Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Автор Тема: Наслідування гріха  (Прочитано 23321 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наслідування гріха
« : 31 Липня 2007, 22:21:34 »

Але все ж дещо ми маємо, закладене від самого народження. Частенько ми дивуємося поведінці малесеньких діток, вчинки яких не можемо вважати свідомими, а ті вчинки показують вроджений характер, вроджену сміливість, чи ворожість...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Наслідування гріха
« Прочитано #1 : 01 Серпня 2007, 10:14:14 »

Як позитивні, так і негативні риси дитина успадковує від батьків. Всі люди грішні. Наша гріховність обумовлена гріхопадінням першої людини - Адама. Дуже цікаве і повчальне питання - питання наслідування гріха першородного (original sin), тобто від Адама, і наслідування наслідків гріха, тобто особистих якостей предків.

http://zazimye.narod.ru/books/katehizis_dav.htm

Цитувати (вибране)
Каким же образом наследуется в человеке грех?

По библейским представлениям, первородный грех извратил самый способ существования человека, он фактически сделался паразитом сущности. Таким образом, грех наследуется по мужской линии. В Св. Писании и в святоотеческих творениях говорится о грехе Адама, но нет упоминания о том, что человек наследовал грех Евы. Что же тогда наследуется по женской линии? Поскольку она обеспечивает качество жизни, по женской линии должны передаваться последствия греха. То есть, все те ограничения, все те несовершенства, которые наложены грехом на нашу природу. Естественно, что к современной генетике эта схема отношения не имеет. Современная наука считает, что в процессе деторождения женское и мужское начала участвуют на паритетных началах. Почему нас эта схема может заинтересовать? Не только с исторической точки зрения, поскольку действительно это очень устойчивая мифологема, характерная для всех древних культур. Прежде всего потому, что эта схема в истории осуществилась только один раз - в случае бессеменного зачатия. А во-вторых, потому что здесь содержится одна очень верная интуиция, что в наследовании греховности человека нужно различать два аспекта: наследование греха, собственно адамовой порчи, того самого изменения способа существования человека, и наследование последствий греха, т.е. тех ограничений, которые наложены грехом на человеческое естество. Здесь содержится безусловно верная мысль: нужно различать, с одной стороны, наследование первородного греха как такового, который не зависит от личных качеств человека. Каждый человек уже потому, что принадлежит к человеческому роду, что он потомок Адама, носит в себе первородный грех, изначальную порчу своего естества. И какой бы он хороший сам по себе не был, эта порча передается по наследству. А с другой стороны, надо отличать наследование последствий греха, т.е. всех тех ограничений, которые наложены грехом. И вот это наследование последствий греха в значительной степени зависит от личных качеств предков, т.е. качество природы человека в значительной степени обусловлено качеством природы его родителей. Чем более нравственно и физически здоровы были предки, тем больше вероятность того, что и природа новорожденного человека из этого рода тоже будет физически и духовно совершенной.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наслідування гріха
« Прочитано #2 : 02 Серпня 2007, 09:08:26 »

Тут як і у генетиці. Буває, що через 7 поколінь знову з'являється у родині чорне (негроїдне) дитя, хоча всі батьки, діди, і прадіди були білими. Мабуть так і з успадкуванням гріха. Бо як інакше пояснити те, що у деяких дійсно праведних сім'ях часто буває, що родяться справжні "чортенята".
А якщо моя версія правильна, то спостерігається дивне єднання релігії і науки.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Наслідування гріха
« Прочитано #3 : 02 Серпня 2007, 15:55:50 »

Завжди чула,що маленьк1 д1ти-свят1 O:).Ц1кава позиц1я....Одного разу з друзями наблюдали таку картину.Дв1 в1руюч1 с1м 1 з немовлятами 11 м1сяц1в.Д1ти на п1длоз1.Одне до другого п1дповзае 1 починае з усього маху лупцювати другу дитину.Не просто гратись,а бити 1 насолоджуеться,подобаеться йому....Можна говорити тут про психолог1ю дитини,розвиток 1 т.д.Але,doktor-maks правий. В1д першого Адама походить гр1х.! д1ти,являються тими,хто вибирае пот1м св1й шлях,сл1дкувати за Богом,чи залишатись в гр1ховному св1т1.
  А благослов1ння передаеться в тисячн1 роди,а прокляття-до сьомого кол1на.Отже нав1ть по цьому можна побачити,який милостивий Бог,що милост1 у Нього б1льше,н1ж суда.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Наслідування гріха
« Прочитано #4 : 03 Серпня 2007, 10:10:39 »

Тут як і у генетиці...
... А якщо моя версія правильна, то спостерігається дивне єднання релігії і науки.

Ви праві, Юрко :), наука підтверджує вірність істин, викладених у Слові Божому. Генетика, психологія, біологія, астрофізика... Цей ряд можна продовжувати
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Наслідування гріха
« Прочитано #5 : 06 Серпня 2007, 12:11:46 »

  А благослов1ння передаеться в тисячн1 роди,а прокляття-до сьомого кол1на.Отже нав1ть по цьому можна побачити,який милостивий Бог,що милост1 у Нього б1льше,н1ж суда.

Звичайно, Svit, милості більше. Бог милостивий, але й справедливий.

Прихильники вчення про наслідування провини і гріхів дітьми від батьків посилаються у більшості випадків на такі цитати з книг Старого Заповіту:

"...Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене,
і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей."

(Вихід 20:5-6)

"І перейшов Господь перед лицем його, та й викликнув: Господь, Господь, Бог милосердний, і милостивий, довготерпеливий, і многомилостивий та правдивий,
що дотримує милість для тисяч, що вибачає провину й переступ та гріх, та певне не вважає чистим винуватого, бо карає провину батьків на дітях, і на дітях дітей, і на третіх, і на четвертих поколіннях."

