Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи покинули б Ви рідну землю (державу Україну) і виїхали до іншої країни?

Так, однозначно виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за першої найліпшої нагоди
Так, виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за певних умов як то матеріальна скрута і т.п.
Виїхав(-ла) би до іншої країни тимчасово на заробітки
Ні в якому разі не збираюсь покидати кордони своєї держави (не рахуючи поїздок на відпочинок, для навчання, лікування і т.п.)

Автор Тема: Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?  (Прочитано 136967 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41


 Мені тут щойно пробували доводити щось про мою національну несвідомість і т.д. і т.п.. з іншої сторони мені аж дурно стало від кількості почутого наївного ідеалізму і безмежного патріотизму... Незнаю, можливо це зі мною щось не те?
 Під вливом емоцій виникло бажання почути громадську думку. Питання в наступному: якщо б Вам дали можливість виїхати в будь-яку країну, забезпечили житлом, роботою та умовами, ви б відмовились і з почуттям національного героїзму продовжили своє перебування на теренах "матінки", чи з радістю прийняли б пропозицію з перспективою любити рідну батьківщину десь з дуже далека? І таке: як, взагалі, вважаєте як нам тут живеться (знаю, що все пізнається в порівнянні, але якщо не рівнятись на якусь африканську тумбу-юмбу, чи навіть на північного сусіда) і якими бачите радужні перспективи нашого з Вами майбутнього? І ще: якщо можливо Вам все-таки здається, що живеться нам відносно хреново, які бачите цього причини? Спасибі!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #1 : 15 Липня 2008, 08:28:25 »

Я ще не визначився у цьому питанні, тому поки утримаюся від голосування. Загалом я б не їхав нікуди, але коли бачу як наше бидло у прямому сенсі сере у 5 метрах від того місця де лежало і жарило шашлики, бо там є природня ямка і тому зручно...
Думаю ще рік-два і я відповім однозначно "так".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #2 : 15 Липня 2008, 13:10:40 »


чи з радістю прийняли б пропозицію з перспективою любити рідну батьківщину десь з дуже далека?
 Прийняв би пропозицію. Я знаю як живуть люди за кордоном і багато дуже хотіли би повернутись , але цього не роблять. Причини цього ви і самі чудово розумієте.
бачу як наше бидло у прямому сенсі сере у 5 метрах від того місця де лежало і жарило шашлики, бо там є природня ямка і тому зручно...
 В тому то й справа. Крім національної свідомості треба ще мати поняття поваги до оточуючих.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #3 : 15 Липня 2008, 13:54:04 »

Однозначно НІ!!!! Це Земля наших Предків, Вони зрошували Її кров'ю і потом, Вони відавали за Неї життя, Вони захищали Її, і це Вони робили не для Себе, а для прийдешніх поколінь - для нас!!! І нашим обов'язком є робити те саме для наступних поколінь!
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #4 : 15 Липня 2008, 16:33:38 »

 
Однозначно НІ!!!! Це Земля наших Предків, Вони зрошували Її кров'ю і потом, Вони відавали за Неї життя, Вони захищали Її, і це Вони робили не для Себе, а для прийдешніх поколінь - для нас!!! І нашим обов'язком є робити те саме для наступних поколінь!

Дуже жаль... Насправді, дуже жаль людей, які свідомо (чи й під впливом обставин) віддали життя за ідею і віру в світле майбутнє своїх нащадків... Та на сьогодні це історія і на сьогодні ми маємо її результат... Ми живемо там, за що боролись і помирали... Ми маємо свою "суверенну державу", "свободу слова", що там ще... народних обранців, вибраних "демократичним" шляхом... Та ви самі розумієте хто, для чого і якими стежками стають цими самими "обранцями"... Так було є і буде. Бо так уже у нас повелось. Одинокі вівці, що чудом попадають в стаю вовків, як показує практика, довго там не потягують.

Маленький приклад (чисто власна творчість): жили-були в глухому селі два вуйка. Разом пахали, орали, гнули спини, поливаючи землю потом, над своїми городами. І от, одного прекрасного дня, одного з них все це дістало, він продав хату зібрав торбу і поїхав до Канади. Інший, був вірний син своїй Батьківщині, тому мови про те, щоб приєднатись і не могло бути.

