Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Обличчя нової влади 2019.  (Прочитано 448950 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1600 : 28 Січня 2020, 22:51:37 »

шукати якусь правду в них, бо там правди тільки кілька процентів
Не можу  з тобою не погодитись . Ми вже якось про це говорили , тому що , в принципі , у кожного своя правда , бо кожен дивиться на любу подію з своєї точки зору . Тому як такої "ПРАВДИ" не буває . Але як відноситись до того факту , коли 5 років з усіх каналів , газет і різних акаунтів розказувалось про мирний протест студентів , святий майдан , героічну небесну сотню , а потім люба гучна подія типу вбивства Бузини , Шеремета чи Вороненкова відразу ж повязувалась з рукою Кремля .А тепер Лукаш , Шарій , Портнов фактами , документами , даними офіційного розслідування правоохоронних органів показали , як готувався "мирний" протест студентів , яка була вибухова лабораторія в будинку профспілок , в активістів майдану стріляли не поліція , а свої ж "парасюки" , що Шеремета і Бузину вбили воїни світла , яких кришує СБУ , що Порошенко 5 років , прикриваючись патріотичними лозунгами , тупо по копійці , по гривні , по доляру обкрадав кожного українця, що всі тоті банди бродячих "активістів" тупо фінансуються самою владою , для запугування власного населення .
І що тепер , після того всього почутого і побаченого ( доречі ні Лукаш , ні Портнову , ні Шарію ніхто брехливу пельку не заткнув , значить правду кажуть ) я буду слухати і вірити в то , що каже Радіо Свобода , Еспресо , Прямий , Портніков , Березовець , Голос Америки і т.д. , всіх тих що топили за святий Майдан і проти Російської агресії ? Ну це яким треба бути пробитим ?  :unknow
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1601 : 28 Січня 2020, 22:57:50 »

Цитувати (вибране)
ніхто брехливу пельку не заткнув
а кому в нас взагалі затикали? в нас свобода слова, це в твоїй любій москаляндії всім рота затикають хто проти Путіна ;)
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1602 : 28 Січня 2020, 23:22:44 »

це в твоїй любій москаляндії всім рота затикають хто проти Путіна
На пріклад ?  :unknow
У нас більшість "правдорубів" кочать з себе жертв режиму , аби лиш отримати грінкарту  :ganba
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1603 : 29 Січня 2020, 07:49:28 »

Брехунами року стали депутати партії Медведчука, Порошенко і Тимошенко – VoxUkraine
а ще того року Порошенко в їхных списках був одним з найчесніших політиків.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1604 : 29 Січня 2020, 07:57:36 »

Так що зараз є дуже мало журналістів і політиків які тверезо мислять і не набивають собі лохторат.
таких немає. бо усі хочуть бутерброд з маслом. Вибирають собі нішу в якій добре орієнтуються і поїхали....
Тому я інколи і Шарія слухаю, і Лукаш.

Тільки Надю не можу, там повний треш.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1605 : 29 Січня 2020, 09:25:27 »

Цитувати (вибране)
а ще того року Порошенко в їхных списках був одним з найчесніших політиків.
ну та може і був, поки був президентом стримував себе трохи :=) але вибори все змінили :)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1606 : 29 Січня 2020, 09:28:26 »

тепер Порошенко політичний лузер, як і Юля тому пох який у нього рейтинг.
А от влада чомусь дуже правдива у них виходить.  :duvno
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1607 : 30 Січня 2020, 09:50:14 »

Хто ще записався на випробування діджиталізації?

Я записався на програму Дія, щоб не возити права з собою і поки безуспішно. Програма не підтягує мої документи, мабуть тому що давно отримані, хоча у мене уже пластикові права і техпаспорт.

Поки країна в смартфоні не получилась....  :unknow
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1608 : 30 Січня 2020, 10:03:19 »

Поки країна в смартфоні не получилась....
https://tjournal.ru/internet/139477-cheshskie-programmisty-besplatno-i-za-vyhodnye-sdelali-sayt-na-kotoryy-ministr-hotel-potratit-16-mln-evro-ego-uvolili?fbclid=IwAR0hPwkUB5zS-_RJeljQEM2mZLuz-2nTbDB-hNJV0BKbL3tSSmuURxidkP0
Чешские программисты бесплатно и за выходные сделали сайт, на который министр хотел потратить 16 млн евро. Его уволили
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1609 : 30 Січня 2020, 10:56:56 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=GN9brcaA80k" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=GN9brcaA80k</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1610 : 30 Січня 2020, 12:36:40 »

я незнаю що він ще робить в Слузі народу, йому би в ОПЗЖ, там таких люблять))
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1611 : 30 Січня 2020, 13:05:15 »

ти його теж не слухаєш бо негідник?  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1612 : 30 Січня 2020, 14:07:08 »

Цитувати (вибране)
ти його теж не слухаєш бо негідник?
я його не слухаю бо він також заангажований і його манера говоріння мені не подобається, але ти виклав і я ради цікавості послухав і нічого нового не почув ;)
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1613 : 30 Січня 2020, 14:16:05 »

мені просто цікаво, всі хто кричать  за дві платіжки, не буду платити за доставку газу, скасуйте доставку газу і т.д. Чи дивилися вони до цього часу в платіжки за газ :facepalm: :facepalm: Те що вони вже давно платять і за доставку газу і за сам газ вони напевно не в курсі і той самий Дубінський. Хоча може і в курсі, але на темі то треба пропіаритись, а не донести до людей правду :facepalm:
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1614 : 30 Січня 2020, 15:45:25 »

ну по перше рахунки будуть приходити окремо, то є не досить зручно. Але це ще мала біда.

