Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Кого ви підтримаєте на виборах Президента 2019.

Порошенко Петро
Тимошенко Юлія
Гриценко Анатолій
Бойко Володимир
Зеленський Володимир
Смешко Ігор
Гнап Дмитро
Ківа Ілля

Автор Тема: Вибори Президента - 2019  (Прочитано 134156 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Вибори Президента - 2019
« Прочитано #720 : 24 Лютого 2019, 20:43:00 »

за кого він вважає нам потрібно голосувати?
Не переживай , пришлють вам нового Гуайдо  ;) Гумканвой не обiцяю , вам хватить маскальського , а от нового пастуха точно наглосакси назначать  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #721 : 24 Лютого 2019, 20:53:46 »

Цитувати (вибране)
Я просто прошу ББА, напиши нам. А?
я тоже навіть не знаю за кого голосувати :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #722 : 24 Лютого 2019, 20:57:21 »

Моя симпатія :-[

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=jSSU5xtTGQ8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=jSSU5xtTGQ8</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Вибори Президента - 2019
« Прочитано #723 : 24 Лютого 2019, 21:41:40 »

Погоджуюсь , ведуча симпатична  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #724 : 24 Лютого 2019, 21:42:52 »

Курва, спалив!
Я хтів підловити когось, хто б написав, що Пальчевський мудак, а я б йому так:
- Та я про Інгу...

 :dopovid

Вона мені давно подобається. Навіть Рибка в курсі.
І то доволі дивно. У неї татарський тип. Взагалі то мій тип - скандинавський. Тому мені дивно, чого  саме і чим саме вона мені подобається? То типу так, що по "частях" мені у ній ні голос, ні колір волосся, ні зуби, ні очі, ні голос... ну нічо не подобається. А все разом - "ефект немовляти" - дивлюся і пускаю слюні.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #725 : 24 Лютого 2019, 22:21:03 »

на даний момент я би радив голосувати за Гриценка ( ще можна за Садового як це не дивно ) і якби був Яценюк - то і за Яценюка варто би звернути увагу . АЛЕ знаючи добре реалії України і не бажаючи щоб в Україні реформи затянулись надовго ( чи щоб взагалі кацапи замутили щось своє ватнє ) , то я би на всі 200% був би радий , якби дійсно якийсь видний західний політик став президентом України на пару термінів . Але це би було те саме , що якби ти виграв в гривневу лотєрєю 100 млн баксів .

зі . ведуча таки не в моєму стилі

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #726 : 24 Лютого 2019, 22:36:42 »

а ось уже і за Зеленського "переживають"

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=NLjtLKq7B30" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=NLjtLKq7B30</a>

А почему вы на Порошенко не наезжаете Страшно Торнадо о Зеленском и, якобы, АТОшниках из Львова


я звичайно не знаю , яким чином можна запитати щось у зеків ( там кинути маляву чи ще як ) , але хотілось щоб вони самі запитали в Зеленського , чому він посилає в жопу Барну ( який пару раз послав нах журналістів ) і не пошле в жопу Коломойського , який посилає нах журналістів ПОСТІЙНО .  Адже якщо Зеленський стане прєзіком , то йому доведеться відноситись до всіх однаково добре і відмазки "янікамунічявонєдалжон" не працюють ( тим більше на кацапськам базарє )

quicksilver

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +593/-21
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1029
  • Останні відвідини:
    11 Вересня 2019, 07:17:57

    Звідки: тутешній
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #727 : 24 Лютого 2019, 23:21:39 »

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #728 : 25 Лютого 2019, 07:50:12 »

Фото гарне.
Але то гарна ілюстрація людського марнославства, "селфіманії". Типу: Я і ейфелева вежа, Я і ніагарський водоспад, Я і порошенко...
Колись хоч просили автограф. Якщо на відкритці було написано "Для симпатяшки Марійки. Боря Маісєєв", то це хоч якийсь типу вираз зв'язку, а не просто фотодоказ того, що ти секунду постояв поряд з політиком.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #729 : 25 Лютого 2019, 11:37:00 »

Українці з мінімальними пенсіями додатково отримають перед виборами по 2,4 тисячі гривень

Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/finance/10458552-ukrajinci-z-minimalnimi-pensiyami-dodatkovo-otrimayut-pered-viborami-po-2-4-tisyachi-griven.html

 :facepalm: :facepalm: :facepalm: :towall нема просто слів
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #730 : 25 Лютого 2019, 12:26:37 »

Це точно додасть з 10% голосів.
Згадайте, як давали "Юліну тисячу", то було не до виборів, але як тоді  :censore ли, що то неправильно, що то чуть не завалить всю економіку і т.п.  :facepalm:

То навіть гірше ніж те, як Шевченко возить людей у Буковель, бо з Шевченком то є так, що Бєня "накрав" (незавжди і незовсім чесно заробив) бабло, на то бабло побудували комплекс і тепер то типу реклама і агібація в одному, але вже на гроші (прибутки) з комплексу.

