Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: В отстой  (Прочитано 392710 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

В отстой
« Прочитано #160 : 08 Грудня 2014, 23:29:08 »

Христа харя явно не схожа
якось не гарно... з маленької букви чи в лапках хоча би.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
В отстой
« Прочитано #161 : 09 Грудня 2014, 08:07:17 »

Гм. Хіба в лапках.
Відповідь від: 09 Грудня 2014, 08:05:23
Я пропустив слово "на". Звісно, що харя то у Муйла!  :-[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #162 : 09 Грудня 2014, 13:22:06 »

"Рука крепка, и пальцы наши быстры,
И ясен взор сотрудников НИИ.
Идут вперёд российские нанисты —
Адепты нанотехнологии.

В руках у нас пипетки и пробирки,
Мы для страны невидимый оплот.
Мы в наногайках сверлим нанодырки,
Чтоб в нанодырки вставить наноболт!

Не верить нам — бессмысленно и глупо,
И не сдержать наш пламенный азарт,
Когда беремся гордо мы за лупу,
Чтобы увидеть нанорезультат.

Ни демократы и ни коммунисты,
Ни “Тополь-М”, ни даже сам “Газпром”
Стране помочь не сможет, а нанисты
Одним движеньем справятся с врагом!

И вновь, уйдя от взлядов посторонних,
На ключ закрыв рабочий кабинет,
Сжимаем мы в мозолистых ладонях
Наш неказистый наноинструмент!

Рука крепка, и пальцы наши быстры,
И ясен взор сотрудников НИИ.
Идут вперёд российские нанисты —
Адепты нанотехнологии."

vvitalikk

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +380/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 951
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2017, 18:53:29

В отстой
« Прочитано #163 : 24 Грудня 2014, 08:39:52 »

Повна версія: президент-утікач Віктор Янукович дав інтерв’ю


Про Майдан, Асоціацію з ЄС, конфлікт на Донбасі, власну долю — Янукович пішов на контакт із журналістами після піврічного мовчання.

Видання «Аргументи і факти» опублікувало інтерв’ю з четвертим президентом України Віктором Януковичем. Як вдалося з’ясувати виданню, піврічне мовчання було викликане необхідністю проаналізувати не стільки слова українських політиків, скільки їх реальні дії і особливо наслідки цих дій.

Микола Зятьков, «Аіф»: Пане Янукович, чи відчуваєте ви особисту відповідальність перед народом України за те, що відбувається в країні?

Віктор Янукович: Я в повній мірі несу відповідальність за той період,
Приховано: Показати
коли я очолював державу і міг впливати на рішення. Я нагадаю, що станом на 22 лютого 2014 р., коли був здійснений переворот, в Україні не було громадянської війни, пенсії і зарплати виплачувалися вчасно і в повному обсязі, долар коштував 8,8 гривні, Крим був у складі України, а в Донбасі не гинули люди. Єдине, за що я відчуваю відповідальність, — що не зміг перешкодити політичним авантюристам з допомогою зовнішніх сил здійснити державний переворот.

- Наскільки я пам’ятаю, саме ви вели Україну до Європи починаючи з 2010 р. Рішення призупинити підписання Угоди про асоціацію було для багатьох несподіванкою. Чим все-таки було викликане таке рішення?

- Рішення було викликане усвідомленням величезних економічних втрат, які могла понести Україна. Звичайно, підпиши я це угода у Вільнюсі, напевно досі я займав би президентський кабінет і керував країною. Західні лідери з радістю зустрічалися б зі мною і хвалили за «правильне рішення». Я навіть мав би великі шанси бути обраним на другий термін. Але це було б досягнуто ціною банкрутства половини української промисловості і неминучого значного падіння рівня життя населення. Мені не потрібна була влада такою ціною…

- Але ж для будь-якої розсудливої людини очевидно, що ці негативні наслідки підписання Угоди про асоціацію повинні були бути вам відомі заздалегідь. Чому про них заявили тільки за три тижні до запланованої дати підписання угоди?

- Ми розуміли, що в економіці України виникнуть великі труднощі після підписання угоди. Ми могли підписати його тільки за умови компенсації наших втрат, які могли виникнути від проблем у торгівлі з Росією. Перехід України на технічні стандарти ЄС у машинобудуванні, значне підняття дотацій у сільському господарстві до рівня ЄС — ці та багато інших питань були не під силу Україні. Але політики ЄС, наполягаючи на якнайшвидшому підписанні угоди, навідріз відмовлялися надати яку-небудь компенсацію і переглянути економічну частину угоди з урахуванням пропозицій президента України. В тому числі шляхом розгляду вузьких проблем у форматі Україна — ЄС — Росія.

- Давайте поговоримо про майдан. Все почалося з розгону студентів у ніч на 30 листопада 2013 р. Стверджують, що за цим стояв глава вашої адміністрації?

- Щоб зрозуміти, хто за цим стояв, треба зрозуміти, кому це було вигідно. Мені це було зовсім невигідно. Безумовно, ніякого наказу на розгін демонстрантів не було і не могло бути. На мій погляд, це була добре організована провокація, для того щоб перевести мирні акції протесту в радикальне русло. У мене немає прямих доказів того, що за провокацією 30 листопада стоїть Льовочкін. Однак такі підозри мають під собою досить вагомі підстави.

- Скажіть чесно, чому ви відразу не покарали винних у розгоні, адже це могло б заспокоїти маніфестантів?

- Як тільки наслідком були встановлені перші факти і докази про ті події, мною особисто були відсторонені від своїх посад заступник секретаря РНБО Сівкович та голова Київської міської адміністрації Попов, а міністр МВС Захарченко відсторонив керівника Київського управління МВС Коряка. Для встановлення істини необхідно було провести розслідування, а це, як ви розумієте, процес нешвидкий. Проте ніхто не став чекати його результатів. Людям на майдані швидко нав’язали ідею про те, що я особисто наказав розганяти студентів. А ваше запитання з приводу того, хто винен в розгоні, я адресую нинішнім слідчим прокуратури, які через рік так і не дали зрозумілої відповіді.

- Тоді чому ви не вийшли до людей на майдан, як це зробили в 2010 р. під час «податкового майдану»?

- Я ніколи не боявся спілкування з народом. Але, якщо ви згадаєте, 1 грудня 2013 р. опозиційні лідери вже повели людей до будівлі Адміністрації Президента. І хоча переважна більшість маніфестантів була налаштована мирно, вже тоді була група агресивних радикалів, готових до відкритого прояву насильства. Вони чекали мого появи, щоб спровокувати атаку на президента, при якій спецслужби повинні були б адекватно відреагувати. Ви ж пам’ятаєте настрій цих молодиків. Уявіть, що було б, якби там з’явився я.

- Чому спочатку мирний протест за європейську перспективу переріс у збройне протистояння з вимогою вашої відставки і повного перезавантаження влади? Хіба ви не очікували, що події підуть за тим сценарієм, за яким пішли?

- Я не очікував такої реакції. Для розвитку тих подій не було підстав. Наш рух до ЄС не було зупинено. Підписання угоди було лише відкладено. Ми, як суверенна незалежна держава, мали повне право на нашу позицію, відстоюючи наші національні інтереси. І я це публічно неодноразово коментував.

Однак у реальних режисерів цієї дії вже був затверджений план — розхитати країну і зробити її слабкою і поступливою. Для цього в першу чергу їм було необхідно повалити президента. І робилося це в кращих традиціях проведення революцій на Близькому Сході. Кожен раз, коли енергія майдану бракувало, відбувалася провокація, яка змушувала людей обурюватися з ще більшою силою. Кожен раз, коли ми затримували найбільш агресивних і радикальних учасників, яких навіть лідери опозиції називали провокаторами, це було використане проти нас. Ці радикали чарівним чином перетворювалися в «політичних в’язнів».

Коли й цих заходів стало недостатньо, щоб підвищити градус ненависті в суспільстві, на майдані з’явилися перші жертви. Ви пам’ятаєте двох молодих хлопців, які були вбиті нібито на вулиці Грушевського? За даними попереднього розслідування, були суттєві підстави стверджувати, що вони загинули в іншому місці. Їх життя були принесені в жертву технології державного перевороту.

- Пане Янукович, дивіться, що вийшло. Одна частина народу України звинувачувала вас у тому, що ви віддавали накази брати штурмом майдан, а потім і стріляти, інша частина — в нерішучості придушення протестних настроїв. З ваших дій, складається враження, що ви так і не зважилися прийняти ту або іншу сторону.

- Моїм обов’язком було збереження цілісності України, людських життів і забезпечення дії закону. Будучи президентом всієї країни, я не міг зайняти чиюсь сторону. Я завжди був на боці мирного вирішення ситуації та уникнення кровопролиття.

- Тим не менш кров пролилася… Як ви вважаєте, хто стояв за організацією майдану? Був це стихійний процес або у нього були приховані від очей організатори і керівники?

- На майдані було багато патріотів своєї країни, які щиро вірили в успішність європейського вибору для України. Однак давайте знову подивимося, кому був вигідний майдан. Десятки тисяч людей, які стояли на майдані, не отримали нічого. Всі вигоди дісталися безвідповідальним політикам та їхнім спонсорам. Вони брехливими обіцянками переконали людей, що всього цього легко досягти і єдина перешкода на шляху до «світлого майбутнього» — це Янукович. Але режисерам цього сценарію потрібен був не Янукович, їм потрібна була Україна.

- А можна трохи конкретніше: що ж сталося 18-21 лютого на майдані? Хто дав наказ стріляти?

- Як ви пам’ятаєте, 18-го числа опозиція повела людей до Верховної ради. У них була мета — захопити парламент і Адміністрацію Президента. В той момент у співробітників МВС не було на руках вогнепальної зброї, тому не могло бути наказу про його застосування. Вже вдень 18 лютого протестувальники почали громити торговельні та житлові будівлі на вул. Інститутській, напали на офіс Партії регіонів і здійснили відкрите вбивство двох звичайних співробітників офісу. Після цієї події стали розвиватися з неймовірною швидкістю. Опозиція повністю перейшла межі закону і почала відкрито озброювати повстанців.

Тільки за один день 18 лютого від вогнепальних поранень загинуло більше десяти співробітників міліції. Скажіть, чи це могло статися, якби у маніфестантів не було зброї?

В цей же час на Західній Україні групи радикальних активістів почали масово захоплювати державні установи. У тому числі відділи МВС, СБУ і склади зброї. На руках у бойовиків опинилися тисячі одиниць вогнепальної зброї.

Ми розуміли, що, якщо ця зброя буде доставлене в Київ, великий крові не уникнути. Тому було прийнято рішення припинити протиправні дії і звільнити вулиці, прилеглі до майдану, від погромників, але без будь-якого застосування вогнепальної зброї.

Розуміючи, що подальше проведення операції може спровокувати велику кількість жертв, було прийнято рішення зупинити операцію, для того щоб провести переговори з опозицією. Ще раз заявляю, що у мене не було намірів розігнати майдан; якщо б я хотів цього, то ввечері 19 лютого сили міліції рознесли б його. Але мені важливо було знайти компроміс і зберегти країну.

Весь день 19 лютого я провів у складних переговорах з лідерами опозиції, за результатами яких була досягнута домовленість про перемир’я. Однак радикальні угруповання на майдані відразу ж відкинули будь-яку думку про перемир’я. А в нинішньої влади я хочу запитати: чому досі не закінчено розслідування фактів загибелі «Небесної сотні» і загиблих працівників правоохоронних органів? Напевно, бояться розкрити всю правду про події?

- А я і багато наші читачі хотіли б запитати у вас: чому в такий критичний момент ви вирішили залишити Київ, а потім і Україну?

- Як відомо, 21 лютого 2013 р. було підписано угоду з опозицією. Згідно йому опозиція повинна була відвести своїх активістів, а влада — силовиків з центру Києва. Я пішов на максимальні поступки, погодившись на дострокові вибори президента, урізання повноважень глави держави, амністію учасникам заворушень. Ми і раніше досягали певних домовленостей із лідерами опозиції. На жаль, вони не могли або не хотіли забезпечити їх реалізацію. Але в цей раз угоду було завірено міністрами закордонних справ Німеччини, Польщі та представником МЗС Франції. Тому я був впевнений, що угода буде виконана і конфлікт нарешті завершений. В цей день я запланував поїздки в Харків і Донецьк, щоб зустрітися зі своїми політичними соратниками. Але вже по дорозі до Харкова на мій кортеж було скоєно збройний напад.

Ввечері 22 лютого я ще перебував на території України, коли парламент прийняв рішення про моє відсторонення від влади. Цю постанову було абсолютно неконституційним. Без створення спеціальної тимчасової комісії, яких-небудь висновків Верховного і Конституційного судів. Але найочевидніше порушення полягало в тому, що за постанову про моє відсторонення проголосувало 328 депутатів при необхідному мінімумі 338, що має становити ¾ від загальної чисельності депутатів. Прийняттям цієї постанови організатори перевороту перейшли останню межу — вони зробили повалення конституційного ладу.

У них був один вихід — знайти один з чотирьох конституційних способів відсторонення мене від влади. З імпічментом не вийшло. Визнати мене недієздатним, коли я живий і здоровий, — нереально. Залишалися ще два способи: добровільна відставка або смерть. Лідери опозиції дзвонили мені і переконували подати у відставку. Я категорично відмовився. Після цього почалися конкретні дії, які несли загрозу мені і супроводжували мене людям. За тією інформацією, яку я отримував, і, найголовніше, за спробами замахів я чітко зрозумів: мене вирішили вбити.

- Ви справді вважаєте, що вас вирішили вбити?

- Не просто вирішили — всі вони для цього робили. Мій кортеж був кілька разів обстріляний. Один з охоронців отримав поранення. Саме тому мені необхідно було переїхати в те місце, де силовики ще зберігали вірність присязі, підпорядковувалися Головнокомандувачу.

Вже коли я перебував у Криму, переді мною ясно постало питання: що робити далі? Про добровільну здачу в полон не могло бути й мови. Змовникам живий Янукович як свідок злочинів був не потрібен. Залишалося два варіанти: або я використовую вірні мені сили і відновлюю конституційний лад в Україні, або я змушений буду виїхати з країни.

Я чітко усвідомлював, що моя спроба відновити конституційний порядок у країні призвела б до громадянської війни. Адже навіть за даними офіційних соціологічних опитувань, проведених у лютому 2014 р., 47% населення країни підтримували майдан, а 46% виступало проти. У цьому випадку лінія фронту приблизно проходила б по Дніпру. І ту трагедію, яку зараз переживає Донбас, відчула б на собі вся Україна. Я прийняв рішення не піддавати країну жахів громадянської війни.

- Принципові питання, на які не було дано чіткої відповіді: чи ви не вважаєте, що новий майдан був викликаний в тому числі корупційними скандалами навколо вашої родини? Чи відчуваєте ви в цьому зв’язку свою відповідальність і провину?

- Це інформаційна технологія, і я не втомлюся повторювати: ні я, ні мої сини не були замішані в корупційних діях. І невипадково, що досі нова українська влада не змогла цього довести. Бо таких фактів не існує. Гасла про верховенство права, незалежної судової системи, високі стандарти життя — це добре. Але, на жаль, за минулий рік за всім цим аспектам стан в Україні помітно погіршився.

- А як бути із заявами офіційних українських структур про те, що на своїх зарубіжних рахунках заморожені мільярди доларів? — У мене немає і ніколи не було ніяких рахунків за кордоном. Моїми адвокатами подані запити в більш ніж 40 країн світу з вимогою підтвердити або спростувати знаходження моїх активів. Пройшли місяці, але жодна країна не підтвердила факту наявності у мене таких рахунків.

- Пане Янукович, як ви вважаєте, євромайдан домігся зближення України з Європою? — Гасла про верховенство права, незалежної судової системи, високі стандарти життя — це добре. Але, на жаль, за минулий рік за всім цим аспектам стан в Україні помітно погіршився. Заплативши дорогу ціну в спробах такого «зближення», Україна не отримала у відповідь нічого, крім розвалу країни, смертей, горя і зубожіння народу.

- Відповідайте коротко: як би ви оцінили дії нової влади?

- Ви це питання задайте кожному українцю. Чи йому стало краще жити при новій владі?

- Чому, на ваш погляд, Донбас став гарячою точкою на карті України? Хто винен у цьому конфлікті?

- Беззаконня і переворот у Києві обурили мешканців Донбасу. Масла у вогонь підлили перші кроки людей, що захопили владу: скасування закону про мови, нав’язування своїх «героїв» і ідеалів. Новим правителям було мало майдану — вони вирішили принизити Донбас. Найбільша відповідальність лежить на Турчинова, який, будучи нелегітимним в. о. президента, прийняв рішення використовувати армію проти власного народу, буквально давити людей БТРами. Під час самих трагічних подій на майдані я, будучи обраним президентом і маючи всі законні підстави для застосування сили, на це не пішов.

- Багато хто вважає, що війна на південному сході не може йти без підживлення ззовні. І в зв’язку з цим українська влада неодноразово звинувачували вас у фінансуванні «ДНР» і «ЛНР».

- Це цинічна брехня. Подібні звинувачення часто звучать з вуст українських політиків, особливо Наливайченко. Як я розумію, розслідування фінансування «ДНР» і «ЛНР» входить в його компетенцію. Ймовірно, не маючи можливості дати відповідь на ці питання, він вибрав улюблений метод нинішніх українських правоохоронців: якщо немає відповіді на питання — звинувачуй Януковича. Ні Наливайченко, ні його колеги не представили жодного доказу, що підтверджує ці звинувачення. Я б порадив Наливайченко та іншим його колегам подумати про законність своїх дій і про неминучих для них наслідки — адже у них руки по лікоть у крові.

- Ну добре, тоді як ви взагалі ставитеся до цих невизнаним республікам? Ви бачите їх незалежними або частиною України?

- Перебуваючи на посаді президента України, я як гарант цілісності держави робив все можливе для згладжування внутрішніх протиріч і збереження єдності країни. Нові так звані правителі вирішили захищати інтереси тільки однієї половини країни, повністю проігнорувавши думку іншої половини. У будь-якому разі простим українцям з заходу і сходу немає чого ділити. Цю війну розв’язали горе-політики, для того щоб закріпити свою владу і відволікти увагу народу від інших проблем. Тому я впевнений, що, як тільки нинішні політики підуть, народ зможе домовитися і Україна знову стане єдиною.

- Ну а поки сьогодні в Донбасі гинуть люди. Чи могли ви уявити подібне рік тому?

- Мені дуже боляче бачити, що кожен день в Донбасі гинуть мирні люди, діти, старики. Гинуть не тільки від снарядів і куль, а й від голоду і холоду. Те, про що багато знали тільки з історії, тепер вони змушені переживати особисто. Через 70 років після Великої Перемоги мільйони жителів Донбасу відчули на собі, що таке блокада. Сотні тисяч були змушені залишити свої будинки, рятуючись від смерті. В той же час «міністерство правди» в Києві бреше українському суспільству про реальні масштаби трагедії в Донбасі.

- У вас є конкретні пропозиції, як зупинити кровопролиття у Донбасі?

- Простих і швидких рішень не існує, але спробую окреслити першочергові з них. Лжепатриотам необхідно припинити фінансувати «героїчні» добровольчі батальйони, які викликають ненависть у жителів Донбасу. Їх потрібно негайно роззброїти. Це зменшить градус радикалізації конфлікту. Також необхідний терміновий діалог усіх боків, не рахуючись з їх статусом. Важливо, щоб кожна з сторін могла впливати на процес. Діалог має призвести до усунення господарських проблем і відновлення економічних зв’язків в Україні. Це вкрай необхідно для жителів Донбасу, які страждають від голоду, а також для всієї країни, що знаходиться на краю економічної прірви. Ці заходи потребують політичної волі і терпіння з обох сторін. Після цього необхідно визначити статус цих регіонів з розширенням їх повноважень. Це дозволить зняти накопичені протиріччя. Адже подальша ескалація конфлікту на сході України неминуче призведе до ще більшого розколу країни.

Мені боляче бачити, як країна занурюється в хаос і вир громадянської війни. Але мені хочеться вірити, що в українського народу вистачить мудрості зупинити цей нав’язаний їм сценарій і домогтися встановлення миру і злагоди в країні.
« Останнє редагування: 24 Грудня 2014, 11:01:36 від vvitalikk »
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
В отстой
« Прочитано #164 : 24 Грудня 2014, 13:32:52 »

Якшо пропустити то шо він за корупцію і своїх синків пише.Бо ясно шо крали і то безбожно.То остальне правда.І про кровавого пастора сектанта тоже правда його треба в гаазькому трибуналі судити .Воно собі взяло владу щоби людей нищити.Чого проти яника санкції знімают бо вже ввиділи хто йому на заміну прийшов.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #165 : 26 Грудня 2014, 03:18:33 »

про ріст







а знизу допис




         Зачат-то был в Украине, вот она бендеровка! Хочет хохла в РФ нелегально протащить! pic.twitter.com/kIGeBpwN7Z
« Останнє редагування: 26 Грудня 2014, 07:44:12 від ББА »
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
В отстой
« Прочитано #166 : 04 Січня 2015, 15:32:22 »

Не з моїх улюбленців, але відео класне  :good,
DZIDZIO - Ангели чудяться

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=dlzGj8gRSDI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=dlzGj8gRSDI</a>
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
В отстой
« Прочитано #167 : 05 Січня 2015, 18:22:38 »

Дзідзьо молодець  ;)

Про рупора Пу
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=dvByzEeeDp4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=dvByzEeeDp4</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

В отстой
« Прочитано #168 : 05 Січня 2015, 19:38:53 »

 гаішникам "обламалось" :D
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=6MLJtl3_USU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=6MLJtl3_USU</a>
https://www.youtube.com/watch?v=6MLJtl3_USU#t=536
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #169 : 06 Січня 2015, 03:43:40 »

хай собі гаїшники куплять 3-Д принтер і малюють гроші наяву .

http://ic.pics.livejournal.com/merleblanc2014/73593204/191084/191084_original.jpg

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #170 : 17 Січня 2015, 11:54:53 »

Гм




Вот это я понимаю "оскорбление чувств верующих"

Ведущий Джимми Киммел предложил родителям провести эксперимент — спрятать конфеты, которые дети собрали на Хэллоуин, а им рассказать что сами родители ночью не удержались и съели.

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=34vgEuuWMU8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=34vgEuuWMU8</a>


 =))      =))      =)) 

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #171 : 21 Січня 2015, 13:30:45 »

Почему Америка самая великая страна в мире?


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=wrhHhyxCxL0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=wrhHhyxCxL0</a>

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
В отстой
« Прочитано #172 : 21 Січня 2015, 13:43:21 »

Гарний серіал. І показова серія. В Московії таку серію не можна зняти, а якщо б і зняли - не покажуть.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #173 : 23 Січня 2015, 16:20:55 »

Для тих хто шпрехає німецьку цікавий календарик

http://bashni-net.livejournal.com/693.html#cutid1



Відповідь від: 21 Січня 2015, 15:31:03[/size]


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
В отстой
« Прочитано #174 : 27 Січня 2015, 18:54:56 »

Стенограмма 30-го Заседания СовБеза ООН по Украине.

"Председатель: -Какие будут предложения?
Чуркин(РФ): -можно я на стол насру?
Все: -НЕТ!!!!
Чуркин: (срёт на стол перед Сергеевым(Украина)) - Спасибо!
Приховано: Показати
Украина: Вы видели, да?! Россия только что насрала нам на стол!
Чуркин: У вас нет доказательств!
Украина: Это была ваша задница, и из неё вылезло ваше говно!
Чуркин: Предоставьте нам факты!
Представитель США: наши эксперты провели анализ состава вещества, моделирование координат и пришли к выводам, что это безусловно говно и насрала его Россия.
Чуркин: предоставьте нам доказательства!
Представитель Великобритании: это возмутительно! Говно безусловно насрала Россия. Так не может больше продолжаться.
Представитель Германии: предлагаю обсудить возможность выражения нашей общей обеспокоенности поведением России.
Чуркин: я накладываю вето на это решение. (Снова срёт на стол Украины)
Украина: Вы видели, да?! Вот опять! Россия снова насрала нам на стол, вот говно, вот жопа, вот он одевает штаны!
Председатель ООН: если эти факты подтвердятся, мы должны будем соответствующим образом отреагировать!
Чуркин: Повторяю, предоставьте нам хоть одно доказательство!
Германия: мы надеялись, что санкции помогут, но вонь с каждым разом становится всё сильнее! Мы подозреваем, что Россия, возможно, срёт на стол Украины.
Чуркин: предоставьте нам доказательства!
Председатель ООН: давайте примем решение о том, что мы глубоко шокированны!
Чуркин: я накладываю вето на это решение. (срёт на стол Председателя)
Украина: Вы видели?! Вот сейчас! Россия насрала на стол Педседателя ООН!!! Она опасна, так как может насрать на стол любой страны европы!
Чуркин: Вы так и не предоставили нам ни одного доказательтва, которое бы мы признали!
Представитель США: спутники пентагона зафиксировали повышение вони исходящее со стороны России. Мы должны рассмотреть возможность лишить Россию права срать на заседании ООН!
Чуркин: я накладываю вето на это решение. (Накладывает на стол Украины). У вас нет ни одного доказательства. Напротив, все многочисленные факты говорят от том, что Украина обосралась сама!
Украина: Вы видели, Россия только что насрала нам на стол опять!
Представитель Германии: становится всё сложнее здесь находиться, мы призываем стороны к диалогу!
Чуркин: Россия хочет воспользоваться правом дополнительного выступления! (берет пластиковую обложку от папки и начинает разбрасывать ею говно на всех членов ООН) Россия великая Держава и не позволит никому на себя давить! Вы не вправе, не предоставив ни одного факта, диктовать нам свои условия. Посмотрите лучше на себя. Ведь вы все - засранцы, сидите тут в говне, от вас воняет. Как вы можете указывать нам как себя вести?! Спасибо за внимание. (Покидает зал, швырнув вымазанную папку в Председателя и сплюнув на ботинки представителя США.)
Председатель ООН: Благодарю всех и каждого за вашу позицию, следующее заседание обеспокоенности по украинскому вопросу состоится, когда проветрится зал."

 :D =)) шо правда, то правда)
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #175 : 28 Січня 2015, 15:12:11 »

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #176 : 29 Січня 2015, 02:24:03 »

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
В отстой
« Прочитано #177 : 29 Січня 2015, 19:20:09 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=-v6Jw9rsWCE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=-v6Jw9rsWCE</a>  :fool
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #178 : 31 Січня 2015, 20:00:01 »

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
В отстой
« Прочитано #179 : 02 Лютого 2015, 02:57:12 »