(Вихід 34:6-7)

Чи справедливо Бог карає дітей за провину їх батьків?

Записаний
When doctors differ who is to decide?

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Наслідування гріха
« Прочитано #6 : 06 Серпня 2007, 16:32:46 »

Це вже Богов1 р1шати...А в1рш точно,до четвертого покол1ння.переплутала...
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Наслідування гріха
« Прочитано #7 : 06 Серпня 2007, 16:34:28 »

Але кожна людина в прав1 прийти до Бога з покаянням 1 зняти прокляття гр1ха...
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Наслідування гріха
« Прочитано #8 : 06 Серпня 2007, 18:48:23 »

А в1рш точно,до четвертого покол1ння.переплутала...

Svit, я навів вірші не для того, щоб вказати на те, що Ви щось переплутали...  :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Наслідування гріха
« Прочитано #9 : 06 Серпня 2007, 18:52:45 »

Але кожна людина в прав1 прийти до Бога з покаянням 1 зняти прокляття гр1ха...

Ми, християни Нового Заповіту, маємо владу руйнувати прокляття і хвороби іменем Ісуса Христа!
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наслідування гріха
« Прочитано #10 : 08 Серпня 2007, 23:14:27 »

Так, але хто з нас пробував це робити, і чи хоч у когось виходило?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Наслідування гріха
« Прочитано #11 : 10 Серпня 2007, 11:02:57 »

Є свідчення про зцілення онкохворих. Зокрема, я особисто знаю одну таку жінку. За її одужання молились в усіх храмах того міста, де вона мешкає
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наслідування гріха
« Прочитано #12 : 10 Серпня 2007, 22:36:50 »

Я теж про таке чув. Але як знати, що то поміч молитви, а не простий збіг?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Наслідування гріха
« Прочитано #13 : 13 Серпня 2007, 13:05:31 »

Повірити!

Якби Ви знали, Юрко, яким я скептиком був колись... Затятим
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Наслідування гріха
« Прочитано #14 : 13 Серпня 2007, 17:23:54 »

О,св1дчення п1шли,це добре!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наслідування гріха
« Прочитано #15 : 02 Вересня 2007, 00:25:30 »

Колись розповіси особисто. І БУЛЬ ЛАСКА "ти", а не "Ви". То ж неформальне спілкування. Я ж знаю, що ти мене поважаєш, і я тебе теж. І пара маленьких букв цього не змінить.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Наслідування гріха
« Прочитано #16 : 03 Вересня 2007, 16:42:15 »

Домовились
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Наслідування гріха
« Прочитано #17 : 08 Вересня 2007, 07:16:36 »

Так, але хто з нас пробував це робити, і чи хоч у когось виходило?
Юрко...виходило...1 дуже багато...[logged]М1й перший чолов1к був прекрасним 1 люблячим,але наркоманом,з великим досв1дом,в1н був старший за мене на 10 рок1в.Ми жили в Криму...Наркоман1в в Криму багато...Один хлопчина,наш товариш.попав в одну з Ново-зав1тн1х церков 1 там покаявся...А пот1м приходив до нас 1 розпов1дав за Бога,за зц1лення 1 т.д.Я завжди в1рила в Бога,мен1 це привила бабуся..Я завжди молилась 1 коли вже не стало сил...я просто кричала до  Бога,що Його нема,раз так в1н розрушае с1м ю 1 не допомагае...Я лишила чолов1ка 1 пере1хала в Калуш(не розвелись,моя мама була важко хвора,я за нею доглядала в Калуш1).А коли в1н дзвонив,то весь час говорив,що в1н зм1нився,що Бог творить чудеса,що Бог його зм1нив...
   Ага....Зм1нив...Не в1рила...
Та коли я при1хала,побачила людину,в яко1 оч1 дивились 1накше...Дуже багато Божого втручання було...Я подала на розв1д,але коли побачила його,ми забрали заяву з суда...18 рок1в людина вживала наркотики...А Бог зц1лив..зняв прокляття...
   М1й чолов1к помер,загинув,коли йому було 33 роки...1хав додому з служ1ння 1 зупинив машину,щоб п1двезли...Там були люди п ян1,один його знайомий...Обзивали його святошею,а пот1м те що сталось....На суд1 вони сказали,що в1н 1м щось про Бога говорив,але сатана вершив свое...Я знаю,що Бог його взяв,я знаю,що в1н з Ним....
    [/logged]А ще я знаю,що ми ще побачимся,Юрко 1 у мене е багато доказ1в(особистих)що Бог чуе,зн1мае прокляття,зц1люе,в1дпов1дае на молитви...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наслідування гріха
« Прочитано #18 : 08 Вересня 2007, 08:19:01 »

Сильно написано! Повір при зустрічі мені буде цікаво. Дякую.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Taoch

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +56/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 177
  • ЖориК
  • Останні відвідини:
    20 Січня 2010, 12:12:13

    Звідки: Калуш, Хотінь
Наслідування гріха
« Прочитано #19 : 22 Жовтня 2007, 21:35:00 »

Так, але хто з нас пробував це робити, і чи хоч у когось виходило?
Юрко...виходило...1 дуже багато...
Далі частина повідомлення мала б бути прихованою! (прим. doktor-maks)
.....
    А ще я знаю,що ми ще побачимся,Юрко 1 у мене е багато доказ1в(особистих)що Бог чуе,зн1мае прокляття,зц1люе,в1дпов1дае на молитви...
 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Життя жорстоке.Мені дійсно сумно від того,що ти написала...
 :''( :''( :''( :''( :''(
« Останнє редагування: 25 Жовтня 2007, 15:23:12 від doktor-maks »
Записаний