Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Запитання до міської влади.  (Прочитано 311047 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« : 19 Липня 2008, 20:43:29 »

Думаю, дана тема давно назріла. Навіть В.Путін відповідав на запитання поставлені на форумі.
Крім того не так часто трапляються у нас прямі ефіри, не завжди саме з тими представниками влади міста які мали б відповісти на наше питання. Інколи  ми не знаємо кому саме адресувати наші питання, а багато хто встидається задавати їх по телефону та ще й у короткий відведений час. Також фактом є те, що молодь більш охоче спілкується у Інтернеті аніж дивиться міське тебебачення. От тому то я і пропоную задавати у цій темі свої конкретні питання, на які ви б хотіли отримати конкретну відповідь. Далі наші питання мають якось бути донесені до можновладців, тут будемо розраховувати на допомогу того ж таки Ігора_О, а можливо і Ігорка чи WestUA, ну а от чи діждемося відповіді у письмовій формі, чи у вигляді усної відповіді на телебаченні...будемо надіятися. У будь-якому разі вважатиму свою місію виконаною, якщо проблеми порушені у наших питаннях будуть вирішені при допомозі влади навіть без відповіді у вищезгаданих формах, а результатом буде покращення рівня  нашого життя і покращання вигляду і затишності нашого ще далеко не Європейського міста.

Ще раз наголошую, що всі пости у даній темі мають бути саме ПИТАННЯМИ, а не спробами відповісти замість чиновників чи коментувати. Думаю, для зручності, для відповідей буде окрема тема.
Отож поїхали!..
зі. на форумі можна також звернутись у "Віртуальну депутатську приймальню"
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 08:02:10 від romashkin »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Запитання до міської влади.
« Прочитано #100 : 22 Грудня 2008, 22:53:21 »

Запитання моє ж з чату: куди чи як утилізувати жителям (організації напевно знають) Калуша люмінісцентні лампи в т.ч ДРЛ
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #101 : 25 Грудня 2008, 11:56:14 »

Запитання моє ж з чату: куди чи як утилізувати жителям (організації напевно знають) Калуша люмінісцентні лампи в т.ч ДРЛ
Чесно кажучи, сам не знаю. Спробую вияснити.
Відповідь від: 25 Грудня 2008, 11:40:47
У Калуші такої можливості НЕМАЄ:o
Лише у Франківську, тел. 50-04-41
Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Запитання до міської влади.
« Прочитано #102 : 25 Грудня 2008, 21:32:35 »

був сьогодні в Штабі ЦО (на вивіску не звернув увагу, то може інакше тепер називається). Ні лампи, ні збиті градусники нема куди дівати.  :unknow Невже в смітник? Бідна наша природа. :'-(
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

sithist

  • Початківець
  • *
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 31
  • Останні відвідини:
    08 Листопада 2023, 17:15:24

    Звідки: kalush
Запитання до міської влади.
« Прочитано #103 : 02 Січня 2009, 00:13:10 »

питання, чи можна зробити хоть якесь освытлення по вул. О.Пчілки, ззаді Сахари, і як ходити людям які проживають ззаді церкви яка будується на цій вулиці уже 7 років, там поставлено купа всяких вагончиків, у моєї мами 2 рази там сумку забирали, а як дощ впаде, то не пройти і не проїхати, болото по самі вуха.зробіть хоть щось...
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #104 : 09 Січня 2009, 12:14:25 »

питання, чи можна зробити хоть якесь освытлення по вул. О.Пчілки, ззаді Сахари, і як ходити людям які проживають ззаді церкви яка будується на цій вулиці уже 7 років, там поставлено купа всяких вагончиків, у моєї мами 2 рази там сумку забирали, а як дощ впаде, то не пройти і не проїхати, болото по самі вуха.зробіть хоть щось...
Ваше питання передам комусь із депутатів для оформлення депутатського запиту належним чином.

Сьогодні о 14.00 за адресою вул.І.Франка,1 відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету. На порядку одне питання - проект Бюджету міста на 2009-й рік. Якщо сьогодні прийметься - завтра відбудеться сесія міської ради з тим же Бюджетом. Продовження обговорення бюджетного процесу буде у відповідній темі!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #105 : 05 Лютого 2009, 09:31:15 »

Так вже сталося, що стіна сусіднього будинку працює як дзеркало, що відбиває звуки що йдуть з півдня, ау моїй стіні є отвір для витяжки. І от через такий прикрий збіг я на своїй кухні чую той бля :censoreий годинник, що бамкає і співає на міській раді  :evil
Спочатку я тішився, адже інколи коли я чи жінка виходимо у сад, то ніколи не попустимо потрібну передачу, адже він дзвонить що 15 хв.
АЛЕ...
Завжди є це наше українське АЛЕ!!!
Зараз він собі бамкає взагалі не в тєму.  Вчора наприклад в 16:43 він бамкав 19-ту  :ganba :ganba :ganba

То невже так важко хоч за чимось слідкувати? Невже не можна робити хоч щось,що не потребує значних капіталовкладень????

Чужі люди з іншого міста приїздять і лахають з нас.
Скажете то дрібниця?
Може у мені забагато, як для галичанина, німецької крові, але мене від того трафляє більше ніж від розритої вул. Ковжуна і від розвалин "Торговельної школи", які я по 4 рази на день маю "приємність" оглядати, по дорозі хата-робота-обід-робота-хата.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #106 : 05 Лютого 2009, 09:35:31 »

Через 40 хв. сесія міськради. В "різному" прозвучить. А годинник точно глючить?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #107 : 05 Лютого 2009, 10:52:27 »

Він не глючить а просто не добре наведений от і бамкає казна-що.

