Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: Загальні (повсякденні) питання  (Прочитано 82660 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:07:53

    Звідки: korotka
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #60 : 11 Травня 2012, 07:58:28 »

У ДДК у четвер украли паспорт. Заяву про його викрадення ніхто в міліції не прийняв.
Ходи кожен день!! Вони мусять прийняти заяву!!!!!!!Той хитрий ментяра щотебе відфутболив нехотів щоб було нерозкрите діло,походити треба -можеш і на чергового написати що неприйняв заяву про злочин!! Міліція такаж  бюрократія як і пенсійний,жко,тільки більше ліниві і наглі.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #61 : 11 Травня 2012, 14:19:01 »

 Суддя пояснив сьогодні, що пізно писати заяву - бо уже складено протокол, що ДДК ВИЯВИЛИ без документів. ППЦ. Що за позорні виконавці закону!!! ДДК явився САМ, щоб написати заяву про втрату документів. Але оформили так наче його спіймали як злочинця. Чому пограбований щей винуватий? Жесть мундира як завжди себе оправдовує у своїх методах. А сплатити не можемо - бо вкрали паспорт з карткою. А я стою на біржі з мінімальною оплатою (540грн). Як тепер отримати тимчасові документи?! Замкнуте коло. Міліція відморозилась і підставила. А суд  розводить руками - буде сплачено штраф (більше тисячі грн) - буде документ для посольства\консульства. :ganba :censore
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #62 : 11 Травня 2012, 14:43:19 »

Ну що тут ще скажеш? Ситуація не вимагала терміново бігти і здаватися. Можна було подумати, порадитися, почитати у неті.
А тепер вже що? Будете мати науку на майбутнє.
Сумно звісно, але що зробиш.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #63 : 11 Травня 2012, 18:24:38 »

І все це неподобство сталося не в Донецьку, чи Києві, а тут- на рідній землі, в краю, де ми народилися, в європейському місті Калуші.
І вчинили все це не Янукович, не Азаров. А наші, місцеві, земляки, які (можливо) вважають себе добрими людьми, демократами або національно свідомими. Можливо ходять до церкви. Вони є чиїсь сусіди, ходять по тих же вулицях і в ті ж магазини.
Вони точно знали, що роблять, як підставляють, як обманюють. Знали ці чиновницькі душі, що в людини будуть проблеми. І ніхто навідь словом не натякнув, не допоміг.
Маємо знати наших героїв поіменно - міліціонера, що не приняв заяву, працівника паспортного столу, що склав протокол, і суддю, що виніс несправедливе  рішення.
Якщо в такій простій справі не можна добитися справедливості, що ж тоді говорити про серйозніші і заплутаніші події.
Записаний

hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #64 : 11 Травня 2012, 19:09:48 »

 :)звертатись в вищі інстанціі..Франківськ..якось чарівно діє на нашу калуську міліцію :zakryto
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #65 : 11 Травня 2012, 19:12:06 »

І 1+1 гарно діє
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #66 : 11 Травня 2012, 19:31:36 »

Ситуація не вимагала терміново бігти і здаватися
На жаль - вимагала. До 7.05 ДДК мав виїхати до Москви. У інеті ми читали. Тому і зробили як там радили. А ще - 10.05 закінчувався термін його перебування на Україні. І тоді я буже по-справжньому мусіла б відповідати по Закону, що не зареєструвала іноземця.
Єдине, що ступили і погодились написати протокол під диктовку, бо "ІНАКШЕ НІЯК НЕ МОЖНА". Це ж нам сказала не якась інспектор, а сама начальник паспортного столу - майор міліції. Як же було її запідозрити у такій ницості? Тим більше, що спершу я написала про те, що просто прийняла іноземця з документами (а він їх втратив пізніше). На що С.Д.Б. сказала, що "так не можна" і щоб ми прийшли тепер через день, бо мусить брати зареєстрований НОВИЙ прокол для заповнення у начальника. БО ТАК ПИСАТИ - НЕ ПРАВИЛЬНО.  :duvno
Дійсно, тепер буде наука. І наступного разу я візьму із собою когось із журналістів чи юристів (тху-тьху, надіюсь, наступного разу не буде) якщо з будь-якого приводу прийдеться звертатись у  паспортний. Добре, що хоч закордонний паспорт не погодилась по пораді ДДж Кардана робити у Калуші за 600грн, а зробила з його допомогою у Франкіську за 300грн. Що за "голодний" гадючник у нашому паспортному?! Все їм мало грошей і справді - Бога не бояться не просто вимагати по закону, а нагло підставляти, навіть знаючи, що ти - безробітний на даний час. Я відмовилась від правдивості протоколу і буду пробувати доказувати свою невинуватість. ДДК правда, погодився на сплату штрафу - у нього інша стаття. Бо і справді у нього зараз безвихідна ситуація - мусить чим скоріш зробити "папірець" для подачі у консульство. А мене ще таки чекатиме тяганина із самою начальницею паспортного столу у суді. Тримайте кулаки :) (хоча надії майже немає - як мені пояснили у суді, бо я підписала той протокол і сама розумію з ким прийдеться тягатись :( ). Але їз-за свого вперто-вредного характеру не можу не використати такий шанс. Хоча, можу наробити і гірше. Бо суддя сказав, що якщо програю цю судову тягомотину - то платитиму удвічі більше штрафу. Тож маю добре подумати.
« Останнє редагування: 11 Травня 2012, 19:38:59 від сонечко я »
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:07:53

    Звідки: korotka
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #67 : 11 Травня 2012, 22:24:18 »

сонечко я -Давати фаміліі  будеш? І Зарегіструй заяву про викрадення!!!!!!!!!!
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #68 : 11 Травня 2012, 22:41:13 »

І Зарегіструй заяву про викрадення!!!!!!!!!!
Суддя пояснив сьогодні, що пізно писати заяву - бо уже складено протокол, що ДДК ВИЯВИЛИ без документів.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #69 : 11 Травня 2012, 23:18:45 »

"Вот уроды" (с) "Брат-2"
Записаний
Следи за контекстами!

