Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Наше здоров'я  (Прочитано 224692 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Наше здоров'я
« Прочитано #380 : 27 Лютого 2020, 07:58:09 »


о!  :drink
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Наше здоров'я
« Прочитано #381 : 27 Лютого 2020, 09:41:22 »

ну і трохи зради...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров'я
« Прочитано #382 : 27 Лютого 2020, 11:03:54 »

Порохоботи вже в край здуріли зі своїми полюваннями на відьом.  :facepalm:

Все найгірше - воно на поверхні. Навіть шукати не треба. А вони все вишукують.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Наше здоров'я
« Прочитано #383 : 27 Лютого 2020, 11:26:38 »

які такі порохоботи?
чи у тебе хто не зебіл  - той порохобот.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Наше здоров'я
« Прочитано #384 : 27 Лютого 2020, 16:54:55 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Наше здоров'я
« Прочитано #385 : 27 Лютого 2020, 23:58:47 »

Україна не закуповує тест-системи на коронавірус у Росії - МОЗ

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/health/country/10893977-ukrajina-ne-zakupovuye-test-sistemi-na-koronavirus-u-rosiji-moz.html
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Наше здоров'я
« Прочитано #386 : 29 Лютого 2020, 23:21:05 »

Задержать COVID-19. Все про фильтрацию воздуха на случай пандемии

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Наше здоров'я
« Прочитано #387 : 01 Березня 2020, 11:48:21 »

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Наше здоров'я
« Прочитано #388 : 01 Березня 2020, 14:03:51 »

Їхав сьогодні у підгірки, назустріч їхала швидка з мигалками і всі були в захисних костюмах ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров'я
« Прочитано #389 : 01 Березня 2020, 21:22:37 »

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Наше здоров'я
« Прочитано #390 : 01 Березня 2020, 21:56:13 »

Хм у світлі новин з коронавірусом чи не хтілиби духовенство заборонити цілювання хрестів, мощів, євангілія вірянам каждої неділі і по свєтах? Бо коригувати світське життє вни берутсі http://vikna.if.ua/news/category/all/2020/02/29/107624/view а хто буде давати на лікування пацієнтів гроші? церковні громади?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Наше здоров'я
« Прочитано #391 : 02 Березня 2020, 06:56:10 »

Хм у світлі новин з коронавірусом чи не хтілиби духовенство заборонити цілювання хрестів, мощів, євангілія вірянам каждої неділі і по свєтах? Бо коригувати світське життє вни берутсі http://vikna.if.ua/news/category/all/2020/02/29/107624/view а хто буде давати на лікування пацієнтів гроші? церковні громади?
 :good
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров'я
« Прочитано #392 : 02 Березня 2020, 07:37:34 »

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров'я
« Прочитано #393 : 02 Березня 2020, 08:37:35 »

Щодо віруючих і вірусу - католики вжили заходів.

Правда я не чув щоб вони рекомендували яких заходів не має бути під час великого посту.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Наше здоров'я
« Прочитано #394 : 02 Березня 2020, 16:53:13 »

ПАНІКА В НОВИХ САНЖАРАХ: ЖУРНАЛІСТИ ВІДСЛІДКУВАЛИ, ЯК І ЗВІДКИ ПОШИРЮВАЛИСЯ ПРОВОКАЦІЇ В СОЦМЕРЕЖАХ


У Вайбер-чати, де неодноразово лунали заклики спалити госпіталь та штурмувати держадміністрації, зокрема, радили дивитися проросійські телеканали, такі як "НАШ", "112 Україна", ZIK і NewsOne

Журналісти LIGA.net й Texty.org.ua встановили послідовність, з якою 19 лютого, напередодні приїзду евакуйованих з Уханю, у соцмережах поширювали провокативні повідомлення, що призвело до заворушень у Нових Санжарах.

"Поки уряд вперто мовчав про деталі приїзду українців із епіцентру епідемії, в соцмережах почали з'являтися повідомлення про приїзд до Нових Санжар п'ятидесяти людей, інфікованих коронавірусом. Ця інформація миттєво розповзлася по селищу. І всього за півдоби насмерть перелякала жителів Полтавської області", – йдеться в матеріалі "Спецоперація імені Портнова-Шарія. Як розганяли паніку в Нових Санжарах, і хто за цим стоїть".

Приховано: Показати
Журналісти встановили, що першим про госпіталізацію евакуйованих із Китаю в Нових Санжарах заговорив Сергій Чередніченко — екс-депутат Полтавської міської ради та голова СПУ, яку до нього очолював нинішній депутат від ОПЗЖ Ілля Кива.
"Повідомлення Чередніченка з'явилося на сторінці у Фейсбуку о 10 ранку 19 лютого: "Українців привезуть із Китаю в Нові Санжари. В санаторій. Інфекційних лікарень в Україні не знайшли". Згодом Чередніченко редагує пост і виставляє пізніший час публікації — 20:00 – щоб приховати той факт, що саме він став першим ньюзмейкером. Втім, скріншоти назавжди зафіксували реальний час публікації", – йдеться в статті. Його пост розійшовся по місцевих групах.

