Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

За кого з мажоритарників ви голосуватимете

Коретчук Ярослав Володарович
- 6 (15.8%)
Насалик Ігор Степанович
- 6 (15.8%)
Сікора Ольга Мирославівна
- 1 (2.6%)
Телько Володимир Іванович
- 2 (5.3%)
Тірон Андрій Валерійович
- 2 (5.3%)
Гладун Ярослав Ігорович
- 0 (0%)
Павлів Володимир Олексійович
- 10 (26.3%)
Сушко Роман Васильович
- 0 (0%)
Не підтримаю жодного кандидата
- 11 (28.9%)

Всього голосів: 38

Голосування закінчилося: 25 Жовтня 2014, 20:06:17


Автор Тема: Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85  (Прочитано 68604 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯроСлавKl

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    15 Вересня 2014, 21:18:26

    Звідки: Rfkei

За інформацією ”Вікон”, очікуваним стане висунення на одномандатному виборчому окрузі №85 з центром у Калуші діючого нардепа Ольги Сікори.
Завтра ж відбудеться і з’їзд партії “Сила людей”. Як розповів “Вікнам” активіст партії калушанин Олег Савка, очікуваного висунення його як кандидата на з’їзді не відбудеться.
Зате несподіванкою, за деякою інформацією, може стати висунення від НРУ та Радикальної партії Олега Ляшка двічі нардепа Євгена Гірника. За оприлюдненою інформацією, НРУ може піти на вибори у Раду у списку Радикальної партії Ляшка.
“Вікнам” Євген Гірник повідомив, що до завершення перемовин він жодної інформації щодо виборів та своєї участі у виборчій кампанії не надає.
Як повідомляли “Вікна”, завтра партійні з’їзди також висунуть Ігоря Насалика та Оксану Тебешевську від “Блоку Петра Порошенка” та ВО “Свобода”.

Список кандидатів
Гладун
Ярослав Ігорович   народився 11 червня 1980 року в селі Черче Рогатинського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування.   Самовисування         

Коретчук
Ярослав Володарович   народився 22 липня 1986 року в місті Рогатин Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Івано-Франківський обласний музей визвольної боротьби імені Степана Бандери, член політичної партії Конгрес Українських Націоналістів, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Конгрес Українських Націоналістів.   політична партія Конгрес Українських Націоналістів         

Насалик
Ігор Степанович   народився 25 листопада 1962 року в місті Олександрія Кіровоградська області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Калуський міський голова, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".   ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"         

Павлів
Володимир Олексійович   народився 27 вересня 1971 року в місті Калуш Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, голова, Громадська Організація "Автомайдан Калущини", безпартійний, проживає в місті Калуш Івано-Франківської області, судимість відсутня, самовисування.   Самовисування         

Сікора
Ольга Мирославівна   народилася 24 липня 1961 року в місто Калуш Івано-Франковської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Калуш Івано-Франковської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".   політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"         

Сушко
Роман Васильович   народився 13 серпня 1950 року в селі Болехівці Дрогобицького району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Ірпінь Київської області, судимість відсутня, самовисування.   Самовисування         

Телько
Володимир Іванович   народився 26 липня 1965 року в місті Калуш Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживає в місті Калуш Івано-Франківської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.   Радикальна Партія Олега Ляшка      28.09.2014   

Тірон
Андрій Валерійович   народився 4 серпня 1983 року в смт Більшівці Галицького району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник служби реабілітації та санаторно-курортного лікування лікувально-профілактичного відділу Військово-медичного управління, Головне управління Національної гвардії України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".   Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"  
« Останнє редагування: 09 Жовтня 2014, 09:26:24 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #140 : 21 Жовтня 2014, 14:24:47 »

