Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Заощадження тепла та енергоносіїв  (Прочитано 233019 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #160 : 18 Вересня 2016, 12:59:23 »

Тоді тобі треба робити як каже тад - бутилку з водою в туалетний бачок . 

Хоча можу трохи розказати про мій досвід економії з лічильниками . Водолічильники я встановив ще в 1998 році ( воював з батьками відносно цього ) - треба було два лічильника на стояки кухні і два лічильники на ванну-туалет . І дійсно - за місяць на кухні часто і кубометра не набиралось  ( це стосується холодної води ) , гаряча йшла 1-2 куба в місяць . В туалеті-ванні йшло в два рази більше . Чиста економія почалась менш ніж за рік ( десь хватило 8-9 місяців щоб відбити гроші на лічильники і зварщиків ) . Після цього батя був найбільшим проповідником серед його знайомих  :D     А перед тим влаштовував істерики ( як тут тад ) - типу " уже шклєнку води не випю спокійно " чи " вже ми лижку води не дадуть бо треба буде платити "       :facepalm:   :D   :D 


Тому моя порада така - бутилку в туалетний бачок і аератор на крани ( в одному виграєш - значно зручніше мити руки і швидше ).
« Останнє редагування: 18 Вересня 2016, 13:08:16 від ББА »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #161 : 18 Вересня 2016, 13:21:12 »

Та аератори тепер у всіх кранах стоять ще з магазину.
На рахунок бачка, то у мене такий унітаз, що там не вийде економити, бо треба буде щоразу віничком працювати і ще раз зливати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #162 : 18 Вересня 2016, 18:09:08 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #163 : 19 Вересня 2016, 08:36:33 »

Тобто держава вважає доцільним видавати такі "дівайси" лише щоб кожна сімя з 4х чоловік могла зекономити 18 чи 48 фунтів в РІК .  А тут якийсь кінь мені мозги компостував про те , що це копійки і він як сирьозний инжинір такою хєрньою страдати не буде . Мда , Англія лошара повна в порівнянні з деякими калуськими инжинірами
Англія не лошара, а хитра курва. Про такі речі як маркетинг, або державні програми ти чув?
Для тих хто в танку пояснюю.  :dopovid
Маркетинг - якась "невідома згвалтована штуковина" масовою рекламою пропагується як супер-пупер засіб, який можна зстосовувати для рук, ніг, карбюратора, радіатора, генератора, медіатора, обтюратора,... Далі цей засіб випускається в продаж, де його успішно купує "продвинутий ЛОХ" з Льондона. А вже потім в процесі експлуатації виявляється що то г..но, але "продвинутий ЛОХ" не хоче признаватись, що його кинули/розвели і тихо мовчить.  :P
Державна програма. Якийсь "остап бендер" вирішує заробити, але маркетинг то не завжди 100% гарантії, і затратно. Тому знайшовши чиновничка в державному апараті, предявляє той самий супер пупер засіб. Далі держ апарат вже сам крутить рекламу (приховану) і каже що за ради економії вигідно то роздати безплатно, державним коштом і на цьому така економія, що за рік окупиться десятки разів. Споживач, спробувавши розуміє, що то г..но, але безкоштовне (на справді за податки споживача) викидає в сміття і сміється з друзями.  :P А в цей час остап бендер дає відкат тому чиновнику.  :frend
А висновок один: "що в голову, що по голові" значення не має.  :=)
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #164 : 19 Вересня 2016, 12:00:52 »

Маркетинг - якась "невідома згвалтована штуковина" масовою рекламою пропагується як супер-пупер засіб
  В принципi воно так , однi унiтази роблять з великими бачками , iншi пристроi для зменшення об"ему бачка , i всi потрошка грiють руки на людях. Ну таке воно маркетингове жття. ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #165 : 19 Вересня 2016, 12:28:53 »

Англія не лошара, а хитра курва. Про такі речі як маркетинг, або державні програми ти чув?

