Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано  (Прочитано 57578 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #80 : 20 Травня 2010, 03:23:46 »

ТА - коли дійшло до діла - що я побачила - як депутатський корпус разом із своїм головою не лише приймають НЕРЕАЛЬНО НЕРЕАЛЬНИЙ бюджет - та ще й вносять пропозиції для ще більшого роздуття видатків - депутати вносять пропозиції котрі додають статті витрат.
Моя реакція - ????????
 Ще раз повторюю, чи реальний чи не реальний бюджет судити можна тільки по його виконанню чи не виконанню в кінці бюджетного року.
 Все виконавці бюджету стараються, аби він був занижений, щоб легше його було виконувати та при можливості і перевиконувати, а депутати всіх місцевих рад навпаки стараються більше роздути видаткові статті на різні проблеми. Виконавці під запропоновані видатки депутатами, як правило стараються віднайти відповідні джерела наповнення бюджетів. Досягається певний баланс між бажаними видатками та реальними доходами. Такий бюджет затверджується і надається до виконання голові міста.
 У нас навпаки, голова сам збільшує видатки, тобто бажані фінансування відповідних програм, відповідних статей бюджету і сам же доводить,захищаючи бюджет на сесії, про реальність наповнення його дохідної частини.
 Голова у такий спосіб заробляє собі політичні бали, не даючи депутатам проявляти ініціативу щодо видаткової частини бюджету. 
  Так що в нас бюджет формується шиворот на виворот - спершу лозунги для піару, щодо видатків, на шквалт - "всім вистачить", "такого бюджету ще не було",  "майже нічим не відрізняється від бюджету Станіслава" ( хоч бюджет Станіслава прийнятий десь коло чи за 600 млн, але про це ніхто не пише) і т.д. Преса лозунги старанно занотовує і публікує для народу, а потім під видаткову частину підганяється дохідна бюджету. Потім напротязі бюджетного року, майже на кожній сесії вносяться зміни до бюджету, підганяються цифри до реальних показників і при таких систематичних кроках на прикінці бюджетного року виходить майже реально виконаний бюджет.  Народ в цифрах не розбирається і не має бажання розбиратись, а от гасла запамятовуються надовго. От і виходить,як у приказці - "дурак думкою багатіє"  І щось змінити дуже важко. ( читай, так тобі не полюбившу тему, про сіру піраміду) 
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #81 : 20 Травня 2010, 03:52:42 »

А можна питання, хоча, чого то я питаю - у відповідній же темі ... ггг

Запланований на торік бюджет - 213 міл.гр - на скільки був недовиконаний - у відсотках чи то у конкретній цифрі
і , бажано , за якими статтями ???
Відповідь від: 20 Травня 2010, 03:34:28
то я роблю "реверанс" до року проведення презеденських виборів  :-[
Відповідь від: 20 Травня 2010, 03:35:22
не хотілося залишати тут деякі тези ігнорованими, отже
ЯЯ, ми десь колись приймали положення про помічників депутатів. Не хотіли Ви б стати, як і депутати місцевих рад, на громадських засадах, у вільний від основної роботи час, помічником депутата калуської міської ради? Допоможете своєю енергію та цікавими ідеями у формуванні альтернативного бюджету?  Як що є бажання, я готовий Вас взяти своїм помічником.
ні, нажаль, я собі не можу дозволити працювати дезкоштовно.

Засідають відповідні працівники, які на службі у органах самоврядування, отримують відповідну ( повірте не малу, і криза там не дістає) заробітню плату з бюджету громади і враховуючи відповідні минулорічні еконофічні та фінансові показники формують проект бюджету.
 Сформувавши, тобто підготовивши, виносять на розгляд та затвердження проету бюжету на виконком.
Затверджений виконкомом проект бюджету обговорюється на профільній постійній депутатській комісії   та з певними (якщо такі є) пропозиціями та зауваженнями вноситься на чергову сесію для затверження його радою.
маю ідею, задля оптимізації роботи отого вітділу у органах самоврядування - запропонувати покривати дифіцит затвердженого (ними розробленого) бюджету - за кошт іх заробітньої платні. Гадаю, така перспектива змусила б їх працювати набагато краще.

розумію, що таке є фантастикою - та, якби-якби...

Наприкінці бюджетного року, депутати заслуховують звіт, щодо виконання, або не довиконання існуючого бюжету і приймають рішення, щодо звіту. (затверджують, беруть до відома, не погоджуються з звітом і не затверджують його і т.д.)  Не затверджений звіт, щодо виконання бюджету може світчити про не справляння з своїми обовязками виконавчої гілки влади і несе за це все відповідальність - голова міста, тобто головний його менеджер, якого громада через вибори найняла для газдування у свому місті.
в мене питання - скільки є незатверджених звітів щодо виконання бюджету???
Адже, допоки депутатський корпус затверджує оті недовиконані бюджети - то значить виконавча гілка влади цілком справляється із своїми обов"язками.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #82 : 20 Травня 2010, 08:49:02 »

ЯК УСПІХИ? ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ? - наскільки мені відомо - то для КМТшників по нині день результат = 0,0
Результат - можливість заставити міського голову ці суми сплатити! Якби їх не було в бюджеті - тоді результат би справді був гарантовано 0.

я висловила свою думку досить чітко - Насалик не одноосібно ПРИЙМАВ той бюджет.
Ще раз повторю - він його одноосібно нафантазував! Я маю власний досвід "писання бюджету" спільно з Насаликом, тому можете повірити на слово.

