Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Хроніка одного преЗЕдента.  (Прочитано 51170 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #460 : 09 Січня 2021, 19:18:08 »

 :D   :D   :D 


САУПАДЄНІЄ ?    :D   :D   :D 


У Буковелі вночі згорів готель, в якому проживало 25 людей

Уночі 6 січня в селі Поляниця на Прикарпатті згорів готель "Салют Буковель", у якому проживало 25 людей.

Пресцентр обласного управління ДСНС інформує, що повідомлення про пожежу надійшло 6 січня о 03:48.

"У будівлі проживало 25 осіб, яких адміністрацією об’єкту було виведено на свіже повітря до прибуття рятувальників", - зазначають рятувальники.

Як з'ясувалося по прибуттю на місце події, спарені котеджі, розміром  25х10м, були повністю охоплені вогнем. Площа пожежі становила 250 м.кв.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #461 : 10 Січня 2021, 15:24:58 »

У Євросоюзі Комісар з торгівлі Філ Хоган подав у відставку через порушення норм карантину, після того, як відвідав компанію з гольфу за участю 80 осіб
У Шотландії Головний медичний чиновник Кетрін Колдервуд пішла у відставку після того, як порушила карантин під час відвідин свого другого будинку.
У Австралії Міністр мистецтв Дон Харвін подав у відставку після того, як поліція оштрафувала його за порушення обмежень у країні, запроваджених через пандемію коронавірусу COVID-19.
У Чехії свій "Велюр": міністра охорони здоров'я Романа Примулу спіймали у "закритому" ресторані для ілітки. Але у Чехії його змусили подати у відставку. У нас пани "прийшли прібарахліться і прібарахліть внуков"(с).
Ірландія. Міністр сільського господарства Дара Каллеарі подав у відставку після того, як стало відомо, що він порушив карантинні вимоги.
Нова Зеландія. Міністр охорони здоров’я Девід Кларк подав у відставку після того, як з’ясувалося, що в установах для проходження карантину недостатньо ретельно дотримувалися заходів безпеки. Окрім того, Кларка впіймали на тому, що під час карантину він із сім’єю влаштовував пляжні прогулянки та велопоїздки в гори.
І лише в Україні Зеленський влаштовує поїздки в гори, нахабно порушує карантин і ні у які відставки не збирається. То на Заході чиновники через таке ідуть у відставку. В Україні - плювати хотіли. В Україні Зеленський цим хизується в інстаграмі. В Україні Зеленський збільшує видатки на свій відпочинок до 1,3 мільярди гривень, щоб купити Гоупро на лоба і засняти черговий тупий відосік для бдла зі своїм відпочинком.
А штрафи? А штрафи за порушення карантину він випише своєму політичному опоненту. Нехай він виправдовується.
Ми потрапили у класичний Картковий будинок. Президентом у нас - злочинець, що прикидається своїм хлопцем, але є цинічним, вигадливим психопатом, на чиїх руках кров. Схопити його і змусити відповідати - ось обов'язок всіх відповідальних людей.


-------------------------

Зеленський назвав колись Ющенка "сеньор-голодомор".
Тепер вже можна називати його "кретин-карантин"?
- З свіжого фуф-лижник



 :=)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #462 : 10 Січня 2021, 15:34:07 »

Президентом у нас - злочинець, що прикидається своїм хлопцем, але є цинічним, вигадливим психопатом, на чиїх руках кров. Схопити його і змусити відповідати - ось обов'язок всіх відповідальних людей.
Ого , дiйшло на сьомий рiк  :towall
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #463 : 10 Січня 2021, 16:11:09 »

Як на сьомий рік ?  :o   :o   :o   Його ж лише в 2019 році обрали ?    :o   :o   :o 

ТАДЕ  -  Я БАЧУ ЩО НА КАЦАПЄЄ МОРОЗИ ВСЕ ГІРШЕ І ГІРШЕ НА ТЕБЕ ВПЛИВАЮТЬ !    :o   :o   :o 

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #464 : 10 Січня 2021, 17:31:05 »

Як на сьомий рік ? 
А от так  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #465 : 10 Січня 2021, 21:43:29 »

Чувак - ти там бєрєгісь .  :frend   ( не забувай про заповіт і мої 3% ) .

