Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Хроніка одного преЗЕдента.  (Прочитано 51231 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #120 : 10 Січня 2020, 02:35:04 »

В аеропорту Бориспіль зачистили залу від людей, щоб Зеленський красиво поклав квіти!

Приховано: Показати


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #121 : 13 Січня 2020, 17:41:31 »

https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/13/7237254/
Зеленський ввів свою дружину до ради "Мистецького арсеналу"
Цитувати (вибране)
"Кінець епохи кумівства"?
Не думаю.
Просто Порошенко призначав на посади своїх "поганих" родичів кумів та друзів, а Зеленський призначає на ті ж посади своїх "хороших" родичів, кумів та друзів.
 :D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #122 : 14 Січня 2020, 07:58:44 »

 :)

Типу задумувалося, що тут буде писатися який ЗЕ гірший за Пороха
Але як нема про що то зійде і про те, що він такий самий  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #123 : 14 Січня 2020, 08:11:20 »

як гірше від Пороха? гірше не може бути, раз замість клоуна вибрали.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #124 : 14 Січня 2020, 08:28:51 »

тримай більше зради.
https://www.pravda.com.ua/articles/2020/01/14/7237267/
Жорстка посадка для президента Зеленського.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #125 : 15 Січня 2020, 09:51:58 »


кацапи в екстазі
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #126 : 15 Січня 2020, 11:33:07 »

[hide post=10 karma=5]Чого їх взагалі то так їбе???  :unknow[/hide]
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #127 : 15 Січня 2020, 15:10:21 »

ну так тож кацапи . у них принцип простий ( я уже весь час про це пишу )  - чим гірше іншим тим краще їм . навіть якщо вони живуть в гівні  . Ось мене інше цікавить - як у них черепушька не може скласти 2 і 2 : якщо жідабєндєравці і хунта так користуються цим вовчиком , то чому вони були проти того , щоб його обрали ? То він базарить , що українці вбивають українців - то потім розказує , що насправді рюцкє ваньки убивають рюцкє . А саме головне - якщо він хоче спасти рюцкє ваньок - ну так переселяй їх на кацапію . Всі лише від того виграють

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #128 : 20 Січня 2020, 18:21:00 »

Піар Зеленського на смертях

Дивлюся трансляцію зустрічі тіл українців, які загинули у катастрофі Боїнга МАУ в Ірані. Бачу гарно зрежисоване шоу. Помпезне! З розмахом! В стилі російського телебачення ім. К. Ернста. До болі знайомі прийоми. До огиди посилений пафос.

Відчуття ніби на похоронах директора заводу, де кожен з «дорогих соратників» розливається у ніжній любові до небіжчика, хоча всі присутні знають, коли і яких свиней підкладав померлому кожен з них. А говорили поза очі…

Феєрія лицемірства. Звіти по загиблих на фронті давно стали просто рядками в стрічці новин. Похорон комбрига Коростельова – другого комбрига, загиблого на фронті за всю війну (перший загинув в Іловайському бойовищі), пройшов скромно і непомітно. А тут…

Я слова б не сказав, якби розумів, що керівництво держави і кабмін (який прибіг на зустріч тіл у повному складі) справді щиро переймаються через трагедію. На жаль, я розумію протилежне. Все оце траурне шоу – намагання виправдатися за повну неспроможність і некомпетентність, проявлені в перші дні після трагедії. Чинне керівництво країни – не політики. Вони шоумени. Там, де треба швидко і ефективно реагувати на подію, вони впали в прострацію. Натомість шоу робити вони вміють. Коли треба їм.

Факт загибелі на фронті українського комбрига ЗЕкоманді псував враження від тези «розведення сил» і «просто перестати стріляти». Тому там все пройшло скромно – поховали, стрельнули, випили. Чого вам ще?!.. А тут справа інша. Тут треба виправдовувати політичний провал ЗЕкоманди. Тому на шоу грошей не пожаліли. Бачте, мовляв, які ми хороші – співчуваємо. Прямо як Пуйло в Беслані – аналогія проситься сама.

Знаєте, як все це називається? Спекуляція. Спекуляція на почуттях людей. На людській болі. Ті, хто роблять таке, мають цілком певну назву – спекулянти. Так-так, бариги. І мародери. Справжні, а не те, що ви там…

Що мусив робити Зеленський в цій ситуації? А думаю, мусив би вийти до родичів загиблих і сказати щось типу: «Вибачите нас за те, що ми так обхезалися. За те, що в ту хвилину, коли Іран уже визнав провину, МВС і прокуратура України все ще шукали, як зробити винними в катастрофі от як раз ваших рідних. Ми…» Що? Дати їм ще 100 днів? Сказав би я…

Дивлюся я на все це і думку гадаю. У нас тепер завжди буде так? Тепер що б не сталося, ми завжди будемо бачити спершу розгубленість і порпання штибу «аби когось не скривдити», а потім – помпезні шоу? Телекартинку замість реальності? Я хочу запитати у прибічників ЗЕ – не упоротих, а тих, які вміють думати і аналізувати (сам знаю таких), я хочу запитати, невже ви не бачите цього параду лицемірства? Невже вам не огидно від ТАКОГО піару на крові? Невже вас не нудить від совка і ернстовщини, якими смердить це траурне шоу? Невже не розумієте наслідків?

Думай.Те.

Серед моїх родичів авіаторів не бракує, я дуже гарно знаю, що відчувають сім’ї «на землі», відправляючи рідних у політ. Я уявляю той жах і біль, які зараз відчувають родичі членів екіпажу і пасажирів. Авіатори, які загинули на посту, стають часткою неба над нами і бачать нас. Пам’ятайте це.