а хто його нафантазував, придумав чи кому вім там наснився - то взагалі питання не до діла, бо
чиїми би то не були ідеями чи то фантазіями - у нас є представники громади, що приймають отойбюджет, кожен з них має таку саму кількість голосів, як і голова тих представників громади - приймали разом - то й відповідальність за прийняті рішення також необхідно брати на себе усім.
Чого ж не до діла?! Ви самі пишете - Бюджет НЕРЕАЛЬНИЙ. Хочете відповідь - хто винен. Відповідаю - голова, який подав на затвердження цифри, взяті зі стелі. Він їх придумував сам, не депутати. А депутати, як вірно зазначив Горець - представники громади. А громада - на 90% вірить всім байкам міського голови. Депутати не можуть підставляти громаду - вони виразили її волю.

Ігоре_О, я давно спостерігаю, як Ви поширюєте думку про те, що наче депутати міської ради - наче дітки "невнимающие" - нікому нічого не винні, нікому нічого незобов"язанні, відповідальності нізащо не несуть. То що мені пропонуєте погодитися з отим заголовком з "Мерського Вісника", що наче ота рада є імпотентом?
Пропоную Вам почитати ЗУ "Про місцеве самоврядування". Тоді наші дискусії проходитимуть професійніше.

У данному випадку, коли Ви ставете отаку претензію меру - що наче він одноосібно нафантазував отой бюджет - і Ви зовсім не зважаєте на те, що приймали оті фантазії весь депутатський корпус - ТО, чого ж депутатський корпус не запропонував ними підготовлений проект бюджету, як альтернативу мерському проекту бюджету??? Щоб дуло хоч з чим порівняти???
Ще раз повторю - читайте Закон! І тоді Ви будете знати у ЧИЇХ повноваженнях готувати проект Бюджету!

Та тобі таки зауважу - ЧОМУ депутатський корпус чи хоча б частина депутатів, що є опозиційно налаштованими до мера - не підготувала свого проекту бюджету, на те, щоб (хоча б) було з чим порівнювати оті й же громаді - що є більш реальним до виконання й більш доцільним для громади.
А хто у нас "опозиційно налаштований"?! Немає таких у міській раді. Повторю ще раз: писати проект Бюджету - не справа депутатів і не їх повноваження!

Ще інакше - Я НЕ БАЧУ ОПОЗИЦІЇ В ДІЇ - дієвих кроків
Хто у нас опозиція?

З другого боку - опозиційно налаштована група до мера - а вона така наче є - нераз наголошувала на те, що недовиконання бюджету є реальною проблемою, і саме оте недовиконання дає можливість голові на власний розсуд розприділяти кошти й не фінансувати того ж КМТ - і нині депутатський корпус знову ж таки приймає не просто НЕ РЕАЛЬНИЙ, а НЕРЕАЛЬНО НЕРЕАЛЬНИЙ бюджет.
Недовиконання Бюджету - а в чому проблема? Він щороку недовиконується, і що? Між недовиконанням Бюджету і фінансуванням КМТ немає жодного зв'язку, доречі.

Повторю востаннє: міська рада нарешті почала відображати волю громади! Це ж добре! А воля громади - носити на вухах розлогу мерську локшину:
Мер зустрічається з громадою - будуть вам тролейбуси, гідроелектростанції, пантеони з планетаріями, іподроми, оксфорди...
Громада - Ура! Слава Насалику!
Рада (раніше) - ну нащо брехати?
Мер - Рада не дає мені працювати! Вона не хоче тролейбусів, іподромів, і т.д..... На палю таку раду! На референдум! Геть!
Громада - Так! Геть таку раду! Ура!
Проходить час...
Мер - У нас рекордний Бюджет! Всі здихають - а ми розвиваємся!
Громада - Ура! Осанна! Ігор Степанович, не полишайте нас!
Рада - Хоче клоун порозводити лохів? І клоун і лохи отримують від цього оргазм? Нащо будемо їх позбавляти задоволення?! Вперед!
Ось так, приблизно, все і відбувається.

А насправді ми тут дурниці обговорюємо і час тратимо. Бюджет потрібно обговорювати в кінці року, а не на початку!
Відповідь від: 20 Травня 2010, 08:40:38
Запланований на торік бюджет - 213 міл.гр - на скільки був недовиконаний - у відсотках чи то у конкретній цифрі
Приблизно 197 млн. зведений. А стартував теж, як рекордний...  :=)

ні, нажаль, я собі не можу дозволити працювати дезкоштовно.
А депутати працюють....

маю ідею, задля оптимізації роботи отого вітділу у органах самоврядування - запропонувати покривати дифіцит затвердженого (ними розробленого) бюджету - за кошт іх заробітньої платні. Гадаю, така перспектива змусила б їх працювати набагато краще.

розумію, що таке є фантастикою - та, якби-якби...
А вони причому? Розрив між своїми фантазіями і реаліями життя мав би покривати пан голова!  :=)

в мене питання - скільки є незатверджених звітів щодо виконання бюджету???
Адже, допоки депутатський корпус затверджує оті недовиконані бюджети - то значить виконавча гілка влади цілком справляється із своїми обов"язками.
Ваша думка незрозуміла. А що, якби не затверджували звіт - то не справлялась би виконавча гілка?
« Останнє редагування: 20 Травня 2010, 08:56:56 від Ігор_О »
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #83 : 20 Травня 2010, 08:49:56 »

Хоче клоун порозводити лохів? І клоун і лохи отримують від цього оргазм? Нащо будемо їх позбавляти задоволення?! Вперед!

