Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи покинули б Ви рідну землю (державу Україну) і виїхали до іншої країни?

Так, однозначно виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за першої найліпшої нагоди
Так, виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за певних умов як то матеріальна скрута і т.п.
Виїхав(-ла) би до іншої країни тимчасово на заробітки
Ні в якому разі не збираюсь покидати кордони своєї держави (не рахуючи поїздок на відпочинок, для навчання, лікування і т.п.)

Автор Тема: Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?  (Прочитано 136990 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #160 : 22 Листопада 2008, 14:30:55 »

ну якшо на рахунок традицій то в мене є знайомі язичники які поклоняються Перуну й Одіну і зберігають всі традиційні обряди і т.д.
а на рахунок нації то ми її частина тому неспостерігати за нею не можемо теоретично
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #161 : 22 Листопада 2008, 17:01:19 »

дивно, що Ігор_О нічого не написав сьогодні про вшанування роковин голодомору  :duvno

Я, особисто мав нагоду подивитися ТВ, бо був у бабусі, а вона його дивиться постійно, так я таке вам скажу.
Організовано досить гарно і помпезно, а особливо приємно те, що цю ідею підтримали багато телеканалів. Корисно хоч раз на рік оди день змусити всі канали у державі показувати страшну правду. Це дійсно дає результат. Ющенкові за це +1
А на рахунок культури і традицій, то тут правий Хорс. Іранці мають кількатисячолітню історію і традиції і те, що в наших очах вони "дикі араби" аж ніяк не змушує їх погано ставитися до своєї нації.
Звичайно хочеться, щоб твоя історія була з одних лише позитивів, а всі твої предки були благородного походження. Але так не буває.  А говорильня про підтримку традицій тими хто виїхав, не збільшує їх українськості.
Ще раз повторюю. Що я припускаю що  і сам би виїхав виїхав, але не б'юся у груди, що буду таким же, а то і кращим українцем від тих, що залишаться.
З іншого боку, сам факт не виїзду ще аж ніяк не є доказом високого рівня національної чи просто людської свідомості. Це може бути від елементарного лінивства. Але що теж важливо, про це говорив Ромашкін, що в наслідок того, що виїздять в основному неліниві і пробивні (тобто кращі) залишаються якраз у своїй страшній сукупності ГІРШІ і ПАТРІОТИ, яких мабуть меншість.
Вони залишаються у державі імя якій Україна і якраз вони є тими послами "доброї волі" які створюють цій державі реноме "дикого краю з п'яними ведмедями". То ж у результаті таки нічого кращого ті що виїхали не зробили.
а на останок додам вам у ілості (хоч спочатку думав дати лише фрагмент) безсмертні слова Кобзаря, може хоч вввін для вас авторитет...
Мені однаково, чи буду
Я жить в Україні, чи ні.
Чи хто згадає, чи забуде
Мене в снігу на чужині —
Однаковісінько мені.
В неволі виріс між чужими,
І, неоплаканий своїми,
В неволі, плачучи, умру,
І все з собою заберу —
Малого сліду не покину
На нашій славній Україні,
На нашій — не своїй землі.
I не пом'яне батько з сином,
Не скаже синові: — Молись.
Молися, сину: за Вкраїну
Його замучили колись. —
Мені однаково, чи буде
Той син молитися, чи ні...
Та не однаково мені,
Як Україну злії люди
Присплять, лукаві, і в огні
Її, окраденую, збудять...
Ох, не однаково мені.
[В казематі 1847]
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #162 : 24 Листопада 2008, 11:38:41 »

ну якшо на рахунок традицій то в мене є знайомі язичники які поклоняються Перуну й Одіну і зберігають всі традиційні обряди і т.д.
а на рахунок нації то ми її частина тому неспостерігати за нею не можемо теоретично
це навіть не вийняток а просто особисте життя!!!! ти хочеш створити державу націю і культуру тільки за своїм бачення бо ти вважаєш що так правильно але крім тебе в країні живе ще 49 міліонів!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #163 : 24 Листопада 2008, 16:13:33 »

ти хочеш створити державу націю і культуру тільки за своїм бачення бо ти вважаєш що так правильно але крім тебе в країні живе ще 49 міліонів!!!!
я не ввважаю  шо всьо то правильно, тай десь половина з моїх ідей то не мої а всяких ідеологів))
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #164 : 24 Листопада 2008, 16:34:44 »

я не ввважаю  шо всьо то правильно, тай десь половина з моїх ідей то не мої а всяких ідеологів))
дуже шкода!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #165 : 24 Листопада 2008, 19:21:24 »

 :(
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #166 : 26 Листопада 2008, 08:51:09 »

Питання про націю, її традиції чи інші ознаки - це не питання даної теми. Хоча поговорити є про що.

