Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Наше здоров'я  (Прочитано 224701 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наше здоров"я
« Прочитано #140 : 08 Лютого 2011, 19:38:07 »

єдиний вірний спосіб оцінювати - по результату.
Тоді забираю свої слованазад :-[ :bouquet:
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Наше здоров"я
« Прочитано #141 : 09 Лютого 2011, 01:16:29 »

я читаю інколи дописи Рибки і Юрка і жахаюся: ви ніколи до лікаря не ходите?
 Я теж звикла звертатись до лікаря у крайніх випадках. Я вже тут колись описувала свої спроби... :)
 Мушу визнати, що з хворобами і лікарями я зустрічаюсь з дитинства і не маю страху перед грізними діагнозами. До лікарів я стала часто звертатись, коли з"явились діти. Ніби знаю, що робити, але боюсь, що я можу щось пропустити. Лікар більш компетентний!
 Коли у 2-місячної доні з"явився нежить, я, як правильна мама, викликала лікаря. Лікар сходу призначив антибіотики, мотивувавши, що у маленьких дітей дуже швидко розвиваються бактеріальні ускладнення і краще їх попередити. Дозування антибіотиків не відповідало вазі дитини, мені довелось самій робити розрахунки.
Потім це саме відбулось у півроку.
Наступного разу дитина захворіла у п"ятницю тому лікаря я викликати не могла. До понеділка стан дитини покращився і лікар вже не був потрібен. Потім дитина хворіла 2 рази на рік без ускладнень (і без лікаря) і у картці були записи лише про прививки.
 Ця ідилія продовжувалась, поки дитина не пішла у садочок. Їй було 4 роки.
Зазвичай діти у садочку починають хворіти, бо зустрічаються з новими для себе інфекціями. Мала захворіла через 2 тижні. Я, як правильна мама, викликала лікаря, бо в садочок буде потрібна довідка. Якщо є призначення лікаря, то правильна мама завжди має його виконувати. Отже, знову антибіотики (скоригована мною доза відповідно до інструкції).
 Через місяць знову хвороба і знову антибіотики. Ще півтора місяці вдома (щоб дитина трохи відійшла) 3 дні - і хвороба. Тепер вже з ускладненнями - гострий отит. Тут вже без антибіотиків не обійтись.
Отже, за рік ми пройшли 5 чи 6 курсів антибіотиків. Дитина в садочок майже не ходила. А ми здобули хронічний отит середнього вуха і виростили файні аденоїди. Коли дитина захворіла у п"ятницю, то ми везли її у Франківськ, бо дитячий лор не приймав, а дорослий сказав, що не має відповідних інструментів.
 Наша педіатр зробила висновок, що моїй дитині садок не підходить. На моє зауваження "а що тоді буде зі школою?" порадила домовлятись про навчання "на дому". Вона відмовилась дати в садочок довідку про те, що дитина здорова, мотивувавши, що у нас є новонароджений, а доня обов"язково принесе інфекцію і заразить меншого, а у маленьких дітей дуже швидко розвиваються бактеріальні ускладнення... Я і не настоювала, бо була у декретній відпустці і мала можливість тримати дитину вдома. З жахом чекала 1 вересня.
 За 3 місяці дитина пішла у школу. Вона захворіла на першому тижні навчання у п"ятницю. Лікаря викликати не вийшло.
До понеділка проблем не виникло. Потримала її 2 тижні вдома - вухо капала, ніс промивала. Ніби пройшло. Наступного разу доня захворіла під Новий Рік. У другому півріччі - ще 2 рази, але без ускладнень і антибіотиків. Правда, коли бачила, що дитина дуже виснажена, то на 1-2 дні залишала вдома - відпочити. Було, що не пускала на уроки фізкультури
 десь місяць, бо бачила, що дитина має закладений ніс або жаліється на те, що їй важко бігати.
 Тепер вона у 4 класі. Перед Новим роком мала почала стогнати, що діти пропускають уроки через хвороби, а вона мусить ходити на всі уроки. Дуже хотіла захворіти. І захворіла. Вже на канікулах мала справжній грип. Ще й тепер часто зранку бере градусник і сподівається там побачити підвищену температуру, щоб школу прогуляти. :-[
 Вибачте за таку довгу розповідь. Я дуже хотіла на власному прикладі показати, що будь-яка мама має зрозуміти, що відбувається з дитиною, що їй допомагає, має мати достатні знання в медицині, щоб керуватись своїм здоровим глуздом при спілкуванні з лікарями і вчасно звертатись по кваліфіковану лікарську допомогу, коли щось іде не так.
 Моїй дитині допомагає щорічний відпочинок на морі, промивання носу сольовим розчином як профілактика отиту і гаймориту при застуді, натирання стоп маззю "Евкабал" як профілактика застуди при переохолодженні і для лікування тривалого нежитю і кашлю (без підвищеної температури).
 