А тут це підняттям тарифів і податками з кишень кожного забрали і рішенням однієї людини пустили на підкуп виборців-пенсіонерів.

І навіть не сам факт підкупу гидкий, бо і так було відомо, з ким маємо справу, як гидко, що оті пенсіонери РЕАЛЬНО ГОЛОСУВАТИМУТЬ за пороха.
І я навіть не уявляю, як можна  переконати бабцю, яка тратить на їду 1000 грн на місяць, що те, що їм дадуть додатково 2,4тис. - то недобре  :(

(Для ББА і ТАДа поясню, що принаймні така сім'я, як моя тратить на їду близько 7-9 тисяч (а це до 3 тисячі на одного) і я не уявляю, як можна купляти ото "нібимасло" і "нібисирок" і варити собі кашки і горох, аби вистачило 1000 на місяць.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #731 : 25 Лютого 2019, 13:24:56 »

Згадайте, як давали "Юліну тисячу", то було не до виборів, але як тоді   ли, що то неправильно, що то чуть не завалить всю економіку і т.п. 
теоретично для економіки то не відчутно. Тим більше гроші не тупо надруковані, а з бляхарів. Але виглядає непорядно.
Від Юльки трохи голосів забере. В Зененського ні.
Тому другий тур - Порох - Зеленський.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #732 : 25 Лютого 2019, 13:28:54 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #733 : 25 Лютого 2019, 13:41:17 »

Демоны политики
Нельзя без сожаления смотреть на то, насколько категоричным является в последнее время наш электорат. Поклонники той или иной политической фигуры чаще всего буквально одержимы своим кумиром, за чем неизбежно следует разочарование.

Все началось, разумеется с помаранчевого майдана и "Ющенко так!". И в этом случае, кстати это поведение было, оправдано. Потому что ситуация "если не Ющенко, то кто?" возникла уже на втором туре, когда этим кто грозился быть дважды несудимый карусельный Янукович. Но поскольку в результате народ вышел на Майдан, народные гуляния не только помогли восстановить справедливость, но и создали вокруг оранжевой силы ореол обожания, которому там в целом не место.

Потому что если подумать, Ющенко так не был таким уж плохим президентом. Он действительно открутил гайки, ослабил ту самую вертикаль власти, переведя Украину в статус парламентско-президентской республики. И экономика чуток росла. И имидж Украины тогда реально поднялся (а в некоторых странах и просто появился).  Украина начала учавствовать в каких-то международных проектах, тех же миротворцев отправлять... Проблема в том, что народ уже создал в себе образ феи, которая спасет Украину, превратив ее в тот благословенный рай с мазанками и вишневыми садками, которой она кстати никогда не была (ну кроме садков и мазанок - они были). А тут придя в дом, оказалось, что фея какает мгновенного спасения не произошло. Мировой кризис еще немного подпортил ситуацию (доллар с 5 до 8 ужаснула всех - знали бы они про 14 год) и нелюбовь к Ющенку стала такой, что выкинула на верх все того же самого Януковича.

Эта ситуация создает крайне неприятный парадокс. От избранного в пику разочаровавшей всех непрорывностью оранжевой революции Януковича все ожидали меньше, и поэтому запас легитимности у него был больше. Каждая неудача (а неудача - это невсегда ошибка) "молодого перспективного политика" Ющенка била по нему значительно больше именно из-за высоких ожиданий, в то время как чтобы превратить в демона Януковича, нужно было дождаться расстрелов (вспомните сами, еще 17-18 февраля к Януковичу шли с требованиями разрешить конфликт: отменить драконовские законы, вернуться в евроинтеграционный процесс. Его действия крайне неодобряли, но его легитимность была признана.)

Проблема еще в том, что градус любви-нелюбви у нас идет рост. Порошенка выбрали в первом туре, но выставленная планка соответствия виднелась на уровне не ниже чем "сделайте как в Польше". И это с меньшими полномочиями, чем у Януковича и с более сложной стартовой ситуацией. А любой результат, отличающийся от идеала поддавался жесткой обструкции. А то, что творится на выборах текущих и вовсе превратилось в какие-то сатурналии. Пытаясь проткнуть свой информационный пузырь, я залезала в разные паблики - и то что я видела меня поражает. Я видела восторженных обожателей не только Порошенка, Зеленского или Юли, я видела фанатов Гриценка, Коломойского, Садового и тех кандидатов, чьи рейтинги и вовсе околонулевые. Обожателей Зеленского я вообще не понимаю. Я не против идеи "новых лиц", но буквально влюбиться в человека за пару дней, при том, что  в активе у него только новое лицо - и это до стадии "если не он, то кто" - это очень странно, потому что новых лиц в стране буквально 42 миллиона минус текущих пару тысяч известных. В этом смысле даже поклонники Ляшка выглядят более адекватно, потому что любить можно всякие извращения, но они точно знают, что именно они любят. А здесь чистый кот в мешке, любовь с первого взгляда по фотографии на сайте знакомств.

