Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Голосування

Кого ви підтримаєте на виборах Президента 2019.

Порошенко Петро
Тимошенко Юлія
Гриценко Анатолій
Бойко Володимир
Зеленський Володимир
Смешко Ігор
Гнап Дмитро
Ківа Ілля

Автор Тема: Вибори Президента - 2019  (Прочитано 136434 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1500 : 06 Квітня 2019, 21:18:51 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1501 : 06 Квітня 2019, 21:29:04 »

З того 21 мільйона - половина виїхали, половина вмерли.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1502 : 06 Квітня 2019, 21:32:57 »

ну в другому турі тих хто не піде голосувати буде значно більше, тому з тих 21млн залишиться 7-8млн, як розподіляться хз його зна, думаю більше за Порошенка, але чи вистачить Пороху цих голосів? мій прогноз 55-58% на 42-40% на користь Зе
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1503 : 06 Квітня 2019, 21:42:06 »

до речі Порох програв навіть у своїй рідній області :facepalm: Тепер глянув що дають букмекери, по процентах майже як я :=) вони просто впевнені що буде менше зіпсованих б'юлетенів, я щось думаю що буде більше))
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1504 : 06 Квітня 2019, 22:28:33 »

З того 21 мільйона - половина виїхали, половина вмерли.


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=bcQ0WBUcZEc" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=bcQ0WBUcZEc</a>

Вибори, Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Ющенко, Кучма, Потап: #@)₴?$0 з Майклом Щуром #22

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1505 : 07 Квітня 2019, 07:50:07 »

Портніков https://apostrophe.ua/ua/article/politics/2019-04-06/cherez-5-6-mesyatsev-ukraina-budet-znat-imya-realnogo-glavyi-gosudarstva---vitaliy-portnikov/24985
- Якою ви бачите ситуацію після виборів?

- Якщо президентом стане Зеленський, то ми будемо до осені дивитися на те, як переформатовується конфігурація існуючої влади. Але дуже наївно думати, що може змінитися система у цій ситуації.

Якщо президентом буде переобрано Петра Порошенка, ми теж будемо впродовж кількох місяців дивитися на те, як переформатовується конфігурація існуючої влади. А головні події розпочнуться саме після парламентських виборів. Бо опоненти Порошенка, які не змогли позбавити його президентської влади, робитимуть усе можливе, щоб позбавити його можливостей, які не пов’язані з його прямими повноваженнями. Це теж обов’язково відбудеться. І у них зараз набагато більше шансів, ніж у 2014 році.

Сильного президента України у нас може вже й не бути. Якщо Порошенко не матиме більшості у парламенті, як він буде сильним президентом? Адже все те, що ми знаємо про Порошенка – це сильний президент, який має велику фракцію. Але ми знаємо й про Ющенка, який мав саме ці конституційні повноваження і маленьку фракцію у Верховній Раді – він був декоративним президентом України.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:36:28

Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1506 : 07 Квітня 2019, 09:27:57 »

Анатолій Гриценко
12 ч. ·
Розмова очі-в-очі.

Сьогодні мав зустріч з Володимиром Зеленським. Не для власного працевлаштування чи входження нашої команди в його команду, а щоб відчути і зрозуміти людину, яка має реальний шанс стати главою держави. Стисло, мої враження з питань, які вважаю суспільно значимими.

Чи готовий він до посади президента? Ні, не готовий, але відповідальність усвідомлює, готовий докладати зусиль і декларує намір спиратися на професіоналів.

Чи буде він на посту президента толерувати корупцію і мародерство? Ні, не буде.

Чи буде він здавати Україну Путіну, відмовлятися від курсу на вступ до НАТО і ЄС, чи принижувати українську мову? Ні, не буде.

Чи є в нього якісь зобов'язання перед Ігорем Коломойським? Запевнив, що немає жодних.

Чи має він домовленості з кимось із нинішніх високопосадовців щодо збереження їх на посадах чи щодо місця в його команді. Ні, не має. Все, що гуляє мережею (різні прізвища прем'єрів, прокурорів, голів СБУ) - запевнив, що все це фейки.

Чи визначився він зі своєю "п'ятіркою" кадрових призначень - СБУ, ГПУ, НБУ, МО і МЗС? Ні, ще визначається.

Чи піде він на публічні дебати з Петром Порошенком на НСК Олімпійський? Піде і серйозно до них готується.

Чи адекватно він оцінює свого суперника, його сильні сторони і його підступність задля збереження президентського крісла? Адекватно, шапкозакидального настрою немає.

Чи був Володимир Зеленський зі мною щирим? Мені здалося, що так. Домовилися продовжити спілкування, адже на кону не мої, чи його інтереси - інтереси країни і держави.

