Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Блукаючи Буднями Англії  (Прочитано 236148 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #560 : 30 Травня 2020, 10:31:41 »

Мені савок ніколи не подобався і проживши певний час уже без совка , я переконався , що в Україні совок не скоро здохне .
Ну то така собi загальна фраза . Совка вже нема 30 рокiв , цiле поколiння змiнилось , а от така штука як ментальнiсть не мiняеться вiками . Але ти ж з тою самою ментальнiстью вирiс  ;)
Але я запитував , що там кращого , а не що вдома гiршого ?
Просто за останнi десятилiття свiт став таким глобальним , що нема нiякоi рiзницi де жити . Все одинакове . Такой все . Рiзниця лише в рiвнях доходiв , не бiльше.
От одне таке просте питання - чого такого немае в Калушi , що можна купити в Льондонi ? Не купиш в Калушi , купиш на Алiекспрес  :P
Але крiм "купити" е ще багато iншого , от я за це iнше i запитую .
Кожна людина прагне хоч якоiсь справедливостi в цему свiтi , так може у них саме справедливостi бiльше ? Чи може так само як i на постсовку - багатшим справедливостi бiльше нiж бiдним ? Маеш грошi - платиш за справедливiсть , не маеш - потрепаеш .

Моя мама чомусь на Моршинах лівер і лікувала   
Водичка для лiверу - справа сугубо iндивiдуальна , однi пьють моршинську iншi трускавецьку , а iншим приходиться iхати через весь свiт в Баден-Баден . Менi пiдойшла карловарська , от i вся причина . Звiсно можна було нiц i не купляти , а суватись по отелям , але то вже окрема тема  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #561 : 31 Травня 2020, 13:59:01 »

Я взагалі то тобі дав відповідь на глобальне питання , а не на "що там можна купити" чи "чим там краща хата і вода". Замість Лондона могло бути інше місто - Лозанна чи Малага чи Лоуни . Для мене це не важливо .  Саме головне - це масова ВІДСУТНІСТЬ совкового менталітету у людей , які мене оточують . І так - ти правий . У мене все ще є залишки того совкового менталітету і я дуже тяжко від нього відмовляюсь .

 А так ти правий - зараз уже ти можеш купити все що хочеш навіть живучи в Калуші чи в задрипаному кацапському жопосранську .Як це не дивно , але я не фанат покупок . А справедливості у світі немає і бути не може . Те , що ти хочеш - це не справедливість , а скоріше за все милосердя до твоїх дій   :=)   

 Відносно покупок все таки є одна відмінність - в Англії ти впевнений ( ну на 95% ) що тобі таки продадуть Jack Daniels  , а не якусь окрашену бурду  :=)  І дуже дуже важливо , що в Англії все таки немає цього совкового бізнесу з 100% кидаловом ( хоча кидалово є і в Англії ) .

 А моя подорож за бугор почалась в 1996 році . Тоді я перший раз поїхав в Чехію на роботу і там  я почав відкривати собі очі і розуміти , що совок  то є конкрєтне гівно . Потім я уже зрозумів , що треба валити . Виїхав уже на ПМП у 1999 році . І повернувся в Україну лише в 2003 році - подивитись чи є якісь зміни і побачити ще живих родичів . Якраз тоді мій добрий колега і одногрупник по універу працював в СБУ ( в центральному офісі в Києві ) - так він мені якраз і розказував про це 100% кидалово українського бізнесу , де кидають всіх і вся при першій можливості . А також розказував про те , як просто віджимають будь який успішний бізнес .  :(  Тому я і поїхав уже безповоротно  :zakryto


зі . між іншим я звернув увагу , що навіть з Китаю посилки завжди відправлять в Англію і дуже часто не бажають відправляти в інші країни Європи ( чи світу ) .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #562 : 31 Травня 2020, 15:04:28 »

