Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи покинули б Ви рідну землю (державу Україну) і виїхали до іншої країни?

Так, однозначно виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за першої найліпшої нагоди
Так, виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за певних умов як то матеріальна скрута і т.п.
Виїхав(-ла) би до іншої країни тимчасово на заробітки
Ні в якому разі не збираюсь покидати кордони своєї держави (не рахуючи поїздок на відпочинок, для навчання, лікування і т.п.)

Автор Тема: Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?  (Прочитано 136993 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #40 : 18 Липня 2008, 19:17:50 »

Я не думаю шо ти вже ноги від голоду простягаєш

Мова не про це. Не варто так строго судити когось за речі про які поки поняття не маєш. Маю надію, що і не матимеш.
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #41 : 18 Липня 2008, 19:27:55 »

І тренерський склад дійсно зле ігнорувати
А то хто?
Відповідь від: 18 Липня 2008, 19:27:00
за речі про які поки поняття не маєш
З чого таке?
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #42 : 18 Липня 2008, 22:46:09 »


А ще правда у тому, що те, що українці розїхалися по світу на заробітки - то суцільне благо для України.
ну не зовсім благо, але може чогось навчаться і то добре.
Але в даній теми не про них мова, а тих, що виїзджають назавжди. Такі гравці точно не благо.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #43 : 18 Липня 2008, 22:50:56 »

Згідний. Той хто відразу свідомо їде на ПМЖ мабуть точно не патріот України. Бо не можна однією дупою зразу на двох весіллях сидіти.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Петро

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 45
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2019, 23:26:29

    Звідки: Рубчака
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #44 : 19 Липня 2008, 01:51:47 »

Цитувати (вибране)
Згідний. Той хто відразу свідомо їде на ПМЖ мабуть точно не патріот України. Бо не можна однією дупою зразу на двох весіллях сидіти.
За роки Української влади я вже не знаю, хто більший патріот, чи той що лишився тут здихати. Чи той хто там збереже українські гени?
 Всіх Українців , звичайно, шкода.
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #45 : 19 Липня 2008, 09:34:17 »

Я Назавжди Твій - Сокира Перуна 



Я дивлюсь на землю, вдихаючи вітер кожної країни.
Я дивлюсь в очі братів - ми йдемо по одній дорозі.
Я дивлюсь на красу їх країни, і в мене захоплює дух.
Але в моїм серці навіки є тільки одна Земля...

Земле моя, я назавжди Твій,
І ніщо не зможе змінити цих слів,
І ніщо не примусить мене покинути дім,
Покинути дім моїх батьків...

Джерело могутнього духу, дай сили мені закінчити бій,
Водограй, зітри з мене кров моїх ворогів!

Велич гір, я їх бачу завжди,
І де б я не був - вони високі,
Швидкість рік, що не мають межі,
Джерела чистої води.

Золоті поля, колос візьми,
Мати Земля, ми - зерна Твої!
Ми будем міцніти й далі рости,
Щоб захистити Тебе...

Україна! Ти навіки зі мною,
І немає на світі країни такої!
Я - назавжди Твій,
Ти - назавжди моя,
До самої смерті Ти - моя рідна Земля!
Україна!

Моє родинне древо росте в Тобі,
І щоб не стало в моєму житті,
Я завжди знаю, що Ти збережеш
Вогонь мого життя...

Та чого б не стало в моєму житті,
Родні й друзям Ти допоможи.
Я завжди знаю, що Ти збережеш
Вогонь і їх життя!

Україна! Ти навіки зі мною,
І немає на світі країни Такої!
Я - назавжди Твій,
Ти - назавжди моя,
До самої смерті Ти - моя рідна Земля!
Україна!

Я - назавжди Твій,
Ти - назавжди моя,
До самої смерті Ти - моя рідна Земля!
 
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #46 : 19 Липня 2008, 20:27:03 »

Те, що у вірші - патріотизм, а вірити, що ми найкраща нація на землі і вже лише за це нам світить світле майбутнє, то навіть не ідеалізм, а утопія чи маразм.
Взагалі ідеалізм як термін тут не зовсім підходить, я б сказав "синдром рожевих окулярів" у поєднанні із хронічною байдужість і лінню, які можна назвати синдромом "моя хата скраю, де хочу там сраю!"
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #47 : 20 Липня 2008, 08:14:26 »

Те, що у вірші - патріотизм, а вірити, що ми найкраща нація на землі і вже лише за це нам світить світле майбутнє, то навіть не ідеалізм, а утопія чи маразм.
воно то може і правда. Але як нам виховувати майбутні покоління? КАзати що усі українці ліниві і неповноцінні? І що в результаті матимемо?
У патріотичних віршах є певний момент, якого нам не стає. Подивись, як проводиться пропаганда у Росії, США та колишньому СРСР. Невже вони такі хороші, але в людини виробляють з малку почуття свого Я, гордості за свою державу.
Моральний настрій не остання складова у формуванні молодого покоління.