Загиблим – вічна пам’ять. Вони житимуть допоки ми пам’ятатимемо їх.

А тим, хто на трагедії людей влаштовує собі піар після лютого провалу, – вічна ганьба.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #129 : 20 Січня 2020, 18:47:48 »

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #130 : 21 Січня 2020, 11:36:59 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=0bmtzQAD020" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=0bmtzQAD020</a>
Виборці Зеленського.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #131 : 21 Січня 2020, 12:04:20 »

Капєц, тебе пре  :dopovid :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #132 : 21 Січня 2020, 13:54:22 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=fZjx8LxjoGA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=fZjx8LxjoGA</a>
мене може і пре, але в загальному сумно.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #133 : 21 Січня 2020, 23:04:05 »

Лицемерие и ложь. Брехня и фиглярство. Низость и трусость.

January 21st, 16:00
Примерно так ты характеризуешь зеленую власть, когда смотришь на то, как ведут себя президент Зеленский и его окружение по отношению к жертвам, погибшим в Иране в авиакатастрофе. Именно те люди, которые вначале обвинили во всем пилотов, в ОГПУ даже открыли на них уголовное дело за нарушение безопасности полетов, вчера показательно и безутешно скорбели по этим пилотам и другим жертвам.

Понимаете, я молюсь за погибших, но мне очень хочется взять флаг Ирана, который тоже притащили на траурную церемонию, и показательно отметелить древком всех причастных к смерти экипажа и пассажиров. Самое странное, что те люди, которые выпустили ракету, свою вину признали. А вот Зеленский, который должен отвечать за безопасность украинцев, МИД, которое должно обеспечивать эту безопасность за границами Украины, – нет. Я уже молчу про Россию, которая поставила ракету-убийцу, ну эти жЫвотные никогда ни в чем не признаются, что с них взять. Но президент Зеленский умудряется кое-что брать на России, и это не деньги.

Владимир Бедоносец берет с России пример. Что бы ни происходило, как бы ни складывались обстоятельства, Зеленский готов изворачиваться, аки змей на сковородке, врать, выкручиваться, обвинять невиновных, награждать непричастных, даже торжественные похороны устраивать, – лишь бы не нести ответственность.

Вот это вот открытие уголовных дел против пилотов (кстати, кто-нибудь в курсе, эти дела хоть закрыли, или они так и висят?) – это как раз попытка лицемера показать, мол, я ни при чем. Они сами во всем виноваты. Более того, наверняка эти дела полным ходом бы сейчас расследовались, и на несчастных наверняка повесили бы всех собак, если бы в самолете были только украинцы. А так пилотам просто “повезло”, что в самолете оказались граждане и других стран. Лишь благодаря вмешательству из-за рубежа удалось “убедить” Зеленского в невиновности украинского экипажа. И то он пытался возбухать, мол, не все так однозначно.

Мерзко и гадко. Следующий раз, садясь в самолет, лучше убедиться, что там находятся граждане Канады или Австралии, ну хотя бы Германии или Швеции, тогда, может быть, тебя, юзернейм, не обвинят в крушении лайнера и не заставят твоих родственников пожизненно выплачивать компенсацию. Но ты чаще всего летаешь украинскими чартерами в Египет или Турцию, поэтому будь готов к тому, что когда в самолет попадет очередная российская ракета, виноват в этом будешь ты. И твое правительство будет заводить уголовное дело именно на тебя, а не на террориста. Как-то так.

А пока, пока что Зеленский к своему бизнесу на крови добавляет пиар на крови, снимает очередную часть “Слуги уродов” с бесплатными трупами и массовкой. При этом практически каждый день на фронте гибнут воины, и ни единому из них не были оказаны подобные почести. Россия не велит. Мрази.

Олександр Дедюхін


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #134 : 22 Січня 2020, 20:46:33 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #135 : 22 Січня 2020, 23:23:16 »

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fandriy.shor%2Fposts%2F2920148221349016&width=500" width="500" height="236" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #136 : 23 Січня 2020, 10:25:44 »

То всьо фігня.
оце мені сподобалось
Цитувати (вибране)
А комментируя плачевное состояние украинской экономики, Зеленский бодро заметил:

«Мы не отстали, а просто отошли для разбега и рывка вперед».
 :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #137 : 23 Січня 2020, 10:27:43 »

 :D  :good

Цікаво, то він сам придумав, чи йому в Кварталі текст написали?

Совок цвіте і пахне.

Все робимо лозунгами. На практиці навіть не пробуємо, лиш закликаємо.

2-3 реальних зміни у судовій системі забезпечили б в сотні разів більше інвестицій ніж 10 форумів в Давосі!

Вони не тому сюди не вкладають, що про Україну не чули і не тому, що невигідно, а тому, що стрьомно!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #138 : 23 Січня 2020, 12:54:15 »

Цитувати (вибране)
Зеленський: Готуємо два списки на обмін – з ОРДЛО і Росією
на чому він буде піаритись коли повіддає усіх захапаних старою владою полонених?

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Хроніка одного преЗЕдента.
« Прочитано #139 : 23 Січня 2020, 16:25:12 »

 :=)

На счет Давоса, я вот что скажу. Речь Зеленского была нормальной. Просто она не была речью для вас, или участников форума. Она была речью для его избирателей, и именно так, ящетаю, надо ее оценивать.

Как уже было сказано, Зеля и его пиар давят на эмоции. И здесь их хватает, и они тут - главное.