 :good добре сказано, але що робити не лохам яких теж розводять і які від цього задоволення не отримують?  :(


Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #84 : 20 Травня 2010, 08:54:58 »

але що робити не лохам яких теж розводять і які від цього задоволення не отримують?
Розслабитися і спробувати задоволення все ж таки отримати...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #85 : 20 Травня 2010, 09:20:53 »

Страшна фігня той бюджет. То ніби чорновик чорновика.
Як я зрозумів єдина його користь у тому, щоб КМТ могло подати в суд  :=)

Бо і так потім відкоректується і вск буде ОК.

Але тоді питання таке. От припустимо КМТ подає у суд, суд як водиться затягується на пів року (бо документа якогось нема чи ще щось) і за той час через невиконання дохідної частини (область не дає, зволоч наприклад), а в асфальт вже мільйони закопали, бюджет підкоректовується так, що на КМТ вже тої суми нема, а є значно менща.
Таке теж можливе?
Бо якщо так, то я взагалі не розумію до чого той бюджет.
Відповідь від: 20 Травня 2010, 09:06:18
І ще про лохів.
Не гарно то звучить, а ще гірше виглядає.
Бо виглядає воно (з ваших слів) так, що є такі собі депутати, які не мають жодних преференцій, жодної можливості закалимити, працюють безкоштовно але у поті чола, а в кінці кінців виходять з двох боків за перепрошенням обкакані.
Тоді якраз тут виходить такий собі образ лохів-мазохістів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #86 : 20 Травня 2010, 09:26:20 »

Страшна фігня той бюджет. То ніби чорновик чорновика.
В Калуші - саме так.

Як я зрозумів єдина його користь у тому, щоб КМТ могло подати в суд
Не лише. В нього ще можна рибу загорнути...

Але тоді питання таке. От припустимо КМТ подає у суд, суд як водиться затягується на пів року (бо документа якогось нема чи ще щось) і за той час через невиконання дохідної частини (область не дає, зволоч наприклад), а в асфальт вже мільйони закопали, бюджет підкоректовується так, що на КМТ вже тої суми нема, а є значно менща.
Таке теж можливе?
Так є постійно.

Поясню знову на прикладі. Я колись писав про сім'ю і її бюджет, от вони знову його пишуть - бюджет на тиждень:
Тато каже - сего тижня я принесу 500 гривень. Пропоную їх пропити.
Мама - Ти здурів? А на харчі? Мені як мінімум треба буде 450 гривень на продукти і за ЖЕК заплатити!
Син - а мені на пиво 50 гривень виділите?
Тато (чухає ріпу) - Так... О! Є вихід! Пропоную вважати наш бюджет рекордним і написати не 500, а 1000 гривень!
Мама - А то як? Звідки си візьме?
Тато - Ще не знаю. Але так тоді на все вистачить...
Син - Ура! Молодець тато!
Тато - Тоді приймаємо: бюджет 1000 грн., 500 на горілку, 450 мамі, 50 на пиво синові! Хто За? Одноголосно? Я пішов...
Пройшов тиждень... Тато пропив 500 гривень, як і було заплановано у бюджеті... Мама зла, як холєра... Син з претензіями...
Син (КМТ) може тепер висувати претензії. Бо його пиво було записане в Бюджеті! А Бюджет - Закон! Якби то пиво не було записано - то які претензії би мав Син до Тата? Максимум, на що мав би право - на підсрачник :)
Відповідь від: 20 Травня 2010, 09:23:07
І ще про лохів.
Не гарно то звучить, а ще гірше виглядає.
Перепрошую. Можна використати інший термін. Виглядати буде краще. Але суть не зміниться.

Бо виглядає воно (з ваших слів) так, що є такі собі депутати, які не мають жодних преференцій, жодної можливості закалимити, працюють безкоштовно але у поті чола, а в кінці кінців виходять з двох боків за перепрошенням обкакані.
Так і є насправді.

Тоді якраз тут виходить такий собі образ лохів-мазохістів.
Якщо Вам так виходить - най буде так.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #87 : 20 Травня 2010, 09:33:27 »

 :-D ОК домовилися  :drink

Я вчора коли шукав статистику підтримки народом приходу "сильної руки" зустрів дуже гарну репліку
Цитувати (вибране)
Ірина Бекешкіна. — У нас якщо є ще свобода слова, то тільки тому, що «сильні руки», яких у країні багато, між собою конкурують. А насправді будь-яка диктатура в суспільстві — це диктатура сержантів, які правлять на місцях, ніким не контрольовані. Наші люди, сподіваючись на «сильну руку», хочуть Царства Божого на землі, щоб прийшов Господь і справедливо вирішив усі проблеми, щоб було кому поскаржитися…
воно і бюджету стосується і нас , ло-інший термін-хів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #88 : 20 Травня 2010, 14:18:04 »

Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 01:53:43
я висловила свою думку досить чітко - Насалик не одноосібно ПРИЙМАВ той бюджет.
Ще раз повторю - він його одноосібно нафантазував! Я маю власний досвід "писання бюджету" спільно з Насаликом, тому можете повірити на слово.
Ігоре_О, це  :censore ец якийсь - Ви читати вмієте? - чи може для Вас інший шрифт підібрати -
Я НАПИСАЛА СЛОВО - ПРИЙМАТИ бюджет - а не ПІДГОТУВАТИ ПРОЕКТ бюджету до прийняття
то по перше,
по друге, Горец пише, що там над тим проектом працюють наче цілим вітділом - а Ви все твердите - про єдиноособні фантазії

ЯЯ не винна, що Вам світ клином на Насалику зійшовся, і не винна , що диспозитор Вашого VII поля, десцендента - попав у VII поле гороскопа цієї людини.
Певне тому, мені (що позбавленна таких аспектів у наталі) й невбачається центров всесвітнього зла наш мерчик.
Відповідь від: 20 Травня 2010, 14:02:38
Ігоре_О, Ви вважаєте, що депутатам міської ради необов"язково знати чи навіть просто бути ознайомленим із законами про місцеве самоврядування - а в мене вимагаєте отих знань???