в Англії є багато програм . Наприклад якщо ти будеш встановлювати енергозберігаючий бойлер для води і отоплення , то держава може дати тобі доплату в 600 фунтів і ти ще можеш платити в кредит . Якщо ти утеплюєш горище - то теж дають до 30% знижки . Одним словом Англія хитра курва лошара - почала економити гроші . Всі нові будинки лише з подвійними вікнами . І тд і тп .

 А відносно води відкрию невеликий секрет . Навіть якщо ти не платиш за воду - то тобі її НІКОЛИ не відключать .  :o

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #166 : 20 Вересня 2016, 21:01:57 »

Для особливо "продвинутих лохів ынжынэрив з льондона, ще один виробник, що пропонує "чюдо дэвайсы", що також допомагають економити.  :dopovid
http://www.smartboy.com.ua/
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #167 : 20 Вересня 2016, 21:27:36 »

Для особливо "продвинутих лохів ынжынэрив з льондона,

Два моменти - я ніколи не казав , що я "инжинир" ( на відміну від тебе ) . І я нікого не грузив різною туфтою "від імені инжинира з льондона"  :=)   Так що ти дядя в прольоті з твоїм закидоном . А якщо робиш рекламу виробника то роби це культурно , інакше якийсь інший "супир-инжинир" з копанок чи станькової порадить тобі не лише зробити обрізання , але й відрізати собі пів тіла   :=)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #168 : 20 Вересня 2016, 21:29:32 »

Між іншим - якщо ти такий "инжинир" то можеш навіть знайти собі роботу ( чи стати розповсюджувачем їх товару ) на сайті тої фірми , яку ти тут рекламуєш  :)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #169 : 20 Вересня 2016, 23:19:16 »

що пропонує "чюдо дэвайсы"
переглянув той сайт , ну на мою думку там більше маркетингу ніж реальної економії . Усі девайси підлягають деякому сумніву , а от про це чудо я знаю , хороша штука , набагато економніша простого кондиціонера .

Правда у нас не Каліфорнія , але також буває спека .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #170 : 21 Вересня 2016, 13:33:37 »

Два моменти - я ніколи не казав , що я "инжинир" ( на відміну від тебе ) . І я нікого не грузив різною туфтою "від імені инжинира з льондона"  :=)   Так що ти дядя в прольоті з твоїм закидоном . А якщо робиш рекламу виробника то роби це культурно , інакше якийсь інший "супир-инжинир" з копанок чи станькової
Ти явно нерозумний. По перше ти доводив свою обізнаність в галузі електроенергетики так, що аж слюна бризкала  :) І всякою туфтою про мілівати і мілілітри економії, приладами з
https://www.kickstarter.com або тут
http://forum.kalush.info/index.php/topic,8975.msg196640.html#msg196640 доводив свою правоту.  :dopovid
Тому рекламуєш всяке г..но саме ти, а я просто насміхаюсь з цього.
Стосовно такого г..на то саме від продвинутих вантажників меблів ынжынырив з льондона я і дізнався про існування тих девайсів.
І ще, чому ти вирішив, що в копанках чи станькові не може бути інженерів???  :o
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #171 : 21 Вересня 2016, 14:39:27 »

ти доводив свою обізнаність в галузі електроенергетики так, що аж слюна бризкала

Хм . Ти в натурі навчився брехати як хйло . Я ніколи не вказував на свою обізнаність в галузі . Я лише тобі ШКІЛЬНИЙ КУРС ФІЗИКИ ПОВТОРИВ , і не більше . Якщо уже шкільна програма для тебе є обізнаністю в галузі  -  то   :facepalm:    :facepalm:    :facepalm:   

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #172 : 21 Вересня 2016, 14:44:13 »

Тому рекламуєш всяке г..но саме ти, а я просто насміхаюсь з цього.