То шо до корита рветься відкрите бидло яке навіть не удосужується діяти згідно договору і не треба там травити "бюрократія дістає, сам ся нервую" Є порядок то виконуйте а не тикайте собі піря в сраку
Прошу пробачення за відвертість, але напишу відверто, так як думаю.
Тірон мені не являється ні родичем, ні знайомим, взагалі його не бачив ніколи.
Всі ми хочемо кращого життя, добре оплачуваної роботи, медицини, освіти, соціальних гарантій, і т. д. Тобто, як казав ще недавно один га...он покращення життя вже сьогодні, і чекаємо, що ось впаде манна небесна, прийде супермен і все розрулить, само собою все виправиться. Але біда в тому що манна останнім часом не падає з неба і все треба робити своїми руками. Але не всі на це готові. От скажіть - можна уявити, щоб Насалик пішов волонтером в зону АТО, чим простим бійцем на блок-пост, чи хоча б артилеристом - подавати снаряди, чи може Сікориха пустила б свого синка - героя нічних розбірок з переважаючими втроє силами озброєних противників? Та ніколи в житті. Швидше сонце завтра не зійде. Оці перешиванці безхребетні переслідують все своє паршиве життя виключно три цілі - збагачення, збагачення і ще раз збагачення за любих умов і при будь-якій владі. Так, Насалик зробив для калушан більше за своїх попередників, але скажіть куди ділись гроші виділені на гексахлорбензол, а куди дівся сам гексахлорбензол. Не забувайте, що Калуш - зона екологічного лиха, і 50%пацієнтів франківського онкодиспансеру калушани. Кожен з нас знає чи знав людей, хворих на рак, родичів, знайомих, сусідів...... А Насалик навіть не живе в Калуші. Але я не про це.
А про те, що є люди серед нас які готові не на словах, а на ділі робити майбутнє кращим, оце Тірон і такі як він. Дупу цілувати з колін ми повинні, а не вказувати на договір. Як би прийшов мент паршивий з запитом, відповідь була б письмово підготована йому за 20 хв. а менту запропонували б каву поки чекає, а коли прийшов герой, то його як те цуценя мордою в лайно - "-То читайте ДОГОВІР!!!!!!!!!!! "? Отакі ми люди. Які в нас ідеали? До чого ми прагнемо? Що взагалі в нас святого? Ховаємся перед проблемою один поза одного і чекаємо, що "там і без нас розберуться" - і таке чув в автобусі. Та пригадайте як нас поляки називали - БИДЛО. Скільки століть ми не мали своєї держави? І скажіть чому? Бо так сі стало? Бо той винуватий, Бо там дощова хмара заходила? Бо,бо,бо,бо?...... А самі ми що варті?..... Ніхто не буде нас поважати, поки самі себе не почнемо. "Лупайте сю скалу" - Франко писав.

І кождий з нас те знав, що слави нам не буде,
Ні пам'яті в людей за сей кривавий труд,
Що аж тоді підуть по сій дорозі люди,
Як ми проб'єм її та вирівняєм всюди,
Як наші кості тут під нею зогниють.

Та слави людської зовсім ми не бажали,
Бо не герої ми і не богатирі.
Ні, ми невольники, хоч добровільно взяли
На себе пута. Ми рабами волі стали:
На шляху поступу ми лиш каменярі.

І всі ми вірили, що своїми руками
Розіб'ємо скалу, роздробимо граніт,
Що кров'ю власною і власними кістками
Твердий змуруємо гостинець і за нами
Прийде нове життя, добро нове у світ.

 І перед тим, як розказувати хто куди піря тикає пане TRITONOS сам собі дайте відповідь на одне запитання "Що я зробив для України за все своє життя?" І якщо вважаєте що більше за добровольців, що є чи були в задіяні в АТО, то честь Вам і хвала. Розкажіть і нам.
Зацікавила Ваша теза - "Правильні партії і хороші кандидати в такій просто гіпердебільній агітації не нуждаються." Хочу Вас попросити висвітлити її, особисто я як,гадаю, і багато інших не завжди встигаю бути в курсі всіх політичних подій. Можливо Ви знаєте більше, розкажіть будь-ласка.
Прошу пробачення у форумівців за різкі вислови - нікого не хотів образити чи принизити. Висловлював своє бачення деяких актуальних питань. Нікого не рекламую. Як влучно підмітив yurko   "Він просто писав, що треба дати дорогу герою майдану і герою АТО." Скажу більше. Дорогу треба давати молодим патріотам, а Майдан і АТО як лакумусовий папірець. Я не тільки про Тірона а взагалі про всіх.
« Останнє редагування: 21 Жовтня 2014, 15:00:00 від Hawaets »
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:26:05

