Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Якби вибори відбувались би наступної неділі, за кого Ви б проголосували до районної ради? За представника якої партії?

Блок Петра Порошенка "Солідарність"
- 2 (11.1%)
Українська партія
- 1 (5.6%)
Українська Народна партія
- 0 (0%)
Конгрес Українських націоналістів
- 1 (5.6%)
Свобода
- 4 (22.2%)
Народний Рух України
- 2 (11.1%)
Батьківщина
- 0 (0%)
Раликальна партія Ляшка
- 0 (0%)
ПП Воля
- 2 (11.1%)
Народний контроль
- 1 (5.6%)
УКРОП
- 2 (11.1%)
Автомайдан
- 0 (0%)
ХХХХ
- 1 (5.6%)
ХХХХ
- 2 (11.1%)
ХХХХ
- 0 (0%)

Всього голосів: 12

Голосування закінчилося: 24 Жовтня 2015, 20:11:41


Автор Тема: МІцеві вибори 2015 (прогнози)  (Прочитано 20604 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Чорноліс

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 52
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2016, 22:36:59

    Звідки: Bandery
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« : 09 Вересня 2015, 20:05:49 »

 Товариство! Які будуть думки і очікування щодо вибОрів, до яких лишилось вже не так і багато? :prapor:
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #1 : 09 Вересня 2015, 20:30:12 »

можна вибрати три варіанти? :o думаю багато ще невизначились, в тому числі я, думаю треба добавити як мінімум ще два варіанти "невизначився" і "не піду на вибори".
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #2 : 09 Вересня 2015, 21:11:44 »

Та ні. Не треба тих варіантів. Я теж ще не бачив хто у списках, тому і не визначився, тому і тут поки не голосую  ;)
Пройшли ті часи, коли були якісь фаворити серед партій і я міг проголосувати за партію навіть не знаючи хто буде депутатом від неї.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #3 : 09 Вересня 2015, 21:13:08 »

Іще, наприклад, якби зараз були вибори до ВР і я наприклад би там голосував за Самопоміч, то то аж ніяк не означає, що до МР я би теж за Самопоміч голосував.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #4 : 09 Вересня 2015, 21:24:17 »

А на рахунок районної ради, то мені особисто той  орган є трохи незрозумілим.
Є місто Калуш (або громада з міста і кількох сіл). Місто відносно села є великим і логічно, що потрібна рада (рада громади), потрібні депутати.
А в селі має бути війт і 3-4 райці, аби вирішували проблеми села. оті представники, які мають щось вирішувати у районі від конкретного села - то такий самий блеф, як обласна рада. Там є депутати від Калуша, і що??? Вони ніяким чином ні на що не впливають і нічого не допомагають вирішити.
Був Вишиванюк "префектом" і все бабло йшло на Коломею. А рада що вирішувала? Коли траур запровадити?

Короче ота реформа теперішня має сенс.
Є собі з 10 сіл. Об'єдналися в громаду і собі в межах громади ґаздують. а оті всі надбудови (райони і області) то як мені видається мають мати такі повноваження як англійська крульова, чи президент Німеччини.
Ну от чого то район має вирішувати, чи ремонтувати котельню в Тужилові? Та мають бабки - хай собі самі вирішують на що їх витратити.
Так само пропорційна система на місцях це досить дурна ідея.
То все совкові рудименти.
« Останнє редагування: 09 Вересня 2015, 21:29:24 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #5 : 09 Вересня 2015, 21:27:39 »

Ну і позаяк десь 90% форумців є жителями Калуша, а не району - то нам якось склад районної ради попридесь.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Чорноліс

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 52
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2016, 22:36:59

    Звідки: Bandery
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #6 : 09 Вересня 2015, 22:35:36 »

можна вибрати три варіанти? :o думаю багато ще невизначились, в тому числі я, думаю треба добавити як мінімум ще два варіанти "невизначився" і "не піду на вибори".
 1. Варіанта "не підтримую жодного" у бюлетні не буде 2. Враховуючи, що дійсно багато хто ще вагається, можна проголосувати  три рази, визначивши принаймні "коло симпатій" з поміж запропонованих партій, таким чином спільними зусиллями можемо хоча б  приблизно визначити головних претендентів на всенародну підтримку!
Записаний

Чорноліс

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 52
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2016, 22:36:59

    Звідки: Bandery
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #7 : 09 Вересня 2015, 22:37:44 »

Ну і позаяк десь 90% форумців є жителями Калуша, а не району - то нам якось склад районної ради попридесь.
 Останніми роками все йде до того, що місто має розширитись  до меж цілого району! Від того, якою буде районна рада і залежить чи відбудеться таке переродження чи все залишиться так як є... Так, що склад районної ради є досить актуальним і для жителів  міста Калуша.
Записаний

Чорноліс

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 52
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2016, 22:36:59

    Звідки: Bandery
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #8 : 09 Вересня 2015, 22:40:14 »

А на рахунок районної ради, то мені особисто той  орган є трохи незрозумілим.
Є місто Калуш (або громада з міста і кількох сіл). Місто відносно села є великим і логічно, що потрібна рада (рада громади), потрібні депутати.
А в селі має бути війт і 3-4 райці, аби вирішували проблеми села. оті представники, які мають щось вирішувати у районі від конкретного села - то такий самий блеф, як обласна рада. Там є депутати від Калуша, і що??? Вони ніяким чином ні на що не впливають і нічого не допомагають вирішити.
Був Вишиванюк "префектом" і все бабло йшло на Коломею. А рада що вирішувала? Коли траур запровадити?

Короче ота реформа теперішня має сенс.
Є собі з 10 сіл. Об'єдналися в громаду і собі в межах громади ґаздують. а оті всі надбудови (райони і області) то як мені видається мають мати такі повноваження як англійська крульова, чи президент Німеччини.
Ну от чого то район має вирішувати, чи ремонтувати котельню в Тужилові? Та мають бабки - хай собі самі вирішують на що їх витратити.
Так само пропорційна система на місцях це досить дурна ідея.
То все совкові рудименти.

МОЖЛИВО, Ви маєте рацію у більшості своїх думок, але ж до виборів вже точно в цьому плані нічого не зміниться. То чому б не обговорити, що нам світить в теперішніх умовах?
Записаний

Чорноліс

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 52
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2016, 22:36:59

    Звідки: Bandery
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #9 : 09 Вересня 2015, 22:47:59 »

Ну от чого то район має вирішувати, чи ремонтувати котельню в Тужилові?
 Так напевно неправильно, коли район вирішує чи ремонтувати котельню в Тужилові. Але ще більше неправильно, що район забрав всі кошти від сільських рад чи так влаштовано законодавча, що сільські ради майже нічого не отримують, а все зосереджується вище - поближче до начальства! І так підхождимо до основи проблеми: ГРОШІ! Треба тому самому ТУжилову дати ГРОШІ і він собі сам вирішить, що і як з ними зробити! Тобто головна проблема не передача повноважень і назви: сільради чи об"єднана громада, а ГРОШІ. А поки, що всезведено до переіменувань, перекроювання... а принципи фінансування залишаться ті ж самі: начальству - все, селам  - фігу з маком і проблеми, проблеми, проблеми... та відповідальність за неспроможність їх вирішувати перед людьми!
Записаний

Чорноліс

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 52
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2016, 22:36:59

    Звідки: Bandery
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #10 : 09 Вересня 2015, 22:53:59 »

Іще, наприклад, якби зараз були вибори до ВР і я наприклад би там голосував за Самопоміч, то то аж ніяк не означає, що до МР я би теж за Самопоміч голосував.
 Цілком правильно! Якщо Ви розважливий виборець, а значна частина якраз і буде голосувати по-інерції: орієнтуючий на партійних діячів всеукраїнського рівня - автоматично і за місцеві осередки цих же партій.                              а це і є ВЕЛИЧЕЗНА помилка!
Записаний

Чорноліс

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 52
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2016, 22:36:59

    Звідки: Bandery
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #11 : 09 Вересня 2015, 22:57:48 »

Для кращої орієнтації може варто конкретизувати прізвища партійних "вождів" району, принаймні загальновідомих: БПП-Гільтайчук, Наша Україна - Дзундза, Українська партія - Турчин, Воля - Якимчук
Записаний

Чорноліс

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 52
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2016, 22:36:59

    Звідки: Bandery
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #12 : 09 Вересня 2015, 22:58:39 »

Батьківщина - Сікора, Свобода - Тебешевська...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #13 : 10 Вересня 2015, 08:05:01 »

Останніми роками все йде до того, що місто має розширитись  до меж цілого району!
Але ж вже вроді є окремі Верхнянська Войнилівська і Новицька громади. То вже ніяк не вийде до цілого району.
А якщо реально то лише перекрій по назвах але не по грошах - то хай ця влада йде лісом!
Треба швидше нові вибори у ВР, бо вирішувати щось районними то так, як лікувати сифіліс примочками.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #14 : 10 Вересня 2015, 08:11:16 »

Для кращої орієнтації може варто конкретизувати прізвища партійних "вождів" району
Цікаво хто в Укропу, Народного контролю і Громадянської позиції вождь?

За Волю не голосуватиму через Дерев'янка. Хоч би в їх списках після нього самі "ангели" йшли  :=)
(от такий от у мене політичний "дуалізм")
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Чорноліс

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 52
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2016, 22:36:59

    Звідки: Bandery
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #15 : 10 Вересня 2015, 09:48:23 »

Для кращої орієнтації може варто конкретизувати прізвища партійних "вождів" району
Цікаво хто в Укропу, Народного контролю і Громадянської позиції вождь?

Дійсно ЦІКАВО?
Записаний

Чорноліс

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 52
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2016, 22:36:59

    Звідки: Bandery
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #16 : 10 Вересня 2015, 09:51:24 »


Цікаво хто в Укропу, Народного контролю і Громадянської позиції вождь?

Дійсно ЦІКАВО?

[/quote]

http://antikor.com.ua/articles/46502-narodnij_kontrolj_dobrodomova__proekt_medvedchuka  "Народний контроль" Добродомова – проект Медведчука
Записаний

Чорноліс

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 52
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2016, 22:36:59

    Звідки: Bandery
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #17 : 10 Вересня 2015, 09:54:23 »

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #18 : 10 Вересня 2015, 10:03:06 »

Оті клейма "проект Медведчука" "проект  Коломойського" - не надто дієві для тих, хто буде дивитися на персоналії в списках  ;)  Та і на тих хто не буде, теж - згадайте Ляшка.

 Я говорив з одним нашим форумцем, який під прапор УКРОПу збирає і Самооборону і громадських активістів і взагалі всіх до кого є довіра. Бо у Калуші фактично треба об'єднатися всім "демократичним" аби поборотися з партією налисника.

І багато хто з людей пам'ятає, як діяв Коломойський на початках війни і поки його не "попросили", а тому хоч і усвідомлюють його олігархічну суть і апетити, все ж готові підтримати УКРОП навіть "нєвзірая на ліца".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
МІцеві вибори 2015 (прогнози)
« Прочитано #19 : 10 Вересня 2015, 20:21:03 »

Ну от. Якраз те, про що я вам говорив  ;)

http://kalush.info/page/u-kalushi-sila-gromadi-uklala-iz-ukropom-hartiju-pro-partnerstvo-fotodokumenti

Розміщено на правах реклами форумців  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.