Нам якраз не вистачає нормальних патріотичних віршів, передач, вчинків, про які б говорили по всіх ТВ і радіо.
У нас немає програми розвитку держави на найближні декілька років.

Що ми будуємо соціліз? капіталізм? Які приорітети в держави? ніхто не знає, навіть президент, якого тут так захищають.
Ви вдома ставите якусь перед собою мету: придбати квартиру, машину, техніку, виростити та дати освіту дітям і поступово рухаєтесь до неї.
А яка мета в нашої держави? Наша держава нагадує бомжа, на жаль.  :(
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #48 : 21 Липня 2008, 13:58:21 »

"сидіть там у своїй зажравшійся гАвномериці, жріть китайських молюсків, куплених за кошти зароблені підтиранням дуп перестарілих аборигенів, а нам і тут добре - на нашій Богом даній землі!!!"

А звідки стільки злості-то? :duvno Повір, не від солодкого життя їдуть дупи підтирати. Те, що обставини змусили когось виїхати в пошуках кращого життя не означає, що його потрібно за це з :censore змішати.
  Вірю шо не від солодкого життя, але що нам їм жалісливим голосочком казати "йой людоньки нашо ж ви покинули Неньку Україну, таж верніться сюди бо ми вас тут чекаємо"?
  Процитовані тобою, IxIXIxI, мої слова сказані звичайно із перебільшенням і не з метою когось образи, у вічі я нікому такого не скажу, це просто крик душі.
  А такі висновки я зробив після того як мав нагоду недавно піспілкуватись з двома парами, одна з яких поїхала на навчання в Канаду і навряд чи вернеться сюди на ПМЖ, а друга взагалі по "зеленій карті" виїхала в США на роботу, а от ці вже точно в Україні віку свого доживати не будуть. Та як каже мій тесть "Ви потрібні Гамериці лиш доти доки ви молоді і здорові... А як недай Бог щось станеться, то там точно ніхто за просте дякую на тебе навіть не гляне!".
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #49 : 21 Липня 2008, 14:25:52 »

Ага, а Україні ми потрібні і молоді і старі, а на старість нас хіба за дякую утримуватимуть, бо заробити нема як на достойну старість.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #50 : 21 Липня 2008, 20:03:14 »

якби зараз не мав сімї виїхав би однозначно!!! країна це не тільки герб гімн і  історія. а насам перед люди які цю країну населяють і на даний момент щирий українець звучить для мене як матюк!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #51 : 21 Липня 2008, 22:45:24 »



А як недай Бог щось станеться, то там точно ніхто за просте дякую на тебе навіть не гляне!".
Ну, хоча в нас медицина і вважається безкоштовна, проте за "просте дякую" в твою сторону ніхто не подивиться, хіба ще швидка довезе до лікарні, а там "дякую в кишеню не поставиш" :(
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #52 : 21 Липня 2008, 23:52:44 »


щирий українець звучить для мене як матюк!!!!
 Це точно. Ніхто нас за кордоном не дуже потребує.Там ще треба доказати що ти готовий працювати для країни і позбутись ганебного "щироукраїнського менталітету".
 Я також довго не можу знаходитись далеко від домівки, а коли в"ізджаю в Калуш то аж дух запирає,так переповнюють мене емоції. А згодом починаю вкотре пересвідчуватись - як нам ще далеко до Європи.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #53 : 22 Липня 2008, 09:33:01 »

Не зовсім так. От у Італії наших на багато більше цінять ніж румунів і циганів...
 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #54 : 22 Липня 2008, 22:50:28 »

цінують любого працівника1 якість 2уміння навчаись 3час виконання роботи пропускають деякі пункти
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Ассоль

  • Старожил
  • ****
  • Карма +202/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 335
  • Останні відвідини:
    12 Вересня 2012, 23:00:28

    Звідки: Калуш
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #55 : 22 Липня 2008, 23:17:36 »

  Юначе! Хай буде для неї твій сміх,
і сльози, і все до загину…
Не можна любити народів других,
коли ти не любиш Вкраїну!..


 Дівчино! Як небо її голубе,
люби її кожну хвилину.
Коханий любить не захоче тебе,
коли ти не любиш Вкраїну…


 Володимир Сосюра

Записаний

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #56 : 29 Жовтня 2008, 00:49:51 »

а я виїхАла б))
думАю, шчо скоРО так і зроблю

Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #57 : 29 Жовтня 2008, 09:48:59 »

Чверть молодих українців є потенційними мігрантами
Приховано: Показати
Близько одної четвертої населення України у віці 18-40 років (27%) серйозно розглядає можливість виїзду закордон.
19% опитаних українців зазначають високу ймовірність виїхати з України протягом наступних 2 років.

Такими є результати дослідження "Розвиток людських ресурсів і міграційна політика в Україні", проведеного компанією GfK Ukraine на замовлення Європейського фонду професійного навчання.

27% респондентів відповіли ствердно на питання "В даний момент чи розглядаєте ви серйозно можливість виїзду за кордон на роботу чи постійне проживання?".