    Звідки: Українська
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #141 : 21 Жовтня 2014, 14:47:08 »

Цитувати (вибране)
А про те, що є люди серед нас які готові не на словах, а на ділі робити майбутнє кращим, оце Тірон і такі як він. Дупу цілувати з колін ми повинні, а не вказувати на договір.
та не про те Катрін писала, а про те що він ще навіть не депутат, а поводиться вже гірше депутата. Може ж людина сприймати іншого як рівного собі, а не інших людей як другий сорт. Якщо він вже так поводиться то що буде дальше?
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #142 : 21 Жовтня 2014, 15:24:39 »

Якщо він вже так поводиться то що буде дальше?
Та мать його за ногу того Тірона, не він один герой. Дякувати Богу патріотів ми ще маємо. Видресерувати цуцика можливо, а старого пса ні. Патріота Тірона можна навчити манерам, культурі і т.д. Культурного Насалика і таких як він патріотизму не навчиш в житті. Чому ми звикли шукати собі пана? Давайте обирати слугу. Демократія ж на папері представницька, вони повинні представляюти наші інтереси, а не ми забезпечувати їхнє існування. 

Відповідь від: 21 Жовтня 2014, 15:08:13
Якщо він вже так поводиться то що буде дальше?
Ну от попередники його поводились не "так", і що доброго це дало? Нам це не підійшло. Нехай "так" поводиться але інакше.
"Перемен требуют наши сердца" - В.Цой.
Ще таку крилату фразу він співав - "Что будут стоить тысячи слов, когда важна будет крепость руки?"
Посилання на обидві пісні. Мої однолітки пригадають романтику тих років, а підростаюче покоління можливо почерпне щось для себе. -

https://www.youtube.com/watch?v=LHzsy2aymug
https://www.youtube.com/watch?v=fezs5ioqXyI
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #143 : 21 Жовтня 2014, 23:51:48 »

Зацікавила Ваша теза - "Правильні партії і хороші кандидати в такій просто гіпердебільній агітації не нуждаються." Хочу Вас попросити висвітлити її, особисто я як,гадаю, і багато інших не завжди встигаю бути в курсі всіх політичних подій. Можливо Ви знаєте більше, розкажіть будь-ласка.
Я симпатик Правого сектору. На цей рух лиється тонни гівна що зі сторони Петі Шоколадки шо зі сторони русофошистів. Ярош як порядний чоловік пішов захищати Батьківщину від ординців і мовчки косить їх зі своїм батальйоном. Про якісь там величезні бюджети на рекламу його сили я не чув ніразу (а тим часом ці всі вибля_дки типу нф бпп та ін викинули на рекламу за минулий тиждень 150 млн грн) Правий сектор був рушієм всієї революції завдяки своїй організації дисципліні і послідовності. Ще варта уваги сила Андрія Садового. Агітаційна газетка містить в собі конкретні цілі партії і напрями діяльності в подальшому її членів. Коротко і лаконічно. Нема тої засратості рекламою чуть не на кожному туалеті. Відкриті списки партії теж приманюють увагу. Якщо і була якась критика від людей то її аналізували і проводили кадрові чистки. Мені ця сила нагадує команду грузинських реформаторів. Ось така думка в мене склалась. Решта партій то є шлак із старими хапугами і корупціонерами.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #144 : 22 Жовтня 2014, 19:46:45 »

