Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: В отстой  (Прочитано 392796 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #500 : 25 Лютого 2016, 21:25:39 »

Тут же на форумі точно такого нема, значить то суто епатаж і дратування!

так сама тема "В отстой" ! В чому проблема то ? Я ще розумію , якби я сам це намалював і закинув в якусь іншу тему . Чи то народ уже такий святий , що уже малюнок на тілі панянки починає ненавидіти ?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

В отстой
« Прочитано #501 : 25 Лютого 2016, 22:04:32 »

Це серйозні речі, називається богохульство. І за це "зверху може дати по голівонці".
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

В отстой
« Прочитано #502 : 25 Лютого 2016, 22:20:42 »

І за це "зверху може дати по голівонці".
Кожна доросла людина сама повинна оцінювати свої дії і поступки . Коли людина не розуміє і не хоче оцінювати себе , спарцьовує принцип "з ким поведешся - так тобі і треба " або "пєняй сам на себя "
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #503 : 25 Лютого 2016, 22:44:22 »

Це серйозні речі, називається богохульство. І за це "зверху може дати по голівонці".

ну а ти чого за того що "зверху" так тут розпинаєшся ? відколи уже "всемогутній" жидівський бог-аллах-дідмороз-зевсчищеякйоготамзвати уже потребує якихось "захисників" ?  :o    :o    :o   

ось у нього є "офіційні" представники  :D    :D
 
Можна прочитати на

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
В отстой
« Прочитано #504 : 25 Лютого 2016, 23:10:43 »

Так, але то був перебір. Чесно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #505 : 26 Лютого 2016, 04:13:10 »

Ок  .


« Останнє редагування: 26 Лютого 2016, 10:11:29 від ББА »
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

В отстой
« Прочитано #506 : 26 Лютого 2016, 21:28:08 »

Це серйозні речі, називається богохульство. І за це "зверху може дати по голівонці".
ну а ти чого за того що "зверху" так тут розпинаєшся ? відколи уже "всемогутній" жидівський бог-аллах-дідмороз-зевсчищеякйоготамзвати уже потребує якихось "захисників" ?  :o    :o    :o   
Я тобі поясню.
Мені неприємно коли ображають чи висміюють чи принижують того хто для мене є дорогий, чи це будуть рідні, чи знайомі,... Тим більше коли мова йде про Того Хто є Найдорожчий Найсвятіший Христос Бог. Це неприємно і боляче. Мовчати в таких випдках я не можу та й не буду. Є такі слова: "мовчанням зраджуємо Бога", мовчання на гріх є також гріхом бо мовчанням ми виражаємо свою згоду і приумножуємо той гріх, а отже стаємо співучасниками того гріха.
Отже, я запротестував проти такого богохульства бо мені неприємно і гидко таке чути як людині, і не промовчав бо так мені обурливо таке бачити як християнину.
 Тобі буде важко мене зрозуміти як християнина, але  зрозуміти тобі мої почуття як людини ти можеш.
    Приведу простий приклад (тільки не подумай, що я хочу відомстити тобі і принизити тебе чи дорогих тобі людей) як би на тій дівчині було зображено когось із твоїх рідних, батька наприклад - чи ти би не обурився і не було тобі боляче, що таке роблять з найближчою для тебе і найріднішою людиною. Було б дуже неприємно і ти б не мовчав. А тут білший ніж земний батько, тут ображають Батька з великої букви - Отця Небесного. Бога котрий дав Себе розіпяти заради того щоб я жив. Тому принижувати Христа є для мене так само боляче і ще більше боляче ніж би ображали моїх рідних, батька наприклад.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #507 : 27 Лютого 2016, 09:08:17 »


У мене є лише одне запитання - а ти дійсно віриш в жидівського бога ? І дійсно вважаєш що він всемогутній і тд і тп ? Ось і подумай , про що ти говориш . Так як читаючи твої відповіді я НА ВСІ 100% БАЧУ ЛИШЕ ВИКОРИСТАННЯ РЕЛІГІЇ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ПЕВНОЇ МЕТИ !

