Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Кого ви підтримаєте на виборах Президента 2019.

Порошенко Петро
Тимошенко Юлія
Гриценко Анатолій
Бойко Володимир
Зеленський Володимир
Смешко Ігор
Гнап Дмитро
Ківа Ілля

Автор Тема: Вибори Президента - 2019  (Прочитано 134099 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #160 : 22 Грудня 2018, 17:32:15 »

Конкретно та одна з іншої країни приїхала, але суть не втому, а в тому, що взялася, а не "самі собою люди вирішили жити інакше"
Я не знайомий з політикою Румунії,  Вікіпедія каже, що там Президент місцевий.
Але дійсно, суть не в тому. Демократичний шлях до влади - через вибори. І саме люди беруть участь у виборах і підтримують ту еліту, яка їм близька ментально.
Не може гомосовєтікус вибрати "установлювача нових правил" до яких він не готовий. Найперше тому, що він не знає чого хоче.

« Останнє редагування: 22 Грудня 2018, 17:40:47 від romashkin »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Вибори Президента - 2019
« Прочитано #161 : 22 Грудня 2018, 18:36:11 »

Демократичний шлях до влади - через вибори.
Тота ваша гра в демократiю , то чиста фiкцiя. Чисто як комунiзм i СРСР , люди ментально вибирали щасливе майбутне , а отримали ГУЛАГ . Так i украiнцi ментально вибрали щирих , а отримали  :facepalm:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #162 : 22 Грудня 2018, 20:18:31 »

ги ги . у совку що би ти не вибирав - однаково отримаєш лайно від кампартії . і нікого не цікавило що ти там хотів вибрати , та й вибору у тебе не було - так як навіть якщо тобі не подобався той кончєний совок , то однаково з нього ти вибратись не міг

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Вибори Президента - 2019
« Прочитано #163 : 23 Грудня 2018, 09:45:35 »

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #164 : 23 Грудня 2018, 09:54:59 »

Я не знайомий з політикою Румунії,  Вікіпедія каже, що там Президент місцевий.
Форум треба частіше відвідувати  ;)
http://forum.kalush.info/index.php/topic,8747.msg215755.html#msg215755

Я теж не знав. Завдяки ББА дізнався. Хоч я його трохи деколи тролю, але він супер форумець!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #165 : 23 Грудня 2018, 09:58:46 »

Цитувати (вибране)
Чи не ключова людина в цій справі — міністр юстиції. Кого обрати на посаду? Новий президент відтягував рішення, наскільки це можливо, аж доки ввечері 28 грудня, за півдоби до оголошення нового складу Кабміну, зробив один телефонний дзвінок. Про який, певно, пошкодував уже не раз.

Цікаво правда, що виглядає так, що ББА (як і ТАД) не завжди сам читає, що викладає  :=)
Бо викладає просто фантастичні докази того, як одна людина міняє вигляд країни за рік-два (при чому майже ніхто на початку того не хотів), а потім сам же пише, що то все має само-собою статися, коли критична маса...  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #166 : 23 Грудня 2018, 10:04:43 »

Про маму Гриценка. Тролінг хороший. Він реально дуже грішить тим, що може протягом двох тижнів обійти 10 каналів (звісно більшість регіональні) і на всіх них розказати ті самі історії, при чому практично без інтерпретацій. Потім гугл ті всі історії видає підряд, і якщо подивитися 3-4 ролики з часовим проміжком у тиждень-два, то виглядає так, ніби то робот наговорив  :D

І ладно сам Гриценко того не усвідомлює чи не помічає, є ж типу виборчий штаб, радники, технологи...
Хоча, як показує практика, ті технологи (особливо у нас, але і не тільки) переважно лише гроші деруть, а радять всіляку фігню.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Куртіс

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2018, 22:02:43

    Звідки: Брошнів
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #167 : 24 Грудня 2018, 17:09:31 »

Доповідаю: бачив плакат з Гриценком і дофіга з Юлею..
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #168 : 26 Грудня 2018, 16:28:03 »

цікавий пост між іншим .

----------------------

Сьогодні білоруський "опозиціонер" дорікнув мені тим, що я підтримую Порошенка. Ну так, чим ще зайнятися білоруському "опозиціонеру" в той час, коли його 5-ти терміновий підсанкційний диктатор здає його державу 4-ри терміновому підсанкційному диктатору в Москві?

І дуже шкода, що багато моїх співгромадян повторюють ту ж колоніальну мантру про те, що громадянин за жодних обставин має не підтримувати владу.

Але це повна дурня, бо єдиним критерієм підтримки чи не підтримки влади є те, що вона робить для країни. І саме тому я підтримую Порошенка, бо він зробив не тільки те, що до нього не робили українські президенти та українські політики, він зробив й те, що до нього не робили лідери інших держав.

Давайте, наприклад, назвемо країну світу, лідера іншої держави, який зміг сформувати коаліцію проти рф? Ну ж бо! Рф напала на Молдову, Грузію, вмішувалася в діяльність багатьох інших держав, в тому числі й України. А хто ще крім Порошенка сформував антиросійську коаліцію? Хто ще зміг добитися антиросійських санкцій за порушення суверенітету держави, які кожних півроку продовжують вже 5-й рік підряд,продовжують всупереч мільярдам доларів, які вкладає путін для того, щоб санкції були зняті?