Людина повернулась з війни, сумніваюсь, що там вчать благородних жестів, і бачачи не раз смерть, брехню, насильство будуть по тім добирати культурних слів.
Дозвольте заперечити ;) це не дає йому права  так розмовляти.А що буде далі?
Звичайно,він один із тих,хто не лежить на дивані.Але оскільки я там не була і відповідно його не бачила ;) то я йому мало вірю.Бо надто голосно кричить про це.Я знаю багатьох калушан-та і ви мабуть,які носили на собі вбитих українців на Інститутській.І ці люди мовчать та й не пруться до корита.Чому навіть ті калушани,які перебували в зоні АТО не йдуть? Чому Тірон не йде далі воювати,а лізе до влади? Чому політичні агітації робляться на крові????? Я там був...Та йди далі. Хай йде захищає мене і моїх дочок.
 Я маю мрію..... поїхати на зйомки в АТО. Але я щиро прошу Бога,щоб все закінчилося....
А ще я дещо не згідна із вашою фразою,про цуценя. ;)Людина хоче щоб ми його підтримали,а сам навіть не прочитав закону.
 Звичайно я вас не налаштовую проти нього.Я написала те,що чула і бачила.І ви теж можете не вірити ;) Я пишу це тут не на чиєсь замовлення  за гроші,а на ваше прохання.Хоча мені уже пропонували займатися чорним піаром.Але на цьому коні я далеко не заїду. За 12 років роботи у журналістиці я бачила і чула не одного кандидата.Мені пропонували гроші за написання їх передвиборчих програм.А як він може йти до влади,не маючи своєї думки.Адже те що я напишу для кандидата,є моєю позицією,а не його.Я помилялася у виборі.Я шкодувала,що віддавала свій голос за них.Зараз я теж у роздумах.Але Тірона підтримувати не буду.
 Так і хочу написати "Не підтримую і вас запрошую!" :drink Але кожен має свою думку та право вибору. :prapor:
« Останнє редагування: 23 Жовтня 2014, 11:00:48 від KATRIN »
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #145 : 23 Жовтня 2014, 18:59:32 »

хотів би поставити на перемогу партії на виборах.може хтось підкаже букмекера.

 на минулих виборах голосував за пєцю,і 1000 разів пожалкував,(благо що не кровю)тепер буду голосувати за тих,за кого певен,не буде соромно.
 думаю переможе партія поТроха шоколадного.калуш,як і весь захід та київ,за це проголосує.,
як і за львівську самооборону,ляшка навіть,навіть пару невизначених рагуліто за гриценка.
 хотів би поставити на прохід правого сектора.благо що ярош та парасюк пройдуть по мажоритарці.
свбода під великим питанням.депутат шевченко глаголить що їх льовочкін фінансує.
 1 порошенко, 2яценюки,3,4 львівяни і ляшко.5 пр сектор і свобода. 6,7,8тігіп,регіони і тимАшенкА,кАманда И кААліция.
 східняки з донецька і одесити ,дадуть більше голосів за правий сектор,ніж здавалось би свідомі західняки і калушани. ганьба.
 ми не навчились голосувати за тих,хто відповідає за слова
 
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #146 : 24 Жовтня 2014, 14:24:50 »

видалено користувачем
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #147 : 25 Жовтня 2014, 18:18:05 »

на минулих виборах голосував за пєцю,і 1000 разів пожалкував,
Що заставило Вас пожалкувати?

Відповідь від: 25 Жовтня 2014, 17:29:30
Правий сектор був рушієм всієї революції завдяки своїй організації дисципліні і послідовності.

Ви знаєте не раз переконувався в тому,що людині властиво прикрашати обєкт розмови, якому симпатизує, рівно як і перебільшувати негативні якості "нелюбого". Я думав рушієм революції було людське "досить". Про ПС почув під час Майдану. До Майдану про ПС нічого не було чути. Щодо організації дисципліни, важко сказати. В кінці березня, якщо не помиляюсь активіст ПС на Майдані стріляв по Самообороні з бойового Макара,були ранені. Та й взагалі носіння вогнепальної зброї активістами викликає занепокоєння, мягко кажучи. Вже під час війни в Стрию затримали групу активістів з бойовою стрілецькою зброєю. Для прикладу досить часто чую з новин, що в нашій доблесній міліції трапляються самостріли, хоча менти проходять медкомісію і психологічні тести, та й поводитись зі зброєю іх теж вчать, стрільби проводять. А як із цим в ПС невідомо. Хоча радикалізм Правого на Майдані і поза ним відігравав важливу роль не раз. Визнаю. Не забувайте, що саме ПС врятував Царьова після виступу на "Свободі слова". Невідома структура та субординація в Правому, цілі, шляхи, способи, організація, підпорядкування, відповідальність і т.д. Взагалі ПС - темна конячка. А все, що невідомо, як відомо непокоїть. Та й взагалі в ПС фігурує одне прізвище - Ярош. А яка в нього команда, цілі у велиуій політиці, шляхи, способи і т.д.???????????????  До речі яку ціль переслідували заяви щодо помсти після смерті Сашка Білого, і вже в ході війни?