До переведення на зимовий час було добре. Потім на годину помилявся. А потім чи то світло у міськраді виключали чи що, не знаю. Одначе вчора точно було так як я писав ( за пятнадцять пята було, а він пробив більше шести разів)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Dimon

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • це Я
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2013, 06:08:56

    Звідки: Kalush city
Запитання до міської влади.
« Прочитано #108 : 05 Лютого 2009, 17:30:56 »

Що там чути на рахунок дороги біля СШ№6? Це б сьогодні зібрати шановне начальство і нехай би пройшли по цій дорозі до школи або від школи до будинків :( :(
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #109 : 06 Лютого 2009, 09:11:09 »

Новин небагато. Як я вже писав, "КП "Водотеплосервіс" не закладає у кошторис відновлення дорожнього покриття при виконанні аварійних робіт. Це означає, що якщо десь прориває трубу з водою чи каналізацією, то вони ремонтують, а міський бюджет їм оплачує ці роботи, туди закладено - пальне, зарплата робітників, запчастини, розхідні матеріали, амортизація техніки і т.д. Але асфальтування дороги туди не входить! У них і техніки для цього немає. На моє запитання чому, відповіли, що КП займається згідно статуту постачанням води і водовідведенням, в т.ч. ремонтом мереж, а не ремонтом доріг. Ремонтом доріг у нас займається КП "Калушавтодор". А вони ремонтують там, де скаже Ю.Рекунов (читай І.Насалик) згідно тижневого плану. І це в тому випадку, коли місто їм заплатило і вони мають з чого робити.
Зараз відбуваються спроби В.Климентія повпливати на процес, щоб цю ділянку включили в перелік. Але це непросто - Ви ж знаєте, що в першу чергу ремонтуватимуть дороги "які видно". Вчора було пленарне засідання сесії міської ради, закінчили близько 20-ї години і продовжать роботу в середу. Прийняли зміни до Бюджету і Автодору виділили дотацію (з початку року її не було). Продовжиться сесія в середу. Це цікава ідея вивезти чиновників і депутатів на місце - треба буде в перерві піідігнати радівський бус. Взяти Барченка, Рекунова, Матвійчука... Так і зробимо.
Записаний

Dimon

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • це Я
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2013, 06:08:56

    Звідки: Kalush city
Запитання до міської влади.
« Прочитано #110 : 06 Лютого 2009, 09:51:47 »

Дякую за відповідь. Бус треба підганяти у дощову погоду, або коли нема морозу. І ще одне, трактор, як їздив по газоні так їздить далі. Робить собі дорогу за рахунок твердих побутових відходів. Невже це правильно? Можливо для цих відходів є інше місце,а не зелений газон,який претворюється на звалище ТПВ? Якщо ЖЕО№6 цього місця не знає,то можливо,є люди,які втикнутьть їх мордою у це місце і вони знатимуть,що таке існує.Твреба заставити їх прибрати те,що вже навезли, і не руками двірників, а руками начальства і тоді будуть знати куди дивитися,а не каву попивати цілий робочий день. А Матвійчук заборонив  їздити по газону! Було б добре, якби Насалик бував на Форумі.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #111 : 06 Лютого 2009, 09:57:18 »

Я зможу їх привезти лише в середу - коли всі будуть в купі. І то ще треба буде заставити. Тому дочекаємось середи.
Записаний

Dimon

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • це Я
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2013, 06:08:56

    Звідки: Kalush city
Запитання до міської влади.
« Прочитано #112 : 12 Лютого 2009, 10:05:39 »

Чим закінчилися спроби привезти начальство на дорогу біля СШ№6?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #113 : 12 Лютого 2009, 10:59:48 »

На вчорашній сесії був відсутній міський голова, депутатів також було трохи більше потрібного кворуму. Тому я їздив з Матвійчуком сам близько 11.30. Він пообіцяв розібратись з ЖЕО-5 за їх трактори і сміттєзвалище, але щодо ями (болота) не вирішено нічого - немає коштів. Після того дане питання було знову підняте на сесії (як і про годинник) і встановлено 2-х тижневий термін для усунення. Побачимо.
Записаний

Dimon

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • це Я
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2013, 06:08:56

    Звідки: Kalush city
Запитання до міської влади.
« Прочитано #114 : 13 Лютого 2009, 11:49:20 »

ЖЕО№6. Дякую за вдповідь.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Запитання до міської влади.
« Прочитано #115 : 13 Лютого 2009, 12:28:32 »

Саме так, директор Бреславська Любов Петрівна. Вона в курсі.
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Запитання до міської влади.
« Прочитано #116 : 12 Березня 2009, 18:57:45 »

Скажіть, хто знає, коли планується відкриття вулиці "Помаранчевої Революції", що тій справі заважає, хто винен і що робити?  :(
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #117 : 12 Березня 2009, 19:42:54 »

Коли запуск - ніхто не знає.
Заважає будинок, який стоїть одним боком на краю дороги. Його мають знести, але жильцям не подобається житло яке їм дають на заміну теперішнього. От справа і стала. :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Запитання до міської влади.
« Прочитано #118 : 12 Березня 2009, 21:50:12 »

Цікаво, чому не мали зносити будинок при виїзді з Європейської на праву сторону?
Хто дав дозвіл на пуск в експлуатацію дороги, побудованої на "пливунах"?
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Запитання до міської влади.
« Прочитано #119 : 12 Березня 2009, 21:59:35 »

Ну на Помаранчевій будинок реально на дорозі одним кутом стоїть. То добре видно зблизька.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.