Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Тим часом на Росії...  (Прочитано 885428 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Тим часом в Росії...
« Прочитано #660 : 10 Жовтня 2016, 22:41:54 »

Краще на тих, хто мене недолюблює, ніж на тих хто бажає, щоб мене не було взагалі.
ну це твоя суб"єктивна думка , спотворена антиросійською пропагандою  :P. Мільйони українців живуть і працюють в Росії і ніхто їх там не чіпає , і саме смішне нікому того й не треба . Щось я не зустрічав в Росії лозунгів - Українців на гілляку , чи на ножі  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Тим часом в Росії...
« Прочитано #661 : 10 Жовтня 2016, 22:58:14 »

я використав слово "запроданці" з певною іронією , і відносилось до суто до нашого ББА , у відповідь до його високоінтелектуальних постів .


проблема в тому , що мені часто доводиться пояснювати декілька разів , поки до таких як ти щось дійде      :=) 

зі . хоча я чесно кажучи дуже сумніваюсь , що  особисто до тебе  щось взагалі доходить  з того , що я кажу     :=)    :=)   :=) 

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Тим часом в Росії...
« Прочитано #662 : 10 Жовтня 2016, 23:01:12 »

Я так замітив ви козаки один до одного не рівно дихаєте ? :!! ;)
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Тим часом в Росії...
« Прочитано #663 : 10 Жовтня 2016, 23:08:27 »

Я так замітив ви козаки один до одного не рівно дихаєте ?
А ми удвох в одне дівча закохані  :frend
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Тим часом в Росії...
« Прочитано #664 : 10 Жовтня 2016, 23:32:33 »

Я так замітив ви козаки один до одного не рівно дихаєте ?

Тад на старості років в совкову "дзелену траву" вдарився  -  людям баки забиває , як при совку лафове жиццє було  :butcher

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Тим часом в Росії...
« Прочитано #665 : 10 Жовтня 2016, 23:48:40 »

людям баки забиває , як при совку лафове жиццє було 
А шо тєбє не нравітцца в УРСР ? Букварик тебе навчили читати совіти , гроші навчили рахувати совіти ,від діатезу тебе лікували совіти ,  путьовку в жізнь тобі дали совіти , і врахуй - усьо задурно , твої батьки на твоє виховання й копійчини не потратили , а варто було б , може б якийсь прохфесор з тебе получився , а так тілько ББА  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Тим часом в Росії...
« Прочитано #666 : 11 Жовтня 2016, 00:30:31 »

Буду краток  .

Навіть в такій ямі капіталізму як Англія різні там школи чи лікування - безкоштовне . Колледж - БЕЗКОШТОВНИЙ . А ось універи уже платні , так як вища освіта - то не просто бумажка , без якої в савку навіть продавати в магАзин не допустять , а плата за супер послуги . Як це не дивно , але навіть тут держава надає студентам позики . Коли студент платить за навчання - то тоді він і цінить це , а якщо це йому потрібно для того , щоб "най буде" - то й буде купляти чи башляти копійки  за екзамени чи заліки .   ЯК РЕЗУЛЬТАТ НІХТО В БУВШОМУ СОВКУ НЕ ЦІНИТЬ ВИЩУ ОСВІТУ ВЗАГАЛІ , так як всі прекрасно знають що то за "спициалисти чи инжинири "  ( на сайті тут один такий супер инжинир доказував про "квт/год"  :D   , і в той час вимагав від мене ( чи від тебе ) пояснити , як йому зекономити 500 квт  !!! ось це "инжинир" - всім прімєр         :facepalm:    :facepalm:   :facepalm: 



А коли в одній країні дізнались ким пропрацювала моя мама 35 років , то вони зразу сказали , що ми мабуть дуже і дуже заможні люди .  >:(   Довелося їм писком по совку поводити і пояснити , що в ЦИВІЛІЗОВАНИХ КРАЇНАХ ми би були заможними , а в совку заледве виклянчили квартиру від хльорвинілу ( що можна вважати чудом на той час ) .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Тим часом в Росії...
« Прочитано #667 : 11 Жовтня 2016, 00:49:31 »

що в ЦИВІЛІЗОВАНИХ КРАЇНАХ ми би були заможними
а ти ніколи не задумувався , ким стали б твоя мама і тато , яки не було б совка ? Треба починати з того ким були твої пращури за Польщі і які реальні можливості у них були . Уяви собі , на хвилиночку , що твоя мама і ти виросли в тотій Речі Посплитій , ким би ти став ? Виходячи з тих умов в яких були українці в Польщі до 39 року .
Я от знаю приблизну відповідь , так як мій дідо був з самої заможної родини в селі (куркуль) , то я б зараз орав би землю і продавав полякам те що виростив . Дальше бидлоцької роботи мене б поляки не пустили і мав би я 8 клясів і ще два коридори і діти мої тоже . 
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Тим часом в Росії...
« Прочитано #668 : 11 Жовтня 2016, 00:57:31 »