Ти знову брешеш як хйло . Це якраз ти рекламу http://www.smartboy.com.ua/ видав . Я же нікого не агітував купляти якісь супер прилади і тд . Тому ти можеш сміятись зі своєї ідіотської тупості , так як я лише видав РЕКОМЕНДАЦІЇ І КОРИСНІ ПОРАДИ ПО ЕКОНОМІЇ ! а вони в основному однакові що в Україні що в Англії .

А тепер розкажи як сильно ти сміявся зі своєї фрази

"
sokol

 30 Серпня 2016, 09:05:13 »

Зроби собі обрізання і ти ще на декілька відсотків зекономиш води."


Більш ніж впевнений що це ти уже на собі перевірив , але чи це ти видав як "супир-инжинир" з Калуша чи просто як "инжинир" з неКопанок ?

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #173 : 22 Вересня 2016, 14:38:09 »

Може хтось  щось сказати про ЕКО - електро-керамічні обігрівачи?
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #174 : 22 Вересня 2016, 16:01:02 »

Трохи стало холоднiше. Як рятуватись , якщо батареi не дають належного тепла ? Ми всi починаемо використовувати електронагрiвачi. От який з присутнiх на ринку самий ефективний , який найскорше зiгрie нас ? В iнтернетi е купа дослiджень на цю тему , я й сам випробував усi методи  :
1. простий масляний обiгрiвач. Найменш ефективний ,тому що грiе сам себе i пiвметра оточуючого повiтря. Ефективнiсть його збiльшуться , якщо в нагрiвачi е вмонтований вентилятор , або якщо ви самi поставите включений вентилятор навпроти обiгрiвача.
2. iнфрачервоний обiгрiвач. Файна штука , вона нагрiвае предмети якi знаходяться довкола обiгрiвача. Тобто спочатку  iнфрачервоними хвилями нагрiваються предмети в кiмнатi , а вже потiм вiд предметiв нагрiваеться повiтря. Дуже довго чекати на результат .
3. тепловентилятори. з усiх вiдомих менi тестiв цей обiгривач найбiльш ефективний , тому що нагрiвае безпоседньо оточуюче повiтря . А серед усiх тепловентилятов най беспечнiшим е з керамiчним нагрiваючим елементом.

Ну й треба не забувати про закон збереження енергii i ККД . Цi два фактори у свiтi нiхто не вiдмiняв . Тому використовуйте прилади з самим високим коефiцiентом корисноi дii .
Ми вже про то писали , ЕКО самі ефективні і най безпечніші серед обігрівачів .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #175 : 24 Вересня 2016, 13:31:36 »

Ми вже про то писали , ЕКО самі ефективні і най безпечніші серед обігрівачів .
Якщо ви маєте на увазі такі прилади

то це звичайнісінький тепловентилятор і нічим екстраординарним не відзначається.
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #176 : 24 Вересня 2016, 13:38:33 »

саме таке я мав на увазi , дешево i сердито . https://market.yandex.ru/catalog/54977/list?was_redir=1&srnum=522&hid=90577&text=%D0%BA%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9%20%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%BE%D1%80&deliveryincluded=0&onstock=1
А чим вiн краще , так там замiсть спiралi керамiчнi пластини i вони в приципi вiчнi . А по ефективностi тепловентилятори лiпше любого iншого електричного приладу бо швидше нагрiвае довколiшне повiтря  ;) а комфорт ми отримуемо саме вiд цего .
« Останнє редагування: 24 Вересня 2016, 13:50:25 від Tad »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #177 : 24 Вересня 2016, 13:53:44 »

Це значно краще електрокаміна, адже в ньому звичайна спіраль стоїть, а не кераміка.
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #178 : 24 Вересня 2016, 13:58:47 »

 :good спробувано на власному досвiдi
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Заощадження тепла та енергоносіїв
« Прочитано #179 : 28 Вересня 2016, 22:43:37 »

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 № 635 внесено зміни до порядку розрахунку житлової субсидії, а також додана умова припинення виплат.

http://kalushfm.com.ua/index.php/novini/item/5030-novi-pravyla-rozrakhunku-subsydii

Рахуємо  :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь