Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Виконання заповідей - свобода чи рабство?  (Прочитано 49455 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #20 : 20 Жовтня 2007, 19:49:38 »

ГГ
мене уже цитують. Приємно!!!  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #21 : 22 Жовтня 2007, 08:30:20 »

   Кожн1й людин1 потр1бн1 рамки,якщо 1х нема,то людина може загубитись.Такий закон...
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #22 : 30 Жовтня 2007, 13:36:10 »

   Кожн1й людин1 потр1бн1 рамки
А деяким - клітки
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #23 : 09 Січня 2008, 22:08:41 »

А,як свобідна воля? Якщо Бог водить, тоді це вже певне обмеження свобідної волі.
Першою заповіддю, яку Бог дав людині, є заповідь свободи:
"І наказав Господь Бог Адамові, кажучи: Із кожного дерева в Раю ти можеш їсти."
(Буття 2:16)
Бог знав, якщо Він дасть людині абсолютну свободу, у того не залишиться права вибору. А коли немає вибору, наступає рабство. Тому Бог дає другу заповідь:
"Але з дерева знання добра й зла не їж від нього, бо в день їди твоєї від нього ти напевно помреш!"
(Буття 2:17)
Коли є вибір, людина свобідна виявляти свою волю. Тому в дійсності заповідь не веде нас в ярмо рабства, а стверджує нашу свободу!
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #24 : 10 Січня 2008, 22:21:54 »

В притчах людство і Христа часто порівнюється із стадом овець і Пастухом, що стереже стадо.
Так ось загорожу якою обнесено загін де пасуться вівці можна порівняти із заповідями Божими . Виконання заповідей, то б то перебування у загоні зі всіма у безпечному місці гарантує безпеку, мир і спокій. Та перетнувши його вівця наражається на небезпеку із зовні, яка може бути і смертельною. Так само і переступання заповідей Божих - веде до духовної і фізичної загибелі людини, рано чи пізно.
Виконуючи заповіді Божі людина перебуває у лоні ласки Божої, у радості і мирі. Отже заповіді дані людині задля добра самої людини, щоб вона жила і була щасливою.
Записаний

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #25 : 01 Лютого 2008, 22:44:17 »

http://webfile.ru/folder?id=889 -27 Книг Нового Заповіту
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #26 : 01 Лютого 2008, 23:23:24 »

АудіоБіблія. А сам слухав?  ;)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #27 : 01 Лютого 2008, 23:24:53 »


А сам слухав? 
Ще ні! Але качаю!  :)
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #28 : 01 Лютого 2008, 23:27:43 »

Благословляю твою закачку  :) А також вхід на форум і вихід
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #29 : 01 Лютого 2008, 23:29:55 »

дуже корисна штука, в мене вже є.
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #30 : 17 Лютого 2008, 16:27:37 »

Щоб виконувати заповіді Божі потрібно бути вільним. Тільки вільна, незалежна людина, яка усвідомлює свою свободу може добровільно підкоритися Богу. Тоді виконання заповідей стане насолодою, а не рабством. Адже людина починає розуміти, що заповіді дані на добро, а не з ціллю зробити нас рабами. Раб ніколи не стане сином. А Бог хоче мати з нами стосунки, які є між батьком і сином - стосунки засновані на любові, довірі і повній свободі.

Иоан.8:35 Но раб не пребывает в доме вечно; сын пребывает вечно.
 
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #31 : 17 Лютого 2008, 20:51:39 »

 Добровільно підкоритися Богу може людина, яка шукає і прагне Бога, яка хоче звільнитися від рабства гріха і унаслідувати Царство Боже. Але для цього необхідно не просто бажання і слова, а важка праця над собою, боротьба із своїми пристрастями. А це буденна і важка праця - кожного дня аж до кінця свого земного життя працювати над собою і виконуючи заповіді Божі,  це одночасно і важко, і легко та приємно, та приносить духовну насолоду, особливо коли починаєш перемагати самого себе, робиш хоча б маленькі, але перемоги:
"візьміть ярмо Моє на себе і навчіться від мене, бо Я лагідний і смиренний серцем, і знайдете спокій душам вашим; бо ярмо Моє - благо, і тягар Мій легкий" (Мф.11.29-30)
« Останнє редагування: 17 Лютого 2008, 20:57:59 від newroman »
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #32 : 17 Лютого 2008, 21:18:04 »

