Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

За кого б Ви проголосували на дострокових виборах до Верховної ради від Калуського округу ?

Сікора
- 0 (0%)
Насалик (брат)
- 1 (5.9%)
Нижник
- 0 (0%)
Тебешевська
- 2 (11.8%)
Шевченко
- 2 (11.8%)
інший кандидат
- 6 (35.3%)
Павлів Віктор
- 4 (23.5%)
Король
- 2 (11.8%)

Всього голосів: 17

Голосування закінчилося: 14 Липня 2016, 21:06:41


Автор Тема: ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш  (Прочитано 55819 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #60 : 27 Травня 2016, 13:57:40 »

А чому таке зневажливе ставлення до пенсіонерів?То як мінімум не файно.А чи то прокол шо у біло-голубих кольорах то ше хто зна.Зара багато хто і не лиш пенсіонери згадуют 12-13 рік добрим словом .Бо так жити по новому як тепер живеться не кожний потрафит.Прокол може бути у другому взагалі в розміщенні тих бігбордів.На них як і звертают увагу то приблизно з такими словами "ще одна сука вилізла злодіі грані"
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #61 : 27 Травня 2016, 15:27:44 »

Цитувати (вибране)
Біґборди з "лицем" замінили  простим написом білими літерами на синьому фоні.
він або дурак, або повний дурак :D :D :D
він вважає що якщо захоче перемалювати чорні ворота у біле, і буде тільки говорити і писати що вони білі, від того вони самі білі не стануть ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #62 : 27 Травня 2016, 18:08:43 »

Та ні. То йому мабуть рекламщики порадили.
Якщо завдання стоїть - забитися пісьонерам у пам'ять, то досить лиш прізвище всюди написати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #63 : 28 Травня 2016, 00:37:43 »

А чому таке зневажливе ставлення до пенсіонерів?
Бо більшість старих людей маразматики, виховані при комунізмі. Привикли жити в стійлі, і чекати куди партія віз направить. За пару кг гречки проголосують за кого треба. Процюють тяжко голови не підіймаючи, бо наверху все за тебе подумають. Твоя задача працювати. А саме гірше те, що пенсіонери говорять приблизно так - "та ти і так нічого не зміниш, ти і так нічого не добєшся". Чули такі слова? Це слова раба. Скажете за що пенсіонерів поважати? А чому їм не зібратись коло міської ради, чи адміністрації з плакатами типу "як вижити на таку пенсію", "Щоб ти Петрику так пожив", "За що нас винищуєте?" і т.д. Прийшло б чоловік з 200, постояли, помахали плакатами, попікетували б, перекрили пару вулиць. Пішла б така мода по інших містах.. І все мирно. Приїхала б преса, телебачення, показали б в новинах. Наверху б почухалися, і сказав би Петя Володі, - "Ну що, Вова, давай вже і про Україну трохи подумаємо... Хоч якісь реформи проведемо...". А так як всі мовчать, значить теперішня ситуація всіх влаштовує. Молодші люди вже інакші....
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #64 : 28 Травня 2016, 08:10:06 »

Тука про то гарно сказав

Цитувати (вибране)
«Головне, що я хочу сказати нашим з вами громадянам. Шановні мої друзі-українці, якщо у вас вистачає духу, совісті, продавати свій голос чи-то за гречку, чи за 500 гривень, та хоч за 5 тисяч гривень, ви продаєте своє майбутнє, ви продаєте майбутнє своїх дітей, своїх онуків і моїх дітей», — заявив Тука.

«Тому у вас немає морального права після таких вчинків щось вимагати від таких депутатів, а врешті-решт від виконавчої влади, яку обирають ваші депутати. Ви не маєте потім морального права вимагати зниження тарифів. Ну для кого вони туди йдуть, якщо таким чином вони туди потрапляють?»
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #65 : 29 Травня 2016, 23:16:00 »