Пройшло сто років... На сьогодні: внуки першого їздять на дорогих машинах, живуть в красивих будинках, вчать своїх дітей української мови, підтримують українські традиції та національні обряди... Внуки другого, гнуть спини на тому самому городі, що й їхній дід, живуть на межі бідності, заливають себе горілкою... дітей, швидше за все чекає те саме... бо так уже повелося. Висновки робіть самі.
« Останнє редагування: 15 Липня 2008, 16:41:44 від IxIXIxI »
Записаний

Morrison

  • Старожил
  • ****
  • Карма +50/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2013, 18:16:04

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #5 : 15 Липня 2008, 16:45:09 »

я підтримую Антіна
http://vkontakte.ru/video11760911_65076527
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #6 : 15 Липня 2008, 17:51:35 »

Я би поїхав і повернувся  :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #7 : 15 Липня 2008, 19:35:00 »

Ну так, то всі би їхали (підзаробити і назад), а питання про виїзд на завжди.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #8 : 15 Липня 2008, 20:34:25 »

 Ми маємо свою "суверенну державу", "свободу слова", що там ще... народних обранців, вибраних "демократичним" шляхом...
А могли і того не мати

Пройшло сто років... На сьогодні: внуки першого їздять на дорогих машинах, живуть в красивих будинках, вчать своїх дітей української мови, підтримують українські традиції та національні обряди... Внуки другого, гнуть спини на тому самому городі, що й їхній дід, живуть на межі бідності, заливають себе горілкою... дітей, швидше за все чекає те саме... бо так уже повелося. Висновки робіть самі.
Рідна Земля - це святе, а машини, будинки і т.д. - це ніщо, сьогодні воно є - завтра нема
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #9 : 15 Липня 2008, 20:39:13 »

Ну так, то всі би їхали (підзаробити і назад), а питання про виїзд на завжди.
Підзаробити - то не головне, головне - євангелія Царства!
Записаний
When doctors differ who is to decide?

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #10 : 15 Липня 2008, 20:55:52 »

Пройшло сто років... На сьогодні: внуки першого їздять на дорогих машинах, живуть в красивих будинках, вчать своїх дітей української мови, підтримують українські традиції та національні обряди...
моє переконання - проблема якраз у вуйках. а не їхньому місці проживання.
Я впевнений, що якщо б той вуйко не виїхав, а залишився він би жив гідно, можливо чуть гірше ніж в Канаді, проте ...
нам якраз не вистачає тих виїхавших вуйків, щоб побудувати нормальне суспільство.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #11 : 15 Липня 2008, 22:14:25 »

Рідна Земля - це святе, а машини, будинки і т.д. - це ніщо, сьогодні воно є - завтра нема

Кожен сам обирає, що для нього краще. ІМХО: можливість забезпечити життя, а не існування своїй сім"ї, старість батькам та майбутнє дітям, впевненість в завтрашньому дні... це короткий перелік того, що дійсно "святе".

...І нашим обов'язком є робити те саме для наступних поколінь!

Мені це чимось нагадує процес головою в стіну - толку нуль, а крові повно. Незнаю, може помиляюсь...
Відповідь від: 15 Липня 2008, 21:13:06
Пройшло сто років... На сьогодні: внуки першого їздять на дорогих машинах, живуть в красивих будинках, вчать своїх дітей української мови, підтримують українські традиції та національні обряди...
моє переконання - проблема якраз у вуйках. а не їхньому місці проживання.
Я впевнений, що якщо б той вуйко не виїхав, а залишився він би жив гідно, можливо чуть гірше ніж в Канаді, проте ...
нам якраз не вистачає тих виїхавших вуйків, щоб побудувати нормальне суспільство.

Повністю погоджуюсь з тим, що проблема у вуйках... Та чи жив би він гідно? І ким би став на сьогодні у нашому суспільстві?
 Чому людина, яка все життя працює на державу в результаті немає нічого крім елеменарних засобів для існування? Скажімо, вчитель, соціальний службовець......? А умови для розвитку бізнесу? Враховуючи наші податки + незмінну традицію кожному куку-в-руку... На мою думку, жити легально і гідно - це речі які поєднати, на жаль, неможливо... (винятки бувають, але в порівнянні з загальною картиною рівняються до нуля) (ІМХО)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #12 : 15 Липня 2008, 22:22:29 »