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Наше здоров"я
« Прочитано #142 : 09 Лютого 2011, 10:21:42 »

хіба він не написав що пневмонія це засохший слиз? хіба це не нісенітниця?

У Вас талант виривати з констексту якихось пару слів. Звичайно ж по науковому цей процес описують інакше, але суть не змінюється від цього :))


Ибо причина воспаления легких - это когда в легких засыхает комок слизи, который перекрывает бронх и прекращается нормальная вентиляции воздуха. Там оседают микробы, и начинается воспаление. Когда слизь засохла в пазухах носа. Это будет что? Гайморит! Когда слизь засохла в трубе между ухом и носом. Отит. Когда слизь засохла в гортани. Круп! Когда в бронхах. Бронхит! Когда слизь перекроет бронх - это и будет воспаление легких. Из-за чего засыхает слизь? Мы уже знаем: как помочь ребенку.

Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Наше здоров"я
« Прочитано #143 : 09 Лютого 2011, 13:16:22 »

Я теж звикла звертатись до лікаря у крайніх випадках. Я вже тут колись описувала свої спроби... Посмішка
я розумію усі побоювання. і я справді ходжу тільки до "перевірених" часом лікарів. а вони - є. і є серед них - хороші спеціалісти. повірте!
Відповідь від: 09 Лютого 2011, 13:13:43
Вибачте за таку довгу розповідь. Я дуже хотіла на власному прикладі показати, що будь-яка мама має зрозуміти, що відбувається з дитиною, що їй допомагає, має мати достатні знання в медицині, щоб керуватись своїм здоровим глуздом при спілкуванні з лікарями і вчасно звертатись по кваліфіковану лікарську допомогу, коли щось іде не так.
Ви - чудова мама. і про те, що мама має знати певні знання - 100%
Відповідь від: 09 Лютого 2011, 13:15:16
Моїй дитині допомагає щорічний відпочинок на морі, промивання носу сольовим розчином як профілактика отиту і гаймориту при застуді, натирання стоп маззю "Евкабал" як профілактика застуди при переохолодженні і для лікування тривалого нежитю і кашлю (без підвищеної температури).
я теж випробувала цей метод від Комаровського - промивання сольовим розчином (1 ч. ложка на 1 л кип"яченої води). попри мій природній скепсис і недовіру - діє!
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Наше здоров"я
« Прочитано #144 : 09 Лютого 2011, 15:51:33 »

Цитувати (вибране)
я теж випробувала цей метод від Комаровського - промивання сольовим розчином (1 ч. ложка на 1 л кип"яченої води). попри мій природній скепсис і недовіру - діє!