Відповідь від: 25 Жовтня 2014, 18:01:17
Ще варта уваги сила Андрія Садового.
Тут підтримую Вас. Спостерігаю за Садовим довший час. Викликає враження виваженого політика і взагалі дуже вихована інтелігентна людина. Викликає довіру. :frend
Відповідь від: 25 Жовтня 2014, 18:04:55
Решта партій то є шлак із старими хапугами і корупціонерами.
Тут 100% Вас підтримую я, і вся моя сімя. :drink і, гадаю більшість форумчан.

Відповідь від: 25 Жовтня 2014, 18:07:17
Дозвольте заперечити  це не дає йому права  так розмовляти.А що буде далі?
Конкретно щодо Тірона, можливо Ви й праві. Не спілкувався з ним, тому немаю з чим порівняти, а от щодо воїнів АТО, "кіборгів" і ін. Героїв, то низький їм уклін і вічна пошана. Живим і мертвим. Оця розмова наша нагадала мені випадок в 90-му, вже після закінчення інтервенції в Афганістан, коли солдат, ветеран Афгану прийшов чи то в ЖЕК, чи то ще кудись, просити про якусь пільгу, гарантовану законом його якась тітка виставила, мовляв- "Я тебе туди не відправляла". Образливо. 
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:28:52

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #148 : 26 Жовтня 2014, 12:41:02 »

Графи "проти всіх" не було, довелося ставити галочку за Тірона (бо обіцяв, що так зроблю. Свідомо за непрохідного). А прийшов додому і згадав, що був же варіант - Телько!!!  :fool
Але нічо. Якщо він пройде, то значить то був знак  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #149 : 26 Жовтня 2014, 16:18:32 »

Графи "проти всіх" не було
-а зіпсувати бюлетень,слабо? краще б ти вдома просидів.один пес.нащо йти було?чи ти хотів показати що не такий які всі(голосуватимеш).я хочу сказати що проти голос тут не раxується.цінується + голос. куплю квиток.а в автобусі не поїду.назло кодуктору  :towall
Що заставило Вас пожалкувати?
- постійно студіюю новини в соцмережах.знаю що на жовтих автобусах порошенка їздть на ато,коли броня на складах,(він тупо заробляє на трупах)
що риги йдуть в його партії,комуністи не заборонені,беркута відпустили,євремови-шуфричі і т.п. не сидять,жодна обіцянка про бруківку за один день ,про ато за години і 1000 в день воїну,про страхування,-нічого не виконано.ну я знаю що це все одно що насалик обіцяв електростанцію на лімниці і безкоштовне світло калушанам,але людина має відповідати за свої слова,так як це робить Ярош. хто такий Ярош-лідер проукраїнських груп,зібраних воєдино.ці люди сидять по тюрмах за взірвані памятники леніну і комун осередки спалені,їм підкидають зброю.вони праві однозначно. вони за нас.відколи почався майдан-там не було жодного зрадника.всі про инх забули.я вимикаю звук коли чую рекладу,вартість хвилини від 60-120тис ,люди згадали садового,яценюка,який багато зробив..-а що зробив-то? підписав закон за півроку аби забезпечити військових?,згадали за гриценка лохабони,ляшка,і звісно чому б не за Парашенка,адже він здав кацапам данубас,а нам пофік.але кажуть куплені соцопитування що в нього 40%,то і ми хочемо бути як вони і голосуємо.а свої голови нема.а яценюки здали крим з турчиновими,всі забули як турч не дава накази стріляти,а люди терпіли і вмирали.потім терпіли обстріли під час мирного плану.най би сам його курив.
а про правий сектор,який від весни на фронті-всі забули.і хай їм буде соромно,що донбас і одеса дасть більше за пс.а львівяни знову засруться по самі вуха,(як михальчишини-мірониченки-сех,яких ненавидять і гонять зі львова)і пашинські продовжуватимуть вночі переписувати виправляти закони про корупцію,написані групами осіб,таких як з руху"чесно".ганьба,товариші.
 і..
Приховано: Показати
в раду мабуть пройде Насалик.а Сікора буде кричати що пішов,залишив місто на межі екокатастрофи,пограбоване і т.д. недоторканість знімуть не скоро і буде сьо гуд.
 і всі згадають яка дешева вода в місті,не лише кінотеатр і басейн.дякую,свідомі
« Останнє редагування: 26 Жовтня 2014, 18:23:14 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #150 : 26 Жовтня 2014, 20:52:52 »