Ваші подвійні стандарти мене особисто вже давно ДІСТАЛИ

Ви говорите про те, що наче депутати ПРАЦЮЮТЬ (!!! я наголошую на цьому Вашому визначені діяльності депутатів міської ради) безкоштовно - та я Вам відповім, що маю звичку
Відповідь від: 20 Травня 2010, 14:05:27
розділяти види своєї діяльності - і називати РОБОТОЮ лише те, за якість виконання чого беру на себе повну відповідальність.

Певне тому я неможу погодитися з Вашим твердженням, що наче депутати у раді працюють. Бо не бачу, щоб вони відповідали за результати своєї роботи. Тому вважаю, що туди вони ходять задля того, щоб був привід на чубчиках зачіску зробити - і не більше.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #89 : 20 Травня 2010, 14:59:47 »

Ігоре_О, це   ец якийсь - Ви читати вмієте? - чи може для Вас інший шрифт підібрати -
Я НАПИСАЛА СЛОВО - ПРИЙМАТИ бюджет - а не ПІДГОТУВАТИ ПРОЕКТ бюджету до прийняття
то по перше,
Уявляєте - я вмію читати! І навіть те, пишете Ви!  :)
Ви питали, нащо ПРИЙМАЛИ такий Бюджет? А чого б не прийняти? Іншого ж проекту не було! То краще такий, ніж без нього.
Уявіть собі, що до Вас прийшов бригадир будівельників робити ремонт в хаті. І каже: тут зроблю арку, тут панно, тут камін буде, тут підігрів підлоги і т.д. Ви підозрюєте, що він складно бреше - але ж як приємно чути!  :=)
Затвердження проекту Бюджету на рік - це шоу під назвою "як все БУДЕ ГАРНО"! А затвердження звіту про його виконання в кінці року - це нудна композиція на тему "ЯК ВСЕ ВИЙШЛО НАСПРАВДІ"! Мер тішиться цяцькою "рекордний Бюджет", красивою, блискучою. Чому рада повинна йому заважати?

по друге, Горец пише, що там над тим проектом працюють наче цілим вітділом - а Ви все твердите - про єдиноособні фантазії
Я тверджу про те, в чому і сам приймав участь колись. Це виглядає так: "Я сказав, що надходження з плати за землю складуть 60 млн.!" Виконавці беруть під козирьок: "Пишем, раз кажете..." Почитайте слова Семенюк у статті - виконавці подають меру контрольні цифри, надуває їх вже "особисто Сам".

ЯЯ не винна, що Вам світ клином на Насалику зійшовся, і не винна ,
Та хіба ж я вас в чомусь винив??
По секрету Вам скажу - він мені давно пофіг, відколи я зрозумів цю людину і звортню сторону його дій і вчинків. Мені Калуш не пофіг і калушани.

Певне тому, мені (що позбавленна таких аспектів у наталі) й невбачається центров всесвітнього зла наш мерчик.
Мені теж. Я точно знаю, що зло не в ньому.

Ігоре_О, Ви вважаєте, що депутатам міської ради необов"язково знати чи навіть просто бути ознайомленим із законами про місцеве самоврядування - а в мене вимагаєте отих знань???
Якщо хтось пробує зі мною дискутувати - я очікую професійної дискусії, зі знанням теми. І ставлю цю вимогу як собі, так і опоненту. І неважливо, чи депутат це, чи ні. Я і депутатам кажу, перед тим як стверджувати щось - читай Закон.

Ваші подвійні стандарти мене особисто вже давно ДІСТАЛИ
Ну і в чому подвійність? В тому що Ви хочете говорити про те, в чому не дуже розбираєтесь, а я Вам на це вказую? Якщо я зараз почну розсусолювати про астрологію (де я повний ноль) - Ви будете мати право вказати мені те саме.

Ви говорите про те, що наче депутати ПРАЦЮЮТЬ (!!! я наголошую на цьому Вашому визначені діяльності депутатів міської ради) безкоштовно - та я Вам відповім, що маю звичку
розділяти види своєї діяльності - і називати РОБОТОЮ лише те, за якість виконання чого беру на себе повну відповідальність.
Мову Ви вели про те, що не працюєте безкоштовно, а не про відповідальність.

