Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

За кого голосуватимете на парламентських виборах?

ВО Батьківщина
ВО Свобода
"Народний Фронт" Яценюка і ко
Блок Порошенка
"Самопоміч" Садового
"Радикальна партія" Ляшка
Правий Сектор
"Громадянська позиція" Гриценка
Опозиційний блок
Сильна Україна
Комуністична партія
інша партія
не піду на вибори (проти всіх)

Автор Тема: Позачергові вибори до ВР 2014.  (Прочитано 25735 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Позачергові вибори до ВР 2014.
« : 12 Жовтня 2014, 13:34:56 »

голосуєм :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #1 : 12 Жовтня 2014, 13:41:06 »

Молодець. Наступного разу вже навіть не замислюючись сам створюватимеш тему  ;)
Відповідь від: 12 Жовтня 2014, 13:38:47
Загалом хоча наші опитування і не репрезентативні і зовсім не співпадають із загальнодердавними результатами (та навіть і з міськими) але це голосування інтернет користувачів, а отже через 5-10 років буде саме так, як сьогодні хоче прогресивна частина суспільства. Тому це цінне не лише для нас, але і для соціологів і для політологів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #2 : 12 Жовтня 2014, 16:15:35 »

через 5-10 років буде саме так, як сьогодні хоче прогресивна частина суспільства

цікаво чи я доживу   :(

зі : не піду на вибори - я поставив .

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #3 : 13 Жовтня 2014, 11:54:46 »

Вона працюе. При Лазаренко такого не было.
Цитувати (вибране)
у меня есть серьезное подозрение, что если Батькивщина в парламент не пройдет, то Надежду Савченко довольно быстро освободят. Потому что она неудобный заключенный, от которого никакой выгоды, кроме имиджевого вреда. А значит, освободят её тихо, скучно и быстро, чтобы не провоцировать никого лишний раз.

А вот если Батькивщина в парламент пройдет, тогда есть вероятность, что эпопея «освободите Савченко» затянется на долгие месяцы, а то и на годы. Неспроста у Савченко адвокат Фейгин, знаменитый тем, что может устроить из суда красивое шоу, которое кончается для его подопечных всемирной славой. И еще реальными тюремными сроками.

И тогда Юлии Владимировне будет чем заниматься в Парламенте – бороться за свободу Надежды Савченко. Набирать политические очки, скандалить и требовать немедленного введения спецназа на территорию воронежского СИЗО и московского СИЗО №6.

Вот что бывает, когда солдат и герой попадает в мир интриг и высокой политики. Его играют втемную, заставляя сиять орденами в нужную сторону и прикрывать своим героизмом темные делишки циничных мудаков.

Не только Нади Савченко и Батькивщины это касается. Много военных у нас сейчас в разных партийных списках.

Александр Нойнец

Відповідь від: 13 Жовтня 2014, 11:06:56
Илларионов: Если шансы завести пророссийские силы в Раду будут невысокими, Путин попытается сорвать выборы
Цитувати (вибране)
"Я думаю, самым неприятным будет для Путина вариант, когда в результате парламентских выборов в Верховную Раду не пройдут политические силы, которые могли бы выражать его точку зрения или которые находились бы под его достаточным контролем или достаточным управлением. Вот это было бы воспринято очень печально. И, если вдруг опросы общественного мнения за оставшиеся две недели покажут, что шансы на формирование значительной части таких сил в Верховной Раде невысокие, возможна дестабилизация до выборов с тем, чтобы их сорвать.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #4 : 14 Жовтня 2014, 10:21:27 »

щось мене "терзают смутные сомнения" на рахунок "Самопомочі", але кращого варіанту я не бачу :unknow
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #5 : 14 Жовтня 2014, 10:24:02 »

Правосєкі кращі)))
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #6 : 14 Жовтня 2014, 10:27:55 »

Цитувати (вибране)
Правосєкі кращі)))
можливо) але щось я їх ще не сприймаю як політичну партію :unknow
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #7 : 14 Жовтня 2014, 13:32:47 »

Сейчас наверное начнут ,мол ватник и все такое.Но я считаю смотреть надо в будущее.Признать воинов УПА или не признать?Наверное лучше ж конечно признать,но для будущего Украины важно сейчас как страна дальше будет жить.Если это будет все время политическая борьба,если будет все время война настоящая,тогда нет будущего у такой страны.Если сейчас не достичь мира,не хотя попробовать укрепить економику страны ,то не будет ее вообще.Поэтому я лично буду поддерживать Тигипко .Кстати он и во время Майдана выступал против силового решения ,за переговоры.Так и во время т.н.АТО выступал за переговоры.Умные люди должны уметь договариватся,иначе они не умные.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #8 : 14 Жовтня 2014, 14:20:51 »

Сейчас наверное начнут ,мол ватник и все такое.Но я считаю смотреть надо в будущее.Признать воинов УПА или не признать?Наверное лучше ж конечно признать,но для будущего Украины важно сейчас как страна дальше будет жить.Если это будет все время политическая борьба,если будет все время война настоящая,тогда нет будущего у такой страны.Если сейчас не достичь мира,не хотя попробовать укрепить економику страны ,то не будет ее вообще.Поэтому я лично буду поддерживать Тигипко .Кстати он и во время Майдана выступал против силового решения ,за переговоры.Так и во время т.н.АТО выступал за переговоры.Умные люди должны уметь договариватся,иначе они не умные.