Гірше те, як ти навіть не користуєшся газом - будеш платити. Розрахунок проводиться за показниками минулого року. Правда ще не до кінця зрозуміло чи якщо минулого року не використовував то не платиш взагалі чи платиш за показником позаминулого.

Читав відгуки, що люди газом не користуються пару років і тепер їм пришли рахунки за транспортні послуги по доставці газу.  :=)
До речі, у мене в Підгірках лічильник  запломбований уже більше 5 років побачимо чи прийде платіжка.

ну от, а ти на умняк падаєш ;) :
« Останнє редагування: 30 Січня 2020, 18:19:55 від romashkin »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1615 : 30 Січня 2020, 16:55:36 »

я його не слухаю бо  його манера говоріння мені не подобається
Саме про такий випадок я й говорив . Коли ніякий зміст автор заповнює матами , різними образами і відрами лайна . Певній категорії слухачів то як маслом по грудях . 
А ще деякі "великі" автори почати хапати звізду з неба і ведуть себе задуже зверхньо. У Шарія і Пероксида то почало проскакувати . Соловйов взагалі в стратофері літає , якби не його гості , ніколи б не дивися тоті програми . Був період , що Червоненко щось толкове розказував , але тепер тоже зазвідівся , і все і вся порівнює з своїми славетними роками міністра . Дріздів , вже так перегинає палицю з націоналізмом , що скоро йому сам Гебельс перепустку на роботу випише . Мураєв все плачеться , що не пустили його до корита . От так дивишся на тото всьо і дійсно нема з кого вам вибирати . Наврочили наглосакси  :facepalm:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=M3B4vrW6po4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=M3B4vrW6po4</a>

А ви звертали увагу в чому суть тої пісні - всі навколо у всьому винуваті , тільки ми такі , в білих портках . Нам пороблено   :dopovid
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1616 : 30 Січня 2020, 22:24:19 »

Цитувати (вибране)
Гірше те, як ти навіть не користуєшся газом - будеш платити. Розрахунок проводиться за показниками минулого року
ну це вже інше питання яке треба піднімати, а не те що морозять в інтернеті ;) Наскільки я десь читав що якщо запломбувати то рахунки не будуть приходити ;)
Цитувати (вибране)
До речі, у мене в Підгірках лічильник  запломбований уже більше 5 років побачимо чи прийде платіжка.
якщо ти зареєстрований на 104 то можеш там глянути чи нарахували за січень чи ні ;)
Цитувати (вибране)
ну по перше рахунки будуть приходити окремо, то є не досить зручно
а те що водовідведення і водопостачання на два рахунки треба оплачувати тебе це не дратує? :=) я взагалі незнаю про ту незручність бо вже давно все оплачую через інтернет і нема ніяких проблем, на квитанції навіть не дивлюсь бо вони і не завжди приходять
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1617 : 30 Січня 2020, 22:45:42 »

ну це вже інше питання яке треба піднімати, а не те що морозять в інтернеті. Наскільки я десь читав що якщо запломбувати то рахунки не будуть приходити ;)
Ти в захисті Зебілів перетворюєшся на Тада з його Пуйлом.

Тобто норм що тепер щоб не користуватись газом і не платити треба бігати пломбувати лічильник? До речі, послуга розпломбування теж не безкоштовна - пару сотень гривень.

Бач понаходились тупаки - жаліються по Інтирнетах. У Вовера проблем немає, а решта пох. :=)

« Останнє редагування: 30 Січня 2020, 23:07:36 від romashkin »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1618 : 30 Січня 2020, 23:02:51 »

якщо ти зареєстрований на 104 то можеш там глянути чи нарахували за січень чи ні
Зареєструвався. поки не треба платити. свята пломба захищає мабуть. :=)
до речі, не зрозуміла потреба при реєстрації вказувати суму останнього платежу. Оскільки платив останній раз попередній газда і я не знав суми платежу то не зміг зареструватись того року.
цього року додали, як альтернативу, номер лічильника.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади 2019.
« Прочитано #1619 : 30 Січня 2020, 23:17:14 »

Цитувати (вибране)
Ти в захисті Зебілів перетворюєшся на Тада з його Пуйлом.
ти думаєш Зе фанатів нема недовольних цими платіжками? :facepalm: я взагалі нікого не захищав :towall
Записаний