Ця історія про маленьку перемогу людини над своїми немочами, з якими приходиться боротися всім нам буденно.
Маленька перемога
Ті, хто вперше прийшли до храм в дорослому віці, без сумніву, пам'ятають незвичайне почуття, що виникає кожного разу під час церковної служби. В минулому, сумніви, довгі, марні пошуки істини і сенсу життя, подолання почуття страху і сорому. Хрещення, перша сповідь, перше причастя…І от ми — неофіти, новонавернені. Закликаюча благодать — так богослови називають те, що дарує нам радість і відчуття повноти буття на початку церковного життя. Напевно, ніхто так не почуває присутність Бога, як новонавернені. Господь немов би говорить до них: «Бачиш, як добре, як відрадно зі Мною? Вір, люби, сподівайся — і розділи зі Мною Царство Небесне».
Тоді кожна служба була дійсним святом. Скоріше б кінець тижня, скоріше б у храм. Бути серед тих, хто всією душею прагне до Бога, приєднати своє боязке прохання до соборної молитви. Яка ж це була радість — дізнаватися, всмоктувати в себе нове, учитися. Ось такий  новонавернений, як і ти, — непевно поглядає по сторонах: чи так поводиться, чи вчасно хреститься і кланяється. Це зараз, можна сказати, важливо: «Так хіба це головне? Аби  молитва була в душі!» А тоді…Тоді усе здавалося головним і необхідним. Ніколи не забуду, яку радість випробувала в той момент, коли вперше заспівала разом з усіма Символ Віри, жодного разу не запнувшись. Як ще зовсім недавно незнайомі і незрозумілі слова наповнялися змістом. Яка радість піднімалася в душі, коли під дзенькіт дзвонів виходила після літургії на церковний двір, і увесь світ здавався обновленим — зовсім не таким, яким був кілька годин назад.
І не було сумнівів, що так буде завжди. Так, лиха, нещастя, хвороби - куди від них дітися. Але хіба це страшно, коли є Господь, храм, молитва, богослужіння? Стільки радості попереду, яке багатство дане нам! І все-таки  рано чи пізно до кожного з нас вперше приходила думка, що спантеличувала своєю простотою: «А може …не ходити сьогодні на службу?»
Не піти в храм?! Але як же так? Хіба можна? Адже Господь…Адже апостольські правила…Адже я ж щонеділі…
Але лукавий голосок з легкістю відмітає всі мої боязкі заперечення.
Ти погано себе почуваєш. А якщо підеш сьогодні в храм, то остаточно занедужаєш і будеш тиждень лежати в ліжку. Хіба станеться щось жахливе, якщо ти залишишся вдома? Соборна молитва? А хіба вона стане слабкіша, якщо ти не приєднаєш до неї свій голос? Між іншим, можна ретельно помолиться і вдома. А от твої родичі в храм не ходять, і що? Вони, можливо, добріші і побожніші, ніж деякі старанні парафіяни. І апостольські правила говорять про дві пропущені недільні служби, а ти всього на одну не підеш. Зрештою, подумай сама! Ти ж не причащаєшся щонеділі. А літургія для кого? Для вірних. Для тих, кому священик виголошує від імені Господа: «Прийдіть, споживайте, це є Тіло Моє». В часи перших християн причащалися на кожній літургії, тоді не було таких, котрі прийшли просто постояти та помолиться. Так що...
Неділя, 5:30 ранку. Рання літургія починається в 7:00. Встигаю спинити будильник, поки він не перебудив усіх. За вікном темно, йде дощ. «Внутрішній голос» переконує мене залишитися вдома. «Згинь, зараза!» — жену його геть. Сумний досвід свідчить про те, що, якщо піддатися йому, послухатися  до нього, цілий день буде зіпсований. Зніяковілість, сором, жаль про власну слабість…«Господи, допоможи!» — прошу я і з силою витягаю себе з ліжка. Крадуся навшпиньках. Якщо розбуджу батьків, вони цілий день будуть бубніти, що я зі своєю церквою навіть у вихідний не даю нікому виспатись.
Виходжу на вулицю. Темно і безлюдно. Ще не пізно повернутися, шепотить знайомий голос. Ще можна роздягнутися, лягти в м'яку, теплу постіль і спати до обіду. «Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене грішну!» Голос вмовкає.
На трамвайній зупинці скорчились на крижаному вітрі кілька людей, з надією вдивляючись у далечінь. Деякі мені знайомі - це наші парафіяни. Стає трішки легше — я не одна. Нарешті з'являється трамвай. Їдемо. Хочеться спати. Читаю молитви. І поступово сонна зневіра змінюється радісним передчуттям.
Від зупинки до храму — усього кілька десятків метрів по старому цвинтарі. Нагорі, на пагорку між деревами дороговказний вогник - світильник біля образу святого благовірного великого князя Олександра Невського. І раптом розумієш, так ясно і гостро, що весь наш світ - внизу й у темряві, і тільки там, у Господа - світло. Немов тане крижана кірка на серці, воно б'ється часто і схвильовано, а ноги самі несуть у гору.
«Благословенне Царство…» - і починається літургія. З одного боку, усе так знайомо і буденно. А з іншого…Кожна літургія - це чудо. Це те, до чого неможливо звикнути. Усередині все завмирає від благоговіння - буквально в декількох кроках від нас по молитві ієрея діється незбагненне розумом чудо: хліб і вино перетворюються в Плоть і Кров Господа нашого. Хіба можна звикнути до цього? Хіба можна залишитися байдужим до того, що ці люди, що стоять зараз біля солеї із схрещеними на грудях руками, через секунду приймуть в себе частку Бога і наблизяться до Нього настільки, наскільки це взагалі дозволено смертній людині?
Де двоє або троє зберуться в ім'я Моє, там Я посереді них (Мф. 18, 20). Звичайно, ми про це знаємо. Але одна справа знати холодним розумом і зовсім інше - душою. Господь - тут, поруч із мною! Невже це я зовсім недавно слухала умовляння лукавого і вже готова була піддатися йому, аби  не виходити з будинку на холод і темряву?
Одна моя знайома матінка говорила так: «До чого ж ми, люди, дурні. Цар запрошує нас у Свій палац. Він може дати нам усе, що ми попросимо, аж до вічного життя. Варто тільки повірити Йому, стати Його добрим слугою і попросити. А ми? Вагаємося, видумуємо усілякі відмовки, не йдемо. А якщо і прийдемо, те що робимо в церкві? Видивляємося по сторонах, базікаємо з іншими і думаємо про своє».
Недільна літургія закінчилася. Виходжу з храму з відчуттям легкості у всьому тілі. Трошки схоже на те, що відчуваєш після успішно зданого іспиту. Хто знає, може, це і був один з тих іспитів, що ми здаємо усе своє життя.
Отрок.
Тетяна Івашкова

Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #33 : 19 Лютого 2008, 21:35:09 »

«Внутрішній голос» переконує мене залишитися вдома. «Згинь, зараза!» — жену його геть.
О! Елемент духовної війни  :-D
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #34 : 19 Лютого 2008, 22:27:45 »

При чому реальний
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #35 : 19 Лютого 2008, 22:29:28 »

Я вважав, що поняття "духовної війни" - це винахід протестантів-харизматів
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #36 : 19 Лютого 2008, 22:39:20 »

найперше це війна проти самого себе, проти своїх немочей і пристрастей
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #37 : 19 Лютого 2008, 22:42:40 »

Тут у православ'я та протестантизму спільні погляди   :-D
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #38 : 17 Листопада 2008, 19:23:04 »

Я впевнена, що у виконанні Божих заповідей спасіння для людини, для України і для людства в цілому. Якщо ми, українці, не заглибимося в Слово Боже, у виконання Божих заповідей, то участь у Євросоюзі стане для нас не лише здобутком, а й справжньою проблемою, бо ми не встоїмо проти всього бруду, який він із собою принесе. А це небезпечно для України, як для нації, адже нас і так не багато, дітей своїх ми вбиваємо ненародженими, а тих, хто всеж таки народився, знищить наркоманія, гомосексуалізм і інша бридота. Так зникли Содом, Гомора, Вавілон...і інші.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Виконання заповідей - свобода чи рабство?
« Прочитано #39 : 17 Листопада 2008, 20:54:38 »

Цитувати (вибране)
то участь у Євросоюзі стане для нас не лише здобутком, а й справжньою проблемою, бо ми не встоїмо проти всього бруду, який він із собою принесе.

Ух ти !!!  А раніше ви джулі не те співали:
"Ці "сектанти" є біблейними християнами - протестантами і складають разом 600 млн. людей, що проживають в основному в США, Великій Британії, Німеччині, скандинавських країнах (Норвегії, Швеції, Фінляндії), Голландії, Швейцарії, Австралії, Канаді, країнах Балтії (Естонії, Латвії). Всі ці країни є економічно розвиненими, чи не так?
Для довідки: загальна чисельність православних сягає 182 млн. Переважно в Росії, Україні, Сербії, Румунії. Переважно голих і босих"
http://forum.kalush.info/index.php/topic,25.msg16404.html#msg16404

То, виходить, за вашими словами нам треба готуватися і берегтися від того бруду, що повалить до нас з Європи, яка є колискою протестантизму, процвідтаючі матеріально країни, але духовно упалі. Протестантизм дав матеріальне багатство, але духовну убогість і бруд.

 :zakryto  :=)
« Останнє редагування: 17 Листопада 2008, 21:01:58 від newroman »
Записаний