Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Наше здоров'я  (Прочитано 224776 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров"я
« Прочитано #260 : 29 Листопада 2014, 19:10:37 »

Гм.
Тоді мій організм капєц як розганяється. Я ж мало не літр чаю з лимоном вфігарюю  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наше здоров"я
« Прочитано #261 : 21 Грудня 2014, 22:48:46 »

Цитувати (вибране)
РЕЦЕПТ ЭКОНОМИИ!!! Простыла. Кашель. Пошла в аптеку, что делаю не очень часто. Выбрала то, чем обычно пользуюсь уже несколько десятилетий. Стоя в очереди, слышу типичные вопросы и ответы:
- Что вы мне посоветуете от кашля, ломоты в суставах и головной боли?
- Дайте что-нибудь от температуры, кашля, ломоты в суставах и головной боли.
***
- Колдрекс, леденцы…., пастилки… антибиотики, итого 600-1500 руб.
Спорить с провизором не посчитала нужным, это их работа, но решила устроить небольшой спектакль. Итак, подошла моя очередь .
- что вы мне посоветуете от кашля?
 - леденцы " …."
- сколько стоят?
- 300 рублей
- СКОЛЬКО? ГОВОРИТЕ ГРОМЧЕ ПОЖАЛУЙСТА Я ПЛОХО СЛЫШУ!!!
- 300 РУБЛЕЙ!!
- А У ВАС ЕСТЬ МУКАЛТИН?
- да
- СКОЛЬКО СТОИТ ?
- 5 рублей
- ГРОМЧЕ, Я ПЛОХО СЛЫШУ!
- 5 РУБЛЕЙ !!! - эхо разнесло весть по всей аптеке, очередь насторожилась, всё внимание с витрин перенеслось на нас с провизором.
- А ЕСТЬ ТРАВА ТЕРМОПСИСА С СОДОЙ 7, ИХ РАНЬШЕ КОПЕЕЧНЫМИ ТАБЛЕТКАМИ НАЗЫВАЛИ?
- ЕСТЬ!!
- СКОЛЬКО??
- 1 РУБЛЬ!!!
- УТОЧНИТЕ !
-1 РУБЛЬ!!!!!!!!!!!!! — градус беседы повышался, провизор всё распалялась и зрители начинали роптать…
- МИКСТУРА ПЕРТУССИН?
- ЕСТЬ!
- СКОЛЬКО?
- 4-50!
- МАЗИ ПРОПОЛИСА?
-12 РУБЛЕЙ, НО ОНА ГОМЕОПАТИЧЕСКАЯ
- ОТЛИЧНО!!!
- ШРОТ РАСТОРОПШИ ПЯТНИСТОЙ?
- 8 РУБЛЕЙ
- МАСЛО РАСТОРОПШИ?
-12 РУБЛЕЙ
В итоге я заказала: термопсиса 3х10 таблеток = 3 рубля мукалтин 2 уп.х10 таблеток = 10 рублей мазь прополиса 1 туб=12 р. пертуссин 1 пузырёк = 4-50 шрот расторопши 1 пакет =8 руб (сейчас цены стали чуть выше)
- СКОЛЬКО ЗА ВСЁ?
- 37 с половиной
- 37.50 ЭТО ТЕМПЕРАТУРА ИЛИ ЦЕНА? ГОВОРИТЕ ГРОМЧЕ, ПОЖАЛУЙСТА!!
- Т Р И Д Ц А Т Ь С Е М Ь Р У Б Л Е Й П Я Т Ь Д Е С Я Т К О П Е Е К ! -, забила гвозди провизор…..лицо было бордово каменным. - спасибо!:), тихо ответила я. Первой не выдержала женщина с ребёнком:
- Это всё от кашля? можно записать названия? почему так дёшево?
- Эти лекарства всегда стоили дёшево и нас ими лечили в детстве и родители наши лечились!
- А ПОЧЕМУ ТОГДА ИХ НЕТ НА ВИТРИНЕ?
- ЭТО НЕ ВЫГОДНО АПТЕКАРЮ, ЗА НИХ ЕМУ НЕ ДОПЛАЧИВАЮТ ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЕ КАМПАНИИ.
Для справки:
Многие дорогостоящие лекарственные препараты имеют более дешевый аналог с идентичным составом. Запишите себе их названия, если не хотите "работать на аптеку": .
Нурофен (120руб) и Ибупрофен (10руб)
Мезим (300руб) и Панкреатин (30руб)
Но-шпа (150руб) и Дротаверина гидрохлорид (30руб)
Панадол(50руб) и Парацетамол (5руб)
Белосалик (380руб) и Акридерм СК (40руб)
Бепантен (250руб) и Декспантенол (100руб)
Бетасерк(600руб) и Бетагистин (250руб)
Быструмгель (180руб) и Кетопрофен (60руб)
Вольтарен (300руб) и Диклофенак (40руб)
Гастрозол (120руб) и Омепразол (50руб)
Детралекс (580руб) и Венарус (300руб)
Дифлюкан (400руб) и Флуконазол (30руб)
Длянос (100руб) и Риностоп(30руб)
Зантак (280руб) и Ранитидин (30руб)
Зиртек (220руб) и Цетиринакс (80руб)
Зовиракс (240руб) и Ацикловир (40руб)
Иммунал (200руб) и Эхинацеи экстракт (50руб)
Имодиум (300руб) и Лоперамид (20 руб)
Йодомарин (220руб) и Калия йодид (100руб)
Кавинтон (580руб) и Винпоцетин(200руб)
Кларитин (180руб) и Лорагексал (60руб)
Клацид (600руб) и Кларитромицин (180руб)
Лазолван (320руб) и Амброксол (20руб)
Ламизил (400руб) и Тербинафин (100руб)
Лиотон-1000 (350руб) и Гепарин-акригель 1000 (120руб)
Ломилан (150руб) и Лорагексал (50руб)
Максидекс (120руб) и Дексаметазон (40руб)
Мидриацил (360руб) и Тропикамид (120руб)
Мирамистин (200руб) и Хлоргексидин (10руб)
Мовалис (410руб) и Мелоксикам (80руб)
Нейромультивит (250руб) и Пентовит (50руб)
Нормодипин (620руб) и Амлодипин (40руб)
Омез (180руб) и Омепразол (50руб)
Панангин (140руб) и Аспаркам (10руб)
Пантогам (350руб) и Пантокальцин (230руб)
Ринонорм (50руб) и Риностоп (20руб)
Сумамед (450руб) и Азитромицин (90руб)
Трентал(200руб) и Пентоксифиллин (50руб)
Трихопол (90руб) и Метронидазол (10руб)
Троксевазин (220руб) и Троксерутин (110руб)
Ультоп (270руб) и Омепразол (50руб)
Фастум-гель (250руб) и Кетопрофен (70руб)
Финлепсин (280руб) и Карбамазепин (50руб)
Флюкостат (200руб) и Флуконазол (20руб)
Фурамаг (380руб) и Фурагин (40руб)
Хемомицин (300руб) и Азитромицин (100руб)
Энап (150руб) и Эналаприл (70руб)
Эрсефурил (400руб) и Фуразолидон (40руб)
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наше здоров"я
« Прочитано #262 : 11 Січня 2015, 02:41:01 »

