Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Голосування

Кого ви підтримаєте на виборах Президента 2019.

Порошенко Петро
Тимошенко Юлія
Гриценко Анатолій
Бойко Володимир
Зеленський Володимир
Смешко Ігор
Гнап Дмитро
Ківа Ілля

Автор Тема: Вибори Президента - 2019  (Прочитано 136356 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1460 : 04 Квітня 2019, 19:45:16 »

воно
мікроб вже тебе здолав?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1461 : 04 Квітня 2019, 20:27:46 »

Ти щось останнім часом більше мене обговорюєш ніж по темі. Я поки не планую в президенти.  ;)
« Останнє редагування: 04 Квітня 2019, 20:34:36 від romashkin »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1462 : 04 Квітня 2019, 20:44:52 »

Лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко заявив, що питання про те, чи був Ігор Смешко технічним кандидатом не до нього, і він не говоритиме нічого поганого про нього.

Про це він заявив в інтерв’ю "Українській правді".

"Це питання не до мене. Я не скажу про нього нічого поганого. У мене тільки одне питання – я постійно бачив його на каналах Порошенка-Медведчука – "112 Україна" і NewsOne, які для мене чомусь були закриті. От для мене це питання поки без відповіді. Більше про Смешка нічого не скажу", - заявив Гриценко.

Водночас він погодився з тим, що Смешко відібрав у нього велику частину голосів.

"А щодо нашого результату, то ви ж бачили – значна частина голосів, яку міг би набрати я, відійшла Ігорю Смешку. Ну, що я можу сказати? Ми доклали максимальних об’єднавчих зусиль, і ви бачили їх результат", - сказав Гриценко.

Він зазначив, що вони із Смешком знайомі з 1993 року. Тоді Гриценко вчився в США як офіцер, а Смешко був військовим аташе.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1463 : 05 Квітня 2019, 08:00:08 »

Наєм:  :good

Есть хороший совет штабу Петра Порошенко. Предложить роль ведущей дебатов тоже Юле Владимировне. Но только Мостовой.

Это будет красиво. Объективно. Умно. И благородно. И выиграют от таких дебатов все избиратели, а не отдельно взятый кандидат, решивший таким вот нехитрым образом завезти на ринг свою напарницу.

Потому что ну вот это же ересь. Ведь в действительности Владимир Зеленский не считает Юлию Тимошенко "независимым арбитром", "гарантом честных правил" и "равных возможностей".

Главное же отличие дебатов от любого другого шоу состоит в том, что они делаются по заказу общества, для общества и в его интересах. Не на потеху кандидатам. Не для сотрудников администрации или членов труппы. А для людей. И ведущий таких дебатов – не напарник, не мебель и не элемент декорации, а равноудаленный от кандидатов представитель общества, который задает участникам вопросы на темы, в первую очередь интересующие людей.

Формат же предлагаемый "слугой народа" – Зеленский-Порошенко-Тимошенко – это скорее политический междусобойчик под чутким руководством известных всем спонсоров, а не дебаты

Если же доводить это шоу до абсурда, я считаю, лидеру "Батькивщина" однозначно надо соглашаться. Только в обмен на кресло премьер-министра. Это был бы отличный конец политической карьеры – стать тамадой у друзей Игоря Коломойского и Рината Ахметова.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1464 : 05 Квітня 2019, 08:10:32 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=DQY2jJn2NN0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=DQY2jJn2NN0</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1465 : 05 Квітня 2019, 11:18:13 »

Добре, що Порох здав аналізи, бо дуже багато вже писалося і говорилося, що він постійно бухає.
З іншого боку ЗЕ мав би здати аналіз так, щоб результат був відразу оприлюднений, а не йому на електронку прийде. Звідки мені знати, що він там потім не напідганяє дані?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1466 : 05 Квітня 2019, 11:28:01 »

не треба на аналізах зупинятись.
треба ще тести на інтелект пройти. А раптом.... народ повинен все знати про президента.  :facepalm:
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1467 : 05 Квітня 2019, 11:39:58 »

То звісно фарс. Але ідеєю з аналізами ЗЕ вистрілив собі в ногу  :facepalm:

Радники  :=)

Порох його тут обіграв. Вже всі пишуть, що ЗЕ здавав аналіз у своїй клініці, а значить мав що приховувати.
« Останнє редагування: 05 Квітня 2019, 11:52:37 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1468 : 05 Квітня 2019, 12:26:40 »

https://novynarnia.com/2019/04/05/analizi-zelenskogo/
ще й актор з сватів аналізи брав  :D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1469 : 05 Квітня 2019, 13:06:13 »

Іноді виникає бажання порадити їм щоб взяли на роботу з 10 "диванних експертів" і кожну дію питати у них "А як ви думаєте це буде сприйнято?".
Ну бо лажають. І то всі.
Вони ЗЕ і ПП думають, що досить найняти когось дорогого і вже все буде пучком?
Та завжди людина з незамиленим оком щось та й побачить, чого експерт просто вже не може побачити.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1470 : 05 Квітня 2019, 13:42:54 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=uu39ZLsJD1o" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=uu39ZLsJD1o</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1471 : 05 Квітня 2019, 13:54:08 »

Трохи не зовсім по темі, але по татарах то я думаю приблизно так, як ТАД по українцях  :=)
Якщо все так однозначно - то чому нема партизанки в Криму?
Україна на мій погляд могла б зробити на законодавчому рівні зробити Кримськотатарську автономію. Правда треба було б 300 голосів, але навіть спроб з боку Порошенка не було.
В такому разі можливо татари були б більш мотивовані боротися за повернення Криму.
А поки виглядає так, що вони розділені і деякій їх частині зовсім непогано під москалем.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1472 : 05 Квітня 2019, 14:02:44 »

одна не за Зеленського, друга не за Порошенка.  :=) :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1473 : 05 Квітня 2019, 14:05:05 »

Є таке  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1474 : 05 Квітня 2019, 14:06:49 »

Там ще було і типу таке:
"Ти мала шмарката сучко, зараз у мене побачиш, як стара гвардія вміє оперувати тією ж зброєю"  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1475 : 05 Квітня 2019, 14:44:19 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=1XuJH940EZE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=1XuJH940EZE</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1476 : 05 Квітня 2019, 14:53:56 »

я думаю то мудозвон Пальчевський міг порадити ЗЕ аферу з аналізами.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1477 : 05 Квітня 2019, 15:13:09 »




бля піпєц . прафєссар просто ложив болт на Україну , а клован тепер ще й сере по повній програмі на всіх і все  :towall    :facepalm:   

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1478 : 05 Квітня 2019, 15:23:29 »

Ти відстаєш від життя. Це новина кількаденної давнини. Після того багато чого вже змінилося.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #1479 : 05 Квітня 2019, 15:36:42 »

КацапоЗМІ:

Спецпредставитель Госдепартамента США Курт Волкер в интервью PBS объяснил преимущества действующего президента Украины Петра Порошенко, вновь баллотирующегося на пост главы государства, против другого кандидата на эту должность — Владимира Зеленского.

По словам Волкера, украинцы стоят перед выбором. «Хотят ли они кого-то, кто просто выступает против истеблишмента, обещая массовые реформы? Или они хотят кого-то, кто, может быть, разочаровал их в некотором отношении, но провел гораздо больше реформ, чем кто-либо за последние 20 лет на Украине, и выступил против [президента России Владимира] Путина?» — отметил он.

На вопрос, имеет ли он в виду Порошенко, Волкер ответил утвердительно и добавил, что на Украине проходят действительно демократические выборы.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)