Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Голосування

Кого ви підтримаєте на виборах Президента 2019.

Порошенко Петро
Тимошенко Юлія
Гриценко Анатолій
Бойко Володимир
Зеленський Володимир
Смешко Ігор
Гнап Дмитро
Ківа Ілля

Автор Тема: Вибори Президента - 2019  (Прочитано 136234 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1480 : 05 Квітня 2019, 17:29:39 »

Ти відстаєш від життя. Це новина кількаденної давнини. Після того багато чого вже змінилося.


це тенденція . клован вирішив іти по слідам прафєссара ( але ще до обрання умудрився переплюнути його ) . В принципі я більш ніж впевнений , що прафєссар на порядок розумніший цього болванчика і в любому випадку в майбутньому будуть супер нові ржухи про цього тупого зеленого мудака . і різні непонятні вирази азірова , Кличка чи прафєссара будуть на фоні цього придурка виглядати як народна мудрість 

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1481 : 05 Квітня 2019, 17:47:13 »

. клован  болванчика   тупого зеленого мудака   придурка   

Показово.

Видно рівень, європейську толерантність...  :facepalm:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1482 : 05 Квітня 2019, 18:23:59 »

Цитувати (вибране)
Видно рівень, європейську толерантність...
і ще видно рівень вихованості ББА :facepalm: :facepalm:
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 02:59:36

    Звідки: korotka
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1483 : 05 Квітня 2019, 21:23:15 »

Показово.

Видно рівень, європейську толерантність.
ще видно рівень вихованості ББА
Тут підтримаю  ББА , в цій темі не писав,і в дискусії не вступав, але зараз вибір між поганим і дуже дуже поганим,  як в країні де 60-70 % етнічних українців на вістрі виборів було 3є жидів порошенко,тимошенко, зелінський? З боку деколи краще видно прірву де ведуть країну.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1484 : 05 Квітня 2019, 21:24:04 »

Цитувати (вибране)
Видно рівень, європейську толерантність...
і ще видно рівень вихованості ББА :facepalm: :facepalm:

толерантність полягає в тому , щоби державою не керував ідіот , а все решту - то уже додаток . а те , що я написав - це просто аналіз того про що базарить і що робить цей клован . Може простіше проаналізуй його дії і базари сам , так як цей мудак буде керувати Україною в випадку його обрання , а не якийсь там бба     :good

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1485 : 05 Квітня 2019, 22:10:50 »

В інтернеті весь час тринділи про якогось вальцмана ( натякаючи на шоколадного зайця ) , але чомусь ізраільська преса видає такі дані :


Ізраїльська преса про Зеленського: єврейське походження, зв’язок із Коломойським та причини успіху

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1486 : 05 Квітня 2019, 22:27:25 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=NwDPEIoUqgk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=NwDPEIoUqgk</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1487 : 05 Квітня 2019, 22:32:50 »

Цитувати (вибране)
олерантність полягає в тому , щоби державою не керував ідіот , а все решту - то уже додаток . а те , що я написав - це просто аналіз того про що базарить і що робить цей клован . Може простіше проаналізуй його дії і базари сам , так як цей мудак буде керувати Україною в випадку його обрання , а не якийсь там бба
а ти вважаєш якщо він так базарить то треба так само базарити? Чи ти вважаєш якщо хтось свиня то потрібно хрюкати? :facepalm: :facepalm:
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1488 : 05 Квітня 2019, 22:55:43 »

я вважаю , що якщо клован може сказати "явамнічявонєдолжєн" і обсирати українців по повній програмі , то з ним треба спілкуватись як з відповідним лайном . І тим більше мені не подобається , щоб базарящяя свиня хрюкала на весь світ від імені народу України  :facepalm:    :facepalm:

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1489 : 05 Квітня 2019, 23:10:00 »

Цитувати (вибране)
то з ним треба спілкуватись як з відповідним лайном
я щось не розумію, ти тут з нами спілкуєшся, з ним? :facepalm:
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1490 : 05 Квітня 2019, 23:45:21 »

Цитувати (вибране)
то з ним треба спілкуватись як з відповідним лайном
я щось не розумію, ти тут з нами спілкуєшся, з ним? :facepalm:

===================
Скоріше за все я розказую про клована в вигляді монологу . Це краще назвати таким чином .
===================

А вісносно мого відношення до клована і моїх виразів - на жаль я не письменник і не володію "краснарєчієм" , а більше математик чи логік , тому і виходять з під мого "пера" такі опуси . В загальному можу порадити цього дядька - у нього краще виходить .