Не знаю на скільки правда, але натрапила на такий рецепт від раку (дай Бог, щоб нікому не пригодився, а лише як засіб для бадьорості і енергійності):
Цитувати (вибране)
Лекарство от рака?
Как это ни странно звучит, но факт остаётся фактом – этим экстрактом лечат рак в Болгарии. И более того – дают 100% гарантию, что рак им можно излечить как до операции, так и после. Рецепт на удивление прост. Кстати, в России есть люди, которые утверждают, что именно этим рецептом они излечились от рака. Возможно совместно с приёмом медицинских препаратов. Утверждать что либо не могу, поэтому просто выдаю рецепт. Собрать ягоды бузины черной и пересыпать их сахаром в стеклянной посуде – слой с палец ягод, затем такой же слой сахара и так далее до самого верха посуды. Настаивать от полумесяца до месяца. Затем полученный экстракт процедить. Принимать 3 раза в день сразу после еды по 1 ст ложке. За 10 минут до еды выпивать по 150 г дистиллированной воды. Курс лечения 1,5 месяца, через месяц повторить. Три таких сеанса – и рак излечивается. Для профилактики достаточно одного курса в год. Это лекарство придаёт бодрость и энергию.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров"я
« Прочитано #263 : 11 Січня 2015, 10:12:37 »

Якби то була правда то німці би взагалі не хворіли, бо вони з бузини варення їдять так, як ми з сливок.
Ну може різниця у тому, що варення термооброблене.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наше здоров"я
« Прочитано #264 : 11 Січня 2015, 16:10:01 »