Я тобі розкажу ще більш цікавішу річ - в англії були колонії і тд . Зараз в палаті ЛОРДІВ ти можеш зустріти індусів і чорних . ЛОРДІВ !!!  А ти про якихось поляків мені розказуєш , які ніколи в принципі не рулили долею континенту .  Мої родичі до цього часу живуть в селах і савок їм ВЗАГАЛІ нічого не дав . ТОБТО АБСОЛЮТНО . СОВОК НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ СІРОЇ МАСИ - типу всі ми шарікови , всі щось крадемо і нефіг вилуплятись з загальної маси . А капіталізм дає можливість змінити своє життя - і часто досконально .

 зі . а здається , я починаю сам розуміти , чому ти так любиш совок . І чому Україна все ще так тоне в тому совку .  :o

« Останнє редагування: 11 Жовтня 2016, 01:02:43 від ББА »
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Тим часом в Росії...
« Прочитано #669 : 11 Жовтня 2016, 01:03:00 »

Мої родичі до цього часу живуть в селах
Отож бо , і батьки твої б жили в селі , і ти б зараз там мешкав би , коби не совок . Бо не знов би ні єдного слова по-агліцьки і не настарав би грошей на шіп-карту до Льондонів  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Тим часом в Росії...
« Прочитано #670 : 11 Жовтня 2016, 01:09:49 »

батьки твої б жили в селі , і ти б зараз там мешкав би ,


Та ні , старенький . Ти явно путаєш тепле з мокрим . ТИ би жив на селі , а мої батьки і я би жили там де і живемо . ОСЬ ЦЕ ТИ НІЯК НЕ МОЖЕШ ЗРОЗУМІТИ .  Я ще раз тобі кажу , що більшість моїх родичів як жили на селі так і живуть  . Точно также і ти би жив в своїй супер хаті з своїм супер наділом супер землі і заробляв би собі гроші на продажі продукції чи худоби . Ось це і є те , що ти ніяк не можеш зрозуміти  .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Тим часом в Росії...
« Прочитано #671 : 11 Жовтня 2016, 01:12:38 »

а мої батьки і я би жили там де і живемо
тобто ти хочеш сказати , що поляки дали б твоїм батькам вибратись з села і стати інтелегенцією ? Ой не сміши .  :D
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Тим часом в Росії...
« Прочитано #672 : 11 Жовтня 2016, 01:19:06 »

Я хочу сказати , що у поляків не два млрд народу , щоб бути спецами у всьому  , тому у них був би вибір - або іти нах з дороги моїх батьків , або садити "своїх тупих поляків" які би робили якусь хйню під соусом " ну я же свій мені тіпа можна"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Тим часом в Росії...
« Прочитано #673 : 11 Жовтня 2016, 07:48:25 »

Уяви собі , на хвилиночку , що твоя мама і ти виросли в тотій Речі Посплитій , ким би ти став ? Виходячи з тих умов в яких були українці в Польщі до 39 року .

Прадід був директором школи у Пійлі, потім в Калуші в гімназії і в школі працював. Його син, брат бабці, закінчив вишку у Відні (дві освіти, лікар і скрипаль). Бабця якусь там вищу школу при семінарії у Львові - що могла бути вчителькою. Дід у Данцігу вивчився, тому все життя потім мови викладав.

Правда то все заслуга не Речі Посполитої а бабці Австрії, але повір, ТАДе, гірше ніж в совку би не було.
Бо в совку то у мене той самий бабин брат в 41-му "пропав безвісті". А іншого прадіда брат - теж кудись пропав. Інший дід мало не помер на Уралі від голоду і малярії.
І так, він з 13 років мусів працювати, щоб двоє братів і сестра могли піти вчитися, бо вони були напів сироти, але чогось всі вони любили не СРСР, а Україну. А совіти і теперішні орки кацапи теж люблять Україну, але щоб каклів не було, от тоді вона їм подобається.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Тим часом в Росії...
« Прочитано #674 : 11 Жовтня 2016, 08:20:03 »

Тема не про панщину у Польщі, а про то, як "братній" народ постачає боєприпаси і бойовиків на Донбас. І все через то, що страшенно любить Україну!
Звісно ж любить.
Сибір вони не так люблять. Там зимно. Можна китайцям віддати...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Тим часом в Росії...
« Прочитано #675 : 11 Жовтня 2016, 08:51:24 »

Правда то все заслуга не Речі Посполитої
Ну а я говорив саме за Польщу , бо в моiй родинi iнша iсторiя . Так як у прадiда було трошка земельки , то подiлив вiн ii межи дiтьми . Брат мого дiда продав всю свою земельку аби вивчитись у Львовi на учителя . А коли вивчився , то якраз був початок 30х , поляки не давали йому нiякоi можливостi працювати , така тогди була моцна украiнофобiя. I вiн переiхав в схiдну Украiну , мав надiю на краще . Там комуняки i взяли  його до лягеру . Бiльше його нiхто не видiв .
Твоя родина вирвалась з села за цiсаря , а моi пробували за Польщi .
всі вони любили не СРСР, а Україну.
В тi часи бiдою були комуняки i iх сексоти , мацкалi не менше постраждали вiд комуняк . Я взагалi дивлюсь на iсторiю трошка iнакше , я просто вважаю що оцiнювати iсторичнi подii не варто , подii були , поганi , хорошi , а ми оцiнюемо поступки людей , не знаючи i не розумiючи в яких умовах вони знаходились . Це те як зараз кажуть про бандерiвський рух , однi оцiнюють позитивно iншi негативно . Вiн був i це факт , люди робили поступки в залежностi в яких умовах вони знаходились . Оцiнювати iх то справа не благодарна . Просто iсторiю треба знати i помятати , не залежно вiд того файна вона чи погана . А вже висновки кожен мае робити сам .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Тим часом в Росії...
« Прочитано #676 : 11 Жовтня 2016, 10:52:48 »

мацкалi не менше постраждали вiд комуняк . Я взагалi дивлюсь на iсторiю трошка iнакше
Ага. Я теж.

Лиш тепер нашадки отих сексотів зробили з мозгів москалів вінігрет і 5/6 населення вважає, що тут фашисти і треба посилати війська і зброю, щоб їх знищити...
Тому я ще раз кажу, мені пофігу ,чи то москаль, чи бурят, чи якут з чеченцем - вони жителі Московії - московити. І 5/6 московитів прагнуть щоб України у вигляді європейської держави не у складі їхньої імперії не було! Щоб тут не говорили на "нєпанятнам наречіі" і не піднімали якісь "фашистські" прапори.

Нас не обходить до якої церкви, мечеті чи синагоги вони ходять, а їх обходить. Нас не обходить, чи має татарська мова якийсь статус і скільки є шкіл з татарською мовою вкладання - а їх обходить.
Більше того, вони забирають частину нашої території під гаслом того, що їхнє населення там притісняють і відразу забороняють все що не москальське.

Тому мені не так важливо пам'ятати, що було 100 років тому. Я бачу які москалі нині!   
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Тим часом в Росії...
« Прочитано #677 : 11 Жовтня 2016, 11:09:24 »

5/6 московитів прагнуть
Нiхто нiчого не прагне , а те що пiдтримують владу , так це результат роботи влади . Тут нема нiчого дивного . Якби украiнська влада проводила б таку ж полiтику до власного населення , то також мала б таку ж пiдтримку .
Нас не обходить до якої церкви, мечеті чи синагоги вони ходять, а їх обходить. Нас не обходить, чи має татарська мова якийсь статус і скільки є шкіл з татарською мовою вкладання - а їх обходить.
Я бачу ситуацiю абсолютно протилежну , навiть вважаючи на тотi антимацкальськi теми на нашому форумi . Судячи з iнформацiйного буму , найбiльше украiнцiв хвилюе коли той мордор розвалиться , не усвiдомлюючи що получили по писку вiд мордра за щось , а не просто так . ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Тим часом в Росії...
« Прочитано #678 : 11 Жовтня 2016, 12:47:40 »

украiнцiв хвилюе коли той мордор розвалиться
Нам не треба щоб він валився!
Хай лише від нас відчепиться!!!  >:(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Тим часом в Росії...
« Прочитано #679 : 11 Жовтня 2016, 13:10:23 »

А коли вивчився , то якраз був початок 30х , поляки не давали йому нiякоi можливостi працювати , така тогди була моцна украiнофобiя. I вiн переiхав в схiдну Украiну , мав надiю на краще

ще би розказав як селяни при совку могли подорожувати чи переїжджати . А то , що поляки мали українофобію - то немає нічого дивного . Вважаючи , що частина українців їх ненавиділа  , а друга нападала у складі совка - то що ти хочеш ? Тим більше в 30х роках , в період фюреро-вождіфілії по всьому світові . Якщо ти так любиш історію - то хоча би люби всю , а не ту частину ,  яка тобі подобається .  :=)   

 Як там Славік Петрів - тобі не передає привіт з Гамерики ? Простий хлоп , файно  грав на піаніно , але так як він не мав "найкращьої савкової освіти" то й не прийняли його на навчання . Лише не кажи що не знаєш хто то такий