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
В отстой
« Прочитано #508 : 27 Лютого 2016, 09:24:09 »

Так як читаючи твої відповіді я НА ВСІ 100% БАЧУ ЛИШЕ ВИКОРИСТАННЯ РЕЛІГІЇ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ПЕВНОЇ МЕТИ
Якої мети? Він не священик, не дяк, не монах. Яку він таку особливу мету може переслідувати.
Попробував тобі по людськи пояснити чого ти неправий, а ти далі за свою "пісню".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

В отстой
« Прочитано #509 : 27 Лютого 2016, 09:48:00 »

Попробував тобі по людськи пояснити чого ти неправий, а ти далі за свою "пісню".
Це якраз той випадок , коли людина не оцiнюе своi поступки . У него принцип такий - ви всi лохи-дебiли , один я в бiлому костюмi . Такому тяжко щось пояснити .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #510 : 27 Лютого 2016, 11:30:14 »

Це якраз той випадок , коли людина не оцiнюе своi поступки .

це якраз той випадок , коли людина не розуміє про що балякає . З таким же самим успіхом ти можеш захищати існування і свою віру в інопланетян і скаржитись , що їх показують в кіно не так , як ти віриш . Чувак хоче перенести людські поняття на щось надприроднє , і навіть близько не розуміє ідіотизм свого заняття . а наприклад фраза "А тут білший ніж земний батько, тут ображають Батька з великої букви - Отця Небесного. Бога котрий дав Себе розіпяти заради того щоб я жив." - вааще супер шик . Бідні вудисти чи різні там невіруючі в жидівського бога - вони виявляється живуть в кредит нюромана  . Одним словом моя позиція чітка і ясна - вірующим варто платити податок як і решту громадянам і не парити нікого своїм ідіотизмом . Якщо їхній жидівський бог-аллах-папакарло-макаронниймонст дійсно всемагущій , то він сам розбереться без різних там шістьорок

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

В отстой
« Прочитано #511 : 27 Лютого 2016, 11:45:53 »

Такому тяжко щось пояснити
що бути запеклим атеiстом то одне , а ображати почуття iнших людей , це зовсiм iнше . Тримай свою думку при собi , якщо не можеш втриматись вiд образ.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #512 : 27 Лютого 2016, 11:57:42 »

а ображати почуття iнших людей , це зовсiм iнше

ти явно видаєш бажане за дійсність . Я використаю твій же вираз для того щоб це пояснити .

Ось уяви що я вірю в "У него принцип такий - ви всi лохи-дебiли , один я в бiлому костюмi . "  . І я вимагаю від тебе  , щоб ти мене за це поважав і не ображав мої почуття тим , що ти в це не віриш . А саме головне , щоб ти це ніде не писав і ніякі картинки на цю тему ніде не виставляв .

Попробуй розтлумачити це цьому віруючому в жидівського бога-аллаха-чортзнаще , а то він явно неадекват , якщо кидається на мене з якимись претензіями на картинку , яку можна знайти в інтрернеті у вільному доступі .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

В отстой
« Прочитано #513 : 27 Лютого 2016, 12:31:19 »

В iнтернетi достатньо всiлякого лайна , нiхто нiкому не боронить , дивись . А на Калуському вiльному форумi зiбрались поряднi люди аби приемно поспiлкуватись . Якщо у вiдповидь на твiй пост я виставлю ще щось непристойнiше , то наш порядний формур перетвориться в клоаку , думаю бiльшiсть форумчан того не хоче . Ну i не забувай про прекрасну половину нашого форуму , iм також не дуже приемно дивитись на всiляку маячню.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #514 : 27 Лютого 2016, 13:19:59 »

Якщо у вiдповидь на твiй пост я виставлю ще щось непристойнiше

Хм . Подивись ще раз на ту фотку і дай мені чіткі критерії непристойності тієї фотки . Там що - точку Жі з середини показують чи може задній прохід вивернули назовні ?