Воно-то може і так. Але...О, до речі - згадала одного німця з господарської виставки в Києві. Йому уже 75 років було, а він ще хотів на кавалєрку і на танці. Я ще подумала - як все-таки німці уміють "зберігатись", наші чоловіки після 50 уже гірше виглядають за того власника куроферми.
Є люди, які чи то уміють так сильно піддаватись самонавіюванню чи їх організм справді щось відчуває-знає. Пригадала кілька випадків зцілення від раку. Один чоловік пив скипідар (яким нормальна людина уже отруїлась би), а сусід нашого співробітника пересів на велосипед і щодня вижимав десятки кілометрів (казав, що як зупиниться, то помре), а вночі уявляв собі червоного півня, що викльовував ті ракові клітини. І воздалось йому по вірі його. Але то далеко не для всіх такі "методи" підходять.
...Тож, що стосується німців (у всякому випадку тих, що я зустрічала у Києві) - то вони "живчики" в порівнянні з українцями того ж віку. Може то і справді бузина у них там бузить в організмі ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров"я
« Прочитано #265 : 11 Січня 2015, 16:13:34 »

Можу підтвердити. Німці живучіші і якість життя після 70 у них в загальному вища.
Але я вас розчарую.
Крім генетичних задатків і кращої їжі-екології, основною причиною є їх непосидючість і роботящість.
Наші "гуцули" (ті що не закладають надміру) теж живчики.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Наше здоров"я
« Прочитано #266 : 11 Січня 2015, 20:59:17 »

Цитувати (вибране)
Не знаю на скільки правда, але натрапила на такий рецепт від раку (дай Бог, щоб нікому не пригодився, а лише як засіб для бадьорості і енергійності):
Бузина досить токсична рослина і її використовувати треба обережно. У нас в основному використовують цвіт бузини для лікування органів дихання. Сам збирав і лікувався.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров"я
« Прочитано #267 : 11 Січня 2015, 23:06:07 »

Бузина досить токсична рослина і її використовувати треба обережно

Краще перед тим як взагалі будь що пхати до рота - спочатку прочитати як, коли і з чим то їсти  ;)

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Наше здоров"я
« Прочитано #268 : 25 Січня 2015, 20:46:33 »

          Людожерство

 Компанія Nestlé співпрацює з Senomyx, яка в процесі виробництва для своїх партнерів-виробників продуктів розробляє смакові підсилювачі, отримані з абортованих немовлят (НЕК-293 - клітинна лінія, одержувана з нирок людського ембріона). Всього Senomyx розробила більш 800 000 смаків. Senomyx була організована в 1999 році в Каліфорнії Любертом Штраером, володіє 113 патентами на ароматизатори, більшість з яких виготовляються на матеріалах з абортованих немовлятах.

Продукти, які містять НЕК-293:
• Всі вершки для кави
• Марка Maggi супи швидкого приготування, бульйонні кубики, кетчупи, соуси, приправи, локшини швидкого приготування.
До недавнього часу партнером компанії, що експериментує над людьми, була PepsiCo.

PepsiCo припинила використання клітин абортованих плодів для поліпшення смаку напоїв. Спасибі їм, що все-таки перестали примушувати людей до канібалізму.

Більшість споживачів не знають, що купуючи і споживаючи продукцію Нестле вони поглинають добавку, вироблену з людей, які не народились. При цьому щорічно з Росії експортується на Захід більше 500 000 трупів дітей.
http://hram.lviv.ua/2709-pravoslavni-aktivisti-proti-lyudozherstva.html
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров"я
« Прочитано #269 : 25 Січня 2015, 20:51:00 »

Ну та то ж явна фігня  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Наше здоров"я
« Прочитано #270 : 25 Січня 2015, 21:05:20 »

чого  фігня, це відкрита інформація.

Клітини абортованих дітей не лише в Pepsi, але і в їжі, ліках та косметиці,– науковець

 Впродовж останнього часу компанія «Pepsi» опинилася в центрі уваги ЗМІ та громадськості, коли стало відомо, що вона має намір випустити у продаж напій з підсолоджувачем, виготовленим завдяки використанню клітин абортованих зародків. Захисники життя в багатьох країнах заявили про свій намір бойкотувати продукцію цієї компанії. Однак американський науковець Ребекка Тейлор розповідає про те, що не лише продукцію «Pepsi» слід бойкотувати.
Приховано: Показати


 Пані Тейлор, технолог молекулярної біології, склала список американських компаній, які використовують клітини і тканини абортованих дітей для розвитку своєї продукції – від дитячої вакцини до косметики. Отже до списку, опублікованому на National Catholic Register,  увійшли:


 «Neuralstem» – вводить стовбурові клітини абортованих на 8 тижні дітей у спинний мозок хворих на латеральний аміотрофічний склероз. Нещодавно почала досліджувати використання таких клітин для лікування депресії.