Варіант - заборонити голосувати людям після 55-ти. Що доброго може сказати чи зробити пенсіонер при владі? Це ж маразматик. Пригадайте, як прийшовши на роботу з інституту чи університету ви, молодий спеціаліст, повний енергії, життєвих планів починаєте працювати, знаєте як воно повинно бути... А тут вам начальник - старий-пердун викликає і каже -, так, мовляв, і так, те що ти маєш знання добре, але треба робити так і так." Що в корінь не так як має бути, ви точно знаєте, що воно не так має бути, але є начальник...... Ви робите так як каже шеф, і потихеньку-потихеньку  система починає вас ламати, ви стаєте таким самим пердуном. Толку від вас що людям, що державі рівно нуль, але така вже бюрократія. І все, система живе, а молоді спеціалісти - надія, майбутнє України перемелюється.... Добре, коли є характер, і смачно давши начальнику в морду кладете заяву про звільнення на стіл і пояснюєте йому хто він, чий син, і де його місце. Коли маєте куди піти....Це одиниці.  А так в основному схиляють голову.... А там сімя, діти, треба вже про них думати, забезпечити, і почуття справедливості притуплюється, натомість керуєтесь фінансовим аспектом. Сімя, діти, а все решта по... І та держава, і ті люди, такі самі, що не можуть себе захистити. Або бачиш так званих організмів, я їх називаю біомаса. Це не люди, і навіть не людиска, це біомаса. Тиму мені пофіг всі і вся основне я, і мої інтереси . З тобою він говорить, а завтра, коли в тебе біда він тебе не знає. Продасть тебе за пятигривневу вигоду. Стоїш ти скажімо в черзі а тут хтось хоче поза чергою пройти. Ти виходиш, витягуєш за шкірку назад починаєш пояснювати, що тут всі люди, і початок черги з іншого боку, а воно стоїть і дивиться чим все закінчиться, навіть словом не підтримає тебе. Біомаса. І не хочеться тобі вже нічого починати, бо нема з ким і нема за кого, Пішли вони всі... за мене ніхто не встав і я ні за кого не вставатиму, в мене сімя, діти і т.д....
Тільки молодь рушій прогресу політичного і соціального....Наводив колись один чоловік приклад Мойсея, і для чого той водив 30 років народ єврейський по пустелі. Євреї тоді були в рабстві в єгиптян. Євреї народжувались рабами і вмирали рабами. Щойно в дитини зявлялась свідомість їй пояснювали, що вона раб, а єгоптянин типу пан. І коли євреї втекли від єгиптян Мойсей водив їх 30 рокув по пустелі, яку можна перетнути за 2-3 тижні, переслідуючи декілька цілей, -
1. Виживають міцні, загартовані в умовах пустелі, витривалі люди, прекрасні воїни.
2. Вимирають старі пердуни, що мають рабську свідомість, що падають на коліна перед єгиптянами. Не переносиш жару, не можеш йти- вмирай.
От і оновився народ єврейський. Тепер при зустрічі з єгиптянами євреї не падали на коліна. Наприклад той каже, -"Я єгиптянин, а ти єврею мій раб", а єврей відповідає, типу, -"мені пофіг хто ти є, а за такі слова зараз відповісиш". Все, нова нація вільних людей.   А в нас що? "Та ти і так нічого не зробиш", "Ти думаєш, що ти самий мудрий","сиди тихо і все буде добре" ..... І такого багато. ХТО НЕ ГОТОВИЙ НА САМОПОЖЕРТВУ НЕ ЗАСЛУГОВУЄ КРАЩОГО ЖИТТЯ  Все, крапка.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #66 : 30 Травня 2016, 07:28:38 »

Все правда. Лиш 40 років водив  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #67 : 30 Травня 2016, 07:46:08 »

Варіант - заборонити голосувати людям після 55-ти. Що доброго може сказати чи зробити пенсіонер при владі?
Hawaetsцю тоби скільки років було в 1991році  ? чи не сьогодніші пенсіонери скидали радянську владу?Чому зневажливе ставлення до старших людей?  :unknow
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #68 : 30 Травня 2016, 08:13:30 »

чи не сьогодніші пенсіонери скидали радянську владу
Скидали?
А скинули?
А скільки їх було?