ЧИ МОЖЕ ДЕХТО ТУТ УЖЕ ВИРІШИВ ДІЯТИ ЯК В ЧАСИ СРАЛІНА , коли за те , що завернувши в газету з його фоткою шмат ковбаси чи сала ти уже автоматично стаєш ворогом народу ?

ЩО ЗА ХНЯ , НАРОД ? У вас що - уже мозги поплили наніц ???    :towall  :towall   :towall

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

В отстой
« Прочитано #515 : 27 Лютого 2016, 18:16:51 »

У вас що - уже мозги поплили наніц
Більшість людей абсолютно нормальна , а от ти мабуть в Росії мозги відморозив , тобі не до англіків треба , а де потепліше , до папуасів . Може попустить  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #516 : 27 Лютого 2016, 19:08:10 »

Більшість людей абсолютно нормальна

типу вірнити в хйню придуману жидами - це називається нормально ? та вже тоді більш нормальніше вважати реальними нових наполеонів чи гітлерів з дурдому  :D

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

В отстой
« Прочитано #517 : 27 Лютого 2016, 20:09:54 »

У мене є лише одне запитання - а ти дійсно віриш в жидівського бога ? І дійсно вважаєш що він всемогутній і тд і тп ? Ось і подумай , про що ти говориш . Так як читаючи твої відповіді я НА ВСІ 100% БАЧУ ЛИШЕ ВИКОРИСТАННЯ РЕЛІГІЇ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ПЕВНОЇ МЕТИ !
Вірю в Бога в Трійці Єдиного! Та тут мабуть на форумі багато людей так само вірить. Так і вірю, що Він Всемогутній. І про що говорю я знаю. Тільки не розумію чого ББА це так сильно мучить. Яж тобі нічо ненавязував тільки попросив тримати себе на форумі в певних рамках. Це вроді нормально. Може у вас там Європі це дико виглядає, але у нас ще поки що, слава Богу, християнська держава.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #518 : 27 Лютого 2016, 20:52:27 »

Тільки не розумію чого ББА це так сильно мучить. Яж тобі нічо ненавязував тільки попросив тримати себе на форумі в певних рамках.

я бачу що це тебе мучить якась картинка з інтернету , побачивши яку , ти вирішив тут видати на гора істерику , що твого жидівського бога-аллаха-макаронноготараканавголові ображають і ти тут будеш його боронити . І якого це біса ( чи твого жидівського бога-аллаха-дідамороза ) уже Україна стала християнською державою ?  Ось так прямо я тобі і можу сказати , що цей твій  базар про перевагу твоїх тараканів з твоєї голови цілком офіційно ображає представників других тараканів чи людей без тараканів в голові . Україна НЕ РЕЛІГІЙНА держава , тому хватай своїх богів-аллахів-будд-папкарло і понтуйся ними у себе в церкві-синагогі-пещері чи ще десь , а не заставляй тут всіх перейматись твоїми проблемами .
 Нормально , це коли ти можеш розказати про свою маячню спеціалісту або хвалитись ними у себе в гуртку .Я же не бігаю по твоїй синагозі-мечеті-болоті-церкві і не розказую казочки про курочку рябу чи гарі поттера . Тому і тримай себе в рамках суспільства БЕЗ ЗНЕВАГИ ДО ІНШИХ лише через те , що у тебе якась маячня в голові .

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

В отстой
« Прочитано #519 : 27 Лютого 2016, 21:09:42 »

 Україна НЕ РЕЛІГІЙНА держава
Це мабуть ще в школі за союзу вас так вчили   :)   
До ХХ ст. вся система освіти базувалась якраз при монастирях і храмах.
Як для тебе це не прикро українці релігійні, одні практикуючі інші традиційні, але віруючі.
Записаний