Цікаво почути результати.
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #151 : 26 Жовтня 2014, 22:58:26 »

Вітаю, комуняк в новій Раді вже не буде.Ура. Йду відкорковувати шампанське. 8)
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #152 : 27 Жовтня 2014, 01:27:36 »

комуняк в новій Раді вже не буде
Зацікавила ця ваша фраза. Можете описати якось детальніше? Буду вдячний
Йду відкорковувати шампанське
Шампанське напівсолодке чи якесь інше? Обгрунтуйте свій вибір будь-ласка а то треба вибрати хороше.
Записаний

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30

Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #153 : 27 Жовтня 2014, 07:33:50 »

Насалик Ігор Степанович , ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"      50.16   14 838
Тірон Андрій Валерійович , Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"      19.22   5 687
Сікора Ольга Мирославівна , політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"      12.44   3 682
Павлів Володимир Олексійович , самовисування      7.61   2 252
Гладун Ярослав Ігорович , самовисування      4.74   1 403
Коретчук Ярослав Володарович , політична партія Конгрес Українських Націоналістів      3.12   925
Телько Володимир Іванович , Радикальна Партія Олега Ляшка      1.47   436
Сушко Роман Васильович , самовисування      1.20   357

Відповідь від: 27 Жовтня 2014, 07:30:22
Судячи по всьому якась дуже велика явка у нас була.. Опрацьовано біля 42  процентів протоколів  а сумарно голосів вже біля 28000.
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #154 : 27 Жовтня 2014, 08:08:38 »

Цитата: Hawaets від Вчора в 22:58:26
комуняк в новій Раді вже не буде
Зацікавила ця ваша фраза. Можете описати якось детальніше? Буду вдячний
У Вас, пане TRITONOS добрий гумор звечора.

Сушко Роман Васильович , самовисування      1.20   357
Цікво звідки в Сушка стільки прихильників?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:28:52

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #155 : 27 Жовтня 2014, 08:43:58 »

Тірон - то калуська "Самопоміч"  :=) (несподіваний результат)

Здивувало, що він обігнав Сікору і Павліва.
А решту я вгадав.
Як я і казав у Насалика буде більше 50%  ;)

Сікорі ж було б бажано зробити висновки!
Ігорю_О теж  ;)

То як?! Вйо на мера?!  ;)  :-[


Треба ДОБРЕ постаратися, щоб вигребсти там перемогу. Думаю будь-яка "темна конячка" із знаних калушан може дати фору Сікорі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #156 : 27 Жовтня 2014, 09:15:18 »

Цікво звідки в Сушка стільки прихильників?
В нього велика родина  :)
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #157 : 27 Жовтня 2014, 14:28:24 »

Ігор Васильович гойра до крісла мера! Піду агітувати за їжу  :dopovid
Відповідь від: 27 Жовтня 2014, 14:26:00
У Вас, пане TRITONOS добрий гумор звечора.
Шампанське як пив "Совейске" так і пю :(
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #158 : 27 Жовтня 2014, 16:42:04 »

Пустили лисицю знову до курятника..... :( Це про ніс а. Плебс вирішив .  :( Не засмучуємось, бо в парламенті ані камуняри, ані риги вже погоду не зроблять. І це вже ВЕЛИЧЕЗНА ПЕРЕМОГА! Ну що містяни, готуємось до "щурячих перегонів" на владику європейського міста? Попрошу нову тему! Хто відкриє?
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:26:05

    Звідки: Українська
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #159 : 27 Жовтня 2014, 16:44:28 »

Цитувати (вибране)
Ну що містяни, готуємось до "щурячих перегонів" на владику європейського міста?
ще рано ;)
Записаний