Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

13 років 8 місяців 6 днів

Автор Тема: Податковий кодекс  (Прочитано 38732 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gorec

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +232/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 656
 • Трусость это чрезмерное раздумие.
 • Останні відвідини:
  02 Лютого 2014, 18:55:14

  Звідки: Урочише Кам'янка
Податковий кодекс
« Прочитано #100 : 29 Листопада 2010, 12:18:40 »

 Рекомендую передивитись всі 4-и частини. Думаю відео співзвучне з даною темою і ситуацією, яка відбувається з малим та середнім бізнесом.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=C_XSQEbWj5k" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=C_XSQEbWj5k</a> :good
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Gorec

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +232/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 656
 • Трусость это чрезмерное раздумие.
 • Останні відвідини:
  02 Лютого 2014, 18:55:14

  Звідки: Урочише Кам'янка
Податковий кодекс
« Прочитано #101 : 30 Листопада 2010, 13:02:00 »

  Є ВЕТО президента! :hot :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Gorec

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +232/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 656
 • Трусость это чрезмерное раздумие.
 • Останні відвідини:
  02 Лютого 2014, 18:55:14

  Звідки: Урочише Кам'янка
Податковий кодекс
« Прочитано #102 : 30 Листопада 2010, 15:34:18 »

 Шкода, першу хвилю позитивних емоцій починає змивати :-[ :-[ :-[ :-[

Не поспішайте радіти президентському вето. Всі на мітинг у четвер 2 грудня на Майдан.  :(
Приховано: Показати
Приховано: Показати
Щойно представники протестуючих підприємців вийшли з Кабінету Міністрів, куди їх запросили для того, щоб довести рішення Президента щодо вимог протестуючих.
Представники влади повідомили, що Президент наклав вето на Податковий кодекс і пропонує створити Координаційну раду при Президенті України, яка розробить зауваження та надасть свої пропозиції, щоб у четвер вони могли бути подані до Верховної Ради, аби дати змогу прийняти бюджет цього року на підставі узгодженого між владою і Президентом варіанту Податкового кодексу. Ця Координаційна рада планується як постійно діючий орган, який у подальшому може пропонувати зміни й до іншого законодавства, яке стосується підприємницької діяльності.

Представники підприємців заявили, що їх не влаштовує така постановка питання, оскільки фактично йдеться про внесення змін до вже існуючого Податкового кодексу, адже за кілька днів новий кодекс написати неможливо. До того ж протестувальників невідомо, що саме мається на увазі під словом “вето”, і як саме Президент буде обгрунтовувати його, бо, наприклад, варіант подання зауважень Президента, які Верховна Рада врахує і прийме 226 голосами, підприємців не влаштовує.

Чіткою позицією протетувальників в питанні Податковго кодексу є:
1. Податковий кодекс має бути повністю заветований Президентом і припинити своє існування.
2. Бюджет має бути прийнятий на основі нині діючого законодавства.
3. Новий Податковий кодекс повинен бути розроблений за правилами регуляторної політики й вступити в дію з 1 січня 2012 року. В його розробці мають брати участь експерти від підприємців та громадськості.

Також представники підприємців сказали, що не можуть сьогодні пропонувати кандидатури до Координаційної ради, оскільки, по-перше, там мають бути фахівці, згоду яких ще треба отримати, по-друге, підприємці мають прийняти рішення між собою взагалі щодо свого ставлення до пропозиції увійти до Коордради.

Були озвучені й інші вимоги протестувальників, які вони попросили донести до Президента: відставка уряду та дострокові вибори Верховної Ради в березні 2011 року. Представники підприємців також наголосили, що влада повинна припинити репресії щодо учасників протестів у Києві та Хмельницькому,припинити залякувати підприємців, припинити здійснювати рейди податківців та міліціонерів по ринках тощо.