Саме головне - це масова ВІДСУТНІСТЬ совкового менталітету у людей , які мене оточують .
Та хiрня тото все  :facepalm: Ти все тоi самоi , а знаеш чого , того що ти над цим питанняm нiколи й не задумувався . Що там в Льондонi для тебе краще ?
Я поясню в чому принцип того питання . Я вже про то говорив , але ви не вкурили то питання . Так от всi прагнення людини в цему життю спрямованi на пiдвищення свого i своiх близьких комфорту . А в свою чергу комфорт , як такий, тоже може бути як матерiальний , моральний , духовний , фiзiологiчний i ще всяка купа комфортiв . Тому й так званий наш прогрес спрямований тупо на пiдвищення комфорту . А якщо прогрес спрямований на виготовлення зброi , то зброя також спрямована на забезпечення або захист ресурсiв для пiдвищення комформу . От така аксiкома  :=) Не бiльше нi менше  :-[
От для прикладу моя ситуацiя , в 91 я залишився без роботи , втратив матерiальний комфорт . Пiв року просидiв на грошах вiд центру занятостi i на шиi у батькiв . Запропонували поiхати на пiвнiч працювати . Працювати я там почав на слiдуючий день як приiхав . Зарплата була супер :good Данний комфорт вiдновився . А далi з часом облаштувалась сiм"я (моральний , духовний , фiзiологiчний комфорт ) i змизлу повертатись в Калуш уже не було , тим бiльше що з часом збiльшувався матерiальний комфорт i от тепер знаходячись на рiвнi пенсiйного комфорту , залишаеться тiльки один дискомфорт - ностальгiя i роздуми над змизлом життя . Ага ще водичку пити для лiверу ;) 
Я пояснив чим менi краще в Росii , я забезпечив собi всi рiвнi комфорту .
Думаю це не складно пояснити , а що там такого файного для тебе в Льондонi , як ти забезпечив всi рiвнi комофту для себе ?  ;)
 
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #563 : 31 Травня 2020, 15:16:15 »

Духовний комфорт для мене найголовніший . В Лондоні я відчуваю той комфорт , який не мав в Калуші . Це одним реченням

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #564 : 31 Травня 2020, 15:30:40 »

Духовний комфорт для мене найголовніший . В Лондоні я відчуваю той комфорт , який не мав в Калуші . Це одним реченням
Решта комфотiв для себе i своiх близькиx ти вже забезпечив до належного рiвня ? Скромность украшает мужчину , если нету других украшений  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #565 : 31 Травня 2020, 15:54:23 »

Хм . Решту комфортів в цивілізованих країнах забезпечуються автоматично . Поки живеш у совку - цього не розумієш . Тому я і почав розказувати історію з поїздки в Чехію . Але ж тобі було важливо почути лише чотко і ясно одним реченням .  :=)  Це коли будь який маляр  в Чехії може пообідати в ресторані ( де пиво в 3 рази дорожче ніж в магазині ) , а моя мама все життя пропрацювала бухгалтером і в ресторані була пару раз . Коли я за бугром розказую , що моя мама працювала все життя бухгалтером - вони думають що я як мінімум мільонер     :o   

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #566 : 31 Травня 2020, 16:04:59 »

Духовний комфорт
Ти просто вiднекуешся . Духовний комфорт то сукупнiсть i балаланс всiх решта комфортiв . Духовного комфорту досягають тiльки монахи в печерах , чи в нiрванi , а ти любиш поiсти щось кращого , ну решта матерiального у тебе в перевазi :P Так що до духовного комфорту тобi ще далеко .
Ну що встидно признатись , що шукав довгого фунта ? Менi не встидно , я iхав за длинным  рубльом його й займив. А ти шукав , але так i не знайшов . I що в остатку ? Що там в Льондонi для тебе краще ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #567 : 31 Травня 2020, 16:22:49 »

коли будь який маляр  в Чехії може пообідати в ресторані
От тiльки не треба менi лiпити горбатого про чехiв , той муляр обiдае в тому ресторанi зупою з кубiкiв маггi i кнедиликами (вареним тiстом) образно за 20 копiйок , а вечорoм сидить 3-4 години з стаканом , не з гальбою , пива . Вони як нiмцi вдавляться за крону , по десять раз конту перераховують .
Так що давай про Льондон . Я там не був , менi цiкаво чого туди всi так прагнуть , де там медом помазано ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #568 : 31 Травня 2020, 17:13:22 »

Ну що встидно признатись , що шукав довгого фунта ?