...Предположим, что рядом с нами сидит китаец четырнадцатого века. Что он думает, глядя на зажигалку? Китаец думает, что там заключен дракон. Мы нажимаем на какой-то клапан, дракону прищемляется хвост, и он от боли изрыгает огонь. А мы с вами знаем, что эта штука отлита из пластмассы в Китае, газ под давлением, зубчатое колесико… То есть мы знаем конструкцию, нам не нужны дикие объяснения. Знание того, что в образование мира и в филогенез никогда не вмешивались никакие посторонние силы, избавляет нас от религиозности. Но 99% людей считают знания естественнонаучного порядка либо излишними, либо слишком обременительными, либо слишком сложными. А вера — это всего-навсего отсутствие знания. Дело в серости.
Homo предлагается хорошо театрализованное примитивное объяснение. Ведь когда вы слушаете какого-нибудь архиерея, вы в первую очередь слушаете не человека, не голос, вы в основном слушаете четыре с половиной квадратных метра парчи, большое количество бижутерии, вы слушаете лиловый бархат и черное сукно. А вы этого дядьку архимандрита побрейте, постригите, оденьте в майку, посадите напротив себя на кухне, поставьте перед ним пустую бутылку из-под кефира, и все, что он говорит, будет казаться бредом сумасшедшего. Такого рода сценизм работает на мало интеллектуализированную публику очень сильно...





Жительница Лондона 28-летняя журналистка Эриан Шерин (Ariane Sherine), сев в автобус, обратила внимание на рекламную листовку одной из христианских церквей, гласящую, что все атеисты будут гореть в аду. В управлении общественным транспортом мисс Шерин объяснили, что не видят в рекламе ничего оскорбительного, так как это всего лишь выражение частного мнения рекламодателя.

В поиске адекватного ответа журналистка при содействии Британской ассоциации гуманистов открыла в Интернете сайт с призывом пожертвовать деньги на необычную рекламную кампанию: борта знаменитых двухэтажных автобусов должны были украсить баннеры с надписью: «Возможно, бога нет. Больше не волнуйтесь и наслаждайтесь жизнью».

Только за первые четыре дня удалось собрать 150 тыс. фунтов стерлингов. К Новому году устроители акции смогли разместить рекламу на 200 автобусах в Лондоне , а также еще на 600 автобусах в других городах Англии, Шотландии и Уэльса.

Рекламная кампания вызвала протесты со стороны ряда религиозных организаций. Рон Хитер, один из водителей автобусов, даже отказался сесть за руль «безбожного» автобуса. «Моей первой реакцией был шок. Я почувствовал, что не могу управлять этим автобусом, о чем сообщил начальству. Мне ответили, что подменить меня некому, и тогда я просто пошел домой».

Управление по рекламным стандартам, проанализировав более трехсот жалоб по поводу «богохульной» кампании Эриан Шерин, пришло к выводу, что «данная реклама является выражением мнения рекламодателя и высказанные в ней утверждения не подлежат объективному доказательству».

Тем временем, идею «безбожных» автобусов подхватили атеисты других стран. Члены Американской гуманистической ассоциации расклеили в ноябре на автобусах баннеры, гласящие: «Зачем верить в Бога? Будьте хорошим просто так!».

А вот в католической Италии агентство по рекламе запретило эксплуатацию транспорта с рекламой атеизма. В Генуе в феврале должны были выйти на маршруты автобусы с надписями: «Плохая новость: Бога нет. Хорошая новость: Бог нам не нужен». Геную выбрали не случайно: там расположена резиденция архиепископа Анжело Баньяско. «Эта кампания – вызов, брошенный Баньяско, который известен тем, что помешал проведению гей-парада, а также регулярными выпадами в адрес науки», — цитирует газета разъяснение президента итальянского союза атеистов и рационалистов Рафаэле Каркано.

«Безбожные» автобусы наткнулись на яростное сопротивление и в Австралии. Тамошние атеисты планировали выпустить на дороги общественный транспорт с призывом: «Выспитесь в воскресенье». Однако власти отказались выдать необходимое разрешение. Один из организаторов акции Дэвид Ничоллс заявил: «Я потрясен. Это серьезный удар по свободе выражения мнения в нашей стране».

В России до сих пор никто не предпринимал аналогичных попыток размещения атеистической рекламы. Впрочем, по мнению экспертов, ничего подобного в нашей стране ждать не приходится, констатируют «Новые Известия».
« Останнє редагування: 02 Лютого 2015, 03:12:18 від ББА »
Записаний