Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

За кого б Ви проголосували на дострокових виборах до Верховної ради від Калуського округу ?

Сікора
- 0 (0%)
Насалик (брат)
- 1 (5.9%)
Нижник
- 0 (0%)
Тебешевська
- 2 (11.8%)
Шевченко
- 2 (11.8%)
інший кандидат
- 6 (35.3%)
Павлів Віктор
- 4 (23.5%)
Король
- 2 (11.8%)

Всього голосів: 17

Голосування закінчилося: 14 Липня 2016, 21:06:41


Автор Тема: ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш  (Прочитано 55789 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #20 : 16 Квітня 2016, 13:37:42 »

Може повинна буди просто старша , порядна і досвідчена людина
Данєвапос!
Давай - покажи такого. Чи таку.  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #21 : 16 Квітня 2016, 13:39:09 »

І ще. Ти його не знаєш ні особисто ні за ділами, от і вчепився патріотизму. Не подобається - нема питань.
А нам підходить.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #22 : 16 Квітня 2016, 14:40:12 »

А нам підходить
"ВАМ" подобається - будь ласка . У нас дуже демократична держава .


Давай - покажи такого. Чи таку.
я нікого нікому не раджу і не навязую . Я просто пропоную переглянути своє відношення до критеріїв . Може пора вже перестати скакати і махати прапором , а зайнятись проблемами які турбують пересічних жителів .

ОСОБИСТА участь в АТО чи хоча б СУТТЄВА волонтерська робота чи СУТТЄВИЙ особистий внесок у справу визволення України
Ми , що , обираємо кандидата на посаду міністра оборони ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #23 : 16 Квітня 2016, 17:30:58 »

Може пора вже перестати скакати і махати прапором
То лиш з Кацапстану так все виглядає. Навіть під час майдану все було не так, як по руТВ показували.
Все можна так показати щоб виглядало під потрібним кутом.
Якщо гарно пошукати, то можна на форумі знайти реакцію, на ото відео з-під якоїсь школи у Львівській області. Реакція не була типу "Смерть москалям! Скачемо разом з вами".
Тому не треба. Всі вже і так грамотні.
На виборах чогось за Тірона майже ніхто не голосував, нє?
А вибрали якраз досвідченого  :facepalm:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #24 : 16 Квітня 2016, 17:34:54 »

Може пора вже перестати скакати і махати прапором
То лиш з Кацапстану так все виглядає. Навіть під час майдану все було не так, як по руТВ показували.
Все можна так показати щоб виглядало під потрібним кутом.
Якщо гарно пошукати, то можна на форумі знайти реакцію, на ото відео з-під якоїсь школи у Львівській області. Реакція не була типу "Смерть москалям! Скачемо разом з вами".
Тому не треба. Всі вже і так грамотні.
На виборах чогось за Тірона майже ніхто не голосував, нє?
А вибрали якраз досвідченого  :facepalm:


Свобода в ВР пролетіла, Правий сектор набрав не цілий процент, навіть УКРОП на місцевих виборах мало де пройшов, а з Кацапії все розказують, які тут фашиствующі націоналісти і ура-патріоти.
За своїми націоналістами дивіться!
Рано чи пізно вони з Донбасу з амуніцією назад приїдуть і від скуки почнуть п'ятого кута шукати.
Благо ФСБ їх потроху проріджує вже зараз.  :agressive
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #25 : 16 Квітня 2016, 17:39:29 »

Ми , що , обираємо кандидата на посаду міністра оборони ?