Наостанок, оскільки і Ви мене про те питаєте: чи проголосую я особисто за Володимира Зеленського в другому турі? Коли він публічно представить свою команду і якщо кандидати на ключові пости будуть для мене переконливими - тоді напевно проголосую, щоб дати і йому, і країні шанс..
...
Буду вдячний за поширення
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1507 : 07 Квітня 2019, 14:06:31 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=oqYBVf8HoeI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=oqYBVf8HoeI</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1508 : 07 Квітня 2019, 17:02:23 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=oqYBVf8HoeI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=oqYBVf8HoeI</a>


Для фанатів шоколадного зайця саме важливе сказано з    19:20     :good    :good   

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1509 : 07 Квітня 2019, 20:26:57 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1510 : 07 Квітня 2019, 20:27:29 »

Для фанатів шоколадного зайця саме важливе сказано з    19:20
100%
але всім не догодиш. ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1511 : 07 Квітня 2019, 21:13:16 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=WqDbdqQzY7Q" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=WqDbdqQzY7Q</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1512 : 07 Квітня 2019, 22:24:59 »

Кар’єра Володимира З., яку ще можна спинити
Юрій Андрухович
https://zbruc.eu/node/88318
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1513 : 08 Квітня 2019, 09:00:37 »

Як мене обирали в губернатори
Марк Твен
https://www.ukrlib.com.ua/world/printit.php?tid=491  :bayan
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1514 : 08 Квітня 2019, 14:24:17 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ZHBV4Gj-x0w" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ZHBV4Gj-x0w</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1515 : 08 Квітня 2019, 21:49:38 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Lw-xfYGNmzE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Lw-xfYGNmzE</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1516 : 08 Квітня 2019, 21:53:20 »

2017 р. цікаво про кого Юля?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1518 : 09 Квітня 2019, 09:51:53 »

ЗОЯ КАЗАНЖИ: А Я ХОЧУ, ЩОБ ПЕРЕМІГ ЗЕЛЕНСЬКИЙ. ЩОБ ВСІ, ХТО ДОКАЗУЄ, ЩО «ПОРОХ – ВРАГ НАШЕГО НАРОДА», ВІДЧУЛИ «ПОКРАЩЕННЯ» ЗРАЗУ ПІСЛЯ ІНАВГУРАЦІЇ
06.04.2019
А я хочу, щоб переміг Зеленський. Щоб всі, хто зараз з піною біля рота доказує, що «Порох – враг нашего народа», відчули «покращення» зразу після інавгурації. Я хочу, щоб ті, хто зараз не чує жодного аргументу і несамовито кричить про те, що «Вова их всех посадит», сіли першими. Щоб ті, хто потирає руки і регоче від того, як «Вова его вставил», реготав всі наступні 5 років – і аж до сліз.

Ми – слабка країна з хиткими інституціями. Ми ще продовжуємо балансувати над прірвою. Нас мало не бути. У нас продовжують гинути люди. Не ми переходили кордон з Російською Федерацією. Не ми захоплювали в полон бійців і не ми виколювали їм очі і відрізали голови. Не ми безкарно пошматували чужу землю.
 
Зараз відбувається не просто двобій персоналій. Зараз відбувається зіткнення світоглядів. І так, ми вибираємо кращого з гірших. Знаючи, ЩО САМЕ ми вибираємо.

Я дуже свідома всіх мінусів і косяків, які були допущені Президентом Порошенком. Але я знаю, що мене чекає наступні 5 років, коли він буде залишатися Президентом України. Я знаю, що цей холодний душ, який він отримав в 1 турі, змусить його робити жорсткі висновки. В першу чергу, для самого себе.

Я не маю зеленого поняття про Зеленського в ролі президента. Що нас чекає? Хто складає команду? Куди ми будемо рухатися?

Я знаю лише одне – всі ті, хто тихо сидів, як миші під віником, бо “русская весна” не вдалась, збудилися і вже святкують перемогу. Я знаю, що штаби на Одещині складаються винятково з колишніх регіоналів. І представники Зеленського в комісіях – з них же. Я знаю, що вся ригівська шобла – починаючи від Лєни Бондаренко и закінчуючи Азіровим в екзилі, вітає Зеленського і радіє його перемозі. Вони пишуть про це відкрито. Вони хочуть реваншу – і саме він може їм його забезпечити.
 
Якби до 2014 року все у нас було добре, то ми на цьому запасі ще років 10 протягли б. У нас все було погано. Стагнація економіки, падіння рівня життя, дерібан країни – і статки для кількох сімей в Україні. І кожного разу країна велась на популістів і на фантазійні обіцянки. І кожного разу провалювалися ще глибше.

Я багато їжджу країною. Я слухаю людей і розмовляю з людьми. Нам всім жити тяжко. Ми всі хочемо більші зарплати. Ми хочемо нижчі ціни. І ми, безумовно, хочемо справедливості.

Я питаю у тих, з ким розмовляю, коли вони останній раз давали хабарі? Люди згадують. 95 відсотків не можуть згадати, кому давали хабарі за останні роки. Кажуть про винагороду для лікаря. Провідник в потязі сказав: – Кожного дня відстібую. Кому? Наверх – багатозначно показав пальцем. Серйозно? А навіщо? Так треба – сказав. Не платити не пробували? А навіщо мені з ними заводитися? Так спокійніше.
 