чому встидно ? я не бандит і не краду - тому не бачу нічого поганого в тому , що люди хочуть заробляти довгі фунти чи ржублі . Але ще раз повторю - Я НЕ ШУКАВ ДОВГИХ ФУНТІВ . Не  хочу тебе ні в чому переконувати - думай що хочеш , але якщо запитуєш мене відносно бабла , то якраз під час служби під мацквабадом я мав найшвидші і добрі гроші ( при тому рівні моїх знайомств )

А люди їдуть в Лондон по різним причинам . Одна з таких причин - рівень життя і розваг ( музика , рок , веселуха і тд ) . Інша причина - судова ( це ти і сам знаєш - де ж судяться кацапські "мульонєри" ) . Ну і звичайно красота , традиції , святість "приватності" і тд і тп . Це так загальні причини для більшості людей .

зі . відносно чеського муляра  - я якраз жив в ліберці і працював навпроти того ресторану , де хавав той муляр . Не думаю , що в Чехії ти можеш когось загнати в ресторан на мівіну   :=)   Якраз жратва в Чехії досить таки добра і дешева .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #569 : 31 Травня 2020, 17:32:40 »

Якраз жратва в Чехії досить таки добра і дешева .
Не буду брехати , дивись сам , той ресторан один з найкращих по якостi

http://velkopopovicka-orion.webrestaurant.eu/jidelni-listek/machovamichaelapost-cz/
МЕНЮ ЦЕНА 119 крон то 4,4 евро за обiд
Оце iдять муляри , за таку цiну тiльки мiвiна , сам пробував  :facepalm:
Щоб поiсти не мiвiну треба платити 8-10 евро за блюдо.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #570 : 31 Травня 2020, 17:42:19 »

Ну не хочу з тобою сперечатись - нехай буде що ти правий . Я просто в 1997 році був вражений тим , що простий муляр іде під час обіду попити пива в ресторан ( де пиво коштувало 15 корун , а в магазині можна було купити того козла за 5 корун ) . І при цьому він не лише пив пиво , але й жрав  . Ресторан той не був найкращий і найбільшим в Ліберцях .

  Між іншим - англіки весь час їздили в Прагу набухатись як свині і відірватись по повній . І як я знаю то для них завжди було все дорожче ( інфа від мого дуже доброго знайомого , який з 1998 року живе в Празі , і який якраз порадив мені почати "дослідження" Європи з Англії  )   :=)   

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #571 : 02 Червня 2020, 02:35:29 »

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #572 : 06 Червня 2020, 21:03:52 »

Безпакоюсь за ББА  :-[

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=czkMLNpuGh4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=czkMLNpuGh4</a>
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #573 : 07 Червня 2020, 03:47:57 »

Cидів вдома - насолоджувався дощем . Після дощу було холодно І ЧУДОВИЙ ЗАПАХ ОСЕНІ ! ПРОСТО ЧУДОВИЙ ЗАПАХ ОСЕНІ !

 І для загалу - я від центру ( де проходили ті події ) знаходжуть так же далеко , як Юрко від Вістової    :=)  Тут часто може йти дощ в одному районі і абсолютно сухо в іншому районі 


ЗІ .

даю прогноз : на протязі місяця чи двох помре королева


https://www.facebook.com/spletnik.ru/videos/793445841128711/

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #574 : 07 Червня 2020, 21:17:17 »

Cидів вдома
А як топив за майдан  :facepalm: а як реально пiдтримати угнетьонних , так сцикнув  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #575 : 08 Червня 2020, 01:01:45 »

яких угнєтьонніх ? мені нас рать на кацапів - нехай їх хйло і дальше угнєтаєт .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #576 : 08 Червня 2020, 14:50:35 »

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #577 : 08 Червня 2020, 15:12:01 »

А ! Ти ось про що . Болєє лючше розказуй це тим ватнікам і рюцкє ванькам , які бажають виїхати зі скрєпнай кацапєє ( та ще й на загнівающюю гєйропку і наглосаксонію )   :good   

Чим менше ватного лайна виїжджає з кацапєє тєм болєє лючшє для всіх    :good   

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #578 : 09 Червня 2020, 01:05:29 »

хм . думаю що треба ще знести різні таблички з члєніним і різним камудристічєскім дєрьмом   :=) 


Edward Colston statue: Protesters tear down slave trader monument

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Блукаючи Буднями Англії
« Прочитано #579 : 21 Червня 2020, 18:37:46 »