Аби домогтися виконання своїх вимог і не дати владі втягти їх у закулісні ігри підприємці не скасовують попередньо проголошений мітинг на Майдані 2 грудня, а, навпаки, закликають всіх прийти на нього, аби не дати владі вкрасти перемогу народу, який спромігся на масштабні протести заради відстоювання своїх прав.
:( :( :
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Податковий кодекс
« Прочитано #103 : 30 Листопада 2010, 23:50:12 »

Вчора, у міську раду, було подане повідомлення про те що 06.12.2010 року о 18-00 в приміщенні БК "Мінералу"   відбудуться збори громади з питання утворення ініціативної групи по збору підписів для проведення всеукраїнського рефрендуму по відставці Президента України та Верховної ради.  Оргкомітетом всеукраїнської протестної акції підприємців проти ПК, заплановано з 6 грудня розпочати збір підписів для проведення референдуму по всі країні.
  Повідомлення про те що відбудуться збори подано вчасно ( за 10 днів до проведення таких) згідно процедури виписаної в чинному законодавстві. Повідомлення подали за підписом трьох осіб - Довбенчука М.М., Іваницького В.М. та Уштана В.
А, що з тими зборами? Ініціативну групу створили? Чи вже не актуально?

Відповідь від: 30 Листопада 2010, 23:48:29
А сорі, торможу,то мусить бути 6 грудня так?
Записаний

Gorec

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +232/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 656
 • Трусость это чрезмерное раздумие.
 • Останні відвідини:
  02 Лютого 2014, 18:55:14

  Звідки: Урочише Кам'янка
Податковий кодекс
« Прочитано #104 : 02 Грудня 2010, 17:39:12 »

Верховна Рада вже прожувала 25 сторінок - новий Податковий кодекс є :) :)
Приховано: Показати
Верховна Рада ухвалила у новій редакції Податковий кодекс з урахуванням пропозицій Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА.

Як передає кореспондент УНІАН, за дане рішення проголосували 268 народних депутатів із 417 зареєстрованих у сесійній залі.

За нову редакцію Податкового кодексу проголосували 7 народних депутатів із фракції «БЮТ-Батьківщина» і 13 – із фракції НУ-НС.

Перед цим народні депутати підтримали усі пропозиції Президента до Податкового кодексу.

За це рішення проголосували 258 народних депутатів із 416 зареєстрованих у сесійній залі.

Рішення ухвалювалося без обговорення. Перед цим виступили лише перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина АКІМОВА та голова Комітету ВР з питань митної та податкової політики Віталій ХОМУТИННІК.

Новою редакцією передбачається, що під час процедури адміністративного оскарження обов`язок доведення того, що будь-яке нарахування, здійснене контролюючим органом у випадках, визначених кодексом, або будь-яке інше рішення контролюючого органу є правомірним, покладається на контролюючий орган.

Також доповнюється глава 4 "Визначення суми податкових та/або грошових зобов’язань платника податків, порядок їх сплати та оскарження рішень контролюючих органів" розділу ІІ "Адміністрування податків, зборів (обов’язкових платежів)" кодексу такими положеннями:

"Якщо платник податків оскаржує рішення податкового органу до суду, обвинувачення особи в ухиленні від сплати податків не може ґрунтуватися на такому рішенні контролюючого органу до остаточного вирішення справи судом. Це правило не поширюється на випадки, коли таке обвинувачення базується не тільки на рішенні контролюючого органу, а й доведено на підставі додатково зібраних доказів відповідно до вимог кримінально-процесуального законодавства України.

Порушення кримінальної справи за будь-якими приводами та підставами стосовно платника податків або його службових (посадових) осіб не може бути підставою для зупинення провадження у справі або залишення без розгляду скарги (позову) такого платника податків, поданої до суду у межах процедури апеляційного узгодження".

Передбачено, що при зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання недійсним рішення контролюючого органу податкове зобов’язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.

У кодексі є положення про обов`язкове видання наказу керівника контролюючого органу для проведення документальних та фактичних перевірок, а також про необхідність надання платнику податків копії відповідного наказу. Про проведення документальної планової перевірки керівником органу державної податкової служби приймається рішення, яке оформлюється наказом. Право на проведення документальної планової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки.

Про проведення документальної позапланової перевірки керівник органу державної податкової служби приймає рішення, яке оформлюється наказом. Право на проведення документальної позапланової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому до початку проведення зазначеної перевірки вручено під розписку копію наказу про проведення документальної позапланової перевірки.