Щодо виїзду-невиїзду за межі рідної землі - питання дуже індивідуальне, IMHO. Хоча сам я проголосував за останній варіант - розумію тих, хто обрав перший. За великим рахунком, рідною землею можна рахувати і місто чи село, де ти народився. Мій батько з Київщини, з дому пішов у 8-му класі, покидало ним по Союзу, аж поки (доля) не опинився в Калуші. Тут і залишився. Став "западенцем"  :) - це дуже помітно, коли ми буваємо на його малій батьківщині і зустрічаємося з його (нашою) родиною. Вони так деколи і жартують - Васьок-бандеровець... Для мене ніколи не була проблемою тема переїзду, я почуваюся комфортно в будь-якому місті світу і є "легким на підйом". Проте, я живу в Калуші, де я народився і виріс. Доля так склалась. В той же час моя дружина на підйом "важка"  :) Їй важко було свого часу переїхати з гуртожитка в гуртожиток, потім з квартири в квартиру, з плачами. Хоча народилась і виросла вона на Тернопільщині - живе і працює в Калуші. Знову ж таки - доля і обставини....
Вважаю, що поняття "рідна земля", яке винесено в заголовок, не окреслює певну територію лінією державного кордону. Можна народитись на Луганщині в шахтарській сім'ї і опинитись колись в молдавському селі на Буковині... Або мадярському на Закарпатті... Я бував в таких селах. Це Україна. Але чи є це МОЄЮ рідною землею?
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #167 : 26 Листопада 2008, 09:45:17 »

Вважаю, що поняття "рідна земля", яке винесено в заголовок, не окреслює певну територію лінією державного кордону. Можна народитись на Луганщині в шахтарській сім'ї і опинитись колись в молдавському селі на Буковині... Або мадярському на Закарпатті... Я бував в таких селах. Це Україна. Але чи є це МОЄЮ рідною землею?
Вжив такий термін навіть не підозрюючи, що він викличе стільки неоднозначності, та варіанти відповіді конкретизують саме запитання. Разом з тим, якщо б я мав на увазі конкретне місце народження, то варто було б тему розмістити у розділі "Наше місто", а так, Ігор_О, не путай карти і давай, все таки, тут розуміти під поняттям "рідна земля" - державу Україну. ;)

Хоча сам я проголосував за останній варіант - розумію тих, хто обрав перший.
Я проголосував за такий же варіант, але ніяк не розумію ту особу, що проголосувала за перший. Здається це якраз такий тип людей, які живуть в конкретній державі, але не мають рідної землі. :(
Щодо 2 та 3 варіантів, то остаточно не зарікаюсь, бо всяке в житті може бути. Зокрема моя жінка погоджується на те щоб разом виїхати тимчасово за кордон для того щоб заробити гроші. Разом з тим, каже, що ні в якому разі не пустила б мене туди самого. :pardon
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #168 : 26 Листопада 2008, 09:56:03 »

давай, все таки, тут розуміти під поняттям "рідна земля" - державу Україну.
Добре.

ніяк не розумію ту особу, що проголосувала за перший.
Є такі вислови - "ніколи не кажи ніколи"... "від суми і від тюрьми не зарікайся"... і інші...

ні в якому разі не пустила б мене туди самого.
Ось тут я її добре розумію!  :) Мене моя теж самого би не пустила, а я би її з собою ніколи б не взяв - от ніхто нікуди і не їде  :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #169 : 26 Листопада 2008, 11:23:20 »

гммм а я навпаки без сімї нікуди би не поїхав!!! :(
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #170 : 27 Листопада 2008, 14:15:36 »

гммм а я навпаки без сімї нікуди би не поїхав!!!
З нашим братом за кордоном часто трапляються різні пригоди... Я і сам бував у певних ситуаціях... А якби ще й сім'я... Сім'ю у разі виїзду є сенс привозити на вже "обжите" місце.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #171 : 27 Листопада 2008, 14:32:19 »

однозначно!!!! слава богу маю добрих знайомих по фсьому світу!!! таке питанння де б ви хотіли жити крім України???? особисто я в греції!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #172 : 27 Листопада 2008, 16:45:14 »

Бо там всьо єсьть?...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #173 : 27 Листопада 2008, 18:01:11 »

ні мені просто подобається в греції  :P  8)
Відповідь від: 27 Листопада 2008, 17:59:37
хоч я там ще не був!!! але скоро буду!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #174 : 29 Листопада 2008, 13:55:42 »

Переїзжати до іншої країни бажання нема ніякого наразі. А от народитись я би хотіла в ОАЕ чоловіком:)))))
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #175 : 06 Грудня 2008, 12:41:05 »

чого там і жінкам не погано живеться!!! ;)
Відповідь від: 01 Грудня 2008, 12:25:49
на сьогоднішній день в звязку з ситуацією в країні думаю кількість людей які виїжджають за кордон значно збільшиться. і вважаю що їх нема в чому звинувачувати!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #176 : 06 Грудня 2008, 13:11:01 »

Виїхав(-ла) би до іншої країни тимчасово на заробітки
Записаний


Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #177 : 06 Грудня 2008, 14:52:34 »

на сьогоднішній день в звязку з ситуацією в країні думаю кількість людей які виїжджають за кордон значно збільшиться. і вважаю що їх нема в чому звинувачувати!!
як то нема наробили тут  :censore і втекли!!
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #178 : 08 Грудня 2008, 10:20:17 »

хто наробив????  :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #179 : 08 Грудня 2008, 18:10:48 »

оті шо втікають
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.