Ні. Просто за даних умов треба саме такого, який і пороху понюхав і не спився на передовій.
Хтозна скільки ще часу "старший брат" буде гуманітаркою "квіти" присилати.
Перестане присилати, віддасть наші території - тоді будем вибирати мудрих дідків. А поки завдяки Пу мусимо "civis pacem".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #26 : 16 Квітня 2016, 17:42:16 »

проблемами які турбують пересічних жителів
Основною проблемою пересічних жителів якраз і є те, що їм спокою не дає питання, коли Пуйло забере своїх бурятів з їх акаціями. тому не треба так щиро дивуватися. Заварили гівноеополітику - то тепер нема чого дивуватися.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #27 : 16 Квітня 2016, 17:54:24 »

Прошу звернути увагу на три речі:
1. Серпень 2014-го року. Чітко видно, що справа могла закінчитися за тижні, але Пу вирішив що треба "помогти" і вже у жовтні окупована територія збільшилася в рази, майже до теперішнього стану. Правда в результаті "перемир'я" відійшли ще на пару десятків кілометрів.
2. Перемир'я у жовтні 2015. Як хотіли московити - то війни не було.
3. За останні 2 місяці, помітили , яке значне "покращення" ситуації?

Тому якби москаль не пхав всюди свого чобота, то б і не отримав такого до себе ставлення. Тому не можемо ми просто взяти і покласти на тисячі вбитих і почати думати, як вибрати на виборах якогось "не патріота". Бо Пі нас змушує бути патріотами. Через не хочу.

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=BPu6hIwbQBw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=BPu6hIwbQBw</a>
« Останнє редагування: 16 Квітня 2016, 18:02:38 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #28 : 16 Квітня 2016, 20:33:36 »

Юрко , ми з тобою досить дорослі і думаючі люди , тому ми не можемо мати різницю в поглядах , навязаних пропагандою з одної чи іншої сторони . Ми не Порошенко і Путін , аби розказувати один одному про "распятого мальчика" . Тому відкидуючи пропаганду , давай проаналізуємо факти в перебігу подій . Думаю саме так і криється різниця в наших поглядах.
Так от  , коли почався Євромайдан , я всією душою підтримував цю подію , тому що бачив до чого призвела влада Януковича . Все йшло файно-рівно , поки не з"явились гонці , а потім керовніки з за бугра . От ти з сарказмом кепкуєш -Заварили гівноеополітику - то тепер нема чого дивуватися. , це якраз і є геополітика . Після цього майдан пішов уже під керівництвом Америки .
Почали домовлятись , Клінценбоки з Яником , під наглядом геополітичних пацанів , підписали папір , хто коли і як вступиться від корита . Геополітичні пацани гарантували , але згідно волі народу , підписані папери нарушили і нагнали Яника . Тут я ще був на стороні "волі народу" . Народ є народ , проти народу не попреш . А Пу вже тоді закусив .
Далі почалось саме цікаве , до влади прийшов Пастор і зразу взяв "під козирьок" у заморських геополітичних пацанів .
І щоб сусідські геополітичні пацани не говорили , не радили , не умовляли - (хлопці не кваптесь , подумайте , не все так у цьому світі просто  ) відповідь була одна , Пішли ви всі до сраки , ми все знємо самі , Америка нам поможе .
Я би хотів на своєму віку побачити Мексіку в такому ж стані як Україна . Цікаво які б пісні , тоді мексіканці співали б про американського президента . Нагадайся про карибську кризу .
Так от вступ України в НАТО є смертельно небезпечним для Росії , і цей момент аж ніяк не можна було не враховувати . Я розумію , що наш Пастор не великий дипломат , але треба було слухати і одних і других .
А тепер на пальцях порахуй скільки часу пройшло від того як нагнали Янка до подій в Криму ? Весь цей час пацанам пояснювали , що так не робиться , що пожалієте . І що у відповідь - пішли до сраки кляті маскалі .
Тільки після всіх цих перемовин Росія почала діяти . А все для того що Україна не була в НАТО , бо згідно статуту країна з  внутрішнім конфліком не може вступити в НАТО .
Ну і ще одне , я завжди так раджу . Ти постав себе на місце Путін і як ти б поступив на його місці ?
Вся різниця в наших поглядах лишень в тому , хто з якого моменту оцінює те що відбувається
Без пропаганди , проаналізуй сказане
https://www.youtube.com/watch?v=gbYXv23ZeZs
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #29 : 16 Квітня 2016, 21:36:32 »