 Судячи по твоїм постам - то на кацапєє уже як мінімум -20 градусів .  :o  :o  :o  А що буде коли тємпєратура понизиться ?    :o  :o  :o  :o  :o

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #466 : 13 Січня 2021, 15:21:23 »

 :o   :o   :o 

Вона що - здуріла чи що ? Невже вона хоче переплюнути "найвєлічнєйшєва перзедента який їздить лише на ровері " ???     :o   :o  :o 

=
================================================================================

Глава Молдовы Майя Санду находится с визитом в Украине.

Удивляет «непрезидентский» способ поездки в наше государства – в качестве средства передвижения Санду выбрала автобус.

По словам пресс-секретаря президента Сорины Штефырци, переезд на автобусе – наиболее эффективный способ перемещения на фоне пандемии COVID-19.
Кроме того, администрация таким образом сэкономила средства. Помимо Майи Санду, в Украину прибыла делегация в составе десяти человек.
 Среди гостей – посол Молдовы Руслан Болбочан, советники президента. Глава соседнего государства намерена встретиться с Владимиром Зеленским, Денисом Шмыгалем и Дмитрием Разумковым.


https://www.zdg.md/stiri/politic/presedinta-sandu-si-echipa-sa-merg-la-kiev-cu-masina/

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #467 : 16 Січня 2021, 08:34:04 »

https://www.bbc.com/ukrainian/news-55673127
Україна увійшла до п'ятірки найбільш нещасливих країн у світі
а як же
Цитувати (вибране)
Тепер я робитиму все, щоб українці принаймні більше не плакали.
  :unknow
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #468 : 16 Січня 2021, 09:42:03 »

Все задумано.
То многохадовачка.

Аби українці відчули, що їм стало краще жити - спершу треба зробити аби їм стало гірше, а потім трохи краще  :good
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #469 : 16 Січня 2021, 11:35:19 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=NK5HCo5Xrfg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=NK5HCo5Xrfg</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #470 : 16 Січня 2021, 15:16:16 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Y7sC66LobLo" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Y7sC66LobLo</a>
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #471 : 18 Січня 2021, 02:16:38 »

Зеленський звільнив з наглядової ради УКФ Роговцеву
17, СІЧЕНЬ 2021
Президент Володимир Зеленський звільнив з наглядової ради Українського культурного фонду директора каналу ICTV Олександра Богуцького та актрису Аду Роговцеву. Про це йдеться в указі на сайті президента.
Зеленський скасував указ п’ятого президента Петра Порошенка від 14 грудня 2017 року, яким Богуцький та Роговцева були призначені.


« Останнє редагування: 18 Січня 2021, 02:24:24 від ББА »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #473 : 18 Січня 2021, 09:29:46 »

ляпає язиком безперервно.  :dopovid
https://pressa.net.ua/venediktova-bydet-yvolena-esli-ne-pokajet-rezyltat-do-1-ianvaria-zelenskii/?fbclid=IwAR2siojQLtvgUb-rxkp3fwUFAosMW20ZousNnSTnU7UIEzQbNnRcmO-HrUU
Цитувати (вибране)
“Они никого не посадили. Они могли не пересажать всех коррупционеров, я понимаю, полгода — очень мало. Но должны быть шаги. Мы должны отвечать перед обществом, которому мы пообещали, что будут посадки. Мы это обещали. И если сейчас действующий генпрокурор, новый генпрокурор, если она до конца года не покажет своего результата, ей я дам такой же ответ”, — сказал глава государства.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #474 : 18 Січня 2021, 21:34:50 »

#Украина #МыслиВСлух
💣💣💣

В течении ВСЕГО ПЕРИОДА 2010-2013 годов «преступный режим Януковича-Азарова» на ВСЕХ переговорах ОТКАЗАЛ МВФ в вопросе поднятия ЦЕНЫ на газ для населения❗️

Все 4 года цена была ОДИНАКОВАЯ❗️И равнялась 72,5 КОПЕЙКИ за кубометр газа❗️

После Майдана правительство Яценюка СРАЗУ повысило стоимость в 3 раза, до 2.14 за кубометр. А дальше смотрите на диаграмме. Всё чётко видно❗️

Сегодня КабМин под угрозой отставки, с барского плеча утвердил цену - 6,99 гривен за кубометр. Плюсуем цену на доставку - 1,79 гривен.