Передбачено, що арешт майна може бути повним або умовним.

Повним арештом майна визнається заборона платнику податків на реалізацію прав розпорядження або користування його майном. У цьому випадку ризик, пов`язаний із втратою функціональних чи споживчих якостей такого майна, покладається на орган, який прийняв рішення про таку заборону. Умовним арештом майна визнається обмеження платника податків щодо реалізації прав власності на таке майно, який полягає в обов’язковому попередньому отриманні дозволу керівника відповідного органу державної податкової служби на здійснення платником податків будь-якої операції з таким майном. Зазначений дозвіл може бути виданий керівником органу державної податкової служби, якщо за висновком податкового керуючого здійснення платником податків окремої операції не призведе до збільшення його податкового боргу або до зменшення ймовірності його погашення";

Арешт на майно може бути накладено рішенням керівника органу державної податкової служби (його заступника), обґрунтованість якого протягом 96 годин має бути перевірена судом.

У новій редакції збережена чинна спрощена систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва.

Встановлено, що з 1 січня 2011 року до внесення змін до розділу XIV Податкового кодексу України в частині оподаткування суб’єктів малого підприємництва Указ Президента України від 3 липня 1998 року № 727 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" (з наступними змінами) та абзаци шостий – двадцять восьмий пункту 1 статті 14 розділу IV Декрету Кабінету міністрів України від 26 грудня 1992 року № 1392 "Про прибутковий податок з громадян" застосовуються з урахуванням ряду особливостей. Зокрема, платники єдиного податку не є платниками таких податків і зборів, визначених Податковим кодексом України як податок на прибуток підприємств; податок на доходи фізичних осіб (для фізичних осіб підприємців); податок на додану вартість з операцій з постачання товарів та послуг, місце надання яких розташоване на митній території України, за винятком податку на додану вартість, що сплачується юридичними особами, які обрали ставку оподаткування 6 відсотків; земельний податок, крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються для ведення підприємницької діяльності тощо.

ВР також врахувала усі інші поправки Президента.

Як повідомляв УНІАН, у другій половині дня сьогодні, 2 грудня прес-служба Президента України оприлюднила пропозиції В.ЯНУКОВИЧА до Податкового кодексу. "Прийнятий парламентом 18 листопада 2010 року Податковий кодекс України несе суттєві ризики, що можуть обернутися звуженням прав громадян і порушенням засадничих гарантій прав і свобод, визначених Конституцією України", - йшлося у повідомленні прес-служби.

Згодом на офіційному сайті Президента було розміщено інформацію про ветування цього закону. Зокрема, В.ЯНУКОВИЧ пояснив, що не може підписати цей закон з огляду на те, що він розширює функції органів державної податкової служби.

Крім того, у кодексі проігноровано закріплений у статті 62 Конституції України принцип невинуватості особи та звільнення її від необхідності доведення своєї правоти, порушено конституційні гарантії права власності, права здійснення підприємницької діяльності, а також конституційні гарантії захисту особою своїх прав і свобод.

На думку Президента, у кодексі йдеться про обмеження для ведення малого бізнесу, прав місцевого самоврядування, а також обмеження у здійсненні незалежної професійної діяльності та порушення засад персоналізації відповідальності.

Крім того, на думку В.ЯНУКОВИЧА, Податковий кодекс не передбачає методологічне забезпечення нових форм обліку та звітності платників податків, а також не визначає чіткий порядок здійснення податкового контролю.

У Податковому кодексі, вважає Президент, закладено дисбаланс у визначенні прав та обов`язків платника податку і контролюючих органів.