Цитувати (вибране)
Весь цей час пацанам пояснювали , що так не робиться , що пожалієте . І що у відповідь - пішли до сраки кляті маскалі .
Тільки після всіх цих перемовин Росія почала діяти .
я щось не розумію що ти цим хочеш сказати, що треба було тоді йти на поклін до Путіна? І обіцяти йому що ну його нах та Європа, ми всєгда с табой?
Записаний

Чорноліс

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 52
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2016, 22:36:59

    Звідки: Bandery
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #30 : 16 Квітня 2016, 22:19:07 »


У пропонованих критеріях написано: "відносно молодий", а це може означати що завгодно! Так, що особливих упереджень тут нема!  Обираємо не міністра, а людину, яка мала б нас представляти і захищати НАШІ інтереси. Хочеться вірити, що інтереси НАші співпадають з інтересами України. Тому й має бути депутатом той, хто реально працює на Україну і захищає її в цей тривожний час, а не ті, хто паразитує на "патріотизмі"!
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #31 : 16 Квітня 2016, 22:22:36 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #32 : 16 Квітня 2016, 22:25:03 »

я щось не розумію що ти цим хочеш сказати, що треба було тоді йти на поклін до Путіна? І обіцяти йому що ну його нах та Європа, ми всєгда с табой?
ну саме таке , я нігде не писав і ніколи не пропонував . Зато пішли на поклін до Обами і пообіцяли Європі "ми всєгда с табой".  Путін сам по собі і Європа сама по собі , тим більше Америка . У кожного свої інтереси . Я завжди казав , що Україна має бути самостійна , незалежна держава , з взаємовигідними відносинами між країнами . Саме то , чого прагнули наші предки .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #33 : 17 Квітня 2016, 08:03:18 »

Тому відкидуючи пропаганду , давай проаналізуємо факти в перебігу подій
Так, пропаганда якраз не дає Тобі тверезо оцінювати факти.

Про НАТО на майдані була мова?
До майдану і до Яника Україна не збиралася в НАТО? Чогось тоді Пу не закусувало.


Приховано: Показати
22 листопада 2002 року, Прага, ухвалення Плану дій Україна — НАТО;
2004 рік — Ратифікація угоди про підтримку операцій НАТО з боку України;
2005 рік — Початок інтенсифікованого діалогу з НАТО з питань набуття членства та відповідних реформ як передумови переходу до Плану членства як останнього кроку щодо вступу у НАТО;
з 18 до 20 жовтня 2005 року відвідини північноатлантичною радою НАТО (ПАР) України. Постійні представники 26 країн-членів НАТО та Генеральний секретар пан Яап де Хооп Схеффер взяли участь у засіданні Комісії Україна — НАТО (КУН);
з 23 до 24 жовтня 2005 року — Саміт НАТО — Україна у Вільнюсі, Литва. Генеральний секретар НАТО Яап Де Гооп Схеффер заявляє, що Альянс готовий надати Україні допомогу в здійсненні політичних і військових реформ, необхідних для членства Києва у НАТО. Міністр оборони США Дональд Рамсфельд обіцяє Києву всебічну підтримку Вашингтона;
2006–2008 роки — НАТО оголошує політику відкритих дверей щодо вступу України.
15 січня 2008 — подання офіційної заяви щодо можливості приєднання України до Плану дій з членства (ПДЧ) в НАТО (так званий «лист трьох», який був підписаний Президентом України Віктором Ющенко, прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і головою Верховної Ради Арсенієм Яценюком).
3 квітня 2008 на Бухарестському Саміті на рівні Глав держав та урядів держав-членів Північноатлантичної Ради одностайно було погоджено Декларацію, у якій Україну (поряд з Грузією) було запевнено у майбутньому отриманні членства у НАТО.

І вроді та ж Україна була.  І Пу той самий. І не клинило його. Просто хатєлка ще не виросла була. А а 2014-му вже все було готове і роками підготовлене. І Пу зухвало сам у тому зізнався. Але ж то Пу. Йому можна. Бо він має бомби. А Українці не мають права жити так, як їм хочеться.


