Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Металеві (броньовані) двері.  (Прочитано 19454 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Металеві (броньовані) двері.
« : 01 Липня 2008, 14:36:54 »

 Підкажіть будь-ласка , де в Калуші можна замовити металеві двері нормальної якості. НЕ КИТАЙСЬКІ !!! Обходив декілька фірм але всюди тільки китайози.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Металеві (броньовані) двері.
« Прочитано #1 : 02 Липня 2008, 12:35:03 »

Мене цікавить те саме. Я бачив, що у Франіку в "Епіцентрі" китайські вхідні двері від 600 грн. до 2200 грн., а от українські починаються від 4500 грн. і аж за 10 тис. гривників.

Ти мабуть наслухався про китайсь двері те що і я. Кажуть шо за пару років вони можуть так просісти, що потім не відкриєш. Я вже навіть задумуюсь чи не зробити нормальні деревяні вхідні двері. Майстів ніби ціла купа, але проблема з матеріалом. Тобто щоб були нормальні двері, то треба мати власну добре висушену дошку.
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Металеві (броньовані) двері.
« Прочитано #2 : 02 Липня 2008, 21:29:09 »

Сьогодні знайшов в районі райлікарні. Будмаркет "КОНТЕК". Роблять в Франківську , ціна за двері шириною 86см , метал 2мм, 2 замки , МДФ(з обох сторін), кріплення зварне - від 2100 грн. Самі двері товщиною десь з 7-8см. Я рахую що недорого. Румунські в Чумичкіна майже так само коштують. Розмір любий під замовлення.
Думаю що кращий варіант в Калуші не знайти.

Мене цікавить те саме. Я бачив, що у Франіку в "Епіцентрі" китайські вхідні двері від 600 грн. до 2200 грн., а от українські починаються від 4500 грн. і аж за 10 тис. гривників.

Ти мабуть наслухався про китайсь двері те що і я. Кажуть шо за пару років вони можуть так просісти, що потім не відкриєш. Я вже навіть задумуюсь чи не зробити нормальні деревяні вхідні двері. Майстів ніби ціла купа, але проблема з матеріалом. Тобто щоб були нормальні двері, то треба мати власну добре висушену дошку.

 Я просто побачив інтернеті ролик як китайські двері вскривають консервним ножем.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Металеві (броньовані) двері.
« Прочитано #3 : 04 Липня 2008, 09:58:15 »

Знайомий, через якого я збираюсь заказувати метало-пластикові вікна, казав, що його знайомий займається металевими дверима українського виробництва. Фірма останнього забезпечує вхідними дверями більшість новобудов у Франіку, так от нормальні дешеві двері там коштують від 500 баксів. Точними координатами не цікавився, бо ще руки до того не дійшли.
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Металеві (броньовані) двері.
« Прочитано #4 : 13 Липня 2008, 00:21:35 »

В тему - Вся правда про китайські двері :evil

Хто прочитає, у того явно пропаде бажаня ставити дешеві китайські двері, :!! а хто поставив, то явно пожаліє.

Щось я таке чув, що у нас на Будмаші займаються виробництвом металевих вхідних дверей. :unknow
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Металеві (броньовані) двері.
« Прочитано #5 : 13 Липня 2008, 09:50:45 »


В тему - Вся правда про китайські двері
 О це я якраз і бачив.
Недовно бачив що стається з зовнішнім покриттям китайських дверей , якщо ставити їх на вулиці. Піврічні двері полущились повністю.Напевно наших кислотних дощів вони не витримують :-D
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Металеві (броньовані) двері.
« Прочитано #6 : 13 Липня 2008, 14:21:58 »

Medved, як купиш там де ти писам двері, то даси знати. На днях постараюсь сам туди заскочити. ;)
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Металеві (броньовані) двері.
« Прочитано #7 : 28 Серпня 2008, 22:16:12 »

Сьогодні знайшов в районі райлікарні. Будмаркет "КОНТЕК".
Був я там на днях. Або не туди попав або там продавці геть тупі. :unknow Було там виставлено пару китайських дешевих дверей і нічого путнього. :(

Пошук нормальних вхідних дверей перетворився для мене на справжню каторгу. :help
Вже і варінт з металопластику пробивав, але нормальні двері такі щоб не виглядали на офісний варіант коштують біля 6000 грн.
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Металеві (броньовані) двері.
« Прочитано #8 : 04 Листопада 2008, 15:53:43 »

Дякую за тему!) Батьки теж збираються ставити нові двері тому інформація про китайські двері стала дуже актуальною!
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Металеві (броньовані) двері.
« Прочитано #9 : 04 Листопада 2008, 16:07:17 »

  Щодо мене, то я таки поставив китайські двері. :pardon Правда з тих ліпшіших, тобто спеціально передбачених для зовнішнього встановлення.
  Я так подумав, що якщо захочуть мою хату обікрасти, то можуть і вікно вибити. А двері потрібні для того щоб вітер не задував. Самі двері ніби нічо, правда їх трохи криво самі мастри поставили. Та то нічо - з того не стріляти. А ще про те, що ці двері китайські свідчить загнутий поріг. Він в мене загнувся під вагою старого котла, який ми ледве з хати викотили.

Так що висновок такий - як є достатньо вільних коштів, то звичайно варто поставити якісь якісні двері вітчизняного виробництва, а як хочете зекономити і не маєте сильних багатств у хаті, тожна і китайські ставити. ;)
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Металеві (броньовані) двері.
« Прочитано #10 : 01 Травня 2010, 19:54:08 »

Якраз кум закінчує виготовляти броньовані двері власної конструкції з якимись секретами. Якщо цікавить з понеділка поставлю фото. Робить їх на замовлення чоловікові. З його слів тому важлива не стільки вигляд як надійнісь.
Записаний