 «ReNeuron» – використовує абортовані клітини для лікування хворих на інсульт. Керівник цієї компанії відкрито пояснив звідки компанія отримує ці клітини: «Ми отримуємо матеріал з мозку людського плоду, отриманого внаслідок перерваної вагітності.  Переважно це плоди 8-10 тижня».


 «Neocutis» – продає косметику та дерматологічну продукцію і відкрито заявляє, що виготовляє її із тканин людського плоду, отриманих внаслідок селективних абортів. Ця продукція виготовляється для того, щоб «усунути зморшки та набряклість навколо очей і надати довготривалий ефект зволоження для блискучої шкіри».


 Компанії «Merck» та «GlaxoSmithKline» для виготовлення вакцини від краснухи, поліомієліту, гепатиту А та вітряної віспи використовують лінію клітин MRC-5, яка була отримана у 1966 році з легень 14-тижневого плоду чоловічої статі, а також лінію WI-38, отриману з плоду жіночої статі, абортованого в 1964 році.


 «Senomyx» використовує лінію абортованих клітин HEK 293 (отриману з абортованого в 1970-их роках плоду чоловічої статі) для тестування хімічних речовин в якості можливих підсилювачів смаку. Як повідомляє п. Тейлор, компанія «Senomyx» має підписані контракти із компаніями «PepsiCo», «Kraft» та «Nestle», відповідно до яких проводить тестування підсилювачів смаку для їх продукції.


 На завершення, Ребекка Тейлор зазначає, що захисники тварин успішно лобіювали свої інтереси, відповідно до яких компанії змушені писати на своїх продуктах, чи їх тестування не проводилось на тваринах.


 «Настав час для католиків і усіх захисників життя вимагати, щоб компанії, які використовували абортовані клітини для виготовлення своєї продукції: чи то ліків, чи вакцини, чи їжі, чи будь-якої іншої,– писали про це. А після того ми мусимо протистояти цьому і вимагати, щоб вони використовували альтернативний матеріал»,– пише вона. – «Без нашої активної участі використання абортованих дітей не просто триватиме, воно значно пошириться».


 «Ми живемо в культурі смерті – реальності, яка просто вимагає, щоб на продукції було зазначено: Цей продукт був створений шляхом вбивства невинного людського життя», – підсумовує спеціаліст з молекулярної біології Ребекка Тейлор.
При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на "КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ" обов'язкове.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров"я
« Прочитано #271 : 25 Січня 2015, 21:09:51 »

яка в процесі виробництва для своїх партнерів-виробників продуктів розробляє смакові підсилювачі, отримані з абортованих немовлят (НЕК-293 - клітинна лінія, одержувана з нирок людського ембріона)
Як завжди диявол криється в деталях.
Загалом у реченні всі слова правда, але складені вони так, що виникає брехня.


Цитувати (вибране)
Сеномикс. запатентовала запах, используя собственную систему, чувствительную ко вкусу. Эти рецепторы ранее были получены в культуре клеток HEK293. Клетки HEK293 получены от клеток почки абортированного ребенка.

Відчуваєш різницю???



Відповідь від: 25 Січня 2015, 21:08:25
Романе, читай дійсно джерела інформації, а не підготовлені незнати з якою метою матеріали.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Наше здоров"я
« Прочитано #272 : 25 Січня 2015, 21:12:04 »

православні мп жгуть :=)
100 фур з мертвими дітьми в европу.......
типу,.. пийте краще вятський квас :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон
Наше здоров"я
« Прочитано #273 : 25 Січня 2015, 21:18:04 »

Краще перед тим як взагалі будь що пхати до рота - спочатку прочитати як, коли і з чим то їсти  Підморгую

Може він крім "кошерних" текстів нічого більше не читає   :=)    :=)

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Наше здоров"я
« Прочитано #274 : 25 Січня 2015, 21:35:44 »