Давайте, наприклад, назвемо лідера іншої держави, який зміг врятувати угоду про Асоціацію з ЄС після того, як жителі одної з країн, важливої країни, проголосували проти цього? А безвіз з Європою, попри спротив тої ж рф, в часи піку мігрантської кризи?
І ще дуже багато чого, включаючи Томос, суди проти рф, суди проти Газпрому, Південний потік ітд.

І давайте уявимо на його місці когось іншого. Ні, не з попередніх і не з числа тих блазнів, які допомагали путіну боротися за те, щоб в Порошенка нічого не вийшло. Давайте порівняємо його з іншими главами держав? Давайте уявимо інших глав держав на місці Порошенка? Багато з них би справилося? Як ви думаєте?

А тепер головне питання: А для кого він це все робив? Це йому особисто безвіз потрібен? Це йому Томос треба? Це в нього особистісні мотиви введення санкцій проти рф?
Чуваки, Порошенко робив це для України! І як я, українець, можу не підтримувати цього президента?
І як ви, українці, можете зрівнювати цього президента, якого поважають всюди в світі, з двома підсанкційними диктаторами?

Mason Lvivenko is with Mason Lemberg.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Вибори Президента - 2019
« Прочитано #169 : 27 Грудня 2018, 07:26:25 »

цікавий пост між іншим .
 :good
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #170 : 27 Грудня 2018, 12:04:43 »

Фраза "та він з тих, що були ще найкращий президент" вам не попахує?  :dopovid

Це ж типу як сказати дівчині "та знаєш, спосеред тих курвів, що у мене були, ти ще сама нармальна..."  :=)

Хоча по суті я згідний. Йому одному довелося працювати в умовах війни, тому принаймні можна сказати, що умови були найгіршими, але ж діяльність політика не визначається тим, чим був він не гірший за інших, а тим, чи виконав він те, що збирався.

Я б сформулював твердження так, що Порошенко виконав невелику частину своїх обіцянок, але те, що зробив, було критично необхідним для країни у непростій ситуації.
А далі б додав. На жаль, те що він не захотів, чи не зміг зробити привело до того, що на наступний термін його вже не оберуть, а  наступник вже опинитися у ситуації паталогоанатома, коли все знає, все вміє і хотів би, але вже пізно...
« Останнє редагування: 27 Грудня 2018, 12:37:06 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #171 : 27 Грудня 2018, 12:46:46 »

наступник вже опинитися у ситуації паталогоанатома
ая. у нас кожен наступник паталогоанатом. І Петро таким був.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #172 : 27 Грудня 2018, 13:38:21 »

Ні, я не про то, що треба "виправляти памілкі  папарєдніків", я про те, що можливо вже і не буде такої держави, як Україна (або буде, але в ще іншому вигляді ніж вже є) до кінця правління наступного.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #173 : 27 Грудня 2018, 13:45:52 »

все одно не зрозумів твоєї зради. чим зараз гірше 2013-2014 років?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #174 : 27 Грудня 2018, 13:51:27 »

Порошенко виконав невелику частину своїх обіцянок, але те, що зробив, було критично необхідним для країни у непростій ситуації.
Я не знаю чи буде Порошенко другий раз, я за Кошулинського, але якбu хоч одного насіров, золоті прокурори, та десятки їх, посадив у тюрму і трохи зстримав ціну на газ то ніхто шансів проти нього не мав.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #175 : 27 Грудня 2018, 13:57:09 »

не зрозумів твоєї зради
моєї чи Пороха?  :dopovid

Проблема в грошах. В економіці. Економіка стоїть через корумпованість і відсутність права. Правосуддя стоїть через те, що кожен новий презик декларує, що бандити сидітимуть у тюрмах, а далі сам знаєш.
Мушу внести поправку. Не кожен. Яник навпаки казав, що казли мєшают їм жить...  :=)

Кожен втрачений рік - це +3-5 років до вилізання з дупи.
От ми на 25 років ще через Пороха і застрягли.
Як прийде до влади ще раз - буде ще +25

Мені фактично вже все одно, але віру я вже втратив остаточно.
Коли 10 чи 20 років мій тато говорив, що тут ніколи не буде порядку, я обурювався.
Але час пройшов і бачу, що він був правий.
Він голосував за Порошенка  :D :=)

 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #176 : 27 Грудня 2018, 13:57:50 »

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #177 : 27 Грудня 2018, 13:58:31 »

Тобі зараз напишуть, що то не в його компетенції  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #178 : 27 Грудня 2018, 14:05:48 »

чим зараз гірше 2013-2014 років?
В 2010-му я був в Парижі, Зальцбургу, Мюнхені. Купляв капці за 50 євро і то мені було недорого. Деякі речі ще до тепер доношую. Потім ще в Болгарії 14 днів на морі були.
Зараз про таке вже не мрію.

Я не хочу, щоб через 5 років можна було сказати, що ми живемо не гірше. (хоч і не вважаю, що так  є)
Я хочу, щоб було краще.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Вибори Президента - 2019
« Прочитано #179 : 27 Грудня 2018, 14:46:16 »

Парижі, Зальцбургу, Мюнхені.
за свої гроші?  ;)можливо возили вас по тих селах ;)  ПеСе з мюнхена до зальцбурга в суботу і неділю за 39 евра 5 чоловік може їхати https://www.bahn.de/p/view/angebot/regio/regionale-tickets/bayern/bayernticket.shtml
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