Влюбленные в кандидатов выглядят крайне экзальтированно и не только превозносят своего, но и обливают говном остальных. Это кстати заставляет даже менее впечатлительных избирателей противоположных фракций вести себя тоже на повышенном градусе, так как умеренные фразы на фоне воссторженности выглядят пораженчески. Ко всему нужно понимать, что даже если ваш кандидат - действительно весьма неплох, то такая идеализация во многом вредит ему. Во-первых, воссторженный фанатизм всегда отвращает сомневающихся (а голоса сомневающихся крайне необходимы на этих выборах, так как стартовые рейтинги весьма невысоки, а кандидатов очень много). И самое главное, если ваш кандидат победит, эта воссторженность и завышеные ожидания абсолютно скуют его свободу действий после. Принцессы не пукают, а кумир не может ошибаться. А не ошибается только тот, кто ничего не делает (при чем бездействие ведь тоже губительно).

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #734 : 25 Лютого 2019, 13:41:51 »

Портніков
Цитувати (вибране)
Комік Володимир Зеленський, що вирішив балотуватися у президенти України, пропонує чисельним прихильникам разом із ним вирішити, хто буде прем`єр-міністром України, головою СБУ, генеральним прокурором України, міністрами оборони і закордонних справ.
Я хочу розсмішити коміка. Українська Конституція передбачає, що голова уряду пропонується парламентською більшістю. Його призначення залежить не від бажань прихильників Зеленського, а від того, які партії створять між собою парламентську коаліцію. Для того, щоб вплинути на призначення прем’єра, потрібно перемогти не тільки на президентських, але й на парламентських виборах.
Якщо ж такої перемоги не буде, доведеться узгоджувати із депутатами і всі інші призначення. І генеральним прокурором чи головою СБУ буде не той, хто подобається кандидату або його віртуальним шанувальникам, а той, за кого проголосує Верховна Рада.
Можна, звичайно, йти іншим шляхом, на який наважився Янукович - переписати під себе Конституцію, узурпувати владу і призначати, кого хочеш. Однак в Україні такі інтермедії закінчуються Ростовом.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #735 : 25 Лютого 2019, 14:46:38 »

Обожателей Зеленского я вообще не понимаю. Я не против идеи "новых лиц", но буквально влюбиться в человека за пару дней, при том, что  в активе у него только новое лицо - и это до стадии "если не он, то кто" - это очень странно

Ото у мене таке ж з приводу Смішка.
Поки Гордон не зробив інтригу, витримав паузу і назвав його тим, за кого він закликає проголосувати - ніхто толком його і не знав.
Ну бачив я його кілька разів у якості експерта на різних шоу, ну так, дурний він точно не є, але він і не має якихось надзвичайних акторських даних чи харизми, щоб зі старту всі його любили.
Суто слова Гордона, що лише така людина як він..., лише у нього є готова програма і відповідна команда, щоб її виконати...
і все - рейтинг є і росте.

І воно все може правда, але справді, як з нічого і стрімголов!

А загалом же текст - завуальована реклама пороха.  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #736 : 25 Лютого 2019, 14:50:46 »

Я хочу розсмішити коміка. Українська Конституція передбачає, що
Цитувати (вибране)
Прем'єр-міністр України призначається на посаду Верховною Радою України за поданням Президента України

тому, буде чи не буде у нього коаліція і більшість ,він повинен приблизно розуміти, чи той кого він подає, матиме підтримку.

Тому то також завуальовані порохоботські штучки  ;) 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #737 : 25 Лютого 2019, 14:55:18 »

Шо то за такий рейтинг що у Юрія Тимошенко 1,5%? :D :D :D
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #738 : 25 Лютого 2019, 15:00:50 »

Зеленський обговорив з представниками Світового банку перші кроки у разі обрання президентом

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/elections/10458825-zelenskiy-obgovoriv-z-predstavnikami-svitovogo-banku-pershi-kroki-u-razi-obrannya-prezidentom.html

 :=) :=) :=) :=)
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Вибори Президента - 2019
« Прочитано #739 : 25 Лютого 2019, 15:03:01 »

така сім'я, як моя тратить на їду близько 7-9 тисяч (а це до 3 тисячі на одного) і я не уявляю, як можна купляти ото "нібимасло" і "нібисирок" і варити собі кашки і горох
Баловані ви панове  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь