Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

За кого з мажоритарників ви голосуватимете

Коретчук Ярослав Володарович
- 6 (15.8%)
Насалик Ігор Степанович
- 6 (15.8%)
Сікора Ольга Мирославівна
- 1 (2.6%)
Телько Володимир Іванович
- 2 (5.3%)
Тірон Андрій Валерійович
- 2 (5.3%)
Гладун Ярослав Ігорович
- 0 (0%)
Павлів Володимир Олексійович
- 10 (26.3%)
Сушко Роман Васильович
- 0 (0%)
Не підтримаю жодного кандидата
- 11 (28.9%)

Всього голосів: 38

Голосування закінчилося: 25 Жовтня 2014, 20:06:17


Автор Тема: Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85  (Прочитано 68539 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ЯроСлавKl

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    15 Вересня 2014, 21:18:26

    Звідки: Rfkei

За інформацією ”Вікон”, очікуваним стане висунення на одномандатному виборчому окрузі №85 з центром у Калуші діючого нардепа Ольги Сікори.
Завтра ж відбудеться і з’їзд партії “Сила людей”. Як розповів “Вікнам” активіст партії калушанин Олег Савка, очікуваного висунення його як кандидата на з’їзді не відбудеться.
Зате несподіванкою, за деякою інформацією, може стати висунення від НРУ та Радикальної партії Олега Ляшка двічі нардепа Євгена Гірника. За оприлюдненою інформацією, НРУ може піти на вибори у Раду у списку Радикальної партії Ляшка.
“Вікнам” Євген Гірник повідомив, що до завершення перемовин він жодної інформації щодо виборів та своєї участі у виборчій кампанії не надає.
Як повідомляли “Вікна”, завтра партійні з’їзди також висунуть Ігоря Насалика та Оксану Тебешевську від “Блоку Петра Порошенка” та ВО “Свобода”.

Список кандидатів
Гладун
Ярослав Ігорович   народився 11 червня 1980 року в селі Черче Рогатинського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування.   Самовисування         

Коретчук
Ярослав Володарович   народився 22 липня 1986 року в місті Рогатин Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Івано-Франківський обласний музей визвольної боротьби імені Степана Бандери, член політичної партії Конгрес Українських Націоналістів, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Конгрес Українських Націоналістів.   політична партія Конгрес Українських Націоналістів         

Насалик
Ігор Степанович   народився 25 листопада 1962 року в місті Олександрія Кіровоградська області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Калуський міський голова, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".   ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"         

Павлів
Володимир Олексійович   народився 27 вересня 1971 року в місті Калуш Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, голова, Громадська Організація "Автомайдан Калущини", безпартійний, проживає в місті Калуш Івано-Франківської області, судимість відсутня, самовисування.   Самовисування         

Сікора
Ольга Мирославівна   народилася 24 липня 1961 року в місто Калуш Івано-Франковської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Калуш Івано-Франковської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".   політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"         

Сушко
Роман Васильович   народився 13 серпня 1950 року в селі Болехівці Дрогобицького району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Ірпінь Київської області, судимість відсутня, самовисування.   Самовисування         

Телько
Володимир Іванович   народився 26 липня 1965 року в місті Калуш Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживає в місті Калуш Івано-Франківської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.   Радикальна Партія Олега Ляшка      28.09.2014   

Тірон
Андрій Валерійович   народився 4 серпня 1983 року в смт Більшівці Галицького району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник служби реабілітації та санаторно-курортного лікування лікувально-профілактичного відділу Військово-медичного управління, Головне управління Національної гвардії України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".   Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"  
« Останнє редагування: 09 Жовтня 2014, 09:26:24 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #120 : 19 Жовтня 2014, 12:53:56 »

гг. Я думав то неповна цитата  :=) ,  а то таки так і є.
Відповідь від: 19 Жовтня 2014, 12:51:00
То буває. Сам не раз "в польоті мислі" закінчуючи писати, забуваю з чого починав  :=)
Відповідь від: 19 Жовтня 2014, 12:51:53
Думаю автор насправді хотів написати коротко і ясно: "Не дамо ж,.. бля!?"  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #121 : 19 Жовтня 2014, 20:29:42 »

Цікаво завертається тема. Тобто за Насалика краще голосувати, ніж за Тріона? 
Молодого собаку можна видресерувати, а спробуйте заставити старого пса вилізти з буди і загавкати.
Іншимисловами Тріон завжди зможе стати Насаликом, депутатом, міським головою, помічником депутата і т.д. Насалик же ніколи в життіне стане Тріоном,не піде на майдан, і не полізе під кулі. Різницяв тому,що Тріон патріот, герой, а Насалик - кусок Г...а, що скакав по фракціях-партіях як блоха по собаці,де тепліше,як той дід з фільму "Весілля в малинівці" Насалик був "при кріслі" при багатьох владах і показав, що немає політичного стержня, хребта. Так зказати "безхребетний", куди вітер повіє. Нехай він трохи більше зробив за попередників, будучи міським головою, тим він забезпечив собіполітичні дивіденти. І тепер, поки я сиджу і пишу ці речення,такі ж хлопці як Тріон відбивають чергову атаку в Донецьку на аеропорт. Скільки з нас готові встати з дивана і піти під кулі? Залишити сімю, тепле ліжко, обійми дружини,радість бачити дітей. Це варто поваги, Є такі. Скидаю перед ними капелюха і схиляю голову.
 
Біда України у тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна. Михайло Грушевський
З патріота може получитись прекрасний політик, з просмерділого при всіх владах політика патріота не вийде. Робімо ж  висновки, і не звертаймо уваги що кому ввижається в погляді героя і здогадках яку він школу закінчив. (Юрко, Ігор - без образ). Тріон зробив в своєму житті більше для України,ніж всі ми. Він просто встав,підняв свою дупу з дивана,вимкнув ТВ і пішов.
Не сприйміть за агітацію, чи рекламу певного кандидати. Я НЕ РЕКЛАМУЮ НІКОГО. Просто висловлюю свій погляд на цю ситуацію. Гнати в шию Насаликів, Гладунів, Сікор і т.д. Молодих патріотів до влади. З них ростити політиків, бо з теперішніх політиків патріотів не буде.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #122 : 19 Жовтня 2014, 22:07:19 »

Цікаво завертається тема. Тобто за Насалика краще голосувати, ніж за Тріона? 
Якщо уважно пидивитися на результат голосування то переможець у нас не Насалик і навіть не Павлів, а "Не підтримаю жодного кандидата". Як не крути, а чогось так є. І спихати все на "лінивого і немудрого" виборця це уподоблятися Ющенкові.

Тріон зробив в своєму житті більше для України, ніж всі ми.
Можливо і так. Але зараз ми оцінюємо не те, що він зробив, а те що можливо зробить. І тут проблемка.
Навіть, якщо ті речі про які писли я і Катрін помножити на "0", бо вони є всього лиш суб'єктивними відчуттями і враженнями", кандидат в НД Тірон як мажоритарник не має ніякого відношення до нашого міста, а як висуванець від Народного Фронту відповідно теж не підходить тим кому не подобається НФ.

У такій ситуації я дуже добре розумію і тих, хто за нього голосуватиме і тих хто не буде.

Інше, що я прекрасно усвідомлюю - це те, що навіть якби всі інші кандидати крім Насалика зняли свої кандидатури, то у Тірона шанси перемогти були б десь 1:5.



Відповідь від: 19 Жовтня 2014, 21:31:45
Додам, що на даний момент розглядаю для себе двох кандидатів:
1. Павлів - ну як нестарого земляка.
2. Тірон - як кандидата, що задовільняє деякі критерії які я писав вище і водночас з усвідомленням того, що таким чином голосую проти всіх.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #123 : 19 Жовтня 2014, 22:31:31 »

"лінивого і немудрого" виборця
Якась фраза неправильна, зверхня. Личукові пасує , а не нормальній людині.
Інше, що я прекрасно усвідомлюю - це те, що навіть якби всі інші кандидати крім Насалика зняли свої кандидатури, то у Тірона шанси перемогти були б десь 1:5.
Що зробити, кожен народ має ту владу, на яку заслуговує. І це треба поважати.

До речі розкажіть за Павліва, інших, хто що знає?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #124 : 19 Жовтня 2014, 22:37:13 »

Є ще і така інфа http://ok.ru/video/17600350785
Може і замовне мочилово, а може і правда. Не знаю.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #125 : 19 Жовтня 2014, 22:38:12 »

Дивує мене пан Сушко Ломан. З яким лицем можна пхатись далі до корита? Продав Ільмень, "будував" вул. Європейську, і все, немає глошей. Невже він серйозно на щось розраховує?
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #126 : 19 Жовтня 2014, 23:02:48 »

Упс... ;) Кандидата з прізвищем Тріон нема  :P Кожен має право вибору. А от те, що. Тірон брехун і хам -я не соромлюсь написати.
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #127 : 19 Жовтня 2014, 23:14:34 »

Є ще і така інфа http://ok.ru/video/17600350785
Може і замовне мочилово, а може і правда. Не знаю.
Це взагалі не мочилово, і суть тут в іншому. На мій погляд звичайно. Давайте розкладемо по-поличках.
1. Словянськ не завойовували, а зайшли туди коли сепари відступили.
2. Фактично той російський жіночий голос з-закадру найбільше істворює атмосферу якоїсь проблеми зради, брехні і т.д. використовуючи вирізані фрази і уривки відео, інтервю солдатів.
3. Гадаю не варто створювати проблему з того хто перший а хто другий зайшов в приміщення міськради Словянська і хто саме встановив над нею прапор.
4. Складається враження, що ця російськомовна діваха, чи голос так настирливо звучить з-за кадру хоче шляхом створювання мильної бульки, чи то бурі в стакані  хто вчепив стяг, а хто прийшов туди за два дні відвернути нашу увагу від головної проблеми - щоб нікому не доводилось доводити, що там воював.
     Погодьтесь людина, яка встала і поїхала в зону АТО добровольцем вже заслуговує найвищої пошани. Комбат це, чи простий солдат. І розрізняти треба їх не за тим критерієм хто поліз на дах і вчепив стяг, а хто прикривав його. А за тим критерієм хто ліз під кулі, а хто ховався за спинами в штабі, чи взагалі доводив світу, що її син пішов вночі до склепу купити мамі мінералки і відбивав напад трьох бандитиів зі зброєю. Знаєте всі знають футболіста Шевченка, який забиває голи, але не всі знають тих півзахисників, які дають Шевченку результативні паси. Так і там - воюють всі, висвітлюють героїзм одиниць. Це війна. І надзвичайно важливо вшанувати наших героїв мертвих і живих. Оце еліта нації. З них треба вибирати політиків, депутатів і т.д. Людина яка полізла під кулі за Україну, не буде красти чи лізти до влади з корисливих мотивів. А оте лайно, що купу років жирує коло корита за наші з вами кошти - гнати втришиї. Владу, поки немає механізму контролю за нею з боку народу, треба формувати з молодих патріотів. Це вже потім, коли міський голова, начальник міліції і т.д. будуть виборними посадами і будуть інші механізми контролю влади можна перебирати старі кадри.  Особисто моя думка. Прошу пробачення, якщо когось образив.

Відповідь від: 19 Жовтня 2014, 23:12:54
Упс...  Кандидата з прізвищем Тріон нема 
Прошу пробачення Дійсно Тірон.
А от те, що. Тірон брехун і хам -я не соромлюсь написати.
Розкажіть будь-ласка. Цікаво. :drink
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #128 : 20 Жовтня 2014, 08:41:41 »

Тірон як мажоритарник не має ніякого відношення до нашого міста
він з рогатинського району. а наш округ це ж і рогатинський район також ? ні?
я вагаюсь між двохваріантів. між проти всіх і Павлівим. в його плюси записую для себе роботу на швидкій і те що за нього підписався ПС . мінуси більше суб'єктивні. ну і не зовсім я уявляю того чоловіка в зРаді. але з тих хто є він мене найменше не влаштовує)))
« Останнє редагування: 20 Жовтня 2014, 09:41:37 від bornslippy »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #129 : 20 Жовтня 2014, 10:08:37 »

він з рогатинського району. а наш округ це ж і рогатинський район також ? ні?
Хтось би спорив, а я нє!
Хай рогатинці і голосують  :=)
Відповідь від: 20 Жовтня 2014, 10:06:44
Вони і за Калестина голосували. Пам'ятаєш?  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #130 : 20 Жовтня 2014, 11:46:19 »

Розкажіть будь-ласка. Цікаво.
 
 О"К  :P
 3 жовтня,п"ятниця.Телефонний дзвінок.Жіночий голос ламаною українською мовою:
  - Алло,доброго дня.Вас не цікавить зустріч з Парубієм?
  - Звичайно.Скільки часу ви замовляєте нашого ефіру?
  - А ето не передвиборча агітація!!! :=)
  - А що,сольний концерт? :D
  - Ну харашо,вам пєрєзванят.
    Через кілька хвилин пєрєзванівают.
  -Доброго дня.А скільки у вас коштує хвилина політичної реклами?
  -Мало....в порівнянні з іншими телеканалами та місцевою пресою.(називаю суму) :prapor:
  -Добре.Давайте 10 хвилин.Завтра,у суботу,зустріч відбудеться о 15-ій годині.
  -Будемо.Візьмемо із собою договір та рахунок.Гроші потрібно заплатити за добу до виходу у ефір політичної реклами.Це закон.

 4 жовтня,субота.Штаб.
 -Доброго дня.З ким я можу поговорити відносно зйомки та трансляції передачі про кандидата в депутати?
 - З кандидатом.
 Хм...Логічно,подумала я  ;)
 Далі весь процес зйомки і розмови двох Андріїв не буду писати.Кульмінація бесіди відбулася після...
 -Андрію,мене звати.....іт.д.іт.п.
 - Зачекайте,хай Парубій поїде.  :=)
 Чекаю.Курять,фотографуються,обнімаються і цілуються.Поїхав.Підходить кандидат.Руки у кишенях,погляд зверхній.Не дивно.Бо його ріст відповідає моєму.А я на підборах значно вища....Мабуть комплексує ;)
 -Це ти головний редактор?
 Бля...загнав у глухий кут ;)
  - Так.Мене звати.....
  - І шо там?
  - Де? Ось ознайомтеся із договором,із сумою.Якщо вас влаштовує,тоді обговорюємо процес відтворення відеоматеріалу-я маю на увазі у якій формі,на що бити акцент іт.д. Якщо все влаштовує,у понеділок це вийде у ефір.
 -Я хочу нині :=)
 - Згідно закону-не маю права.Поки нема грошей....Відповідатиму потім я...
 -А хто у вас нині у ефірі?
 - Сікора.
 - Ясно....це ж ваш кандидат.Як ви можете мене сьогодні показати,якщо ви піарите Сікору?
  - Перепрошую.Ви мабуть не так мене зрозуміли.Ольга Сікора уклала з нами договір задовго до виходу у ефір політичної агітації.Задовго до цього заплатила гроші.Це її право.А вас я сьогодні не можу пустити у ефір,бо ви не заплатили гроші.
-Ясно.Я поняв.Ми вам передзвонимо.
-Коли????
-В понеділок.
-ВИ повинні мені зараз сказати,щоб я знала як формувати відео і чи взагалі монтувати.Чи ви думаєте,що я використала свій вихідний  щоб послухати вас і вашого "побратима"? Ви читайте договір.І говоріть так чи ні.
-Ми вам передзвонимо.
 Далі я йшла вулицею Ковжуна і думала -куди я потрапила....Дійшовши до "Фуршету" задзвонив телефон.
-Алло! -жіночий голос.МИ хочемо передачу на неділю....
-О,боже....Я ж вам все пояснила,у договорі вказані дні виходу у ефір КМТ,ми не маємо права,у нас ліцензія.Я це вам говорила ще у п"ятницю.....
-А я не поняла,що ви казали...
-То читайте ДОГОВІР!!!!!!!!!!! 
Останньою краплею стали слова кандидата,які я почула збоку біля тієї,яка дзвонила....:"Та пішла вона...пошли її..."

 Ще щось писати? :unknow :oОсь так ми піаримося на брехні,на хамстві,на зверхності ,на тупості.Але проходимо у стіни ВР,забуваємо те,що десь ще глибоко сидить у серці.Відразу й серце холоне....
 
 Ви просто уявіть себе на моєму місці.Як би діяли ? :drink
 
  -
   
   
 
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #131 : 20 Жовтня 2014, 12:18:11 »

Я би на форумі написав. Хай хоч зо 100 людей прочитають і зроблять свої висновки  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #132 : 20 Жовтня 2014, 12:33:37 »

Вони і за Калестина голосували. Пам'ятаєш? 
мене кандидати з рогатинщини теж дістали. просто заради справедливості варто враховувати і інтереси рогатинського району. тим більше що він такий збідований.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #133 : 20 Жовтня 2014, 12:38:37 »

тим більше що він такий збідований.
Чесно кажучи ми теж не шикуєм.
  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #134 : 20 Жовтня 2014, 15:14:55 »

Чесно кажучи ми теж не шикуєм.
не шикуєм але й не в гівні. у нас нема таких бідних сіл як там. свого часу я мав нагоду покататись по рогатинських кішлаках. дуже сумно. включно з Рогатином. якщо брати Галицький і Рогатинський райони. то там найкраще почувається Бурштин. а до Калуського району і Калуша зокрема їм дуже далеко. З іншого боку нам часто заздрять франківчани. мабуть через дороги. але недавно почув таку думку нібито Калуш саме депресивне місто області.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #135 : 20 Жовтня 2014, 16:19:28 »

Ну бо якщо порівнювати з тим, що було - то звісно депресивне. З Франківськом - то депресивніше.
Хоч я би не сказав, що Франик капєц попереду.
Там просто існує житлове будівництво, а разом з ним мають роботу і будівельники і крамарі і ще багато інших.
А у нас навіть у тих будинках, що побудовані - квартири не можуть допродати досі.
Відповідно Калуш лише тоді почне знову рости, коли відновиться промислове виробництво "хоч чого-небудь!"
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #136 : 20 Жовтня 2014, 18:26:57 »

я мав нагоду поспілкуватись з різними  людьми різних  куточків україни, і більшість з тих хто хоч більш менш знає щось про калуш  ( а не лише як місто в франківській області  ) то кажуть що то є місто наркоманів і бл..ей . не дуже радісна асоціація . з іншої сторони я персонально не можу нічого ясного  видати ні про франківськ ні про долину чи рогатин з перегінським . і це при тому що в цих населених пунктах  я був досить часто

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #137 : 20 Жовтня 2014, 22:15:53 »

Ще щось писати?  Ось так ми піаримося на брехні,на хамстві,на зверхності ,на тупості.Але проходимо у стіни ВР,забуваємо те,що десь ще глибоко сидить у серці.Відразу й серце холоне....
 
 Ви просто уявіть себе на моєму місці.Як би діяли ? 
Ну це ще не вирок. Чесно незнаю як би діяв на Вашому місці. Люди різні бувають. Не виправдовую його, і не осуджую. Від різних бюрократичних заковик самого не раз трафляло. Відштовхуюсь від того аргументу, що Тірон один з тих, що встали і пішли туди, за нас, за їнших і за всю Україну. А ми в цей час сидимо на дивані і чекаємо що буде, або й взагалі живемо ніби нічого і немає, ніхто на лізе до нас і не стріляють не вбивають. Тим Тірон і такі як він кращі за того, за мене, і інших. Людина повернулась з війни, сумніваюсь, що там вчать благородних жестів, і бачачи не раз смерть, брехню, насильство будуть по тім добирати культурних слів. Раз вони пішли на війну добровільно, значить мають якісь принципи, цінності, хребет. Знають що то добре, то добре, а оце ні, оце зрада. Не думаю що у ВР будуть скакати по фракціях де тепліше. З поміж таких треба вибирати кращих до влади а не перебирати перешиванців безхребетних. Хоча, можливо я неправий.
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #138 : 20 Жовтня 2014, 22:26:32 »

З поміж таких треба вибирати кращих до влади а не перебирати перешиванців безхребетних. Хоча, можливо я неправий.
ТіронТірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон Тірон  повсюду цей йобаний Тірон який вже бреше навіть не ставши депутатом  :dopovid Сам по освіті зубний технік а на людях говорить що він там якись мего військовий лікар. То шо до корита рветься відкрите бидло яке навіть не удосужується діяти згідно договору і не треба там травити "бюрократія дістає, сам ся нервую" Є порядок то виконуйте а не тикайте собі піря в сраку. Ше той картавий пиздун знав кого хапнути в команду. Правильні партії і хороші кандидати в такій просто гіпердебільній агітації не нуждаються. А вам Гаваєць ким Тірон доводиться?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Позачергові вибори до ВР 2014. Округ 85
« Прочитано #139 : 21 Жовтня 2014, 08:22:50 »

чого відразу доводиться? Він просто писав, що треба дати дорогу герою майдану і герою АТО.
Але реально. ще на майдані стільки було тих "героїв". Особливо після. Тому потрібно добре дивитися!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.