Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Допомога Артуру Шаренко ( Медулобластома - рак головного мозку)  (Прочитано 9080 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Я давно не відкривала тем про дітей на нашому форумі але зараз хочу попросити Вашої підтримки.
Захворів близький друг, хлопчик що вчився з Настею з дитячого садка. Ми без перебільшень з першого класу разом.
Артур у свої 12 років має перший дан в Taekvon-do ( чорний пояс), неодноразовий переможець та призер українських турнірів по Таеквон-до і кікбоксингу, призер міжнародних турнірів.
Його люблять в товаристві бойового гопака і вважають своїм пластуни.
Він вчиться грати на гітарі та фортепіано, розписує шовк (батік) займається декупажем.
Звісно це зовсім неважливо. Важливо врятувати його життя. ЦЕ дуже світла  іщира людина.
Він чемпіон і він буде боротися, але йому потрібен шанс.
Пухлину вирізали наші нейрохірурги і з їх слів вони вичистили усі погані клітини.
Зараз матеріал для перевірки ми направили до одного з кращих нейрохірургів онкологів в Москву до професора Жолудкової, сьогоді додатково поїдуть аналізи пункції кісткового мозку які покажуть стадію.
Завтра ми направляємо другий екземпляр до Німеччини в лініку Хеліоз, де лікувалось наше маленька калушатко - Віка Вавринюк.Звідти ми отримаємо результати і рахунок на лікування.
Зараз стоїть питання про хіміотерапію, яку ми плануємо почати в Україні і дуже сподіваємось що продовжимо у країнах, де шанси на успх значно вищі, навіть якщо спиратись лише на статистику...
Я дуже прошу поширити цю інформацію серед ваших друзів у соціальних мережах, як завжди на форумах та в будь-яких місцях де Ви можете це розмістити.
Для допомоги Артуру ми створили групи у соцмережах.
У них основна інформація, плани, новини, документи, звіти та прохання.
Ми просимо приєднатися до груп:
VK:Допомога Артуру Шаренко|Помощь Артуру Шаренко  http://vk.com/sharenkoartur
FB: Допомога Артуру Шаренко https://www.facebook.com/groups/sharenko/
Ви можете:
  • переказати допомогу на карту мами Артура в Приватбанку: 5168 7423 3011 5894, отримувач Смілянська Інна Миколаївна
  • поширити цю інформацію на своїх сторінках, фору
    мах, серед своїх друзів
  • Приєднатися до акції "День зарплати" в якій ми просимо переказати на допомогу Артуру лише один день свого заробітку чи домовитись це зробити усім підприємством

    Роздрукувати листівки про акцію і розмістити у себе на роботі
  • Розмістити у магазинах де Ви можете скриньку для збору на допомогу Артуру, попередити про її адресу тут на форумі і пізніше перекзати кошти що зібрані  на картку Атура




За День до операції.



З Козацького табору на Хортиці.





В день захисту Чорного поясу.



З мамою Інною, це фото з мого сімейного архіву.



і це з мого архіву, позаду моя дитина...
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Трохи змінена листівка.
Допоможіть будь ласка поширити її своїми організаціями.






Сьогодні на рахунки Артура надійшло 1625 гривень. Баланс картки складає 21 009,00 гривень. Щоб долучитися до збору Ви можете переказати кошти за наступними реквізитами:
Приватбанк. Номер карткового рахунку: 5168 7423 3011 5894 Отримувач: Смілянська Інна Миколаївна ( мама Артура)
Записаний