ну поясніть які то є надійні джерела інформ. Про використання аборт.матеріалів є багато інф. в інтернеті і не тільки на релігійних сайтах, а сайтах з проблем біоетики та інших.
От англомовний сайт
Hey Nestle, stop researching and/or using aborted fetus cell flavor enhancers!
https://www.change.org/p/hey-nestle-stop-researching-andor-using-aborted-fetus-cell-flavor-enhancers
Відповідь від: 25 Січня 2015, 21:32:13
Клетки HEK293 получены от клеток почки абортированного ребенка. Эти клетки получены от здорового абортированного плода человека в 70-х годах[2] Используя информацию генома человека, Сеномикс. идентифицировала сотни видов вкусовых рецепторов и в настоящее время получила 113 патентов.
Вікіпедія.
« Останнє редагування: 25 Січня 2015, 21:42:38 від newroman »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наше здоров"я
« Прочитано #275 : 25 Січня 2015, 22:48:36 »

Ну що з Тобою робити, коли Ти вже налаштований на інформацію. Так ватників готують.

Та фірма використовуючи тканини з абортованого матеріалу (не спонукала до абортів і не змушувала, просто взяла те, що призначалося на викидання якоюсь безсердечною мамусею), виростила спеціальний клітинний комплекс, який потім використовувала в експериментах, як систему рецепторів для тестування хімічних речовин в якості можливих підсилювачів смаку.

Якщо вже зовсім для дітей то так:
1. Взяли ще живі клітини мертвого плода.
2. Розмножили їх і виростили як кусок м'яса з рецепторами.
3. Маючи такий "датчик" пробували на ньому, на які хімічні сполуки як він реагує і таким чином винаходили смакові додатки.

Ясно так?
Нема там у тих додатках мертвих дітей!
Ще з трупа ніхто смаколики не зробив, бо якось то з трупа не получається.
Відповідь від: 25 Січня 2015, 22:41:16
При чому це я подаю з наведеної тобою ж цитати!!!
Цитувати (вибране)
«Senomyx» використовує лінію абортованих клітин HEK 293 (отриману з абортованого в 1970-их роках плоду чоловічої статі) для тестування хімічних речовин в якості можливих підсилювачів смаку.

А перед тим Ти подав матеріал, де писало про людоїдство

Цитувати (вибране)
Senomyx, яка в процесі виробництва для своїх партнерів-виробників продуктів розробляє смакові підсилювачі, отримані з абортованих немовлят

Ну не вірю, що Ти сам не бачиш різниці!



Відповідь від: 25 Січня 2015, 22:44:01
Так само робляться матеріали про укрів, що викопали Чорне море!

Десь у якомусь підручнику певно писало, що за древньою легендою самих укрів, вони викопали собі море. Таке можна припустити, що таке могли написати у підручнику.
Робиться легенька перестановочка і вже в сюжеті кажуть, що у новому підручнику дибіли українці стверджують, що то їх предки укри викопали собі море.
Ніби ті ж слова, але...

А ще така деталь, щоб вколоти. Мовляв украм було завидно, шо у всіх є море, а у них нема...
Грамотно все робиться. Так, щоб зачепити потрібні струнки  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Наше здоров"я
« Прочитано #276 : 25 Січня 2015, 23:01:56 »

ну я вже тепер поняв шо не прочитав вдумливо.  :pardon
дякую, що розжував !  :)
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Наше здоров"я
« Прочитано #277 : 27 Січня 2015, 02:40:50 »

Клетки HEK293 получены от клеток почки абортированного ребенка
бачите як дешево можна купити те, за що олігархи платять мільйони за 1 дозу. Краще б пили коку для омолодження ;).
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон
Наше здоров"я
« Прочитано #278 : 27 Січня 2015, 23:16:19 »

Краще б пили коку для омолодження

Листя коки жують . Але не для омоложення , а для того , щоб підбадьоритись . Наркоші же з тонізуючої зелені перетворили все  на порошки

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон
Наше здоров"я
« Прочитано #279 : 18 Квітня 2015, 01:22:36 »

ТОП-10 бесполезных лекарств

В перечне самых бесполезных лекарств ученые отводят первое место актовегину. Врачи назначают его всем подряд - беременным и роженицам, для лечения ожогов, реабилитации после инфарктов и инсультов. Он содержит вытяжку из крови телят, что якобы способствует насыщению клеток человеческого организма кислородом и его общему оздоровлению. Но данных о клинических испытаниях этого лекарства нет. В США и Европе актовегин вообще запрещен.