Дана група респондентів була визначена як "потенційні мігранти". Абсолютна більшість потенційних мігрантів планують виїхати закордон тимчасово (на 1-2 роки). Тільки 9% планують емігрувати назавжди.

Головною причиною міграції є відсутність можливостей для високих заробітків в Україні.

Переважна більшість потенційних мігрантів (87%) вірять, що міграція покращить їх фінансове становище. 56,5% впевнені, що закордонний досвід забезпечить їм кращі можливості працевлаштування після повернення в Україну.

Найбільш вірогідними країнами міграції для потенційних мігрантів є Росія, Німеччина, Італія, США та Великобританія.

На основі порівняння розподілу відповідей щодо найбільш вірогідної країни призначення із розподілом країн, в яких побували опитані мігранти, що повернулися, можна прогнозувати збільшення міграційного потоку з України в Німеччину, Великобританію, Іспанію, США, Канаду, та пропорційне зменшення міграції в Росію, Польщу і Чехію.

Це є наслідком того, що в процесі економічного розвитку зарплати в Україні наближаються до рівня сусідніх пострадянських країн

Основні сектори зайнятості, в яких планують шукати роботу потенційні мігранти закордоном, збігаються із тими, в яких працювали мігранти, що повернулися: будівництво, домогосподарство і торгівля.

Серед потенційних мігрантів до країн ЄС є найбільша частка тих, хто планує працювати в сфері домогосподарства. Близько чверті потенційних мігрантів не визначилися із найбільш вірогідною сферою їхнього майбутнього працевлаштування закордоном.

Лише 15% потенційних мігрантів планують обіймати посади некваліфікованих робітників (тоді як 40% мігрантів, що повернулися в Україну, виконували некваліфіковану роботу закордоном), 41% планують бути кваліфікованими робітниками (приблизно стільки ж мігрантів, що повернулися, були кваліфікованими робітниками закордоном) і 18% збираються працювати як спеціалісти (проти 10% мігрантів, що повернулися).

Близько половини потенційних мігрантів з вищою освітою планують обіймати посади спеціалістів чи керівників закордоном.

Респонденти віком 18-29 років найбільше схильні до міграції. Щобільше, у східних, північних та західних регіонах України, а також у великих містах з населенням понад 100 000 мешканців спостерігається більша частка потенційних мігрантів.

Немає значущої різниці між потенційними мігрантами та тими, хто не планує виїжджати закордон, за рівнем освіти. 48,5% потенційних мігрантів знають хоча б одну іноземну мову. Одночасно 30,8% респондентів (не враховуючи потенційних мігрантів до Росії) планують мігрувати без знання мови своєї країни призначення.

Частка респондентів, абсолютно нездатних спілкуватися мовою своєї ймовірної країни призначення, є особливо високою серед потенційних мігрантів до країн ЄС (37% проти 12% серед потенційних мігрантів до країн Північної Америки).

Вибірка є репрезентативною для населення України у віці 18-40 років, вона налічує 1014 респондентів, серед яких було визначено потенційних мігрантів. Опитування було проведено методом особистого інтерв'ю.
« Останнє редагування: 29 Жовтня 2008, 11:18:19 від syddia »
Записаний

molotov

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    20 Грудня 2008, 02:33:13

    Звідки: Долина
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #58 : 29 Жовтня 2008, 14:41:15 »

Ну на 100% не можу бути впевнений
але можу сказати що незбираюсь емігрувати в іншу країну - Я люблю Україну ( з усіма її недоліками, нажаль:(((
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #59 : 29 Жовтня 2008, 18:04:09 »

 
Насправді, дуже жаль людей, які свідомо (чи й під впливом обставин) віддали життя за ідею і віру в світле майбутнє своїх нащадків...

Я поважаю їх - моїх таких предків!!!! Слава Богу, що ми не безпритульні, у нас є земля - Україна!!! Я думаю, що
Чому людина, яка все життя працює на державу в результаті немає нічого крім елеменарних засобів для існування? Скажімо, вчитель, соціальний службовець......? А умови для розвитку бізнесу? Враховуючи наші податки + незмінну традицію кожному куку-в-руку... На мою думку, жити легально і гідно - це речі які поєднати, на жаль, неможливо... (винятки бувають, але в порівнянні з загальною картиною рівняються до нуля) (ІМХО)
- це все може стати реальністю на Україні. Не все ж одразу!!!  :) Будуть злети, будуть падіння! Успіх - це процес, а не подія. Головне, не переставати розвитися, діяти...!!!!  :)

Щодо питання теми: Для мене головне бути там, де хоче мене бачити Бог. Можу жити на Україні, можу жити за кордоном. Думаю, що і для першого і для другого буде місце і час в моєму житті. Був час, коли я прив`язувалася до місця свого проживання, до оточуючих мене людей, але потім все змінилося. Одного разу я прийняла рішення, що поїду будь-куди, якщо Бог повелить. Так і живу.  :)
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