Так, то були шестидесятники і тоді коли вони її пробували скидати - пенсіонерами вони ще не були ;)

Правда вийшло, що номенклатурники швидко просікли фішку і самі "очолили процес" дерибану.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #69 : 30 Травня 2016, 08:39:06 »

А в мене таке питання виникло - а що то "Вiкна" так часто розказують про Рогатин i Насалика-2 ? Може я щось пропустив ? До чого той пiар ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #70 : 30 Травня 2016, 09:53:08 »

чи не сьогодніші пенсіонери скидали радянську владу?
  Почитайте для початку про "Революцію на граніті". Договір тоді не підписали. І давайте повернемось до теми ;) Старших людей треба просто поважати, а керувати вони не мають.
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #71 : 30 Травня 2016, 11:43:32 »

Старших людей треба просто поважати, а керувати вони не мають.
Ну якось задуже вже радикально . Думаю,що вiк людини не може бути критерiем , долбодятли i недалекi бувають рiзного вiку . А от те що у людей старшого вiку е життевий досвiд , то факт .
Такi погляди на старше поколiння бувають у всiх молодих людей , i я через то пройшов ,то сi називае "юнацький максималiзм". З часом воно проходить .  ;)
Так що там з Рогатином ?

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #72 : 30 Травня 2016, 11:58:21 »

Рогатин нас мало цікавить.
У нас спільний виборчий округ, тому "брат 2" буде тут балотуватися. Але!..
http://kalush.info/page/vira-savchenko-mozhe-balotuvatis-po-85-mu-okrugu

І це справді цікаво. І мабуть то справді реальний кандидат.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #73 : 30 Травня 2016, 14:50:43 »

Цитувати (вибране)
І це справді цікаво. І мабуть то справді реальний кандидат.
якщо б навіть це було б правдою, який це ральний кандидат? Ти що б за неї голосував тільки тому що вона є сестрою Наді? :o
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #74 : 30 Травня 2016, 16:06:22 »

То був фейк.
А тепер розкажи ти, за кого б голосував.
Будуть Насалик, Кошулинський, Сікора і може хтось із менш відомих місцевих (типу того, що на бігбордах).
Ну і була б Савченко.
За кого?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #75 : 30 Травня 2016, 16:07:15 »

І ще одне. То, що я і ти - то процентів 15, а за кого будуть голосувати бабці - базовий лохторат?  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #76 : 30 Травня 2016, 16:18:43 »

Цитувати (вибране)
І ще одне. То, що я і ти - то процентів 15, а за кого будуть голосувати бабці - базовий лохторат?
Насалик, адназначна ;)
Цитувати (вибране)
А тепер розкажи ти, за кого б голосував.
За Павліва ;) А якщо б його небуло, незнаю, ще б подумав, ну якщо б вже взагалі не було б за кого голосувати, то може б і проголосував за Савченко
p.s. ну ще б за тебе проголосував якщо б ти балатувався ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #77 : 30 Травня 2016, 16:58:02 »

 :D
Останнє повеселило  :)
Дякую...

Типу, як колись казали:
"Та цей ніфіга робити не буде, але хоч не буде красти, бо не вміє..."  :D :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #78 : 30 Травня 2016, 17:19:14 »

Цитувати (вибране)
"Та цей ніфіга робити не буде, але хоч не буде красти, бо не вміє..."
чого це не вмієш, всьо ти вмієш ;) особливо якщо захочеш :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #79 : 30 Травня 2016, 17:34:58 »

Я колись, як ще вчився у технікумі, попробував був робити однокурсникам якісь там контрольні. Я вже навіть не пригадую чим мені віддічували. Може мандаринками  :)
Короче то так затягує, що сам перестаєш вчитися - лише на заробітки присідаєш.
От так і з хабарництвом!
То схоже на алкоголізм.
Кожен б'є себе в груди, що мовляв то всі інші такі, я ніколи!..
Але навіть незчуєшся, як ти вже "в лавах".
То ж краще жити чесно і не пробувати спокушати долю.
Для мене якось комфортніше бути відносно бідним, але чесним.
Коли бачу, як люди обманюють і дурять інших на гроші - просто в голові не вкладається, як таким можна бути.

Про "вищу лігу" - "брехунів-державного масштабу" - взагалі мовчу.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.