У дописі йшлося, що керівництво району "вже отримало розпорядження" – але, як зазначають журналісти, це не збігається зі словами голови Новосанжарської райради Геннадія Супруна, який нічого про це не знав до ранку 20 лютого.

Крім того, після 19:00 19 лютого у месенджері Viber почали з’являтися групи, до яких одночасно долучилися тисячі жителів Полтавської області. Багатьох з них долучили без їхньої згоди і вони навіть не знали, хто їх туди приєднав.
Як стверджують журналісти, група "Нові Санжари" була створена 19 лютого о 22:16. Перше повідомлення в ній опублікувала користувачка, підписана, як "Оленка" з таким текстом: "У військовий санаторій везуть інфекційно хворих із Китаю (50 чоловік). Ми не можемо дозволити знищити наше населення, ми повинні запобігти багаточисленним смертям. Люди, піднімайтесь, у нас всіх є діти!!! Треба діяти негайно".
У матеріалі наголошується, що насправді в Україну евакуювали людей, які не мали жодних симптомів не лише коронавірусу, але й навіть ГРВІ. На літак пускали лише здорових людей.

Протягом наступних кількох годин у групі з’явилося понад 10 фейків та "лякалок". Разом з цим, у групі через кожні 10-20 хвилин лунали заклики до радикальних дій: перекривати дороги (що й було зроблено), залізничні колії, робити коктейлі молотова, спалити госпіталь та штурмувати держадміністрації.

Серед повідомлень, які активно писали, аби навести паніку:

"Люди, якщо цю ніч будемо спати,то проснемся мертвими"

"Бувший головний лікар санепідемстанції України пояснює, що для утримання людей для 14-денної обсервації, в Україні немає жодного медичного закладу, тому і вибирають маленькі містечка, де буде менше шуму!"

"Китайські біженці прийдуть і будуть одягнені в камуфляж, щоб ми, новосанжарівці, не зрозуміли, де хто!!!"

Загалом за першу добу в групі вже було близько 5 тис. повідомлень. Їх прочитали понад 6 тис. учасників групи. Зазначається, що найактивнішими виявилися 20 користувачів – вони регулярно публікували фейки та закликали до насильства.

Також у групі постійно рекомендували дивитися онлайн-трансляцію телеканалів "НАШ" (власником якого є проросійський політик Євгеній Мураєв), а також "112 Україна", ZIK і NewsOne (останні належать Тарасові Козаку і перебувають в орбіті впливу кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука). Також адміністратори рекомендують почитати телеграм-канал, де постійно критикують усі політичні сили, окрім проросійських – "Партії Шарія" та "Опозиційної платформи – За життя".

"Час від часу із посиланням на ефір цих медіа активні користувачі закликають до агресивних дій. Наприклад, 20 лютого о 16:11 користувач "Іван Барило" пише: "Ровно минуту назад на канале 112 в студии прозвучало что как выход – спалить санаторий" (медцентр Нацгвардії, – ред.). Згодом біля санаторію активісти розпалили велике вогнище – прямо перед центральним заїздом – щоб автобуси з прибулими з Китаю не могли потрапити на територію медцентру "Нові Санжари", – йдеться в журналістському розслідуванні.
Журналісти зазначають, що групу адмініструють троє російськомовних адміністраторів. Зважаючи на той факт, що Нові Санжари є здебільшого україномовними, тож журналісти припустили, що адміністратори – не місцеві.

Розслідувачі поспілкувалися з користувачами, які адмініструють чат. На запитання, для чого вони цим займаються – ті відповіли, що за наявності вільного часу.

Журналісти звернули увагу на те, що після протистоянь у Нових Санжарах причетні до інформаційної спецоперації почали розганяти образливі повідомлення на адресу українців, називаючи Україну "країною третього світу, яка боїться своїх громадян".

https://project.liga.net/projects/new_sanjars/

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Наше здоров'я
« Прочитано #395 : 05 Березня 2020, 10:58:16 »

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Наше здоров'я
« Прочитано #396 : 08 Березня 2020, 01:09:24 »

 :o

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров'я
« Прочитано #397 : 09 Березня 2020, 18:31:12 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ou6CfeODQuI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ou6CfeODQuI</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Наше здоров'я
« Прочитано #398 : 10 Березня 2020, 16:46:00 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров'я
« Прочитано #399 : 10 Березня 2020, 19:24:43 »

Так він же то і запостив
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.