Питання в наступному: якщо б Вам дали можливість виїхати в будь-яку країну, забезпечили житлом, роботою та умовами, ви б відмовились і з почуттям національного героїзму продовжили своє перебування на теренах "матінки", чи з радістю прийняли б пропозицію з перспективою любити рідну батьківщину десь з дуже далека?
З одного боку, любити Батьківщину можна будь де. З другого боку, чи достатньо Батьківщині нашої любові "зі сторони".
Наприклад, як можна любити жінку на відстані і наскільки така любов гармонійна і сприяє розвитку стосунків (в даному випадку нашої держави).
Звичайно, ми живемо у жорстокому світі і я  не засуджую тих що захочуть виїхати, але тікаючи від своїх проблем ми не вирішимо проблеми державні. І може настати такий момент, що більшість наших "вуйків" будуть жити в Канаді і любити Україну, а Україна буде уже не їхня... Зрештою ми маємо змогу частково спостерігати це уже сьогодні...

Особисто я не би поїхав і навіть не тому що я такий свідомий патріот, насамперед тому, що я погано адаптовуюсь у незнайомому місці  :unknow і мені  морально було б трудно. Зрештою я і тут маю житло, роботу і такі-сякі умови.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #13 : 15 Липня 2008, 22:56:46 »

Я навпаки адаптуюся з легкістю яка мене самого дивує. За  тижні, я ніби там завжди жив. Але коли проходить місяць, другий, третій виникає дивне відчуття, чи скоріше стан. Починає підсвідомо хотітися на батьківщину. Чому підсвідомо? Тому, що проявляється та туга не явно, а просто починає кумарити все, що ще недавно подобалося. Хоч всі люди ніби і однакові, але традиції, виховання, норов все це робить нас трохи різними і от в умовах коли ти не на Батьківщині все це починає різати око і вухо і все решта. Але досить переїхати наш кордон (побувавши у туалеті на нашій митниці і поспілкувавшись з митниками, нашими  :ganba ) і вже знов хочеться втікати. От таке то наше...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #14 : 15 Липня 2008, 23:07:40 »

Звичайно, ми живемо у жорстокому світі і я  не засуджую тих що захочуть виїхати, але тікаючи від своїх проблем ми не вирішимо проблеми державні.

Це всього лиш моя думка, та враховуючи низку обставин, я сумніваюсь, що ми їх тут взагалі колись матимемо змогу вирішити. Але - будьмо оптимістами;)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #15 : 15 Липня 2008, 23:38:21 »

Особисто я не би поїхав і навіть не тому що я такий свідомий патріот, насамперед тому, що я погано адаптовуюсь у незнайомому місці   і мені  морально було б трудно. Зрештою я і тут маю житло, роботу і такі-сякі умови.
Моя думка і позиція в даному питанні чимось копіює позицію Ромашкіна. :) Навіть навчаючись в Чернівцях мене тягнуло у рідні края, а про виїзд за кордон я і не хочу думати.

Скажу так - я родився на цій землі, я тут виріс, я тут живу, я тут працюю і най мене зжеруть НАШІ - не іносранні хробаки!!!
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #16 : 16 Липня 2008, 10:12:32 »

Залежить все від обставин які б змусили покинути країну. В пошуках кращого життя точно не виїхала б. Хоча зарікатись не буду в житті всяке трапляється, але за існуючих на даний момент обставин звичайно ж ні (хіба що коханому по роботі довелося б їхати за кордон звичайно ж з ним би поїхала). А так, я люблю свою Батьківщину, я її частина, батьків не вибирають, ця любов у тебе в крові.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #17 : 16 Липня 2008, 20:50:55 »

Живу закордоном і неможу сказати що люблю Україну і особливо Калуш менше від вас.А
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #18 : 16 Липня 2008, 22:59:48 »

Живу закордоном і неможу сказати що люблю Україну і особливо Калуш менше від вас.А

Або тут є помилки в тексті, або я щось не доганяю....
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #19 : 16 Липня 2008, 23:12:15 »

Живу закордоном і неможу сказати що люблю Україну і особливо Калуш менше від вас.А

Або тут є помилки в тексті, або я щось не доганяю....

Це англо-саксонсько-нордичний тип мислення. По-нашому це буде так -
"мушу сказати, що люблю Україну і особливо Калуш не менше від вас"
 ;)
Записаний
When doctors differ who is to decide?