В.ЯНУКОВИЧ також висловив зауваження щодо відповідності кодексу вимогам законодавчої техніки.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

bornslippy

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +561/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4418
 • Самса Тандирная
 • Останні відвідини:
  30 Липня 2017, 19:43:46

  Звідки: Kalush Acid City
Податковий кодекс
« Прочитано #105 : 02 Грудня 2010, 18:34:31 »

У Податковому кодексі, вважає Президент, закладено дисбаланс
Цікаво чи Якунович знає таке слово? :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Gorec

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +232/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 656
 • Трусость это чрезмерное раздумие.
 • Останні відвідини:
  02 Лютого 2014, 18:55:14

  Звідки: Урочише Кам'янка
Податковий кодекс
« Прочитано #106 : 02 Грудня 2010, 23:57:38 »

Цікаво чи Якунович знає таке слово?
Певно він зрозумів,що  заклали донбас (дисбаланс), злякався  і  не підписав. :=)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Мілана

 • Старожил
 • ****
 • Карма +146/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 455
 • Останні відвідини:
  15 Грудня 2017, 10:54:34

  Звідки: Стуса
Податковий кодекс
« Прочитано #107 : 03 Грудня 2010, 00:15:47 »

Підприємці рано розслабились. Залишили одіозну норму, що не дозволяє підприємствам на ЗС працювати з підприємцями на ЄП (заборона на введення у затрати товарів та послуг, отриманих від ФОП на ЄП). Це багатьох підприємців змусить переходити на ЗС.
Крім того, Податковий кодекс не заветували, просто вивели спрощену систему з Кодексу і мають за 2 місяці написати закон, яким ця спрощена система буде регулюватись.  :!! :!! :!!
Записаний

Gorec

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +232/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 656
 • Трусость это чрезмерное раздумие.
 • Останні відвідини:
  02 Лютого 2014, 18:55:14

  Звідки: Урочише Кам'янка
Податковий кодекс
« Прочитано #108 : 03 Грудня 2010, 00:22:18 »

Підприємці рано розслабились.
Мілана
 В мене теж такі думки. :( :( :unknow
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

BanderiveC

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +351/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1542
 • Останні відвідини:
  19 Лютого 2021, 17:22:19

Податковий кодекс
« Прочитано #109 : 03 Грудня 2010, 10:03:28 »

НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО НА МАЙДАН ЛІКВІДУВАЛИ ПІД НАГЛЯДОМ ОЗБРОЄНОЇ МІЛІЦІЇ

http://www.pravda.com.ua/news/2010/12/3/5640009/

Добастувались  :( Знав я, шо так і буде  :(
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Gorec

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +232/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 656
 • Трусость это чрезмерное раздумие.
 • Останні відвідини:
  02 Лютого 2014, 18:55:14

  Звідки: Урочише Кам'янка
Податковий кодекс
« Прочитано #110 : 09 Грудня 2010, 12:14:55 »

 Цікава стаття-аналіз на тему- скільки українець ж сплачує податків в нашій країні.
Сколько налогов мы платим на самом деле?!
Более 36% от зарплаты уходит государству
 

Сторонники Налогового кодекса говорят, что украинцы мало платят налогов и сборов, поэтому не хватает на пенсии старикам. Это - ложь. Государству мы отдаем больше половины своих доходов.

Приховано: Показати
С вашей зарплаты
В большинстве случаев, когда речь заходит о налогах, наши политики говорят, что украинцы платят их немного, и чаще всего приводят как пример налоги с зарплаты. Они действительно небольшие. С зарплаты платится:
* 15% - налог на прибыль физлица;
* 2% - взнос на общеобязательное государственное пенсионное страхование (в Пенсионный фонд);
* 0,6% - взнос в Фонд общеобязательного государственного социального страхования на случай безработицы;
* 0,5-1% - взнос, связанный с общеобязательным государственным социальным страхованием в связи с временной потерей работоспособности.

Первый налог уходит в бюджет и тратится государством по своему собственному усмотрению. А три последних - это целевые сборы, которые должны направляться именно на выплаты пенсионерам или безработным. Итого, с вашей зарплаты перечисляется 18,6% в пользу государства.
Только цифры

Предположим, что ваша зарплата по бумагам - 3000 гривен. Стало быть, на руки вы должны получить 2742 гривны, а 258 уйдет в бюджет.
Очень часто депутаты и чиновники восклицают: "В Украине очень большая часть экономики - "в тени". Безобразие!" Налоговики борются с зарплатами в конвертах, но все безрезультатно. А почему?

Из фонда зарплаты предприятие платит налоги в Фонд оплаты труда:
* 33,26% от размера вашей зарплаты - взнос в Пенсионный фонд;
* 1,6% - взнос в Фонд общеобязательного государственного социального страхования на случай безработицы;
* 1,4% - взнос, связанный с общеобязательным государственным социальным страхованием в связи с временной потерей работоспособности;
* 0,56% и выше (варьируется аж до 13% при работах, связанных с рисками) - страховой взнос в Фонд социального страхования от несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний.

Таким образом, обещая вам определенную ставку, работодатель сразу же отдает 36,82% от нее государству. Причем сумма эта взимается еще до того, как с нее снимается налог на прибыль физлиц и прочие отчисления. Иными словами, имеет место двойное налогообложение.

Только цифры
Допустим, ваша зарплата составляет 3000 гривен. А если бы не налоги, она была бы существенно больше: 4100. Или давайте посмотрим с другой стороны. Если бы этот налог платило не предприятие, а вы сами, то у вас оставалось бы не 3000, а 1637 гривен.

С каждой покупки
Это еще далеко не все ваши расходы. Давайте посмотрим на ситуацию с другой точки зрения. Допустим, получив зарплату, вы идете в магазин за покупками. Покупая любой товар, 20 процентов от его стоимости вы отдаете государству. Это пресловутый НДС, или, как он называется в других странах, "налог с продажи". Он входит в цену практически всех товаров и услуг, которыми вы пользуетесь.

Что же до сигарет и любого алкоголя, то в цену этих товаров включены еще и акцизные сборы. Помните, как за последние годы подорожали сигареты и спиртное? Этот рост цен был обусловлен именно повышением акцизов. Оценить эти налоги можно лишь косвенно. В бюджете на 2010 год предполагалось, что за счет акцизов на вредные привычки в казну поступит 16,5 млрд гривен, или по 365 гривен с каждого украинца в год.
Для простоты расчетов добавим еще 3 процента к взимаемым налогам, ведь мы считали даже с учетом детей, студентов и пенсионеров, которые не получают зарплату.

Кроме того, акцизный сбор взимается при продаже топлива. Касается он не только автолюбителей или тех, кто постоянно разъезжает на такси. В стоимость проезда в обычной маршрутке тоже входит акцизный сбор.

Только цифры
Если вы потратите все свои деньги в магазине, то из заработанных вами 1637 гривен около 23 процентов пойдет в карман государства в виде налогов и сборов. А это ни много ни мало еще 376 гривен с копейками. Итого - с 3000 гривен, которые вы могли бы получить, в виде налогов государство уже забрало 1730, оставив вам меньше половины - 1270. Но и это не все!

Налоги на роскошь
Есть в Украине дополнительные налоги и сборы, которые мы платим, когда, например, пользуемся мобильным телефоном. В этом случае нужно отдать 7,5 процента от суммы потраченных на разговоры денег в Пенсионный фонд. Покупка автомобиля тоже считается непозволительной роскошью. С этой операции в Пенсионный фонд платится 3 процента от стоимости.

Раньше таким же сбором облагались и операции по обмене валют, но потом его отменили.

До недавнего времени все водители оплачивали дорожный сбор. Он зависел от объема двигателя и составлял от 48 до 7200 грн. в год. Сейчас его хотят заменить акцизом на бензин, что, в общем-то, логично: кто больше ездит, тот и должен больше платить за ремонт дорог.

При продаже машины тоже нужно заплатить 1 процент от полученной суммы, а при повторной продаже с вас возьмут уже 15 процентов. И хотя это нелогично, ведь вы продаете машину дешевле, чем покупали и никакой прибыли не получаете, государство и тут снимает свои "пять копеек".

Если вы владеете землей, то платите налог на нее. Если покупаете или продаете квартиру, то государство желает получить 1 процент от суммы сделки. Почти каждый из нас хоть раз в жизни меняет место жительства, следовательно, все мы вынуждены платить этот сбор.

Также вы оплачиваете госпошлину, если обращаетесь в государственные органы за получением разрешений или документов. Например, вы платите пошлину у нотариуса, в суде и даже в РАГСе. Все эти проплаты, несмотря на то, что они осуществляются нерегулярно, выливаются еще в 1 процент от ваших доходов, ведь налоги с продажи и покупки квартиры - это приличные суммы. Да и мобильными телефонами сейчас пользуются все.