це не метод "від Комаровського", це ще індійські йоги пару тисяч років тому придумали.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #145 : 09 Лютого 2011, 16:03:25 »

Сіль відомий народний метод.  :)
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Наше здоров"я
« Прочитано #146 : 09 Лютого 2011, 17:47:27 »

йоги, українці, сіль - помічня ця суміш :P
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Наше здоров"я
« Прочитано #147 : 09 Лютого 2011, 17:49:20 »

дуже поважаю людей які визнають свої помилки  :good :-D
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Наше здоров"я
« Прочитано #148 : 09 Лютого 2011, 21:45:38 »

хто визнає? я? та ніколи! :-D а може Комаровський - індійський йог під прикриттям. га? :-D
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #149 : 09 Лютого 2011, 21:58:14 »

Була в лікаря, п'ю таблетки і капаю вушко  :patient Думаю за пару днів буду як живчик :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Наше здоров"я
« Прочитано #150 : 09 Лютого 2011, 21:59:38 »

молодець. бережіть себе!
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Наше здоров"я
« Прочитано #151 : 09 Лютого 2011, 22:45:31 »

промивання сольовим розчином (1 ч. ложка на 1 л кип"яченої води)
 Мені порадив чудовий лор. На жаль він вже на пенсії. Але він наголошував, що сольовий розчин допомагає на початковій стадії захворювання і коли виділення починають загусати. Але, якщо виділення змінюються і нагадують гній (що свідчить про початок гаймориту або фронтиту), то краще застосовувати содовий розчин.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #152 : 09 Лютого 2011, 22:59:16 »

Ще радять після солі промивати ромашкою.
А горло  трьома розчинами: спочатку сіль, потім ромашка, а наостанок лікарським засобом, наприклад Гівалексом.  5 раз на день. Дуже допомагає.  :)
Так само діткам.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #153 : 10 Лютого 2011, 17:31:53 »

Теж чула про ромашку і сольові розчини-племіннику допомагає. А ще в аптеці продається сольовий розчин Марімер(здається :-[). Він підходить і діткам,продається в ампулках.
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Наше здоров"я
« Прочитано #154 : 24 Лютого 2011, 11:48:55 »

Нація, або Бути хворим модно

http://life.pravda.com.ua/health/2011/02/24/73424/
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

galinka

  • Новачoк
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    24 Вересня 2015, 19:47:53

Наше здоров"я
« Прочитано #155 : 24 Лютого 2011, 22:17:43 »

Того тижня, в розпачі, що підчепила дуууже ужасний насморк закапала в ніс розчин масляний "Хлорофилипт" (який був приписаний мамі для лікування лорингіту) і на наступний день була шалено здивована - ніс практично здоровий))) Тому рекомендує спробувати це чудо Вам, але попереджаю: відчуття не з приємних.... ;)
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #156 : 25 Лютого 2011, 04:36:46 »

вакцина проти ВІЛ довела свою безпеку:



http://tsn.ua/nauka_it/sensaciya-vid-indiyskih-medikiv-vakcina-proti-vil-dovela-svoyu-bezpeku.html
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #157 : 30 Липня 2011, 22:10:11 »

Ви займаэтесь самолікування використовуючи поради, що прочитали в неті  :!!
http://marina-yudenich.livejournal.com/646828.html  :(
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Наше здоров"я
« Прочитано #158 : 04 Лютого 2012, 14:40:06 »

Стосовно догляду за шкірою у зимовий період (з порталу Лікар інфо)                                 

http://www.likar.info/azbuka-zdorovya/article-54127-zimniy-uhod-za-kozhey/
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Наше здоров"я
« Прочитано #159 : 04 Лютого 2012, 14:55:39 »


 Спілкувалася нещодавно із калуським онкологом.Почула доволі цікаве припущення-хоча німецькі лікарі уже це довели-що більшість відсотків жінок ( зокрема і у нашому районі), які захворіли на рак грудних залоз ,і більшість чоловіків, у яких рак простати,не мали сексуальних стосунків протягом довшого часу. Звісно воно не смішно,але висновок напрошується сам: кохатися,кохатися і ще раз кохатися  :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...