Певне тому я неможу погодитися з Вашим твердженням, що наче депутати у раді працюють. Бо не бачу, щоб вони відповідали за результати своєї роботи. Тому вважаю, що туди вони ходять задля того, щоб був привід на чубчиках зачіску зробити - і не більше.
Ви тут про відповідальність говорите... Оцінюєте, як рада працює... Та Ви ж на сесії міської ради жодного разу не були! Як Ви можете говорити про те, про що зеленого поняття не маєте?! Про відповідальність говорите? А за свої слова відповідаєте??
Кажете, що мені світ клином зійшовся? Та то для Вас рада - вселенське зло! Слідкуйте за собою і своїми словами!
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #90 : 20 Травня 2010, 23:28:11 »

Уявіть собі, що до Вас прийшов бригадир будівельників робити ремонт в хаті. І каже: тут зроблю арку, тут панно, тут камін буде, тут підігрів підлоги і т.д. Ви підозрюєте, що він складно бреше - але ж як приємно чути!  Крейзі
уявила, і знаєте - якщо я сумніваюся в тому, що САМЕ ЦЕЙ БРИГАДИР зробить оте све перелічене ЯКІСНО - то я йому доручу виконувати лише ту частину роботи, на котрій він справді знається і виконує суперово, а на всі інші види робіт найму іншого майстра. І яке мені діло до того чи приємно мені того бригадира слухти чи не надто - мене цікавить ЯКІСТЬ виконаних робіт у МОЇЙ ХАТІ.
Відповідь від: 20 Травня 2010, 22:55:10
Чому рада повинна йому заважати?
тому, що при дефіцитікоштів у бюджеті саме мер одержує можливість єдиноосібно вирішувати яку організацію дотувати, а котру не варто.
Відповідь від: 20 Травня 2010, 22:57:53
Я тверджу про те, в чому і сам приймав участь колись. Це виглядає так: "Я сказав, що надходження з плати за землю складуть 60 млн.!" Виконавці беруть під козирьок: "Пишем, раз кажете..." Почитайте слова Семенюк у статті - виконавці подають меру контрольні цифри, надуває їх вже "особисто Сам".
ви змушуєте мене їм позаздрити - не робота, а лафа - пишеш собі диктант і за це одержуєш непогану зарплатню - ой...
Відповідь від: 20 Травня 2010, 23:00:35
Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 15:18:04
ЯЯ не винна, що Вам світ клином на Насалику зійшовся, і не винна ,
Та хіба ж я вас в чомусь винив??
По секрету Вам скажу - він мені давно пофіг, відколи я зрозумів цю людину і звортню сторону його дій і вчинків. Мені Калуш не пофіг і калушани.
відповідь на цю Вашу тезу... - то за окремі гроші...
Відповідь від: 20 Травня 2010, 23:03:02
Якщо хтось пробує зі мною дискутувати - я очікую професійної дискусії, зі знанням теми. І ставлю цю вимогу як собі, так і опоненту. І неважливо, чи депутат це, чи ні. Я і депутатам кажу, перед тим як стверджувати щось - читай Закон.
проте стверджували те, що депутатам міської ради необов"язково знати закон про місцеве самоврядування. Я ж Вам перечила - що депутатам міської ради знати заком про місцеве самоврядування - НЕОБХІДНО. І не тільки для того, щоб дискутувати з Вами, а для виконання своїх функцій у раді.
Відповідь від: 20 Травня 2010, 23:06:33
Ну і в чому подвійність? В тому що Ви хочете говорити про те, в чому не дуже розбираєтесь, а я Вам на це вказую? Якщо я зараз почну розсусолювати про астрологію (де я повний ноль) - Ви будете мати право вказати мені те саме.
а хоча б в тому, що Ви собі дозволяєте говорити натяками без будь яких підтверджень чи обгрунтувань інформації на яку натякаєте і яку розповсюджуєте, а з мене завжди вимагаєте підтвердження чи обгрунтування. Таке і є подвійним стандартов - з одного боку - вимоги відносно якості інформації які Ви ставите до себе - та з іншого - вимоги відносно якості інформації які Ви ставите до мене. То є нічим іншим як доказом того, що Ви користуєтеся саме подвійними стандартами у відношені до людей та у відношеннях із людьми.
Відповідь від: 20 Травня 2010, 23:19:59
а щодо МОГО спілкування з іншими на теми де мій співбесідник не є компетентним - то, повірте, я вмію добре пояснювати - то професійне
Відповідь від: 20 Травня 2010, 23:21:51
Мову Ви вели про те, що не працюєте безкоштовно, а не про відповідальність.
Я веду мову про те, що НЕ МОЖУ СОБІ ДОЗВОЛИТИ працювати безкоштовно. І називаю свою діяльність працею (і ставлюся до своєї діяльності як до праці) лише в тому випадку, коли беру на себе відповідальність за якість виконаної мною роботи.
Відповідь від: 20 Травня 2010, 23:25:00
Та Ви ж на сесії міської ради жодного разу не були!
не правда

зате правдою є те, що Ви собі дозволяєте говорити про те - чого не знаєте :)
Відповідь від: 20 Травня 2010, 23:25:47
Та то для Вас рада - вселенське зло!
то Вам, певне, примарилося  :)

та й знову - Ви собі дозволяєте говорити про те - чого не знаєте
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #91 : 21 Травня 2010, 00:16:55 »

Хоче клоун порозводити лохів? І клоун і лохи отримують від цього оргазм? Нащо будемо їх позбавляти задоволення?!
Якщо врахувати, що за Насалика на виборах у Верховну Раду голосувало більше, як 80% виборців, а на виборах міського голови більше, як 50% (точної цифри не памятаю, брехати не буду), то доброї думки про виборців! :russin
Вас дратує популярність мера? Я памятаю два терміни мерства Сушка і один - Різника. Все, що залишилось - Європейська дорога. Роботу міської ради теж було не видно, хіба що деякі екологічні питання збурювали громаду. І ніяких публічних сварок між мером і радою. Благодать...
Підозрюю, що багато років по тому будуть згадувати: "Це ще при Насалику було зроблено".
Багато з того, що було зроблено я би робила інакше, але не помиляється тільки той, хто нічого не робить. А рада запамятається сварками з мером. КМТ зробило раді ведмежу послугу, показуючи це все в ефірі. Надто недолугими виглядають спроби депутатських зауважень меру, який пройшов добру школу "депутатської української мови" у Верховній Раді. Наш мер любить і вміє  піаритись. Депутати  люблять, але не вміють.
 
Бо виглядає воно (з ваших слів) так, що є такі собі депутати, які не мають жодних преференцій, жодної можливості закалимити, працюють безкоштовно але у поті чола, а в кінці кінців виходять з двох боків за перепрошенням обкакані.
Так і є насправді.
Зараз розплачусь... Бідні депутати...
Особисто знаю декількох. Вони безкоштовно працювати не будуть. Тому казати про всіх, що вони прийшли  працювати тільки на благо громади - лукавство. 
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #92 : 21 Травня 2010, 00:19:57 »

Наш мер любить і вміє  піаритись. Депутати  люблять, але не вміють.
 :D
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 02:59:36

    Звідки: korotka
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #93 : 21 Травня 2010, 07:40:08 »

Інсайдери між собою?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #94 : 21 Травня 2010, 09:15:25 »

Якщо врахувати, що за Насалика на виборах у Верховну Раду голосувало більше, як 80% виборців, а на виборах міського голови більше, як 50% (точної цифри не памятаю, брехати не буду), то доброї думки про виборців!
Мілана, мова йшла про те, як пан голова обманює електорат щодо реальності міського Бюджету-2010. Те, що він наскрізь, м'яко кажучи, фантазійний - це реальність. Те, що більшість громади вірить міському голові - теж реальність, Ви самі це стверджуєте. Отже, в осаді маємо такі реальності: один бреше, інші вірять. Вам не сподобалось як я це назвав? Перепрошую, назвіть це якось інакше. Суть не зміниться від цього.

Вас дратує популярність мера?
Мене дратують зовсім інші речі. Популярність мера - це проблема Ваша і його.

Я памятаю два терміни мерства Сушка і один - Різника. Все, що залишилось - Європейська дорога.
Можемо подискутувати з цього приводу.

Роботу міської ради теж було не видно, хіба що деякі екологічні питання збурювали громаду. І ніяких публічних сварок між мером і радою. Благодать...
А рада запамятається сварками з мером. КМТ зробило раді ведмежу послугу, показуючи це все в ефірі.
Бачу, Ви цікавитесь міським політикумом. Можете назвати причини "сварок ради з мером"?

Зараз розплачусь... Бідні депутати...
Особисто знаю декількох. Вони безкоштовно працювати не будуть. Тому казати про всіх, що вони прийшли  працювати тільки на благо громади - лукавство.
Моя улюблена тема, дякую що знову піднімаєте!  :)
Давайте поговоримо називаючи прізвища - Ви ж особисто їх знаєте! То давайте про них, ОК? А я Вам про інших щось розповім - так до якоїсь спільної думки дійдем...
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #95 : 21 Травня 2010, 10:05:57 »

браво ЯЯ! :good
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #96 : 22 Травня 2010, 00:09:50 »

Мілана, мова йшла про те, як пан голова обманює електорат щодо реальності міського Бюджету-2010.
Отже, в осаді маємо такі реальності: один бреше, інші вірять.
Пане Ігоре, я бачу цю ситуацію трохи з іншого боку. Ви сприймаєте бюджет класично: дохідна частина має дорівнювати витратній, в іншому випадку треба мати надійне джерело покриття дефіциту бюджету (профіцит навряд чи можливий). Колись я читала, що в США проект бюджету розробляється на 2-3 роки наперед. Це і є той самий класичний варіант.
 Коли я працювала на роботі, час виконання всіх моїх службових обовязків мав би наближатись до 30 годин на добу. Це, звісно, нереально. Тому доводилось робити найголовніше, а з решти завдань вибирати найбільш нагальні на даний момент.
Мене цікавить, чи запроваджували Ви бюджетуванняі у себе на фірмі. Я пробувала. Там те саме: коли дірок, які гордо називаються статтями витратної частини бюджету, нереально багато, то вибираються набільш важливі обовязкові статті (фонд  оплати праці працівників бюджетної сфери, оплата тепла, світла в установах освіти і медицини...), а решту статей ми тримаємо в голові. Не всі з них будуть профінансовані, але
вони закладені у бюджет і, якщо вони справді виявляться дуже важливими, то гроші на них виділять, а, якщо виявиться, що є більш важливі на той момент, то їх секвеструють. З власного досвіду знаю, що це працює. Звичайно, такий метод виглядає профанацією з точки зору класичного бюджетування і в умовах певної невизначенності і кризової ситуації треба було робити три варіанти бюджету (оптимістичний, реальний, песимістичний), але мій варіант дозволяє краще маневрувати в будь-якій ситуації.
Не знаю, чи змогла я донести свою думку, тому спрощу. Я не вірю в те, що бюджет буде виконаний. Я сприймаю його швидше як протокол про наміри. І (тільки не кидайте в мене камінням) не бачу в цьому нічого поганого.
Цитата: Ігор_О link=topic=952.msg76249#msg76249
date=1274426125
Популярність мера - це проблема Ваша і його.
Ну це Ви загнули!.. Популярність чи непопулярність мера мене анітрохи не турбує. Мені своїх проблем цілком вистачає. Думаю, що Насалик теж цим не надто переймається.
Бачу, Ви цікавитесь міським політикумом. Можете назвати причини "сварок ради з мером"?
Я маю свою думку з цього приводу, проте, передбачаючи Вашу реакцію, не хочу піднімати це питання.
Давайте поговоримо називаючи прізвища - Ви ж особисто їх знаєте! То давайте про них, ОК?
 Я пишу на цьому форумі з бажанням висловити свою думку, а не для того, щоб когось обговорювати. А згадувати конкретні прізвища в цьому контексті буде просто образливо для цих людей. Я сприймаю людей такими, як вони є, і не хочу когось судити тільки тому, що його світогляд не співпадає з моїм (цілковито утопічним). Просто мене зачепили категоричність Вашої заяви, що ВСІ депутати "білі і пушисті". Якби хтось (Ви би цього не зробили) написав, що всі депутати міської ради злодії, то я би, напевне, зауважила, що такого теж бути не може.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #97 : 22 Травня 2010, 11:36:35 »