УКРАЇНУ спасе військова диктатура! Хлопці з трьома титановими яйцями порозстрілюють цю шваль що немає грошей на війну але просирає мільйони на рекламу. Знищити цих всіх дебільних тягнибоків, яйценюхів, інвалідів-колясочників при владі, ригів, кумуністів, опозіційонщиків і жадних до народного багатства. Взяли курс на укріплення обороноздатності країни по швейцарському зразку то вйо всіх на виконання! Взяли курс на кращі умови для ведення бізнесу то вйо придумувати, розчехляти старі бізнес-плани і втілювати а то блянходять, чіхаються в с.аку, цілюють сраку окупанта, ГОДУЮТЬ! Це взагалі повна срака. Годувати сраних окупантів. Пенси маразматіки не хотіли бардаку як в Києві то получили трупи своїх сусідів які ще довго смердітимуть в трупарнях. Пенсам пенсію видавати на основі тесту про психологічну придатність а тих шо мастурбують на "донбабве" і "луганду" в газенваген або на уранові шахти на родіну. Бутугичаг ласкаво запрошує путіністів і прочих люмпенів на суспільні каторжні корисні роботи  :prapor:
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #9 : 14 Жовтня 2014, 15:18:21 »

Цитувати (вибране)
Поэтому я лично буду поддерживать Тигипко
Ти дивився в його список? більша половина списку регіонали. А про мирне врегулювання? Крим вже мирно віддали, треба ще було Донбас мирно віддати, а потім і весь південний схід?
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #10 : 14 Жовтня 2014, 15:38:00 »

Напевно небагато партій де нема колишніх регіоналів і комуністів.Деякі з знову" чеснихізанарод "вже стільки партій перепробували що й не запам'ятати.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #11 : 14 Жовтня 2014, 18:38:55 »

я можливо згідний з коляюіллічем що краще все таки поганий мир ніж добра війна . причому без виключень . рано чи пізно ми це усвідомимо - але не буду тут вангувати . я ось що думаю - нам просто тупо не хватило часу . адже ще би років з 15-20 і моє покоління би уже було одною ногою в могилі , а старші уже би турбувались густотою каші - ось молодь би була без виключення українською . в любому випадку ми в цьому переконуємося прямо зараз .ну хто думав , що ті ж російськомовні жителі нашого сходу так плюнуть путєну на могилу ? а вони таки не лише плюнули , але й зброю до рук взяли , щоб захищати україну .

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #12 : 14 Жовтня 2014, 21:36:45 »

Цитувати (вибране)
я можливо згідний з коляюіллічем що краще все таки поганий мир ніж добра війна .
от ти скажи, що ти зробиш якщо сусід прийде і скаже що йому мало двокімнатної квартири, і він хоче розширитись. Він прийде до тебе в квартиру замурує двері в одній твоїй кімнаті, і прорубає собі двері в свою квартиру і скаже що то його тепер, ти будеш згідний?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #13 : 14 Жовтня 2014, 21:58:29 »

ого, як це корелюється БЮТ - Тігіпка?  :duvno
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #14 : 14 Жовтня 2014, 23:14:45 »

Так ,вперше за 12 років я не підтримаю Юльку.Не факт що підтримаю Тигипка,це швидше така собі провокація,але за Юльку 100% ні.
Відповідь від: 14 Жовтня 2014, 22:55:52
УКРАЇНУ спасе військова диктатура! Хлопці з трьома титановими яйцями порозстрілюють цю шваль що немає грошей на війну але просирає мільйони на рекламу. Знищити цих всіх дебільних тягнибоків, яйценюхів, інвалідів-колясочників при владі, ригів, кумуністів, опозіційонщиків і жадних до народного багатства.
На zik -у пишуть і про таке .Тільки трактують по іншому.
Програвши проект Новоросія, Путін готує військовий переворот, – Березовець
http://zik.ua/ua/news/2014/10/14/progravshy_proekt_novorosiya_putin_gotuie_viyskovyy_perevorot__berezovets_531857
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #15 : 15 Жовтня 2014, 00:48:30 »

Програвши проект Новоросія, Путін готує військовий переворот, – Березовець
Ну тоді давайте засвітимо ліхтарики, заспіваємо гімн і обсеремось перед великою ордою  :prapor:
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #16 : 15 Жовтня 2014, 01:34:00 »

Програвши проект Новоросія, Путін готує військовий переворот, – Березовець

прочитав статтю . не знаю правду але думаю  що це уже по заказу влади вирішили путєнга і решту звинуватити . в наявності є проста ситуація , яка без проблем розрулюється ЗГІДНО ЗАКОНУ . перше питання - чому її не вирішили згідно закону ? потім можна  уже бігати з партрєтами путєна чи з вилами в плечах

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #17 : 15 Жовтня 2014, 08:50:16 »

https://www.youtube.com/watch?v=ySuAm1iIrG0 ПРАВИЙ СЕКТОР АГІТАЦІЙНИЙ РОЛИК
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #18 : 15 Жовтня 2014, 13:34:28 »

не знаю правду але думаю  що це уже по заказу влади
Та швидше за все.Всі хто щось не так каже як теперішній владі потрібно агенти путіна.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Позачергові вибори до ВР 2014.
« Прочитано #19 : 15 Жовтня 2014, 14:37:33 »

Батьківщина заклеяла порошенківців по стовпах, хто наступний? :=) :D :D
Записаний