Вместо послесловия
Как видите, больше половины тех денег, которые предназначались вам на зарплату, в конечном итоге оказываются в кармане у государства. При этом мы еще не учли налоги и сборы, которые бюджет получает от импорта. Ведь с тех же апельсинов и мандаринов, которые в Украине не растут, на таможне взимают приличные суммы. Однако и без этого видно, что государство обдирает своих граждан как липку, не забывая на полном серьезе утверждать, что налогов мы платим ужас как мало…

Если платить "по-белому", роста цен не избежать
- Действительно, в условиях Украины выплата заработной платы в конвертах - это реалии украинской экономики, - говорит президент Украинского аналитического центра Александр Охрименко. - Эти зарплаты создают проблемы и бизнесу, и работниками, и тем более госбюджету. В то же время разве можно за счет роста "белой" заработной платы покрыть текущий дефицит госбюджета? Нельзя. Согласно последним данным, озвученным правительством, дефицит Пенсионного фонда составляет около 60 млрд грн. В этом случае общий фонд заработной платы за 2010 год должен быть не меньше 322 млрд грн. Рост заработной платы приведет к тому, что должна уменьшиться общая сумма прибыли компаний, и, соответственно, госбюджет должен недополучить налог на прибыль. Но налог на прибыль снижать нельзя - это святое.

Хорошо. Не будем уменьшать налог на прибыль. Тогда дополнительные затраты нужно включить в цены. А это наш любимый НДС… То есть повышение "белой" заработной платы на 1 гривну ведет к росту цен из расчета 0,72 копейки со всеми НДС, налогами и отчислениями в ПФ. Скачка цен не избежать.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 28199
 • Останні відвідини:
  Вчора в 17:14:25

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Податковий кодекс
« Прочитано #111 : 09 Грудня 2010, 19:29:45 »

Так як займаюся нарахуванням зарплати на підприємстві то дуже добре знаю те, про що пишеться. А ще у технікумі а потім в універі був у нам такий предмет як економічна теорія. Якось так виглядає, що у Тігіпка з Азаровим того предмету не було.
Але логічно подумавши розумію, що таки був. А значить кровососи просто обслуговують мафію і вже не знають як ще вислужитися  :hot :hot :hot :ganba
Записаний
... руϟϟкій мір ...  Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!

Люся

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +408/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 1149
 • Останні відвідини:
  01 Березня 2019, 15:47:14

  Звідки: Хотінь
Податковий кодекс
« Прочитано #112 : 09 Грудня 2010, 21:01:10 »

Мені здається що так відверто і так нахабно нам ще не брехала жодна влада....
Відповідь від: 09 Грудня 2010, 20:58:28
І жодна влада до цього не намагалася так відверто посіяти розкол між Сходом і Заходом. Між рробітниками і підприємцями, між пенсіонерами і молодими... Цинізм неймовірний.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Gorec

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +232/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 656
 • Трусость это чрезмерное раздумие.
 • Останні відвідини:
  02 Лютого 2014, 18:55:14

  Звідки: Урочише Кам'янка
Податковий кодекс
« Прочитано #113 : 13 Грудня 2010, 13:54:50 »

  Цікаве відео про переговори Януковича з підприємцями. Цікава позиція нашого земляка з Стрия. Як можна братись бути координатором, а вести розмови в момент Х виключно від себе - про своє про шкурне. :ganba
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KlwQDM9wkMM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KlwQDM9wkMM</a>

 Більш-менш стало мені зрозуміло чому розігнали майдан.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ББА

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +300/-11
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 15630
 • Останні відвідини:
  Вчора в 20:54:10

  Звідки: Льондон
Податковий кодекс
« Прочитано #114 : 06 Вересня 2015, 14:43:17 »

Варто прочитати

Сколько на самом деле налогов получает государство, когда я трачу деньги на новенький iPhone?

ББА

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +300/-11
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 15630
 • Останні відвідини:
  Вчора в 20:54:10

  Звідки: Льондон
Податковий кодекс
« Прочитано #115 : 02 Жовтня 2015, 15:04:01 »

Податкова "кухня"