Одне задоволення спілкуватися з людиною, яка розуміє предмет розмови! Я приємно вражений, Мілано:bouquet:
Пане Ігоре, я бачу цю ситуацію трохи з іншого боку. Ви сприймаєте бюджет класично: дохідна частина має дорівнювати витратній,
Інакше його і сприймати не можна. Який зміст планувати їсти лобстерів, дивлячись на пательню смаженої картоплі? Для нагонки апетиту? Більше, ніж надійде до Бюджету місто не витратить.

Звичайно, такий метод виглядає профанацією з точки зору класичного бюджетування і в умовах певної невизначенності і кризової ситуації треба було робити три варіанти бюджету (оптимістичний, реальний, песимістичний), але мій варіант дозволяє краще маневрувати в будь-якій ситуації.
Я теж вважаю це профанацією. Знаю точно, що пан голова також так вважає. І справді, цей варіант дозволяє маневрувати як хочеш. Але виникає питання: для чого взагалі щось планувати (затверджувати Бюджет) якщо все-одно фінансувати будемо по реальних доходах? Бюджет тоді не потрібний взагалі, ні класичний, ні профанований.

Не знаю, чи змогла я донести свою думку, тому спрощу. Я не вірю в те, що бюджет буде виконаний. Я сприймаю його швидше як протокол про наміри. І (тільки не кидайте в мене камінням) не бачу в цьому нічого поганого.
Погоджуюсь з Вами, Бюджет не буде виконано. Погоджуюсь і з тим, що це лише проект ЯК БУДЕ ДОБРЕ (я писав про це вище). Але не погоджуюсь з тим, що нічого поганого тут немає. Є деякі небезпеки.
Є три причини, для чого міський голова з року в рік повторює цей спектакль.
1. Звичайний піар, можливість роказувати ЯК ми збільшили Бюджет, НА СКІЛЬКИ ми попереду планети всієї. Ця причина не є небезпечною для життя міста - це проблеми мера і його марнославства. Розумні люди й так знають, що Бюджет треба аналізувати після його виконання, а не після прийняття.
2. Маневр, як Ви кажете, у фінансуванні видатків. Тут вже з'являється деяка небезпека. Мер, як головний розпорядник коштів, отримує можливість розпоряджатися коштами громади майже без контролю на власний розсуд. І хоча в нашому Кримінальному Кодексі передбачено відповідальність за непропорційне використання коштів Бюджету - прокуратура на це уваги, звісно, не зверне. Але й ця небезпека ще не така страшна - голова ж не дурень, він буде фінансувати захищенні статті видатків, а все решта по можливості, зайвого не потратить. Окреме питання КМТ - його він не фінансуватиме за жодних обставин, ні при реальному Бюджеті, ні при нереальному. Причини ж не фінансові, а політичні.
3. Роботи в борг. Ось тут криється найголовніше! Надутість дохідної частини дає змогу у розхідній частині напланувати певну кількість видатків, коштів під які не буде апріорі - але роботи з освоєння цих неіснуючих коштів можна виконати! І борг цей ляже в наступні періоди. Я вже промовчу про те, "чиї" фірми будуть те все освоювати... Нарощуючи борги таким чином, нинішня виконавча влада "проїдає" Бюджети наступних років. От і будуть люди казати - при Насалику те зроблено, і інше... А наступні "влади" лише віддаватимуть  :)
Скористаюсь Вашим прикладом бюджетування на фірмі: не страшно, коли Ви заплануєте доходи, недоберете їх і, відповідно, не витратите. Страшно, коли Ви під плановані нереальні надходження в кредит зайдете - розумієте, про що я?

Ну це Ви загнули!.. Популярність чи непопулярність мера мене анітрохи не турбує. Мені своїх проблем цілком вистачає.
Ви про неї згадали - я подумав, що Ви хочете про це поговорити  :) Якщо ні, прошу вибачення!

Думаю, що Насалик теж цим не надто переймається.
Ви дуже помиляєтесь  :)

Я маю свою думку з цього приводу, проте, передбачаючи Вашу реакцію, не хочу піднімати це питання.
Ви вже його підняли. Шкода, що ваша думка так і залишиться при Вас...