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #70 : 12 Травня 2012, 00:32:04 »

і суддю, що виніс несправедливе  рішення.
Суддя ще не виніс рішення. Але пояснив, що проти підписаного власноруч протоколу не попреш. І щоб оскаржити винесене мені адмін правопорушення - він повинен викликати начальницю паспортного столу і вирішувати між нами двома спір, що в результаті може привести до збільшення розміру шрафу удвічі...Тож  спобую у понеділок відстояти свою незгоду. Розумію, що шанси мінімальні. Та не умію здаватись без бою :(.
Маємо знати наших героїв поіменно - міліціонера, що не приняв заяву, працівника паспортного столу, що склав протокол,
Прізвища міліціонера не знаємо - то були чергові (ті, що через віконечко вирішують пропустити чи ні і роз"яснюють як і куди звертатись).
А про того, хто складала такий протокол я уже написала
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #71 : 12 Травня 2012, 03:35:35 »

 Калуш - "государство в государстве". Сколько лет здесь живу - не перестаю удивляться,  здесь аномальная зона :=),  что ли? Законы здесь имеют свое трактование, причем, весьма отличное от общепринятого, чиновники делают все, что хотят. 
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:07:53

    Звідки: korotka
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #72 : 12 Травня 2012, 09:24:07 »

Прізвища міліціонера не знаємо - то були чергові (ті, що через віконечко вирішують пропустити чи ні і роз"яснюють як і куди звертатись).
А про того, хто складала такий протокол я уже написала
Блін юристів хмара а помогти нема кому! За що батьки бабло платять ?Пиши в прокуратуру що такогото числа в такійто годині була в міліціі по факу злочина і мент відфутболив(мусіли прийняти) дальше про паспортний  стіл....,Той маскаль у кого украли паспорт у львів  консульство білий паспорт і масква.Тебе навіть якщо засудят будеш платити по 3 гривні в місяць.(Приблизно так ). Студенти юристи ,уже юристи,накидайте схем сонечку і москалеві :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #73 : 14 Травня 2012, 17:00:59 »

Все, з судом сьогодні розібрались як зуміли. У моїй справі прийшлось досягти компромісу, який усіх задовільнив. А ДДК таки заплатив штраф. При чому у суді сформульовано  - за те, що без реєстрації (правда, на той момент термін ще не вийшов  :!!), а у довідці з паспортного - за втрату паспорта.
Мені "запропонували" взяти вину на себе, бо інакше прийдеться відкривати справу за неправильне\безпідстане складення протоколу на майора міліції  :=) - (а ж це ніхто "не допустить"). А взамін визнання себе винною, мені скасували штраф і винесли "попередження" на перший раз".
Записаний

Вікторович

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    01 Грудня 2013, 02:50:04

    Звідки: Сівецька
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #74 : 15 Серпня 2012, 13:04:55 »

Доброго дня! Мене цікавить ось яке питання.
Чи має право роботодавець (державне підприємство) отримати копію протоколу про правопорушення/ постанови у справі  (щодо порушення митних правил), складеного/складену митним органом стосовно свого працівника. Якщо так, то яким нормативно-правовим актом дане питання регулюється.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #75 : 15 Серпня 2012, 13:13:13 »

Здається митниця коли подає подання про стягнення адмінштрафу якраз його і направляє на підприємство.

Сам був у такій ситуації, але не пригадую як виглядали документи.
Чому взагалі виникла з цим проблема?
Підприємство може відшкодувати Вам ті гроші, але Ви мусите заплатити їх через банк особисто.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Вікторович

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    01 Грудня 2013, 02:50:04

    Звідки: Сівецька
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #76 : 15 Серпня 2012, 13:33:26 »

Проблема в іншому трошки. Я сам молодий, поки що недосвідчений юрист))). Працівників звільняємо,а вони зарази - з позовами до суду,і суд приймає рішення на їх користь,у зв"язку з тим, що у нас немає первинного документа,який є підтвердженням причини звільнення(протоколу про поруш. митних правил). А відповідно до ст.494 Митного кодексу,у нас в принципі його наскільки я розумію і не має бути,бо він складається у 2-х примірниках і видається під розписку особі,щодо якої складений. Роботодавцю то він не направляється.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #77 : 15 Серпня 2012, 13:36:42 »

Якщо вже діло йде до суду то копію можна просто затребувати листом від адвоката.

А що, така річ є підставою для звільнення працівника?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Вікторович

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    01 Грудня 2013, 02:50:04

    Звідки: Сівецька
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #78 : 16 Серпня 2012, 08:04:34 »

У трудовому договорі прописано, Є!) 
Відповідь від: 15 Серпня 2012, 16:49:36
Yurko, Запитуємо, митники протокол не надають,тільки № протоколу і дату складення. А наш гуманний суд часто таке до уваги не бере.
« Останнє редагування: 23 Грудня 2012, 23:06:24 від syddia »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #79 : 16 Серпня 2012, 09:27:35 »

Тоді навіть не знаю.  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.