив би клопотання...Хоча ЖЕК, в принципі, також може відмовитись від стягнення з неї судових витрат, але лише в добровільному порядку..
Ще, вона може в рамках виконавчого провадження (бо зараз певне що саме та стадія її справи) говорити про розстрочення усього боргу, навіть який визнаний судом, для цього їй було б варти пояснити своє становище державному виконавцю і попросити його ініціювати  звернення до суду про розстрочення платежу. У Вас у виконавчій службі працюють непогані люди ;)
Стаття 33. Відстрочка або розстрочка виконання, встановлення
                чи зміна способу і порядку виконання рішення
    За наявності обставин,  що ускладнюють виконання рішення  або
роблять   його   неможливим,
  державний   виконавець  за  власною
ініціативою або за заявою сторін, а також самі сторони мають право
звернутися  до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про
відстрочку  або  розстрочку виконання 

Є ще кілька виходів із цієї ситуації, але потрібно щоб цим хтось зайнявся, бо зрозуміло, що їй важко... Від її імені можете діяти Ви за її довіреністю. А довіреність можна оформити у місцевій раді, щоб не платити багато за нотаріальне оформлення..
Модераторам, вибачте за оффтоп, перенеість це куди вважаєте за потрібне :-[ :bouquet:
Відповідь від: 28 Серпня 2009, 09:50:00
Крім судових витрат, Люсю, ваша подруга буде нести ще й зобовязання про сплату на користь держави, виконавчого збору, е грубо кажучи за те, що добровільно не виконала рішення суду, або не виконала його в терміни, що неадала державна виконавча служба для добровільного виконання. Виконавчий збір становить 10% від суми стягнення( тобто боргу разом з су3довими витратами) тому над цією справою потрідно щоб працював юрист... Щасти ;)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #155 : 28 Серпня 2009, 10:59:45 »

ЯЯ, не сердіться. Я жодним чином не хочу вигороджувати наших комунальників - там ще довго доведеться порядок наводити. І живу я так само, як і Ви в багатоповерховому під'їзді, і всі ці неподобства відчуваю так само.
Відповідь від: 28 Серпня 2009, 10:56:03
власне які?
Що, Ви роками платили за комунальні послуги, а у відповідь не отримували нічого?

У мене зустрічне питаня - а коли сплачую, проте послуги не надаються - то як?
Ні, звичано ж не треба платити, коли взамін не отримуєш нічого! Але я ставив питання трохи інакше: Ви зараз не хочете платити і не платите - це означає, що Ви і послуги не отримуєте, тобто відмовляєтесь від них?
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #156 : 28 Серпня 2009, 15:45:52 »

ваша кума Люсю, могла б подати до апеляції на тій підставі, що її не було належним чином повідомлено про судовий розгляд і дізналась вона про нього лише тоді коли отримала
Однозначно варто було в такому випадку подавати апеляцію. Як підтвердження того, що вона не була належним чином повідомлена, мож було б взяти відповідну довідку з пошти про те, що на її адресу повістки з суду не надходило. :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Запитання до міської влади.
« Прочитано #157 : 28 Серпня 2009, 16:18:05 »

Ні, звичано ж не треба платити, коли взамін не отримуєш нічого! Але я ставив питання трохи інакше: Ви зараз не хочете платити і не платите - це означає, що Ви і послуги не отримуєте, тобто відмовляєтесь від них?
Я використовую право надане мені у договорі із ЖЕО. Перечитайте його і Ви такий пункт знайдете. Там зазначено, що я маю право не сплачувати - саме не відтерміновувати оплату, а не сплачувати.
А тепер зустрічне питаня - чи готова комунальна служба матеріально відшкодовувати збитки, що були заподіяні їх діями чи бездіяльнистю?

_____________________________________
Видалено образи.
« Останнє редагування: 02 Вересня 2009, 15:52:07 від syddia »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #158 : 28 Серпня 2009, 19:01:50 »

Я використовую право надане мені у договорі із ЖЕО. Перечитайте його і Ви такий пункт знайдете. Там зазначено, що я маю право не сплачувати - саме не відтерміновувати оплату, а не сплачувати.
Та хто ж оспорює Ваші права, шановна?! Ви приходите в крамницю і маєте Ваше право вибирати - купити булку і з'їсти, чи не купувати і не істи! Погодьтеся, Ви не вийдете з крамниці жуючи, якщо не заплатите. Так само, як і продавець не вправі вимагати у Вас гроші, якщо Ви нічого не взяли.
Тому повторюю своє питання конкретніше: Ви користуєтесь послугами комунальних служб, за які не платите (жуєте булку, за яку не платили)??? Чи Ви гонорово вирішили не платити і не користуватися???

А тепер зустрічне питаня - чи готова комунальна служба матеріально відшкодовувати збитки, що були заподіяні їх діями чи бездіяльнистю?
Яке я маю відношення до комунальних служб?
________________________________________________
Видалено образи.
« Останнє редагування: 02 Вересня 2009, 15:53:12 від syddia »
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #159 : 02 Вересня 2009, 15:57:46 »

Шось чув таке, що якщо калушанин лежить на стаціонарі в лікарні, то він має право звернутись із відповідною заявою до голови міської ради із клопотанням про виплату матеріальної допомого на лікування. То правда? Якщо так, то яка форма заяви і куди подавати? Скільки приблизно можуть виплатити?
Записаний