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=12qfEPgfUBc" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=12qfEPgfUBc</a>

Диалоги с избирателями Зе! (прямой эфир от 04.04.19)
« Останнє редагування: 05 Квітня 2019, 23:55:03 від ББА »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:48:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1491 : 06 Квітня 2019, 06:48:54 »

https://www.facebook.com/eurolab.ua/videos/2332586417029637/
навіть не знаю, як це коментувати. Це як Петров і Баширов.  :facepalm: :facepalm:
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:48:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1492 : 06 Квітня 2019, 06:56:48 »

Цитувати (вибране)
Сергій Гайдай
- а ви все підживлюєте себе прокацапськими козачками.  :=)

Цитувати (вибране)
Спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив, що ситуація з виборами в Україні нагадує Brexit, вибори у Франції та Сполучених Штатах. За його словами, незалежно від того, хто стане переможцем президентських виборів, РФ продовжить його тестування інструментами своєї гібридної війни.

Про це він сказав інтерв'ю PBS News.

"З огляду на поведінку РФ до цього часу, можу припустити, що вона продовжить тестувати будь-кого, хто стане президентом України", - підкреслив Волкер.

"Теперішня ситуація з виборами в Україні подібна до виборів у Франції, або у випадку Brexit, або навіть вибори у США. Хто б не став президентом України, він опиниться під тиском Росії.
 
 
Вони здійснили вторгнення. Вони захопили територію. Вони підтримують продовження бойових дій. Наявні різні види пропаганди, RT, Sputnik, кібернапади. Всі інструменти представлені в Україні", - підкреслив він.

Характеризуючи двох претендентів на посаду президента України,Волкер зазначив, що "кандидат, який заявляє про себе, що він виступає проти істеблішменту, змагається проти діючого президента, який, немов, говорить: "я тяжко працював, маю багато досягнень, потрібно зробити більше".

"Тепер українська громадськість має обрати. Чи хочуть вони когось, хто виступає проти істеблішменту і обіцяє масштабні реформи?

Або вони хочуть когось, хто, можливо, розчарував у деяких аспектах, однак, зробив більше для реформ, ніж будь-хто інший в Україні за останні 20 років і протистоїть Путіну?", - додав спецпредставник США.

Відповідаючи на питання щодо позиції НАТО стосовно України, Волкер відзначив єдність політики альянсу у стримуванні агресії РФ.

"Цього тижня міністри закордонних справ країн-членів НАТО схвалили спільний підхід НАТО до безпеки у Чорному морі, що, частково, є виявом підтримки безпеки свободи мореплавства в Чорному морі і підтримки Україні", - заявив політик.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:10:26

Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1493 : 06 Квітня 2019, 07:49:52 »

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер
Слухайтесь Гауляйтера  :D
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1494 : 06 Квітня 2019, 08:26:29 »

- а ви все підживлюєте себе прокацапськими козачками.
мені пофіг, як ти його називаєш, я слухаю, що він говорить.
Не чую ніяких контраргументів окрім образ і ярликів.

Якщо чесно, я вже думав шукати чи є така функція, щоб повідомлення побачив лише Вовер, чи не побачили ті хто топить за Пороха.  :facepalm:

Так що не треба коментувати, а я постараюся не виставляти.
Вже не раз писав, та все не втримуюся.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1495 : 06 Квітня 2019, 09:53:52 »

зараз нажаль лишилось дуже мало не заангажованих журналістів-блогерів :( Одні топлять за Зе, більшість за По, і вже з перших хвилин зразу видно за кого топлють, мені наразі подобаються Скрипін і Соколова. Хоч Соколова і не приховує за кого вона буде голосувати, але це їй не заважає тверезо мислити на відміну від багатьох :facepalm: (таких як ББА в тому числі :P )
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1496 : 06 Квітня 2019, 10:23:33 »

Соколова часто не чує, що її питають. Не помічав?
Самозакоханість трохи її заглушає.
Скрипін та то також хронічно хворий, але останнім часом він в ремісії.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1497 : 06 Квітня 2019, 10:35:00 »

Цитувати (вибране)
Соколова часто не чує, що її питають. Не помічав?
незнаю, може дуже багато її не дивився, переважно рандеву
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:10:26

Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1498 : 06 Квітня 2019, 11:19:09 »

також хронічно хворий, але останнім часом він в ремісії.
Дуууже багато експертiв почали перевзуватися в повiтрi  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1499 : 06 Квітня 2019, 14:46:14 »

о! а тут і стаття на цю тему      :good   :=)
 



С чего вы решили, что я переобуюсь?


Больше всего мне нравится, когда сторонники Голобородько убеждают меня, в комментариях, в своей уверенности, что я «переобуюсь». Предлагают не забыть сменную обувь или указывают сроки через сколько это произойдет. При условии, если их сериальный герой наберет нужное для победы количество голосов во втором туре.

А вот расскажите мне, о, просветленные умы, поддерживающие набор пикселей на экранах и мониторах - зачем мне нужно переобуваться? Быть в оппозиции к власти проще, выгоднее и почетнее. Особенно при отсутствии критичного мышления у большинства населения. И при низком уровне понимании работы, как экономики так и политических механизмов. Вдвойне проще и эффективнее заниматься критиканством. Особенно, если ты знаешь, как работает система, знаешь ее баги и знаешь, как можно несовершенство системы выдать за злодейство власти. У нас десятки "журналистов" сделали себе имя на критиканстве. Это просто. И это выгодно. Это легко конвертируется в звонкую монету.

За 5 лет войны, кроме того, что мне пришлось свернуть или продать (не так выгодно, как хотелось) несколько проектов ориентированных на рунет и работающих в рунете, я впервые за последние лет 15, начал платить налоги. А с прошлого года созрел на выплату даже (о боги, позор на мою голову от всех знавших меня ранее), роялти.

Опять уйти в тень, для меня, вопрос двух месяцев. А работать под черным флагом проще и комфортнее. И безусловно выгоднее. А уж заниматься критикой, критиканством, выдиранием из контекста - это просто получать удовольствие. Достаточно просто говорить о том, что будет происходить и всегда заканчивать - "а я же говорил".

Все, кто поддерживал и поддерживает действующего президента, поддерживали его с очень большими оговорками. Просто суммируя плюсы и минусы в долгосрочной перспективе.

Я, уже несколько дней, пытаюсь найти среди военных на фронте сторонников Голобородко. Просто для того чтобы услышать и понять, чем они руководствовались. То ли стесняются признаваться, то ли среди моих знакомых их действительно нет, но я узнал только об одном. Бывший замполит, пришедший опять на службу в 17 году. То есть 14-16 годы просидевший дома.

Вся его аргументация сводится к словам - "за вашего Порошенко мало голосов, вот вы и беситесь", "придем к власти мы вам покажем".

Но самое смешное, что мы не бесимся. Мы разрываемся между комфортом и долгом перед Украиной и своими детьми. На самом деле очень велико искушение плюнуть на все, пожелать удачи Голобородько и на 5 лет забить на все.

Мой доход на 85-90% всегда был в валюте. Мне, по логике бизнеса, не выгодна нынешняя власть с их гривной. Мне будет выгодна власть Голобородько. Потому что лично моя покупательская способность увеличится в разы. Курс будет выше. И даже евробляхи смогут себе позволить только очень немногие. Не говря о том, чтобы их заправлять. А я смогу. Я буду в порядке. А если еще учесть, что у меня родной брат уже второй десяток лет, как гражданин Бельгии, что есть СП с офисом в Брюсселе, то мне вообще пофигу на стадо хомяков и малороссов, которое здесь будет загибаться.

Поэтому дорогие вы мои голобородьковцы. Если вы выберите своего героя, я не собираюсь переобуваться. Я собираюсь получать удовольствие и тыкать в вас палочкой, начиная с осени сего года. Когда вы начнете медленно и планомерно охуевать в своем разочаровании. А мы, будем просто сидеть говорить - "а мы же говорили".

Роман Доник