ИТОГО - 8,78 гривен за кубометр.

Это в 12 РАЗ БОЛЬШЕ, чем ДО МАЙДАНА❗️❗️❗️
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #475 : 18 Січня 2021, 21:59:02 »

ну все логічно . в принципі людЯмь , які мають палаци на 1000 метрів треба опалювати якось свої хати . Чим вони відрізняються від якоїсь бабки , яка має лише однокімнатну квартиру ?

зі  . за бугром ціну встановлює продавець газу . Держава лише НАДАЄ ГРОШОВІ СУБСИДІЇ ПЕВНОЇ ВЕЛИЧИНИ , а як ти будеш тими грошима розпоряджатись - то уже твої проблеми . Хочеш - уколовся і сиди тиждень в холодній хаті , хочеш - грійся і хавай , а хочеш - відправ бабкє на кацапєє на дрова    :=)


   

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #476 : 19 Січня 2021, 07:28:35 »

які мають палаци на 1000 метрів треба опалювати якось свої хати
Що ти можеш знати про життя в таких хатах ? Лишень по книжкам . Заздрiсний кугут  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #477 : 19 Січня 2021, 20:08:58 »

Що ти можеш знати про життя в таких хатах ? Лишень по книжкам


як це не дивно , але на інколи  ти буваєш правий . Що правда - то правда . Я ніколи не жив в таких хатах . Жив в деяких будинках знаааааааачно більших розмірів - але то не були моїми будинками ( я не був власником )  :frend   

я тобі навіть відкрию величезний секрет - але лише мєжду намі . Я навіть не бажаю жити в таких хатах . Як це не дивно буде для тебе звучати . Я навіть не бажаю мати хату в три поверхи та ще й гараж знизу ( як побудував мій двоюрідний брат на селі ) . Мені достатньо простого стандартного проекту якогось стандартного будинку АЛЕ ЩОБ БУВ УТЕПЛЕНИЙ , ЗРУЧНИЙ ПІДХІД І ПІДЇЗД  і тд і тп ( ще звичайно можна рів навколо , мінне поле подальше і пару кулємєтів на даху - але це уже віібони    :=)   :=)   :=)  )

 Так що Таде давай розказуй мені як треба "правильно" жити в будинку на 1000 квадратів - щоб я від заздрощів луснув  :frend   

зі . памятаю , як жив в одному будинку , де до туалету доводилось на самокаті їздити ( щоб не обісцятись ) - не сказав би що мені то дуже подобалось    :D    :D   А ще якось слідкував за будинком , де було 80 кімнат . Я туди поселив всього 10 людей і то гємор був достатній    :facepalm:

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #478 : 19 Січня 2021, 21:20:42 »

зі . памятаю , як жив в одному будинку , де до туалету доводилось на самокаті їздити ( щоб не обісцятись ) - не сказав би що мені то дуже подобалось           А ще якось слідкував за будинком , де було 80 кімнат . Я туди поселив всього 10 людей і то гємор був достатній
То називаеться гуртожиток  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #479 : 19 Січня 2021, 22:31:22 »

http://rusjev.net/2021/01/19/v-lige-smeha-zelenskogo-v-rossii-zaregistrirovalis-komanda-dnr-i-krymskie-okkupanty/
Цитувати (вибране)
В «Лиге Смеха» Зеленского в России зарегистрировались «команды ДНР» и крымские оккупанты
липецька фабрика від Зелі)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)