Провідник їде в новому вагоні, з нормальними умовами для роботи. Заробітна плата, з усіма надбавками, 15 тисяч. Звісно, хочеться більше. 31 березня не голосував. Був у рейсі. Але не хоче Порошенка. «Хочу, щоб все змінилось». Що саме, не уточнює. Все.

Людей можна зрозуміти. Ми хочемо швидких змін. І багато хто вже забув, звідки ми вирвались. Електронні реєстри, ЦНАПи, безвіз і так далі – ну, подумаєш, а хто в ту Європу їздить?

Я знаю купу людей, які за остані 5 років купували собі нерухомість і нові машини, хто працює на кеш і не платить всіх податків і навіть будь яких. От вони люто ненавидять Пороха. За що? “Надоел со своим Томосом, людям кушать нечего”.

У нас є ще трохи часу, щоб розмовляти з тими, хто добросовісно помиляється. Я не про ті 30 відсотків, яким хоч в очі пісяй, їм все божа роса. Я не про тих, хто вже приміряється заходити в соціальні ліфти, щоб отримати посади при «президентові Зеленському». Головне, щоб ті соціальні ліфти не виявились для ними катапультами.

Я про тих, хто не бачить із двох кандидатів жодного свого. Хто вагається і не має відповідей на свої питання. Ми знову маємо взятися до роботи. Працювати і переконувати. Розмовляти. Бо це наш 2014-й рік.

Знаєте, а електорат Порошенка виживе. Принаймі, моє оточення, мої колеги. Бо це той самий середній клас, який сам, своїми руками і своїм мозком створює своє життя і несе за нього відповідальність. Без патерналізму і завивань. Ми свідомі того, що відбувається і що може бути. Ми вибираємо мозком, а не серцем. Ми розуміємо рівень небезпек і викликів. Ми це вже проходили. За президенства Януковича. І де тепер Янукович?

А ви, ті, хто вибирає собі президента із телевізору, через півроку, з гиканнями і улюлюканням, поженете його геть. Жалко, що ми знову, навіть якщо несвідомо, ставимо країну на паузу. І самі у себе крадемо шматок життя.

Zoya Kazanzhy
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1519 : 09 Квітня 2019, 10:06:28 »

троха статистики
https://www.pravda.com.ua/articles/2019/04/9/7211659/
Виборець Зеленського
Електоральна опора Володимира Зеленського – це виборці Півдня і Центру країни. Якщо умовно означити загальну кількість його голосів як 100%, то голоси південних регіонів складають 35,3%, центральних – 34%.

Ще 18,5% у виборчу скарбничку Зеленського вклали прихильники із заходу, і найменше – 12,1% – виборців зі східних регіонів.

Як не дивно, але більше 29% прихильників Зе живуть в селах, ще 22,3% у смт та невеликих містах з чисельністю населення до 50 тисяч осіб.

Тобто більше половини виборців Зеленського, якого називали кандидатом великих міст і молоді, насправді мешкає у провінції. У великих містах з населенням 50 тисяч і більше та обласних центрах живе 45% Зе!виборців.

55,5% усіх виборців Володимира Олександровича – жінки, 44,5% – чоловіки.

Що стосується вікового зрізу електорату Зеленського, то він теж виявився несподіваним.

"Ядерними" виявились одразу три вікові групи: 18-29 років (24,6% виборців), 30-39 років (майже 28%) та 40-49 років (21%). Люди з групи 50-59 років складають 14,5% електорату Зеленського, а старші за 60 років – всього 11,8%.

Симпатики кандидата-коміка в основному достатньо освічені люди: 32,5% мають середню спеціальну освіту, 46,2% – незакінчену або повну вищу. Ще майже 17% отримали повну середню освіту, тобто закінчили тільки школу.

Виборець Порошенка
Прихильники чинного президента Петра Порошенка мають іншу географічну розкладку. 37% із них сконцентровані на заході, 40% – у центрі. Південь і схід для Порошенка стали "чорними електоральними дірами" – 16,5% та 6,4% відповідно.

Живуть прихильники Петра Олексійовича в основному в обласних центрах та великих містах – сумарно майже 47 виборців зі 100. Ще 33,2% – селяни, а 20% – жителі невеликих містечок та селищ міського типу.

Серед виборців Порошенка дещо більше чоловіків ніж у Зеленського (47,1% проти 44,5%) та, відповідно, менше жінок (52,9% проти 55,5%).

В електоральному полі Петра Олексійовича простежується пряма залежність: чим старші виборці, тим більше серед них прихильників Порошенка.

У чинного президента всього 10,8% виборців входять до вікової групи 18-29 років, 18,3% мають від 30 до 39 років, 19,1% – від 40 до 49 років, 21,9% – від 50 до 59 років. Найчисельніша група прихильників Порошенка є одночасно і найстаршою – 29,9% його прихильників мають 60+ років.

Серед виборців Порошенка число людей з вищою освітою вище, ніж у виборців Зе – більше 52% або закінчили, або закінчують виші. Ще 30% мають середню спеціальну освіту.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)