Я пишу на цьому форумі з бажанням висловити свою думку, а не для того, щоб когось обговорювати. А згадувати конкретні прізвища в цьому контексті буде просто образливо для цих людей.
Але сказавши "Зараз розплачусь... Бідні депутати... Особисто знаю декількох. Вони безкоштовно працювати не будуть." - Ви таким чином образили ВСІХ депутатів. Бо таким чином, під підозру попадає кожен.

Просто мене зачепили категоричність Вашої заяви, що ВСІ депутати "білі і пушисті".
Ви можете процитувати цю мою заяву?

Якби хтось (Ви би цього не зробили) написав, що всі депутати міської ради злодії, то я би, напевне, зауважила, що такого теж бути не може.
Маєте всі шанси - дехто з наших форумців так і висловлюється.

Я ніколи не говорив, що в раді працюють одні янголи. Більше того, я маю деякі факти щодо того ХТО, ЯК і СКІЛЬКИ заробив (надбав, вкрав, вислужив etc.) з депкорпусу. Тому і пропоную говорити більш конкретизовано (не конче прізвищами, можна фактами злочинних дій). Доречі, вже не вперше пропоную і не лише в цій темі.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #98 : 22 Травня 2010, 15:21:50 »

Пане Ігоре, я бачу цю ситуацію трохи з іншого боку.
 Просто клас. Приємно на цьому форумі відчути професійний  погляд на  проблему формування та виконання бюджету як такого. Мілані + в карму.  Відчувається, що Ви фінансист за освітою, чи я помиляюсь?
 Тональність темі завдала ЯЯ в своєму пості -
- ДОХОДНА частина НЕРЕАЛЬНО НЕРЕАЛЬНА

я не знаю - навіщо таке було приймати взагалі
 ось і в унісон завданому тону почалась дискусія дописувачів в яких, як і у Вас, бачення ситуації з різних боків. На мій погляд дискусія цікава. Побільше б таких дискусій проводити б до прийнята бюжету міста, публічно, так як громадські слухання. Можливо і результат би від прийняття бюджету був інакший. А так, це вже трішки виглядає як махання руками після бою, або хто дурний, а хто ще дурніший по принципу - сам дурак. У нас така національна гра - покритикуй ближнього, може він щось за мене тай зробить.

 
Думаю, що Насалик теж цим не надто переймається.
 Думаю теж, що Ви помиляєтесь. Ігор Степанович добре знає, що таке політичний капітал. Пройшовши два рази в ВР по мажоритарці, ціну виборчій компанії він знає, як ніхто. А політичний капітал, для забезпечення майбутніх виборів, без належного піару,    назбирати доволі тяжко. І тут нічого поганого не вбачаю. Головне, щоб  піаритись конкретними досягненнями, здобутками, результатами, а не гаслами про щасливе майбутнє, про майбутні здобутки, щоб це не нагадувало започаткування шахматного міжгалактичного турніру в  НюВасюках.  Від цього громада тільки виграє. В голови є весь ресурс забезпечувати собі реальний політичний капітал.
 Так що Ви праві - голова майстер піару і розуміючи ціну піару він піаритись на його полі не дасть нікому, використовуючи відповідний ресурс. Конкуренція. Так що дійсно любі ініціативи депутатів ігноруються, публічно знівельовуються, а потім, якщо ідеї варті уваги, впроваджуються тільки вже з подачі голови. Майстерніть пропити не можливо.
Так що депутати можливо і мають бажання в здоровому піарі, але уви м'яч на полі голови.
  Так що  Насалик цим переймається і всерйоз, і всі його кроки плануються враховуючи можливу досягнуту величину піару.
Смію зауважити, що попередники голови такою технікою не володіли і певно тому  в нас слабеньки спогади за їхні досягнення.  Хоча порівнювати каденції досить не коректно - різні економічні, політичні були реалії, але такі дії розцінювати, як один з елементів піару, це  мабудь виправдано. :drink :drink :bouquet:
Відповідь від: 22 Травня 2010, 15:10:30
Тому казати про всіх, що вони прийшли  працювати тільки на благо громади - лукавство.
 Тут додати нічого. Я з Вами згідний. Люди різні. Але замовчувати  теж не вихід.
Хотів би зауважити, що ці депутати,яких Ви маєте мабудь собі на увазі, без сприяння голови міста нічого, як кажуть порішати не можуть. Відбувається простий бартер - закриваються очі на будь які дії голови, взамін голова сприяє у вирішенні особистих питань депутата.   І нібито збоку виглядає так що в певних  депутатів з головою міста ну просто іділія.
Тому не бажання викривати публічно  відомі Вам факти, я підозрюю, що причина в тому що Ви боїтесь, що викриті фігури певно будуть сприйматись, як оточення голови нашого міста.  :hot
 А це Вам певне дуже б не хотілось. Бо так хочеться, як в дитинстві, по довше вірити в казку.
« Останнє редагування: 22 Травня 2010, 15:55:10 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про Бюджет міста і все, що з ним пов'язано
« Прочитано #99 : 22 Травня 2010, 17:22:18 »

Щоб перейти до ще конкретнішого аналізу Бюджету-2010, давайте вже перейдемо до мови цифр. Оскільки я не знаю, чи підписав голова прийнятий радою Бюджет - буду давати дані із затвердженого міськвиконкомом проекту.

Отже, всього (зведена цифра, загальний і спеціальний фонди):

План-2009 - 213473.4 тис.грн.
Факт-2009 - 194050.4 тис.грн.
Бюджет-2010 - 329552.7 тис.грн. (!)

Далі буде...
« Останнє редагування: 22 Травня 2010, 18:52:42 від Ігор_О »
Записаний