То взагалі дико звучить, для думаючої людини у нормальній країні, що можна виправдовувати злочин тим, що злодія спровокували.
Типу судять злодія за крадіжку, він виправдовується. що мовляв, я давно пригледів то місце, але якби не дізнався, що інший хоче теж вкрасти, то б не крав, а так вже просто мусів. Він же роками готувався, купу бабок потратив на то, аби сторожа споїти і власників  на курорт відправити, а тут все могло зірватися! Довелося діяти...  :facepalm:

Нема логічного причинно-наслідкового зв'язку між подіями у Твоїх поясненнях. То взяли під козирьок, то послали всіх до сраки. Не ліпиться воно все.

Мені до фєні хотєлкі Пу. Він злочинець, через якого загинули тисячі людей!
Гітлер теж мав причини і його теж "провокували", але щось мене не дуже про нього думка міняється, після того, як я на його місце себе ставлю.

Але ні Пу ні Гітлер не зробили б того, що зробили, якби не мали підтримки задурених пропагандою людей своїх країн. Так от німцям до нині ніяково і незручно, за своїх батьків і дідів, а московити гордо розказують про кримнаш і ескандери.
Ну-ну.
До Мексики мабуть не доживемо, а от  до того, як московити жують соплі і кажуть, що не треба було Крим забирати - вже дожили.
Покарання приходить рано чи пізно.

 


« Останнє редагування: 17 Квітня 2016, 08:26:02 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #34 : 17 Квітня 2016, 08:32:44 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ThPhSw8YKsU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ThPhSw8YKsU</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #35 : 17 Квітня 2016, 10:13:53 »

Цитувати (вибране)
ну саме таке , я нігде не писав і ніколи не пропонував . Зато пішли на поклін до Обами і пообіцяли Європі "ми всєгда с табой".
то ти пишеш що ти підтримував євромайдан, який виступав за євроінтеграцію і проти митного союзу, то ти вже пишеш що треба було йти на поклін до Путіна... Ти вже визначся на якій ти стороні
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #36 : 17 Квітня 2016, 12:10:17 »

що можна виправдовувати злочин тим, що злодія спровокували
Я не виправдою дії Росії на сході , не реально виправдовувати вбивство людей . Я аналізував перебіг подій і що тому наслідувало . І ніхто нікого ні в чому не хоче переконати , просто дивіться на події і причини які їх викликали . У кожної події є своя причина . Це якраз той випадок , коли я задаю питання ЧОМУ ?


То взяли під козирьок, то послали всіх до сраки. Не ліпиться воно все.
Пастор і зразу взяв "під козирьок" у заморських геополітичних пацанів
таке враження , або ти неуважно читав , або принциво не хочеш хоч щось чути .
то ти пишеш що ти підтримував євромайдан, який виступав за євроінтеграцію і проти митного союзу
я підтримав Євромайдан лишень тому що Яникавже неможа було далі терпіти .
то ти вже пишеш що треба було йти на поклін до Путіна...
ти тоже уважно читай , покажи пальцем де я про то писав ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #37 : 17 Квітня 2016, 13:15:01 »

Ти тоже уважно читай і дай відповіді на питання
Про НАТО на майдані була мова?
До майдану і до Яника Україна не збиралася в НАТО? Чогось тоді Пу не закусувало.

Те, що Прибалтика член нато смертельно небезпечно для Московії?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #38 : 17 Квітня 2016, 14:28:07 »

Геополітичні пацани гарантували , але згідно волі народу , підписані папери нарушили і нагнали Яника .
ЯКим чином можна було Яника нагнати? НЕвже слова Парасюка на Майдані так перелякали Яника, що той утік?
Хронологія:
Медалька за поверненння Криму датується 20 лютого.

Представник Росії не підписав Лукін угоду 21 лютого 2014 р.

22 лютого Янукович тупо зник з Києва. 

Все просто і Обговорено тисячі разів, давайте повернемось до теми.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВИБОРИ-2016: на старт, увага, марш
« Прочитано #39 : 17 Квітня 2016, 14:42:24 »


давайте повернемось до теми.

Погоджуюсь , заміть не я перший відойшов від теми  :-[
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь